Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
όταν ανακάλυψα τις σλάβες σταμάτησα ν'ασχολούμαι με ελλεηνίδες, αυτό
θα έκανε κάθε φυσιολογικός άνθρωπος που έχει τέτοια δυνατότητα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν βγαινω σχεδον καθολου κ δεν κανω καμακι ποτε...
Απο μικρος δεν εκανα καμακι...

Χωρίς καμάκι δε γίνεται.Κάνε τουλάχιστον ηλεκτρονικό καμάκι μέσω ίντερνετ.Εγώ είμαι κάμακας από το 1997 με συνεχή παρουσία σε κλαμπς,daygame,νησιά,θέρετρα,εξωτερικό κτλ.
Για να μάθεις το άθλημα θες 5 χρόνια τουλάχιστον εξάσκηση,μην πω 10 χρόνια.Για να αυτοματοποιηθείς και να έχεις πολύ μεγάλο αποτέλεσμα θες 10 χρόνια σίγουρα.
Αμα βάλεις και σπονσοριλίκι μέσα,μετά μετατρεπεσαι σε turbo fucker,καμάκι on steroids.
Τώρα βέβαια στα 39 είναι πολύ αργά για καμάκι,πρέπει να ξεκινήσεις απευθείας με σπονσοριλίκι.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Παιδια οτι αναφερω ειναι αληθη...
Δεν εχω κανενα θεμα να πω ψεμματα..ισα ισα αποτυχημενος με τις γυναικες δηλωνω...
Δεν λεω οτι εχω επιτυχιες...
Οσον αφορα το κοινωνικο στατους ειμαι ή γιατρος ή δικηγορος...
Μαλλον δεν τον χω με τις γυναικες ή δεν βλεπομαι...
να πας σε εναν ψυχολογο να σε βοηθησει


πριν γερασεις................
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Χωρίς καμάκι δε γίνεται.Κάνε τουλάχιστον ηλεκτρονικό καμάκι μέσω ίντερνετ.Εγώ είμαι κάμακας από το 1997 με συνεχή παρουσία σε κλαμπς,daygame,νησιά,θέρετρα,εξωτερικό κτλ.
Για να μάθεις το άθλημα θες 5 χρόνια τουλάχιστον εξάσκηση,μην πω 10 χρόνια.Για να αυτοματοποιηθείς και να έχεις πολύ μεγάλο αποτέλεσμα θες 10 χρόνια σίγουρα.
Αμα βάλεις και σπονσοριλίκι μέσα,μετά μετατρεπεσαι σε turbo fucker,καμάκι on steroids.
Τώρα βέβαια στα 39 είναι πολύ αργά για καμάκι,πρέπει να ξεκινήσεις απευθείας με σπονσοριλίκι.

Ως τοτε αρχηγε θα χει γινει 70 χρονων
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ως τοτε αρχηγε θα χει γινει 70 χρονων

Αυτό λέμε.Το καμάκι και το γαμπριλίκι πρέπει να τα ξεχάσει και να ξεκινήσει απευθείας hardcore σα σπόνσορας.Να εστιάσει στο σπονσοριλίκι από την αρχή,αυτό προλαβαίνει να το μάθει.
Με 6000 το μήνα και δικό του διαμέρισμα Αθήνα έχει τα προσόντα για σπόνσορας.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Παιδια οτι αναφερω ειναι αληθη...
Δεν εχω κανενα θεμα να πω ψεμματα..ισα ισα αποτυχημενος με τις γυναικες δηλωνω...
Δεν λεω οτι εχω επιτυχιες...
Οσον αφορα το κοινωνικο στατους ειμαι ή γιατρος ή δικηγορος...
Μαλλον δεν τον χω με τις γυναικες ή δεν βλεπομαι...

Αν ειχες ολα αυτα τυπε που λες θα σου την επεφταν οι γυναικες ακομη και χοντρος και ασχημος να ησουνα , οι γυναικες οταν βλεπουνε ευκαιριες ορμανε, ξινες και σνομπ το παιζουν οπου τις παιρνει :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Όσοι την πέφτετε στον Sad man πέρα του κανονικού είναι σαν να κάνετε Bullying στο σχολείο! Μόνο που αυτά είναι για παιδιά !
Στη τελική έχει στη πράξη κάποιος από εσάς τόσο εύκολες τις Ελληνίδες για να ρίξει πρώτος τον λίθο στον sad?
Όλοι τείνετε στο συμπέρασμα πως αν ψάξεις , αν κυνηγήσεις , αν είσαι παίκτης αν αν αν αν ...αν ...κάτι θα βρεις!  
Αυτό λέει και ο άνθρωπος από την άλλη οπτική γωνία της απαισιοδοξίας!
Νομίζω πως η θλιβερή κατάντια της Ελλεινίδας είναι πιο σημαντική από το τι είναι ο Sadman ατομικά!
Επίσης μην μου αρχίσετε και τις ιστορίες πως οι άντρες τις κατέστρεψαν και άλλα τέτοια! Ναι υπάρχουν άντρες καταστροφείς και άμπαλοι αλλά δεν είναι η βασική αιτία του καψίματος των γυναικών μας!
Οι βασικές αιτίες είναι κοινωνικοπολιτικές και η κρίση αξιών που κανένα σοκ δεν τις επαναφέρει στην πραγματικότητα!

Σιγά,στο τέλος εγώ καταλήγω να τους κάνω bullying.

Εσύ σαν μόνιμος κάτοικος Ρόδου,κανονικά έπρεπε να έχεις τουλάχιστον 5 παιδιά με Σουηδέζες και άλλα 10 με Φινλανδέζες.Απορώ που ασχολείσαι κιόλας με ελλεεινίδες,αυτά είναι για μας τους άτυχους που δεν μας έρχονται τα ξανθά κάθε καλοκαίρι
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τύπε Pactos ...Μήπως έμπαινες και με το νικ :Το Πουλί ?
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.688
Πόντοι
216
Παιδια κατα βαση ειμαι κ μισογυνης...
Δεν ειναι οτι δεν το θελω αλλα οποιος ειναι κοντα στα 40 γνωριζει οτι και οι επιλογες ειναι ελαχιστες...οι περισσοτερες ειναι ή παντρεμενες ή χωρισμενες ή μπαζα που ξεμειναν...
Κ οι πιο μικρες προσωπικα με βλεπουν σαν μπαρμπα...
Επομενως οι γνωριμιες ελαχιστες,δεν καθομαι να επιμεινω ιδιαιτερα καθως με τα χρηματα μπορω κ γαμαω ρωσιδες μουναρες...
Βεβαια ξερω οτι αυτο δεν οδηγει πουθενα...Με μαθηματικη ακριβεια με απομονωνει,με περιθωριοποιει ως προς τους κ καλα φιλους μου-ζευγαρια αλλα τουλαχιστον διατηρω στο ελαχιστο την αξιοπρεπεια μου....
Γιαυτο οποιος αισθανεται αποτυχημενος με τις γυναικες να διαβαζει το ποστ μου κ να παιρνει κουραγιο....
Πρεπει να μαι στην πιατσα μεσα στο top10 αποτυχημενων....
Μην λες χαζομαρες τυπε.
Επιλογες υπάρχουν αν το κυνηγησεις και σιγουρα θελει να αφιερωσεις λιγο χρονο παραπανω οπως και εαν γαμουσες στα μπουρδέλα.
Το προφιλ σου εχω, λιγο μικροτερος και πηδαω 19χρονο αυτη την περιοδο χωρις απαιτησεις. Δεν ειναι ολες οι γκομενες το ιδιο, θελει ομως καποια ενασχοληση μαζι με λιγη τυχη. Αν δουλευεις 24/7, οι πουτανες ειναι μονοδρομος. Στα εισοδήματα που παίζεις όμως μπορεί να σε καλύπτει το σπονσοριλίκι σε ανατολικες. Γάμος = καταστροφή, ξεχασε το :rockon:
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Να παω σε ψυχολογο για να μου πει,τι ακριβως?
Οτι για ολα φταιει η παιδικη μου ηλικια κ οτι δε με βυζαξε η μανα μου μεχρι τα δυο?
Ή οτι οι γυναικες δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα κ ολη την παθολογια του κοσμου την εχω εγω??
Ειναι γνωστα αυτα....
Εγω δεν την πεφτω σε κανενα πουτανι που απλα εχει ενα φτιαγμενο βυζι κ κωλο κ να του ανεβασω το εγω...
Ο λογος που εκανα το ποστ δεν ειναι για να αλλαξω εγω...εγω θα πορευθω οπως εμαθα...
Ο λογος που το εκανα ειναι για να απομυθοποιησουν καποιοι το θεμα των χρηματων κ του κοινωνικου στατους...
Οντως δεν παιζουν κανενα ρολο...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σιγά,στο τέλος εγώ καταλήγω να τους κάνω bullying.

Εσύ σαν μόνιμος κάτοικος Ρόδου,κανονικά έπρεπε να έχεις τουλάχιστον 5 παιδιά με Σουηδέζες και άλλα 10 με Φινλανδέζες.Απορώ που ασχολείσαι κιόλας με ελλεεινίδες,αυτά είναι για μας τους άτυχους που δεν μας έρχονται τα ξανθά κάθε καλοκαίρι
Πάντα βάζω προφυλακτικό και κυρίως με Σκανδιναβες! Άσε που τις θεωρώ και ανίκανες για μάνες! Με Ρωσίδες μάλιστα!Απλά δεν έχει τύχει !
Με Ελλεινίδες δεν ασχολούμαι καθόλου!Απλά γελάω με αυτούς που το κάνουν!
Αν βέβαια ήταν υγιείς οι συνθήκες και είχαμε προσεγμένες και θηλυκές γυναίκες δεν θα ήταν άσχημα να έπαιρναν και αυτές τα ποσοστά τους στον πούτσο μας  :heavymetalbig:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βρίσκεις και Ελλάδα γκόμενες μετά τα 35 άμα γυρνάς.Βέβαια κυρίως έρχονται για σπονσοριλίκι.
Αλλά πρέπει να κινείσαι,θέλει κίνηση.Αμα είσαι στατικός δεν κάνεις τίποτα βέβαια.
Εγώ στα 35 καμάκωνα αβέρτα Πλατεία Ομονοίας,Αττική,Βικτώρια,Μοναστηράκι και είχα 4 Πολωνέζες Αθήνα και καμιά δεκαριά Τσέχες και Πολωνέζες εξωτερικό που καλούσα για διακοπές.
Αλλά αν δεν κινείσαι δεν καμακώνεις,δεν πας κλαμπ,τουριστικά μέρη,νησιά,εξωτερικό και γενικά είσαι στατικός οι δυνατότητές σου λιγοστεύουν δραματικά εκτός αν έχεις κύκλο που σου φέρνει γκόμενες.Χωρίς κύκλο θέλει κίνηση και αδυσώπητο καμάκι.Πρέπει να έχεις ενέργεια,θέλει πολλές ώρες πτήσης είναι αρκετά χρονοβόρο σπορ αλλά έχει φάση.
Αθήνα με 1500 ευρώ καθαρά το μήνα και δικό σου διαμέρισμα,τζάμπα φαγητό στη δουλειά είσαι άρχοντας.
Με αυτά τα λεφτά μπορείς να έχεις και τρεις γκόμενες ταυτόχρονα.
Αθήνα 1500 είναι σα να έχεις 3000 Γερμανία όταν πληρώνεις ενοίκιο.

Μετά τα 35 αρχηγέ βρίσκεις μόνο σαβούρα.Όλες οι καλές παντρεύονται.Κι όταν λεω καλές,δεν εννοώ μόνο τις μουνάρες,αλλά ακόμα κι αυτές που είναι απλώς σε κανονικά κιλά.

Εκεί μόνο αν με κάποιο τρόπο γνωρίζεις ξένες,σώθηκες.Βέβαια,αν σκέφτεσαι γάμους εκεί ψιλοπέταξε το πουλάκι.Εγώ ας πούμε στα 25 έλεγα ότι στα 30 θα ήθελα να παντρευτώ.Τώρα ούτε το σκέφτομαι,αν και την πατρότητα δεν την απορρίπτω.Ακόμα και να θέλω να παντρευτώ,σίγουρα δεν θα βρω αυτό που θέλω.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Να παω σε ψυχολογο για να μου πει,τι ακριβως?
Οτι για ολα φταιει η παιδικη μου ηλικια κ οτι δε με βυζαξε η μανα μου μεχρι τα δυο?
Ή οτι οι γυναικες δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα κ ολη την παθολογια του κοσμου την εχω εγω??
Ειναι γνωστα αυτα....
Εγω δεν την πεφτω σε κανενα πουτανι που απλα εχει ενα φτιαγμενο βυζι κ κωλο κ να του ανεβασω το εγω...
Ο λογος που εκανα το ποστ δεν ειναι για να αλλαξω εγω...εγω θα πορευθω οπως εμαθα...
Ο λογος που το εκανα ειναι για να απομυθοποιησουν καποιοι το θεμα των χρηματων κ του κοινωνικου στατους...
Οντως δεν παιζουν κανενα ρολο...
δεν τον νοιαζουν τιποτα απο ολα αυτα τον ψυχολογο.
αυτος θα σε καθοδηγησει κανοντας βηματα καθε φορα προς το καλυτερο, να κανεις οτι οι περισσοτεροι.

δηλαδη θα σε βοηθησει να κανεις οτι κανουν ολοι χωρις ομως την βοηθεια του
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Πάντα βάζω προφυλακτικό και κυρίως με Σκανδιναβες! Άσε που τις θεωρώ και ανίκανες για μάνες! Με Ρωσίδες μάλιστα!Απλά δεν έχει τύχει !
Με Ελλεινίδες δεν ασχολούμαι καθόλου!Απλά γελάω με αυτούς που το κάνουν!
Αν βέβαια ήταν υγιείς οι συνθήκες και είχαμε προσεγμένες και θηλυκές γυναίκες δεν θα ήταν άσχημα να έπαιρναν και αυτές τα ποσοστά τους στον πούτσο μας  :heavymetalbig:

οι σκανδιναβές είναι πιο πολύ για το πούτσο απο τις ελλήνιδες σαν γκόμενες, το καλό
μ'αυτές είναι ότι έχει πολλές καθυστερημένες που πηδιούνται αβέρτα με τους έλληνες όταν είναι διακοπές
 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Τεσπα...οταν εκανα το ποστ αν παρατηρησατε δεν εβαλε καποιο ερωτηματικο ουτε και υπεβαλλα καποια ερωτηση...
Απλα ανεφερα το status μου για να απομυθοποιηθει ο ρολος των χρηματων,του επαγγελματος,του καλου αυτοκινητου κτλ....
Τις γυναικες σαν οντα τις μισω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου κ το μονο που τις χρειαζομαι ειναι για σεξουαλικη εκτονωση...αν δεν ειχα την αναγκη αυτη θα μουν ευτυχισμενος..
Χρονια πολλα σε ολους,να εχετε υγεια κ καλο καμακι σε αυτους που εχουν ορεξη κ κανουν.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom