Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Βασικά στο σχολείο μετράει πολύ η δημοφιλία.Αν είσαι πχ στο 15μελες ή παίζεις σε ομάδα μπάσκετ,ποδοσφαίρου,βόλει,αυτό τραβάει τις συμμαθήτριες.Αν είσαι καλός μαθητής και ήσυχος,περνάς απαρατήρητος.

Το θέμα είναι ότι αν στο σχολείο δεν έχεις κάνει τίποτα με γκόμενες,μετά δυσκολεύεσαι.Περνάς σε μια σχολή και αυτή η έλλειψη επαφής με γυναίκες σε ακολουθεί κι εκεί.
υπαρχει χρονος και μετα αν δεν εκανες την μαλακια να παντρεφτεις και να εισαι ολη σου την ζωη με την ιδια γκομενα,

εγω ημουν όπως περιγραφεις χωρις γκομενες σε σχολειο και πανεπιστημιο.

και τα επομενα 16 χρονια εβγαλα 39 γκομενες,

αλλα ειπαμε εσενα οι 30 από αυτές θα τις απεριπτες ως μπαζα, οποτε λογικο να εισαι μαλακας με την παλαμη τοσα χρονια
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Θα νιωθεις και εξυπνος-τυχερος μετα που βρηκες μια τετοια γυναικα. :S

Το 2020, θα μπεις σε κατασταση γαμος-παιδια και θα θεωρεις επιτυχια οτι σου φτιαχνει πρωινο.

Εσένα θα σε χάλαγε δηλαδή αν παντρευόσουν μια τέτοια;

Η τύπισσα έχει 4 παιδιά,έχει σώμα πορνοσταρ και σηκώνεται να φτιάξει πρωινό στον άντρα της.Αν θεωρήσουμε ότι η φάβα δεν έχει κάποιο λάκκο,ο άντρας της πέτυχε τζακ ποτ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε αν ψηνεσαι για τετοιες καταστασεις, απο το να καθεσαι να μιζεριαζεις και να κλαψομουνιαζεις, τραβα και βρες μια και χωσου.

Εχει πολλες τετοιες που ψαχνονται για δημιουργια οικογενειας, αρχοντα θα σε εχει.

Θα αραζει σπιτι με τα παιδια, θα τρεχεις εσυ για να φερεις το χρημα σπιτι, θα σου μαγειρευει, θα σου πλενει και θα τη γαμας και στα 4 οποτε γουσταρεις.

Αν γουσταρεις, ψαξε βρες και χωσου.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τυπε τις μετρας;

Κρατας αρχειο;

 :S
ναι, βοηθαει και ότι με τις περισσοτερες εχω κρατησει φωτογραφιες, τυπωμένες,
αππο ένα σημειο και μετα απλα προσθετεις την καινουρια δεν καθεσαι να λογαριάσεις τις 25 ή τις 35,

μια φορα που εκανα ξανα μετρηση πριν 3 χρονια βοηθησε και μια πρωην μαλιστα , ηταν παρουσα και λεει να αυτή που σου ελειπε αυτή η ξανθια σε αυτην την φωτογραφια,

βεβαια στραβωσε με αυτην την καταματρηση είναι αληθεια και την άλλη μερα την εκανε,

ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι τον επομενο μηνα ειχα ρεντα (για τα δικα μου δεδομενα) πηγα με 2 άλλες πρωην και 1 καινουρια
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ξερω, ειναι δυσκολο κατι τετοιο με εσενα, θα πρεπει να εργαζεσαι και να φερνεις τα λεφτα στο σπιτι...

Το κλαψομουνιασμα και η μιζερια, σου ειναι πιο ευκολα.

Αραξε σε αυτα και μη πετας μαλακιες που δεν μπορεις να υποστηριξεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσένα θα σε χάλαγε δηλαδή αν παντρευόσουν μια τέτοια;

Η τύπισσα έχει 4 παιδιά,έχει σώμα πορνοσταρ και σηκώνεται να φτιάξει πρωινό στον άντρα της.Αν θεωρήσουμε ότι η φάβα δεν έχει κάποιο λάκκο,ο άντρας της πέτυχε τζακ ποτ
και βγαζει φωτο με εσώρουχα και μαγιω στο φαηεσμπουκ να τραβάει μαλακια ολος ο πλανήτης και να τις την πεφτουν πιθανοι και απίθανοι,
θα θελες τετοια γυναικα?

εγω όχι,

πρωινο φτιαχνω και μονος μου,

τον κωλο της γυναικας μου στο ιντερνετ δεν το θελω
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
ναι, βοηθαει και ότι με τις περισσοτερες εχω κρατησει φωτογραφιες, τυπωμένες,
αππο ένα σημειο και μετα απλα προσθετεις την καινουρια δεν καθεσαι να λογαριάσεις τις 25 ή τις 35,

μια φορα που εκανα ξανα μετρηση πριν 3 χρονια βοηθησε και μια πρωην μαλιστα , ηταν παρουσα και λεει να αυτή που σου ελειπε αυτή η ξανθια σε αυτην την φωτογραφια,

βεβαια στραβωσε με αυτην την καταματρηση είναι αληθεια και την άλλη μερα την εκανε,

ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι τον επομενο μηνα ειχα ρεντα (για τα δικα μου δεδομενα) πηγα με 2 άλλες πρωην και 1 καινουρια

Θυμασαι και βαθμολογιες για τη καθε μια;

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
και βγαζει φωτο με εσώρουχα και μαγιω στο φαηεσμπουκ να τραβάει μαλακια ολος ο πλανήτης και να τις την πεφτουν πιθανοι και απίθανοι,
θα θελες τετοια γυναικα?

εγω όχι,

πρωινο φτιαχνω και μονος μου,

τον κωλο της γυναικας μου στο ιντερνετ δεν το θελω

Τυπε ολες αυτες που βγαζουν το κωλο τους στα σοσιαλ νομιζα οτι ειναι καλα κοριτσια.  :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
και βγαζει φωτο με εσώρουχα και μαγιω στο φαηεσμπουκ να τραβάει μαλακια ολος ο πλανήτης και να τις την πεφτουν πιθανοι και απίθανοι,
θα θελες τετοια γυναικα?

εγω όχι,

πρωινο φτιαχνω και μονος μου,

τον κωλο της γυναικας μου στο ιντερνετ δεν το θελω

Αν δεν με κερατώνει,στ'αρχίδια μου.Δεν με πειράζει να τραβάνε μαλακία με τις φώτο της
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τυπε αν ψηνεσαι για τετοιες καταστασεις, απο το να καθεσαι να μιζεριαζεις και να κλαψομουνιαζεις, τραβα και βρες μια και χωσου.

Εχει πολλες τετοιες που ψαχνονται για δημιουργια οικογενειας, αρχοντα θα σε εχει.

Θα αραζει σπιτι με τα παιδια, θα τρεχεις εσυ για να φερεις το χρημα σπιτι, θα σου μαγειρευει, θα σου πλενει και θα τη γαμας και στα 4 οποτε γουσταρεις.

Αν γουσταρεις, ψαξε βρες και χωσου.

Αν εσύ την πάτησες από καμια Ουκρανέζα,δεν σημαίνει ότι όλες είναι έτσι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
και τα επομενα 16 χρονια εβγαλα 39 γκομενες,

αλλα ειπαμε εσενα οι 30 από αυτές θα τις απεριπτες ως μπαζα, οποτε λογικο να εισαι μαλακας με την παλαμη τοσα χρονια

Καλύτερα παλάμη και μπουρδέλα παρά μπαζογαμία.Έτσι παίρνουν αξία τα μπάζα και τη βλέπουν μετά σκλεναρίκοβες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλύτερα παλάμη και μπουρδέλα παρά μπαζογαμία.Έτσι παίρνουν αξία τα μπάζα και τη βλέπουν μετά σκλεναρίκοβες
όχι καλύτερα μπάζα και μπουρδέλα.

Τα μπάζα ειδικά αν είναι σαν την καλυ Μινόγκ είναι ένα εκατομμύριο φορές πιο όμορφα από την ανδρική παλαμη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
το ότι βάζει φωτό ημίγυμνη δημόσια δείχνει πίστη ή ότι ψάχνεται;

Το καλοκαίρι όλες οι γκόμενες ανεβάζουν φώτο με μπικίνια,ξώβυζα,σορτσάκια κλπ.Βλέπεις να ψάχνεται καμία;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
όχι καλύτερα μπάζα και μπουρδέλα.

Τα μπάζα ειδικά αν είναι σαν την καλυ Μινόγκ είναι ένα εκατομμύριο φορές πιο όμορφα από την ανδρική παλαμη

Ελλάδα έχει πολλά μπάζα σαν την Μινόγκ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το καλοκαίρι όλες οι γκόμενες ανεβάζουν φώτο με μπικίνια,ξώβυζα,σορτσάκια κλπ.Βλέπεις να ψάχνεται καμία;
γι αυτό τα βάζουν γιατί ψάχνονται. Αλλά ψάχνονται για τον αλήτη που θα τις ξαφνιάσει όχι για το καλό παιδί που λένε.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Καλύτερα παλάμη και μπουρδέλα παρά μπαζογαμία.Έτσι παίρνουν αξία τα μπάζα και τη βλέπουν μετά σκλεναρίκοβες

Aφού δεν έχεις δουλέψει το σώμα και την εμφάνιση σου,θες να σου κάτσουν ωραίες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom