Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (0 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μπυροκοιλιά δεν αρέσει σε καμία γυναίκα ως προς την εμφάνιση. Μη γράφετε πιπέτες παιδιά...

Mερικά μέλη του μπου γιατί νομίζεις ότι πιστευουν τέτοιες μαλακίες?
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Ε ναι. Εδώ νομίζουν οτί και για μια απλή γνωριμία με γκόμενα θες 1 εκατομμύριο ευρώ στην τράπεζα... Εκτός πραγματικότητας εντελώς...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ε ναι. Εδώ νομίζουν οτί και για μια απλή γνωριμία με γκόμενα θες 1 εκατομμύριο ευρώ στην τράπεζα... Εκτός πραγματικότητας εντελώς...

Mωρέ και λόγω εικόνας τους το λένε...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Μη λες τέτοια,γιατί ο Σαντ Μαν και ο εμπερορ θα συνεχίσουν να θέλουν να ναι αγύμναστοι και απεριποιητοι
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.078
Πόντοι
456
Ειδα σημερα εναν πατσοκοιλια με ενα μουνετο 9αριιιιιιι..........Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ.
Που πηγαινε αφτος ο καριολης με αυτο το μελανουρι.....:P
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως ρε μύστες,εσεις ξέρετε καμια γκόμενα ανω του 6 ελεύθερη;Εγώ δεν ξέρω καμία.Και δεν βλέπω και καμία έξω

Το τί καγκουροπιτσιρικάδες βλέπεις έξω με μουνάρες,δεν περιγράφεται.Ειδικά τώρα στην καραντίνα που πάνε όλοι για περπάτημα.Μιλάμε μουνάκια που οι μεγαλύτεροι δεν βλέπουν στον ύπνο τους.Λεπτές,κωλαράκια,προσωπάκια,μέσα στην καύλα όλες.

Και έχεις τους 30+ ,αυτή τη γαμημένη απ'τους θεούς γενιά,στα πορνχαμπ και τα σοσιαλ μπας και βρουν κανα μπάζο να χώσουν






 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Πάντως ρε μύστες,εσεις ξέρετε καμια γκόμενα ανω του 6 ελεύθερη;Εγώ δεν ξέρω καμία.Και δεν βλέπω και καμία έξω

Το τί καγκουροπιτσιρικάδες βλέπεις έξω με μουνάρες,δεν περιγράφεται.Ειδικά τώρα στην καραντίνα που πάνε όλοι για περπάτημα.Μιλάμε μουνάκια που οι μεγαλύτεροι δεν βλέπουν στον ύπνο τους.Λεπτές,κωλαράκια,προσωπάκια,μέσα στην καύλα όλες.

Και έχεις τους 30+ ,αυτή τη γαμημένη απ'τους θεούς γενιά,στα πορνχαμπ και τα σοσιαλ μπας και βρουν κανα μπάζο να χώσουν

Επειδή είσαι καλό παιδί θα σου δώσω μια συμβουλή.
Ο,τι σωματότυπο κι αν έχεις μη σε απασχολεί,η λύση που θα σου δωσω δεν απαιτεί ούτε μια στάλα ιδρώτα, απεναντίας όσο πιο χοντρός είσαι τόσο το καλύτερο.

Τράβα κάνε τατουάζ σχεδόν σε όλο σου το κορμί, παντού,σε λαιμούς, αυτιά, μανίκια, πλάτες, στήθος, παπάρια,γάμπες, πατούσες, έσω χείλος κλπ.
Μετά καμία 30 τρυπήματα,το 20 στάνταρ στη μούρη και τα υπόλοιπα σε ρώγες,αρχιδια, βάλανο, αφαλό και κύστη κόκκυγα.
Το μαλλί ξύρισε το ή κάντο σαν του Θέμη.
Τέλος να φοράς μπότες ή αρβύλα χειμώνα καλοκαίρι ακόμα και στην παραλία με το μαγιό.
Επίσης βασικό όταν μιλάς να μη λες τίποτα άλλο εκτός από ατάκες του στυλ καλή φάση,τι λες τώρα, όντως, φοβερή Μαρία-Κατερινα κλπ και γενικά μην αναπτύσσεις σκέψη παρά μόνο κομπλιμέντα και μπερδεμένες παπαριές.

Δοκίμασε τα όλα και σε 6 μήνες έλα να μου πεις.

ΥΓ.Δεν έχω ούτε ένα τατού, ούτε σκουλαρίκια...:confused:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τυποι η Ελληνιδα ειναι το πιο αχρηστο ειδος γκομενας. Ιταλιδες, Ισπανιδες ακομα και βαλκανιες η κεντρο Ευρωπαιες γουσταρουν να μαγειρευουν.

Ειχα Ελληνιδα γκομενα στο εξωτερικο, εφτιαχνε κατι τορτελινια λασπωμενα και αφηνε τις ντοματες στο ψυγειο μεχρι να γινουν ασπρες (πρωτη φορα ειδα ασπρη ντοματα δε το ειχα ξαναδει στη ζωη μου και ουτε και ξερω πως εγινε).

Μια απο τις γκομενες που με θελανε χοντρουλη ολο μαγειρευε και στην παρεα της ειχε και Ελληνιδες. Εφτιαχνε κατι απλα πραγματα αυτη (τυροπιτακια, σπανακοπιτακια μαλακιες τετοιες) και οι ελληνιδες την ειχαν για θεα. Μιλαμε για γκομενες που βραζανε 25 λεπτα τα μακαρονια.

Γενικα οτι ειχα σε ξενη μου ειχε μαγειρεψει κιολας.Ακομα και κατι ακυρες που ηταν μονο για πηδημα. Να σε καλει η αλλη για κοκο και μετα να φτιαχνει και μια καρμποναρα στη μια τα ξημερωματα

Σαντμαν, μου θυμιζεις εμενα πριν φυγω απο την Ελλαδα, η αγαμια μου ειχε καψει τα εγκεφαλικα κυταρα, πρεπει απλα να πορνομεταναστευσεις γιατι και μπραντ πιτ να γινεις με τοσο αρνητισμο μονο καμια χοντρουλα θα εχεις.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τώρα είναι αργά για μετανάστευση,έπρεπε να το'χα κανει κανα 10 χρόνια πριν αλλά δεν είχα μυαλό τότε.









 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ποτε δεν ειναι αργα τυπε. Δουλειες υπαρχουν, μουνια υπαρχουν. Μπορεις να πας να δουλεψεις χωρις βιζα/χαρτια σε 25 χωρες.

Γιατι και Ελλαδα που καθεσαι τι κανεις? Δε γαμας και ακομα και λεφτα να βγαζεις σε κοβω με ταβορ καποια στιγμη σαν τον καραμανη

Αντρας εισαι, δε γερνας, ωριμαζεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Συμφωνω απολυτα δυστυχως... η γενια μετα τα 30-35 μουτζωμενη απο θεους και δαιμονες ειναι... στα παντα! :confused:

Στράτο,σαντμανίζεις επικίνδυνα

σε πολλα συμφωνω μαζι του!

Κακό αυτό.
Αντί να συμφωνείς με άλλα μέλη όπως bourdeliaris82,Mounokwlaraki,stokadoura κλπ
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Συμφωνω απολυτα δυστυχως... η γενια μετα τα 30-35 μουτζωμενη απο θεους και δαιμονες ειναι... στα παντα! :confused:

Στράτο,σαντμανίζεις επικίνδυνα

σε πολλα συμφωνω μαζι του!

Κακό αυτό.
Αντί να συμφωνείς με άλλα μέλη όπως bourdeliaris82,Mounokwlaraki,stokadoura κλπ

ειμαι εκ γενετης και εκ φυσεως απαισιοδοξο και αρνητικο ατομο... :embarrased:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom