Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Μετά τα 35 αρχηγέ βρίσκεις μόνο σαβούρα.Όλες οι καλές παντρεύονται.Κι όταν λεω καλές,δεν εννοώ μόνο τις μουνάρες,αλλά ακόμα κι αυτές που είναι απλώς σε κανονικά κιλά.
Ακόμα και να θέλω να παντρευτώ,σίγουρα δεν θα βρω αυτό που θέλω.
εκανα εγγραφη στο μπαντου πριν μερικες μερες.
το τι σαβουρα υπαρχει στις μεγαλυτερες ηλικιες δεν το φανταζομουν.

και οι περισσοτερες με πειραγμενες φωτογραφιες. αλλα καπου στο τελος βαζαν και μια απειραχτη και
μου χαλαγαν την διαθεση.
ασε που πολλες τους γραφουν ψευτοφιλοσοφικες μαλακιες στο προφιλ τους, απο αυτο και μονο καταλαβαινεις οτι ειναι βουρλα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Τεσπα...οταν εκανα το ποστ αν παρατηρησατε δεν εβαλε καποιο ερωτηματικο ουτε και υπεβαλλα καποια ερωτηση...
Απλα ανεφερα το status μου για να απομυθοποιηθει ο ρολος των χρηματων,του επαγγελματος,του καλου αυτοκινητου κτλ....
Τις γυναικες σαν οντα τις μισω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου κ το μονο που τις χρειαζομαι ειναι για σεξουαλικη εκτονωση...αν δεν ειχα την αναγκη αυτη θα μουν ευτυχισμενος..
Χρονια πολλα σε ολους,να εχετε υγεια κ καλο καμακι σε αυτους που εχουν ορεξη κ κανουν.....

tenor.gif
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Τεσπα...οταν εκανα το ποστ αν παρατηρησατε δεν εβαλε καποιο ερωτηματικο ουτε και υπεβαλλα καποια ερωτηση...
Απλα ανεφερα το status μου για να απομυθοποιηθει ο ρολος των χρηματων,του επαγγελματος,του καλου αυτοκινητου κτλ....
Τις γυναικες σαν οντα τις μισω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου κ το μονο που τις χρειαζομαι ειναι για σεξουαλικη εκτονωση...αν δεν ειχα την αναγκη αυτη θα μουν ευτυχισμενος..
Χρονια πολλα σε ολους,να εχετε υγεια κ καλο καμακι σε αυτους που εχουν ορεξη κ κανουν.....

Τον Παπαχρονη τι τον εχεις;
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Να μην ξεχνατε αντρακλες να λετε:ευχαριστω για την αποδοχη....
Οταν σας κανουν φιλους στα social οι τριτοδευτερες....
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Απλα ανεφερα το status μου για να απομυθοποιηθει ο ρολος των χρηματων,του επαγγελματος,του καλου αυτοκινητου κτλ....
Κάποτε είχα πει τα παρακάτω —>

Όταν πήγαινα σχολείο μου λέγαν πως για να βγάλω Ελληνιδα πρέπει να μεγαλώσω...

Μεγάλωσα αλλά ελληνίδα 0... Μου είπαν μετέπειτα πως για να σε γουστάρει η Ελληνίδα πρέπει να είσαι γυμνασμένος...

Γυμνάστηκα και έφτιαξα σώμα αλλά ελληνίδα 0... Μου συμπλήρωσαν πως για να είμαι ελκυστικός πρέπει να έχω λεφτά και κύρος..

Δούλεψα σκληρά και έβγαλά και λεφτά και απέκτησα και κύρος αλλά ελληνίδα πάλι 0...

Στο δρόμο όμως είδα πως όλα αυτά μετράνε στις ξένες!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εντάξει,με λεφτά και κύρος βγάζεις ΚΑΙ ελλεεινίδες,μην τρελαθούμε.Και να μην μπορείς,θα σου την πέφτουν αβέρτα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Τύπε Pactos ...Μήπως έμπαινες και με το νικ :Το Πουλί ?
αμα δεν την πεταξει την παπαρια του ο αρχαγγελιτης που φετος λογω κορονοιου θα ψοφησει απο την πεινα δεν μπορει
θα σκασει
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Το βρηκες ατσιδα...
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Χωρίς καμάκι δε γίνεται.Κάνε τουλάχιστον ηλεκτρονικό καμάκι μέσω ίντερνετ.Εγώ είμαι κάμακας από το 1997 με συνεχή παρουσία σε κλαμπς,daygame,νησιά,θέρετρα,εξωτερικό κτλ.
Για να μάθεις το άθλημα θες 5 χρόνια τουλάχιστον εξάσκηση,μην πω 10 χρόνια.Για να αυτοματοποιηθείς και να έχεις πολύ μεγάλο αποτέλεσμα θες 10 χρόνια σίγουρα.
Αμα βάλεις και σπονσοριλίκι μέσα,μετά μετατρεπεσαι σε turbo fucker,καμάκι on steroids.
Τώρα βέβαια στα 39 είναι πολύ αργά για καμάκι,πρέπει να ξεκινήσεις απευθείας με σπονσοριλίκι.
[/quote
Λλλλ
Χωρίς καμάκι δε γίνεται.Κάνε τουλάχιστον ηλεκτρονικό καμάκι μέσω ίντερνετ.Εγώ είμαι κάμακας από το 1997 με συνεχή παρουσία σε κλαμπς,daygame,νησιά,θέρετρα,εξωτερικό κτλ.
Για να μάθεις το άθλημα θες 5 χρόνια τουλάχιστον εξάσκηση,μην πω 10 χρόνια.Για να αυτοματοποιηθείς και να έχεις πολύ μεγάλο αποτέλεσμα θες 10 χρόνια σίγουρα.
Αμα βάλεις και σπονσοριλίκι μέσα,μετά μετατρεπεσαι σε turbo fucker,καμάκι on steroids.
Τώρα βέβαια στα 39 είναι πολύ αργά για καμάκι,πρέπει να ξεκινήσεις απευθείας με σπονσοριλίκι.
Και γιατι να κάνει σπονσοριλικι και να της πληρώνει και να μην γαναει απευθείας μοντέλα μουναρες;είμαι κατά του σπονσορινγκ αυτά βλέπουν οι γκόμενες και νομίζουν ότι τ μουνι τους είναι χρυσάφι.αμα δεις τα προφίλ τους θα ξερασεις παρακαλάνε 1000 άνδρες λες και δεν έχουν γαμησει ποτέ.εγω στην ζωή μου δεν το έχω κάνει παρά μόνο δύο φορές αποτυχημένα φυσικά
Δυστυχώς οι γκόμενες πλέον έλκονται απο το μυστήριο και από το μη δεδομένο
Το ίδιο θα έκανε και ένας άντρας αν σήμερα πχ θα μπορούσε να στείλει σε 100 γκόμενες να τ κάτσουν.
Και η μεγάλη αλήθεια είναι για μένα πως και οι γκόμενες ψοφανε για γαμησι,μόνο αυτό σκέφτονται ,για αύτο δείχνουν τον κόλο τους κτλ
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Δεν βγαινω σχεδον καθολου κ δεν κανω καμακι ποτε...
Απο μικρος δεν εκανα καμακι...
ουτε εγω κανω καμακι τρελε μου μην τρελαινεσαι
αρκετος κοσμος δεν κανει ποτε καμακι

εσενα τωρα το προβλημα σου ποιο ειναι ακριβως και σε εχει παρει απο κατω;

οτι θες να βρεις μια γκομενα να γαμας αντι για πουτανες;
ή οτι θες να βρεις μια γυναικα να παντρευτεις για να μην σε παρουν τα χρονια;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τις γυναικες σαν οντα το μονο που τις χρειαζομαι ειναι για σεξουαλικη εκτονωση...αν δεν ειχα την αναγκη αυτη θα μουν ευτυχισμενος..

Γιατί οι άλλοι γιατί νομίζεις τις χρειάζονται?Μόνο οι πούστηδες δεν έχουν αυτή την ανάγκη.
 

George Delis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Συμφωνω σε ολα με τον φιλο pactos, και εγω σε μια παρομοια κατηγορια ανηκω..
Το μεγαλο θεμα βεβαια παραμενει: Πηδιουνται οι ελλεεινιδες ?
Δεν πηδιουνται καθολου?
Αν ναι, με ποιους?
Με κατι καθυστερημενους αριστερους κουλτουριαρηδες, με αποτυχημενους?
Τι παιζει? Ειναι φυσιολογικο να κοιτανε τους τελευταιους?
Αυτες που κοιτανε τα λεφτα τις δικαιολογω καπως αλλα η ζωη μου δειχνει καθε μερα παραδειγματα που δεν μπορω να εξηγησω..
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Τπτα ρε φιλαρακι...
Εγω ειμαι οκ με τον εαυτο μου..
Απλα επειδη βλεπω πολλους εδω μεσα να νομιζουν οτι δεν τα πανε καλα με τις γυναικες λογω χρηματων ή επαγγελματος ή αυτοκινητου κτλ ηθελα απλα να τους βεβαιωσω οτι οντως δεν παιζει καμια σημασια....
Τωρα παντα υπαρχουν αυτοι που γαμανε μια τοποθετηση,βλεπουν φιδια παντου κ λειτουργουν αθελα τους ως δικηγοροι των τσουλιων....
Δικαιωμα τους...εγω τους σεβομαι κ αυτους απλα τους λεω να μην ξεχναν ΠΟΤΕ να λενε:ευχαριστω για την αποδοχη...ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
αμα δεν την πεταξει την παπαρια του ο αρχαγγελιτης που φετος λογω κορονοιου θα ψοφησει απο την πεινα δεν μπορει
θα σκασει
Εσύ είσαι στη κατηγορία αυτών που θέλουν να γαμήσουν αλλά δεν μπορούν ότι και να κάνουν!Ναυάγιο του πάτου!

* Αρχάγγελο φέτος είχε καρναβάλι κανονικά και προχτές περιφορά επιταφίου!
Το νησί με 4 ιχνηλατημένα κρούσματα είναι από τους πιο ελκυστικούς και αξιόπιστους  προορισμούς στον κόσμο όταν ξεκινήσουν τα ταξίδια!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Τπτα ρε φιλαρακι...
Εγω ειμαι οκ με τον εαυτο μου..
Απλα επειδη βλεπω πολλους εδω μεσα να νομιζουν οτι δεν τα πανε καλα με τις γυναικες λογω χρηματων ή επαγγελματος ή αυτοκινητου κτλ ηθελα απλα να τους βεβαιωσω οτι οντως δεν παιζει καμια σημασια....
Τωρα παντα υπαρχουν αυτοι που γαμανε μια τοποθετηση,βλεπουν φιδια παντου κ λειτουργουν αθελα τους ως δικηγοροι των τσουλιων....
Δικαιωμα τους...εγω τους σεβομαι κ αυτους απλα τους λεω να μην ξεχναν ΠΟΤΕ να λενε:ευχαριστω για την αποδοχη...ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
τρελε μου το χρημα παιζει μεγαλο ρολο για την επιλογη που θα κανει μια γυναικα
οχι στα 16 της η στα 19 της η ακομα και στα 25 της
εκει μπορει να θελει τον ομορφο της ταξης, αυτον που εχει παπι, αυτον που εχει λεγειν κλπ
αλλα απο μια ηλικια και μετα το χρημα παιζει μεγαλο ρολο, τον πρωτο ρολο μη σου πω
το οτι δεν βρισκεις εσυ δεν εχει να κανει με το χρημα που εχεις η δεν εχεις
εχει να κανει με το οτι δεν θελεις να βρεις
δεν καιγεσαι, δεν σε ενδιαφερει κι αν σου τυχει κατι απο σποντα το διωχνεις μονος σου
γκομενα δεν χρειαζεται να βγαλεις
με τα λεφτα που λες οτι κερδιζεις μηνιαιως μπορεις να γαμας τον αφρο απο επαγγελματιες και να περνας καλυτερα χωρις το πρηξιμο τον ελεγχο και τη γκρινια που συνεπαγεται η γκομενα
τωρα αν θες να παντρευτεις και να ανοιξεις σπιτι το θεμα αλλαζει 100%
εκει δεν ψαχνεις ουτε ομορφια, ουτε ωραιο κωλο, ουτε ωραια βυζια, ουτε σεξυ στυλ, ουτε μακιγιαζ και περιποιησεις
εκει πρεπει να ψαξεις πολυ να βρεις κανενα κοριτσξ με τα μυαλα μεσα στο κεφαλι του, να ξερει να κανει καμια δουλεια στο σπιτι και να μαγειρευει κανενα φαι, να ειναι ηθικη και να κανει για σπιτι και για μανα
αλλιως αν επιλεξεις συζυγο οπως επιλεγεις γκομενα στα 45 σου θα μενεις σε γκαρσονιερα και θα πληρωνεις 800 ευρω το μηνα στην κυρα κομπρεσσα για να γαμιεται με αλβανους και να βγαζει σαββατοβραδιατικες σελφι στα μπουζουκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom