Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ειμαι αναρχικο στοιχειο....επιτελους οι μαρτινς και οι γκετες μου βρηκαν το δρομο τους....τοσα χρονια με κοροιδευαν που τις φοραγα ακομα....αχχχχχχ βενζινη και μπουκαλιιιιιιιιιιιι στου μπατσου το κεφαλιιιιιιιιιιιι

φερτε μου κατι να σφαξω στο γονατο ας ειναι και τονος ριο μαρε.....
παιρνω το αιμα μου πισωωωωωω

Οχι Ριο Μαρε....ειναι ντεκαντανs.......κοκοβιο να ζηταs ....και σαρδελα με σκορδοστουμπι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ειμαι αναρχικο στοιχειο....επιτελους οι μαρτινς και οι γκετες μου βρηκαν το δρομο τους....τοσα χρονια με κοροιδευαν που τις φοραγα ακομα....αχχχχχχ βενζινη και μπουκαλιιιιιιιιιιιι στου μπατσου το κεφαλιιιιιιιιιιιι

φερτε μου κατι να σφαξω στο γονατο ας ειναι και τονος ριο μαρε.....
παιρνω το αιμα μου πισωωωωωω

σε διαβάζω στο "ρεζιλια που χαλανε την πιατσα" η αλλοιωθ η "ιστορια ενος κυνηγημενου θεογκομενου απο μαζουκλες ελλεινιδες που γαμαει και φτυνει" Ειχα ξεχασει ποσο γελιο εχει το φορουμ  :2funny: :2funny:
γμτ δεν μπορω να γινω αναρχικη μου παει το δεκαποντο :grin:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαχαχαχα ρε συ ειναι το καλύτερο ανέγδοτο που άκουσα αυτό το μήνα ..σχεδόν..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν το ξερα οτι εχει ονειρο να πλακωνεται στα γαμησια και στα ναρκωτικα η ελλεινιδα σήμερις. Ειχα μεινει στο γεγονος οτι αυτο το κανουν οι επι πληρωμη εκδιδομενες και οι ελλεινιδες δεν γαμιουνται. Αλλα μαλλον εχασα πολλα το διάστημα που ελειπα. Ειναι και που δεν εχω φαντασια και δεν κατανοω την ποιηση...και τις τεχνες τετοιου βελινεκους οπως ο αρτέμης που φανταζομαι ειναι σχεδον αντάξιος του παλαι ποτε τριανταφυλλου και του νινο - τραμπολινο- τα πινω χαχαχαχαχαχαχα
α να χαθεις με εκανες και γέλασα παλι..ευγε ευγε :grin:

Δεν ηταν για να γελασεις παντως ;) αλλα χαιρομαι που μπορεις!
Επειδη λειπεις καιρο θα δικαιολογησω την ελλειψη κατανοησης των στιχων!



ΥΓ: 1)οχι οτι ειμαι φαν τους αλλα πληροφοριακα ο αρτεμης ειναι οι παλιοι TXC (για να μην μενεις μονο στους Τριανταφυλλος/Νινο)

2) δεν χρειαζεται να εισαι επιθετικη με καποιον που δεν γνωριζεις , chill out...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σε διαβάζω στο "ρεζιλια που χαλανε την πιατσα" η αλλοιωθ η "ιστορια ενος κυνηγημενου θεογκομενου απο μαζουκλες ελλεινιδες που γαμαει και φτυνει" Ειχα ξεχασει ποσο γελιο εχει το φορουμ  :2funny: :2funny:
γμτ δεν μπορω να γινω αναρχικη μου παει το δεκαποντο :grin:

Ειδεs τι καλο που ειναι το φορουμ ματια μου??????.........Απ ουλα εχουμε !!!!!Αφαιρει χρονια
Δεκαποντο???? και τα σανταλια γιατι τα απορριπτειs???? :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν ηταν για να γελασεις παντως ;) αλλα χαιρομαι που μπορεις!
Επειδη λειπεις καιρο θα δικαιολογησω την ελλειψη κατανοησης των στιχων!



ΥΓ: 1)οχι οτι ειμαι φαν τους αλλα πληροφοριακα ο αρτεμης ειναι οι παλιοι TXC (για να μην μενεις μονο στους Τριανταφυλλος/Νινο)

2) δεν χρειαζεται να εισαι επιθετικη με καποιον που δεν γνωριζεις , chill out...

τι επιθετικη ρε... εχω πεθανει στο γελιο σημερα.. ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
σε διαβάζω στο "ρεζιλια που χαλανε την πιατσα" η αλλοιωθ η "ιστορια ενος κυνηγημενου θεογκομενου απο μαζουκλες ελλεινιδες που γαμαει και φτυνει" Ειχα ξεχασει ποσο γελιο εχει το φορουμ  :2funny: :2funny:
γμτ δεν μπορω να γινω αναρχικη μου παει το δεκαποντο :grin:

χιχιχιχι....

και μενα μου παει αλλα στη δουλεια φοραω τις μαρτινς.....ειναι ενας απο τους λογους που λατρευω τη δουλεια μου.....τα φοραω που τα φοραω στις εξοδους δε θα αντεχα να τα βαζω και στη δουλεια....θα ψαχνα καινουργιες φτερνες μετα.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
χιχιχιχι....

και μενα μου παει αλλα στη δουλεια φοραω τις μαρτινς.....ειναι ενας απο τους λογους που λατρευω τη δουλεια μου.....τα φοραω που τα φοραω στις εξοδους δε θα αντεχα να τα βαζω και στη δουλεια....θα ψαχνα καινουργιες φτερνες μετα.....

Βαλτε σανταλια βρε παιδια.....Σου κανει ενα ποδι...ονειρο......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Βαλτε σανταλια βρε παιδια.....Σου κανει ενα ποδι...ονειρο......

αμα εισαι 1.80 και 65 κιλα....ή η κατερινα λεχου ας πουμε.....αμα εισαι σαν την μις πιγκυ απλα μοιαζεις με την μις πιγκυ που φοραει σανδαλια.... :P :P
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αμα εισαι 1.80 και 65 κιλα....ή η κατερινα λεχου ας πουμε.....αμα εισαι σαν την μις πιγκυ απλα μοιαζεις με την μις πιγκυ που φοραει σανδαλια.... :P :P

Αυτη τη Λεχου που λεs....ειναι στον συνδεσμο βαρελοφρονων??? δεν την ξερω.....αμα ειναι στα πουτα και στουs χορουs...νταξει τοτενεs....αλλα δεν συγκρατω φατσεs ενεκα το πουτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
φοβου το μονοσανταλο
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Ρε ΜΑΛΑΚΕΣ, πάλι σας παρέσυραν σε ΑΣΧΕΤΕΣ και ΗΛΙΘΙΕΣ "ανταλλαγές απόψεων" οι ΤΣΟΥΛΟΕΛΕΗΝΙΔΕΣ??
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εσυ μας παρασυρεις ανατολαγαμητε πανω που ειχαμε βρει τον οιρμο της συζητησεως μας.....σφηνοπουτσακι του φορουμ.....οχι αλλο καρβουνο....ξουτ....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Εσυ μας παρασυρεις ανατολαγαμητε πανω που ειχαμε βρει τον οιρμο της συζητησεως μας.....σφηνοπουτσακι του φορουμ.....οχι αλλο καρβουνο....ξουτ....

ΞΟΥΤ εσύ μωρή ΣΚΥΛΟΧΑΜΟΥΡΑ. Το site είναι αντρικό. Άντε στο forum cosmopolitan.ΚΑΤΙΝΑ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΞΟΥΤ εσύ μωρή ΣΚΥΛΟΧΑΜΟΥΡΑ. Το site είναι αντρικό. Άντε στο forum cosmopolitan.ΚΑΤΙΝΑ.

στο κοσμοφορουμ ηταν τα φιλαρκια σου....εγω δεν πηγα :)
το σαιτ ειναι γιουνισεξ και αυτο εχει ξεκαθαριστει πολλακις πλειστακις μη σου πω απο τους αντμινς και τους μοντς....αν τραβας καποιο ζορι τραβα να ξεχαρμανιασεις με τη βαλερια και ξαναελα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom