Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
Οι γυναίκες δεν πληρώνουν όμως.Οι άντρες για να γαμάνε θέλουν 30 ευρώ τη μέρα αν δεν έχουν γκόμενα.

MYStCAk.jpg


θελω αποψη παικταρα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
MYStCAk.jpg


θελω αποψη παικταρα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Δηλαδή τα μουνάκια θα τα παίρνουν από τους πλούσιους για να το δίνουν στους άφραγκους τρωγλοδύτες.
Ούτε στα πιο τρελλά σου όνειρα.Οι γκόμενες δεν είναι καθόλου ιδεαλίστριες,κινούνται αποκλειστικά από το συμφέρον.
Μουνί=λεφτά έτσι βλέπουν την εξίσωση.Προσπαθούν να εξαργυρώσουν το μουνί τους.
Από την πλευρά του σπόνσορος η αντίστοιχη εξίσωση.Λεφτά=μουνί.Προσπαθείς να γαμήσεις όσο περισσότερο και καλύτερα γίνεται με τα μέσα που διαθέτεις.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Κακώς τον ΤΡΟΜΠΑΔΟΥΡ031 με το 10χρονο θαμμένο προφίλ του που βγήκε τώρα στην επιφάνεια. Ελα τώρα βάλε και το άλλο που τις γ@μαγα και στο σπίτι μου ντεκαποτέ.
Έλα βρε καμμένεεε κατακαημένε που όλοι σε βρίζουν εδω μέσα γυφτοπουστράκο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
"Διχάζει η γυναίκα που ξυπνάει στις 4:30 το πρωί για να φτιάξει πρωινό στον άντρα της"  :wanker:

Μια άνεργη μητέρα από το Μπρίσμπαν αποκάλυψε την καθημερινή ρουτίνα της… και έχει διχάσει τη χώρα!

Η Brooke Smith, μαμά τεσσάρων μικρών παιδιών, έγραψε στη σελίδα του Facebook ”Mums Who Cook, Clean and Organise” (ελληνιστί… μαμάδες που μαγειρεύουν, καθαρίζουν και τακτοποιούν) ότι ξυπνάει κάθε μέρα στις 4:30 το πρωί, προκειμένου να φτιάξει πρωινό και καφέ στον άντρα της. Και όχι μόνο αυτό.

«Δεν πέφτω ποτέ για ύπνο αν δεν ετοιμάσω το φαγητό και τα ρούχα των παιδιών μου και του άντρα μου για την επόμενη μέρα. Και φροντίζω πάντα το σπίτι να είναι καθαρό, τα πιάτα πλυμένα και το πλυντήριο γεμάτο ρούχα, έτοιμο για το πρωί. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές πέφτω για ύπνο στις 9 το βράδυ και άλλες φορές τα μεσάνυχτα. Σηκώνομαι κάθε μέρα, όμως, πολύ νωρίς, στις 4:30 το πρωί, για να φτιάξω πρωινό και καφέ στον σύζυγό μου, αλλά και για να έχω χρόνο να πιω και εγώ έναν ζεστό καφέ και να φτιάξω τα μαλλιά μου.

Χρειάζομαι λίγη ειρήνη, ησυχία και άσκηση, για να αντιμετωπίσω τη μέρα μου.

Μια ευτυχισμένη μαμά ισοδυναμεί με ένα ευτυχισμένο νοικοκυριό. Κάνε τις δουλειές σου, ακόμη και όταν δεν έχεις διάθεση, και έτσι θα είσαι χαρούμενη και για την επόμενη μέρα» αναφέρει το ποστάρισμα της Brooke."

Μετα απο αυτο της την επεσαν οι ελλεεινιδες  :crazy: της αυστραλιας να την βαλουν στον "σωστο δρομο" αφου ειμαστε στο 2020!  


Εννοείται ένας άντρας προτιμά να δουλεύει 2 ώρες παραπάνω την ημέρα με αντάλλαγμα ένα νόστιμο φαί ένα περιποιημένο μπούκι και μηδέν γκρίνια.
Η βιομηχανία βέβαια δεν το δέχεται.Θέλει τις γκόμενες στην παραγωγή.
Εκεί είναι η μαλακία.Εχεις βασικά εναντίον σου τη βιομηχανία.Οπότε είναι rage against the machine φάση,πώς επιβάλεις την ανώτερη βούλησή σου εναντίον του συστήματος.

 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Η ξεροκέφαλη γυναίκα είναι αγκάθι στο πλευρό ενός άντρα. Τα έλεγε ο "βασιλιάς" πριν από χρόνια...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

Νιόνιο δε θα σε ξαναπειράξω :bottom:,συγγνώμη  :grin:
 

Συνημμένα

  • Nionios.jpg
    Nionios.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 19

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτό είναι γενικώς το πρόβλημα με τους άντρες.Ενας άντρας δε θα αντισταθεί στο Gloryhole να βάλει την πούτσα του σε μια τρύπα ακόμα και μα εβδομηντάχρονη γριά ή μια χοντρέλω με πατσιές είναι από την άλλη άκρη.Η μια σκύλα.Ψοφάει να γαμήσει.
Ενώ μια γκόμενα θέλει τα πάντα όλα.Θέλει να πάρει μπούκι σε εφοπλιστή και ζάπλουτο στα τυφλά,όχι στον κάθε τυχαίο Αράπη ή AFC.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Αυτό είναι γενικώς το πρόβλημα με τους άντρες.Ενας άντρας δε θα αντισταθεί στο Gloryhole να βέλις την πούτσα του σε ια τρύποα ακόμα και μα εβδομηντάχρονη ρ=γριά να είναι από την άλλη άκρη.Η μια σκύλα.Ψοφάει να γαμήσει.
Ενώ μια γκόμενα θέλει τα πάντα όλα.Θέλει να πάρει μπούκι σε εφοπλιστή και ζάπλουτο στα τυφλά,όχι στον κάθε τυχαίο Αράπη ή AFC.

Kμανούλη θα σου πω μια αλήθεια να την θυμάσαι.
Οι γυναίκες γουστάρουν να τις καυλώνει εμφανισιακά ο άλλος.

Οπότε ασε τις μαλακίες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Kμανούλη θα σου πω μια αλήθεια να την θυμάσαι.
Οι γυναίκες γουστάρουν να τις καυλώνει εμφανισιακά ο άλλος.

Οπότε ασε τις μαλακίες.

Σιγά,οι γκόμενες δεν κοιτάνε την εμφάνιση αλλά ...το περιεχόμενο.Το λένε και οι ίδιες εξάλλου.Πιο βαθιά,εγκεφαλική προσέγγιση.
Οι άντρες είναι πιο οπτικοί τύποι άμα δούνε κωλάρες,βυζάρες,μπουτάρες καυλώνουν αμέσως δεν κάθονται να σκεφτούν.
Οι γυναίκες την ψάχνουν είναι πιο βραδυφλεγείς.
Οπτικά πολύ δύσκολο να γαμήσεις.
Να δει η άλλη τους κοιλιακούς ή τα μπράτσα του άλλου και να έρθει να του στήσει κώλο ή να του πει παιδαρά μου έλα να με γαμήσεις χλωμό.Ισως εφικτό σε φεμινιστική ουτοπία.
Να δει κανένα πορσικό ή χοντρό χρήμα και να κάτσει πολύ πιο ρεαλιστικό.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Οπτικά πολύ δύσκολο να γαμήσεις.
Να δει η άλλη τους κοιλιακούς ή τα μπράτσα του άλλου και να έρθει να του στήσει κώλο ή να του πει παιδαρά μου έλα να με γαμήσεις χλωμό.Ισως εφικτό σε φεμινιστική ουτοπία.

Χαζούλη Κμανούλη,πάλι λες μαλακίες!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μόνο οι μικρές μπορεί να ασχοληθούνε με μορφονιούς και αυτό περιστασιακά.Η εμφάνιση στον άντρα παίζει μηδενικό ρόλο σχεδόν.
Για τις γυναίκες είναι τα πάντα όλα,το άλφα και το ωμέγα.
Αλλά να χάσεις χρόνο να βελτιώσεις εμφάνιση αντί να κονομήσεις γκαφρά είναι ηλίθιο για έναν άντρα.Οσο για μια γκόμενα να βελτιώνει την κουλτούρα και το χιούμορ της αντί να φροντίζει τη σιλουέτα,το μαλλί και τα νύχια της.
Κάποια πράγματα μένουν σταθερά.Κανένας άντρας δεν καυλώνει με το χιούμορ,τη μόρφωση και τον πνευματικό κόσμο της γκόμενας.Καυλώνει με βυζάρες,μπουτάρες,κωλάρες.
Το ίδιο και οι γκόμενες καυλώνουν με εισόδημα,πλούτο επιτυχία κτλ.Αλλο τι λένε.
Οταν λένε μου άρεσε ο τάδε για το χιούμορ του εννοούν μου άρεσε ο τάδε για τα γκαφρά,τον κύκλο του,το εισόδημά του,το κύρος,το αμάξι και επιπρόσθετα έχει και χιούμορ.
Δε θα πάνε με έναν άφραγκο,άσχημο,τρωγλοδύτη επειδή έχει χιούμορ.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μόνο οι μικρές μπορεί να ασχοληθούνε με μορφονιούς και αυτό περιστασιακά.Η εμφάνιση στον άντρα παίζει μηδενικό ρόλο σχεδόν.

Εντάξει,κάνει μπαμ γιατί επιμένεις στις μαλακίες σου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μόνο οι μικρές μπορεί να ασχοληθούνε με μορφονιούς και αυτό περιστασιακά.Η εμφάνιση στον άντρα παίζει μηδενικό ρόλο σχεδόν.
Για τις γυναίκες είναι τα πάντα όλα,το άλφα και το ωμέγα.
Αλλά να χάσεις χρόνο να βελτιώσεις εμφάνιση αντί να κονομήσεις γκαφρά είναι ηλίθιο για έναν άντρα.Οσο για μια γκόμενα να βελτιώνει την κουλτούρα και το χιούμορ της αντί να φροντίζει τη σιλουέτα,το μαλλί και τα νύχια της.
Κάποια πράγματα μένουν σταθερά.Κανένας άντρας δεν καυλώνει με το χιούμορ,τη μόρφωση και τον πνευματικό κόσμο της γκόμενας.Καυλώνει με βυζάρες,μπουτάρες,κωλάρες.
Το ίδιο και οι γκόμενες καυλώνουν με εισόδημα,πλούτο επιτυχία κτλ.Αλλο τι λένε.
Οταν λένε μου άρεσε ο τάδε για το χιούμορ του εννοούν μου άρεσε ο τάδε για τα γκαφρά,τον κύκλο του,το εισόδημά του,το κύρος,το αμάξι και επιπρόσθετα έχει και χιούμορ.
Δε θα πάνε με έναν άφραγκο,άσχημο,τρωγλοδύτη επειδή έχει χιούμορ.

Δεν θα'λεγα μηδενικό ρόλο.Μια καλή εμφάνιση (ας πούμε ψηλός,γυμνασμένος,κούρεμα,τριμαρισμένα γένια) σου δίνει πρόσβαση σε γκόμενες μέχρι 6αρια,ακόμα κι αν δεν έχεις φράγκα.Δηλαδή έχεις την δυνατότητα αν θες να γαμάς,αλλά μέχρι αυτό το επίπεδο.Επίσης,μπορείς να γαμήσεις κανα μιλφ ή καμιά τουρίστρια εαν βοηθήσουν οι περιστάσεις.Απλά για όσες θέλουν να παντρευτούν ή ψάχνουν μόνο χρήμα,δεν είσαι επιλογή.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν θα'λεγα μηδενικό ρόλο.Μια καλή εμφάνιση (ας πούμε ψηλός,γυμνασμένος,κούρεμα,τριμαρισμένα γένια) σου δίνει πρόσβαση σε γκόμενες μέχρι 6αρια,ακόμα κι αν δεν έχεις φράγκα.Δηλαδή έχεις την δυνατότητα αν θες να γαμάς,αλλά μέχρι αυτό το επίπεδο.Επίσης,μπορείς να γαμήσεις κανα μιλφ ή καμιά τουρίστρια εαν βοηθήσουν οι περιστάσεις.Απλά για όσες θέλουν να παντρευτούν ή ψάχνουν μόνο χρήμα,δεν είσαι επιλογή.

Οντως αν είσαι κάτω των 30.Γιατί μετά οι γκόμενες δε δικαιολογούνε την αφραγκία.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν θα'λεγα μηδενικό ρόλο.Μια καλή εμφάνιση (ας πούμε ψηλός,γυμνασμένος,κούρεμα,τριμαρισμένα γένια) σου δίνει πρόσβαση σε γκόμενες μέχρι 6αρια,ακόμα κι αν δεν έχεις φράγκα.Δηλαδή έχεις την δυνατότητα αν θες να γαμάς,αλλά μέχρι αυτό το επίπεδο.Επίσης,μπορείς να γαμήσεις κανα μιλφ ή καμιά τουρίστρια εαν βοηθήσουν οι περιστάσεις.Απλά για όσες θέλουν να παντρευτούν ή ψάχνουν μόνο χρήμα,δεν είσαι επιλογή.


Τότε γιατί δεν περιποιείσαι την εμφάνιση σου?
Και ναι,σε βοηθάει και σε 7+
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom