Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Είπαμε λίγοι και καλή θα γαμανε οι υπόλοιποι να βλέπουν τσόντες η θα πληρώνουν. Όλα εγώ θα τα λέω
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Άσε ρε,εδώ για ελλεεινίδες μιλάμε,όχι για γυναίκες.Όταν είσαι πχ πιο ψηλός κι εμφανίσιμος από πολλές κι αυτές αντί να στην πέφτουν,σου κάνουν και τις δύσκολες,δεν υπάρχει λογική.Σιγά μην πας να την πέφτεις σε 100 μαλακισμένες για να σου κάτσει η 1.

Οι ελλεεινίδες το'χουν κάψει.Λόγω ατελείωτων πιρφόρων,λόγω σόσιαλ,δεν ξέρω κι εγώ τί νομίζουν ότι είναι.Το έχω πει πολλές φορές,η Ελλάδα είναι ο απόλυτος παράδεισος για κάθε γυναίκα.Και το πιο μπάζο με αυτοπεποίθηση μηδέν,στην Ελλάδα μέσα σε μια βδομάδα θα νιώσει Σκλεναρίκοβα.

Είναι απίστευτο πόσες επίλογες έχει εδώ μια γυναίκα,μπορεί να είναι 50-60 χρονών και να την παρακαλάνε 20ρηδες και 25αρηδες,άλλη να μην έχει να φάει και να τις προσφέρουν οι πιρφόροι τζάμπα στέγη,ταξίδια,διακοπές,μια κατάσταση τραγελαφική.

Αν και έχεις δίκαιο σε αρκετά δεν είναι όλα και τόσο τραγικά όπως τα παρουσιάζεις...

Υπάρχουν και γκόμενες διαθέσιμες εκεί έξω, απλά πρέπει να ξέρεις να παίζεις καλό παιχνίδι μαζί τος για να προχωρήσεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όταν είσαι πχ πιο ψηλός κι εμφανίσιμος από πολλές κι αυτές αντί να στην πέφτουν
ρε δεν ξεκολλας με τιποτα.
και το κριαρι πιο δυνατο και πιο μεγαλα κερατα από την κατσικα εχει.
τον παρακαλανε οι αδυναμες κατσικες???
πας καλα??
χτυπιούνται μεταξυ τους τα κριαρια και ο πιο δυνατος γαμαει.

θα στο πω 1001 το θυληκο διαλεγει αναμεσα σε 10 αρσενικα.

εσυ δεν μπαινεις καν στην μονομαχια με τα αλλα 9.

εισαι χαμενος πριν ξεκινησει ο αγωνας.

και παραπονιεσαι που γυναικες πηγαινουν με τον νικητή.

αη σιχτιρ γεννημενος χαμενος εισαι.

ακους εκει επειδή εισαι ψηλος και ομορφος να σε παρακαλανε.
εχουν τεστοστερονη περισσοτερη από τα οιστρογόνα για να είναι επιθετικες στο φλερτ????
αυτος είναι ο δικος σου ρολος ως αρσενικο.
και εσυ εισαι ένα αρσενικο εναντια στην φυση.
όπως οι καλογεροι, οι ομοφυλοφιλοι, οι πικεριστες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ειδα φετος την εξης σκηνη σε μια πισινα.
μποντυμπιλντερ που ολη του την ζωη βελτιωνει την εμφανιση του διασταυρωθηκε με δυο κοντες μετριες 20ρες.

ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΞΑΝ.

και αυτος ο ψηλος, ομορφος,νεος, μποντυμπιλντερ γυρισε να δει τον χαμηλο στρουμπουλο τους κωλο.

ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΜΑΛΑΚΑ ΣΑΝΤΜΑΝ.

αυτές εχουν οιστρογόνα , δεν εχουν αναγκη να γαμηθουν οσο καιρο και αν είναι μονες, οι αντρες εχουμε αναγκη να γαμησουμε.

εσυ σαντμαν βαζεις τον εαυτο σου εκτος ανδρικης-αρσενικης συμπεριφορας και λες οι γυναικες να σκεφτουν να στην πεσουν επειδή εισαι πιο ψηλος κλπ.

σκέφτεσαι σαν γυναικα. προσεξε το μη καταληξεις καλογερος ή πουστης ή πικεριστης
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Καποια μαλακια παιχτηκε στην περιπτωση της.
Τα ειχε υποτιθεται με τον Ελληνα και ανεβηκε πρωτα αυτη Αγγλια ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΣΕ ΑΓΓΛΟ ΦΙΛΟ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕΝΕΙ!!!

Ο οποιος τωρα ειναι γκομενος της

Δηλαδη ο αλλος αφησε την γκομενα του να παει μονη της στην Αγγλια και να μεινει σε σπιτι αγγλου τζαμπα. Τι περιμενε δηλαδη να συμβει;

Σιγουρα ηταν μαλακια. Αλλα εσυ στην θεση του τι θα εκανες? Εγω πιστευω οτι θα το εκανε ετσι και αυτος απλα δε μπορουσε να κανει κατι.Ειναι σημαντικο να βλεπεις τετοια γιατι μαθαινει τις πουτανιες που κανονυ η σκεφτονται.

Αυτη σιγουρα το ειχε στο μυαλο τις απο την αρχη ο αγγλος εχει σπιτι οποτε δεν θα μενω με αλλους θα κανω καβατζα τα λεφτα (και τα νοικια στην αγγλια ειναι ψηλα) οποτε γαμω των ελληνα ας τον κανω να με παρατησει καλυτερα να φυγει μονος του ωστε να παω κατευθειαν στον αλλον που με περιμενει τοσο καιρο και το συμφερον μου ειναι μεγαλυτερο.

Επειδη εχω γνωστο που του εγινε ετσι ακριβως . Οι γκομενα ηθελε να την στειλει για να εχει την δικαιολογια με παρατησε ας παω στον αλλον που ειναι παρακαλακιας και με περιμενει.Και συμπτωση και αυτος στην αγγλια το μονο που ειναι διαφορετικο ειναι οτι δεν ειναι απο Εδεσσα αλλα Ροδο(το πρωην ζευγαρι και οι 2 ).

Το μυστηριο ειναι που γνωρισε τον αγγλο μπουχεσα  που ηταν τοσο καλο παιδι που την φιλοξενησε στο σπιτι του (που εμενε με τους γονεις του !!! Φαντασου τι ατομο ειναι δηλαδη και αυτη εχει 2 παιδια μαζι του τωρα. Που στην αγγλια τα παιδια φευγουν απο το σπιτι απο τα 18 οπως και στις πιο πολλες ευρωπαικες χωρες και αυτος τοτε ζουσε με τους δικους του. Και αγγλια δεν ειναι ελλαδα 500 ευρω καθαρα το μηνα. και αν βρεις δουλεια οποτε μενεις αναγκαστικα με τους γονεις σου.)


Γιατι και εγω οποια γνωριζω αμαεσως τις προτεινω να μεινει στο σπιτι μου γιατι ειναι κριμα σνιφφ ..χωρις να θελω τιποτα
μονο λιγο κολο και καμμια πιπα που και που οταν δεν πιπωνει τον δικο τις)

θελω και εγω να γαμιουνται ολες με δικαιες συνθηκες και ολοι οι ανθρωποι να ειναι πλουσιοι και οχι τοσο αδικα οπως γινεται στην ζωη γιατι ειμαι καλος  και δικαιος ανθρωπος σνιφφ σνιφφ .σαν τους συριζαιους που τους επιασε ο πονος για τους συριους και τους μεταναστες.  σνιφφ σνιφφ  :idiot:
Αλλα με τα λεφτα και τα σπιτια αλλων οχι τα δικα τους




ρε δε γαμιεσε μωρη καριολα που θα σε φιλοξενησω αν δε σε πηδηξω η αν δεν μου κανεις τα γλυκα ματια.


Και τι θελω να πω  βλεπεις τελικα ποια ατομα κανουν οικογενεια οσο πιο μπουχεσας εισαι οσο πιο καραφλας οσο πιο ασχημος τοσο το καλυτερο.
Αυτο ειναι μια παρατηρηση που εκανα τουλαχιστον 17 χρονια πριν και δεν μπορουσαν να το εξηγησω τι και πως .
Ακομα δεν μπορω να το εξηγησω απλα σκεφτομαι οτι οι γκομενες ειναι ανσφαλεις και βρισκουν τον χειροτερο για να ειναι σιγουρες.
Γιατι ξερουν τι καριολες ειναι και εχουν κανει τα χειροτερα οποτε αμα δεις καποια με καποιον τετοιο καταλαβαινεις οτι αυτη ειναι πουτανα.
οποτε με οποια και να πας θα εχει κανει τα αισχη με καποιον αλλον που δεν θα την ενδιαφερει και σε εσενα θα το παιζει παρθενα τοτε να ξερεις οτι εισαι με πουτανα.






οποτε συμπερασμα.
Εχεις τρελες πιθανοτητες να φασ μια παρα πολλη  καλη γκομενα μονο και μονο με το λιπος σου.
Για ποιο λογο να πεινας και να κξανεις διατροφη σαν ΜΑΛΑΚΑς ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ Whey πprotein  και να τρεχεις σε γυμανστηρια .
Για ποιο λογο να χτυπησεις anavar,deca durabolin   οταν μπορεις με χοληστερινη, ζαχαρο, καρδια, καρκινο κτλ κτλ να αναπαραχθεις τελεια με μια Ελληνιδα και οχι μονο.
γαμα το γυμναστηριο βαλε λιπος φαε σοκολατες γινε παρακαλακιας συρσου στο πατωμα κανε πιπες μονο και μονο γιατι ετσι θα ερθουν οι γκομενες.
τι αλλο θες !
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
ειδα φετος την εξης σκηνη σε μια πισινα.
μποντυμπιλντερ που ολη του την ζωη βελτιωνει την εμφανιση του διασταυρωθηκε με δυο κοντες μετριες 20ρες.
ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΞΑΝ.
και αυτος ο ψηλος, ομορφος,νεος, μποντυμπιλντερ γυρισε να δει τον χαμηλο στρουμπουλο τους κωλο.
ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ ΜΑΛΑΚΑ ΣΑΝΤΜΑΝ.
αυτές εχουν οιστρογόνα , δεν εχουν αναγκη να γαμηθουν οσο καιρο και αν είναι μονες, οι αντρες εχουμε αναγκη να γαμησουμε.
εσυ σαντμαν βαζεις τον εαυτο σου εκτος ανδρικης-αρσενικης συμπεριφορας και λες οι γυναικες να σκεφτουν να στην πεσουν επειδή εισαι πιο ψηλος κλπ.
σκέφτεσαι σαν γυναικα. προσεξε το μη καταληξεις καλογερος ή πουστης ή πικεριστης

Δεν διαφωνώ με τα περισσότερα από τα παραπάνω. Αν νομίζεις όμως ότι η αγαμία δεν κάνει κακό στις γυναίκες, πλανάσαι. Συγγενικό μου πρόσωπο, νοσηλεύτρια, είχε μπει στα 20 της σε Μεγάλο Νοσοκομείο, στυλ 700 άτομα προσωπικό, το 90% γυναίκες. Της είχε κάνει τεράστια εντύπωση  το γεγονός ότι οι αγάμητες 40άρες ξεχώριζαν με την πρώτη ματιά από τη φάτσα. Την περιέγραφε σαν γεροντοκοριά, η μύτη τους φαινόταν πιο σουβλερή, τα χείλια τους πιο λεπτά, κύκλοι κάτω από τα μάτια (όχι από ξενύχτι) και το όλο παρουσιαστικό τους φώναζε δυστυχία. Άσε τις υστερίες που εξαπολούσαν η μία ενάντια στην άλλη. Όσες έβγαιναν (στην ίδια ηλικία) και μίλαγαν για γκόμενους είχαν πολύ διαφορετική όψη και ήταν περισσότερο χαμογελαστές
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Εγώ πιστεύω ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι αγάμητες...
To ίδιο πιστεύω ισχύει και για τον ανδρικό πλυθησμό εκτός bou :)

Απλά ο άντρας έχει το σεξ περισσότερο στο μυαλό του.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δεν διαφωνώ με τα περισσότερα από τα παραπάνω. Αν νομίζεις όμως ότι η αγαμία δεν κάνει κακό στις γυναίκες, πλανάσαι. Συγγενικό μου πρόσωπο, νοσηλεύτρια, είχε μπει στα 20 της σε Μεγάλο Νοσοκομείο, στυλ 700 άτομα προσωπικό, το 90% γυναίκες. Της είχε κάνει τεράστια εντύπωση  το γεγονός ότι οι αγάμητες 40άρες ξεχώριζαν με την πρώτη ματιά από τη φάτσα. Την περιέγραφε σαν γεροντοκοριά, η μύτη τους φαινόταν πιο σουβλερή, τα χείλια τους πιο λεπτά, κύκλοι κάτω από τα μάτια (όχι από ξενύχτι) και το όλο παρουσιαστικό τους φώναζε δυστυχία. Άσε τις υστερίες που εξαπολούσαν η μία ενάντια στην άλλη. Όσες έβγαιναν (στην ίδια ηλικία) και μίλαγαν για γκόμενους είχαν πολύ διαφορετική όψη και ήταν περισσότερο χαμογελαστές
υπαρχουν και οι γυναικες που στην πεφτουν με τον τροπο τους ορμανε καργα δεν ειναι και λιγες ειναι αρκετες. Αυτο μην το ξεχνας.

απλα αμα αρχισεις και παρακαλας παρα πολλη τοτε κατι παει στραβα. Σε θελει για να επιβεβαιωθει
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Τι θέμα είναι όλοι σκέφτονται τι θα πουν οι γυναίκες μην κάνω εκείνο μην κάνω το άλλο έτσι το θέλουν. Χίλιες φορές να πληρώσω μια πάρα να κάθομαι να σκέφτομαι αυτά όλοι μέρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
υπαρχουν και οι γυναικες που στην πεφτουν με τον τροπο τους ορμανε καργα δεν ειναι και λιγες ειναι αρκετες. Αυτο μην το ξεχνας.

απλα αμα αρχισεις και παρακαλας παρα πολλη τοτε κατι παει στραβα. Σε θελει για να επιβεβαιωθει

Σίγουρα υπάρχουν και περιγράφονται σαν Κούγκαρ, διεθνώς. Δεν έχουν όμως πολλές τέτοιο ταπεραμέντο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Τι θέμα είναι όλοι σκέφτονται τι θα πουν οι γυναίκες μην κάνω εκείνο μην κάνω το άλλο έτσι το θέλουν. Χίλιες φορές να πληρώσω μια πάρα να κάθομαι να σκέφτομαι αυτά όλοι μέρα


Άι γειά σου. Γιατί να κάνουμε τα σκυλάκια που πηδάνε πάνω από εμπόδια με την ΕΛΠΙΔΑ ότι ο εκπαιδευτής θα τους δώσει κάποιο κέρασμα και ένα πατ - πατ στο κεφάλι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν διαφωνώ με τα περισσότερα από τα παραπάνω. Αν νομίζεις όμως ότι η αγαμία δεν κάνει κακό στις γυναίκες, πλανάσαι. Συγγενικό μου πρόσωπο, νοσηλεύτρια, είχε μπει στα 20 της σε Μεγάλο Νοσοκομείο, στυλ 700 άτομα προσωπικό, το 90% γυναίκες. Της είχε κάνει τεράστια εντύπωση  το γεγονός ότι οι αγάμητες 40άρες ξεχώριζαν με την πρώτη ματιά από τη φάτσα. Την περιέγραφε σαν γεροντοκοριά, η μύτη τους φαινόταν πιο σουβλερή, τα χείλια τους πιο λεπτά, κύκλοι κάτω από τα μάτια (όχι από ξενύχτι) και το όλο παρουσιαστικό τους φώναζε δυστυχία. Άσε τις υστερίες που εξαπολούσαν η μία ενάντια στην άλλη. Όσες έβγαιναν (στην ίδια ηλικία) και μίλαγαν για γκόμενους είχαν πολύ διαφορετική όψη και ήταν περισσότερο χαμογελαστές
δυστυχια το βλέπουμε από την δικη μας ματια,
για αυτές δυστυχια θα ηταν να κατσουν στον πρωτο, αντι να ριξουν 5-10 χυλοπιττες πρωτα.
οποτε είναι επιλογή τους.
τους νεους που τρωνε 10 χυλοπιτες και δεν γαμανε και πανε στα μπουρδελα τους λυπαμε,
τις νεες που κανουν σεξ 1 φορα το χρονο επειδή ριξανε 5 χυλοπιτες δεν τις λυπαμε, είναι η φυση τους οποτε με αυτην ζουνε, ας βαλουν την λογικη πιο πανω και ας κατσουν στον πρωτο ή στον δευτερο είναι στο δικο τους χερι όχι στο χερι των ανδρων.

άλλο αυτό και άλλο να λεμε επειδή φαγαμε 9 συναπτες χυλοπιττες σταματάμε, μπορει να μας κατσει η 19η και η 20 στην  σειρα.

γι αυτό δικαιολογειται ο αντρας αν είναι απιστος-πολυγαμικος, σημερα εχει αυριο μπορει να μην εχει οποτε πρεπει να γαμαει.

η γυναικα παντα εχει και είναι επιλογή του δικου της εγκεφαλου να μην γαμιεται μεχρι να βρει καποιον "καλο"
δεν τις κατηγορω για την φυση τους αλλα και δεν της λυπαμε γιατι εχουν μυαλο νασκεφτουν το σωστο που θα το απολαμβαναν.

ο δε σαντμαν είναι χειριστη περιπτωση, γεννημενος αντρας θελει να του την πεφτουν οι πιο ασχημες γυναικες επειδή είναι ωραιος. όχι ρε τυπε αλλιως παιζεται το παιχνιδι εσυ εχεις το ανδρικο καθήκον να κυνηγας. αμα κυνηγας 9ρια θα τρως ελαχιστα αμα κυνηγας 6ρια θα τρως και πιο συχνα. χωρις να κυνηγας δεν τρως τιποτα.

το σωστο και αυτό που εφαρμόζουμε οι περισσοτεροι είναι να κυνηγάμε τα παντα πανω από 5, οποτε τρωμε περισσοτερα5, λιγοτερα6, ακομη λιγοτερα 7, ακομη λιγοτερα 8 κλπ
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Σίγουρα υπάρχουν και περιγράφονται σαν Κούγκαρ, διεθνώς. Δεν έχουν όμως πολλές τέτοιο ταπεραμέντο
οχι καμια σχεση. Εγω οποιες γκομενες ειχα πιο πιτσιρικας παντα αυτες μου την πεσανε με τον τροπο τους.
ειτε μου χαμογελουσαν πιο πολλη απο το κανονικο ειτε με κοιτουσαν σαν να με καρφωνουν κτλ κτλ .

Απλα τι θελω να πω . Οτι με τους παρακαλακιδες εχει χαλασει πολλη η πιατσα γιατι τοτε οι γκοεμενς επενδυαν σε εσενα ψυχικα αισθηματικα( τωρα με καταλαβαινεις πιστευω?) Πλεον οταν τις παρακαλανε δεν επενδυουν καθολου οποτε ειετε εισαι μαζι τους ειτε οχι δεν χανεις κατι.
Γιατι με το που θα γινει στραβη σε αχουν αφησει για τον καβατζα.

Αυτο δεν ειναι επιλογη μεταξυ των 10 καλυτερων αυτο ειναι εχω μια αποθηκη με σαβουρα και οτι και να γινει δεν θα χασω ουτε θα ειμαι μονη.

Σε ποσες σχεσης σημερα βλεπεις γκομενα να κανει τον μαλακα μονο και μονο για να ειναι με καποιον.

Στις σχεσεις θελει αμοιβαια υποχωριση ειμαστε διαφορετικοι σαν ανθρωποι και σαν αντρας προς γυναικα αλλα οταν εσυ προσπαθεις και η αλλη δεν μπαινει καν στην διαδικασια.

Τι επιλογη ειναι αυτη.Εχεις δει ποτε κατι που μπορεις να το εχεις ευκολα να εχει αξια?
Τοση αξια εχουν οι παρακαλακιδες .Γιαυτο και οι γκομενες δεν επενδυουν σημερα σε καπιον γιατι δεν εχει καποια αξια.

Με εχεις τωρα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι θέμα είναι όλοι σκέφτονται τι θα πουν οι γυναίκες μην κάνω εκείνο μην κάνω το άλλο έτσι το θέλουν. Χίλιες φορές να πληρώσω μια πάρα να κάθομαι να σκέφτομαι αυτά όλοι μέρα
αρα παραιτησαι.
και εισαι τυχερος που εισαι σε πολη με πουτανες και εχεις την επιλογή να ικανοποίησης μερος της ανδρικης φυσης (να φας όχι και να κυνηγήσεις).

αν ησουν στην αμοργο ή στην φλωρινα τι θα εκανες?

εγω ακομη θα ημουν παντρεμένος, αλλα ζω και εγω σε πολη που στην χειροτερη εχει πουτανες. στην χειροτερη όχι στην καλυτερη. αμα εχεις γκομενα να στα κανει όλα ακαποτα, να εχεις απεριοριστο χρονο, απεριόριστες φορες, σαλιαρίσματα και ότι άλλο θες δεν πας στις πουτανες, ισως πολύ σπανια αν δεν είναι τοσο εμφανισιμη η δικη σου ή θες ποικιλια
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
υπαρχουν και οι γυναικες που στην πεφτουν με τον τροπο τους ορμανε καργα δεν ειναι και λιγες ειναι αρκετες. Αυτο μην το ξεχνας.

Ξέμπαρκες δεν στην πέφτουν καθόλου εύκολα. Μόνο μπάζα που ψάχνονται και αν.. Στην καλύτερη περίπτωση οι περισσότερες κάνα κοιταγμα και μέχρι εκεί.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ξέμπαρκες δεν στην πέφτουν καθόλου εύκολα. Μόνο μπάζα που ψάχνονται και αν.. Στην καλύτερη περίπτωση οι περισσότερες κάνα κοιταγμα και μέχρι εκεί.

καμια σχεση δεν σου εχει τυχη απλα.ολες οιγυναικεςρ που γνωρισεις τις σκεφτεσαι σαν πιθανες γκομενες  εεε το ιδιο σκεφτονται και αυτες

μην βαζεις στον δρομο σου εμποδια.
Παντα θα ειναι στην γυρα. Και αυτο ειναι που λεω πιο πριν . Μια γκομενα που επενδυει σε καποιον αισθηματικα σιγουρα δεν θα σου δωσει την ευκαρια.
Αλλα ξερεις πολλες που επενδυουν σε καποιοπν σημερα. Εγω απο αυτες που βλεπω οι πιο πολλες σκεφτονται πως θα φυγουν αμα τους βγεις εσυ μαλακας και πως να εχουν το αλλο καβατζα και ετοιμο να περιμνει οταν γινει η στραβη.
Τι επιλογη ειναι αυτη???
Καινε μονες τους την ζωη τους
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Μου έχει τύχει αλλά όχι από ξέμπαρκες... Τώρα εσύ μπορεί να είσαι και μοιραίος άντρας και να σε κοιτάζουν πολλές...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Μου έχει τύχει αλλά όχι από ξέμπαρκες... Τώρα εσύ μπορεί να είσαι και μοιραίος άντρας και να σε κοιτάζουν πολλές...
δεν εχει να ακνει με μοιραιο μη νομιζεις και εγω μονος μου ειμαι .
Εχει να κανει με το τι γκομενες θα σου τυχουν.

Δυστηχως ειναι καθαρα τυχη ....
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Καλά ναι είναι και ο παράγοντας τύχη στη μέση αλλά δυστυχώς δεν είναι πάντα με το μερος μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom