Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Ρε τύπε ... λόγω δουλειάς και μόνο , θα έπρεπε να έχεις καλύτερη κατανόηση της ... ελληνικής.
Είπα να χαρτζηλικώνεις ;;;;; Για τι κόστος μιλάς ;;;
Το θεωρείς πολύ δύσκολο , να έχουν καλή γνώμη για σένα , άτομα που δουλεύουν σε μαγαζιά που πας συχνά;;;

ή πολύ δαπανηρό ;;;;

ακριβως απο τη δουλεια του και μονο εχει (λογικα) καλυτερη κατανοηση απο σενα, που το να κοιτας σερβιτορες μπορει να ειναι ταβανι των ονειρων/ονειρωξεων σου!

οι δικηγοροι/γιατροι/αγγελοπουλοι δεν ασχολουνται με βρωμερες παρτουζιαρες της γειτονιας! οπως ενας fan των city tours δε παει στο στουντιο των 20 ευρω!

καλη γνωμη για αυτον μπορουν να εχουν απο την ιδιοτητα του και μονο χωρις ουτε καν καλημερα σε προσωπικο επιπεδο!


 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στο φούρνο με πατάτες μπορεί να τις έτρωγε

Η πλάκα είναι που μπαίνουν στο θέμα και πουστρόνια των τσοντοσινεμά με μαύρα στριγκ !
Ενώ ενδιαφέρονται μόνο για μερακλήδες 70ρηδες ζόμπι , που τους τα δίνουν στο στόμα στο σκοτάδι.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ακριβως απο τη δουλεια του και μονο εχει (λογικα) καλυτερη κατανοηση απο σενα, που το να κοιτας σερβιτορες μπορει να ειναι ταβανι των ονειρων/ονειρωξεων σου!

οι δικηγοροι/γιατροι/αγγελοπουλοι δεν ασχολουνται με βρωμερες παρτουζιαρες της γειτονιας! οπως ενας fan των city tours δε παει στο στουντιο των 20 ευρω!

καλη γνωμη για αυτον μπορουν να εχουν απο την ιδιοτητα του και μονο χωρις ουτε καν καλημερα σε προσωπικο επιπεδο!
Αντιληφθηκες πληρως το πνευμα μου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
όταν είμαι με ωραια γκομενα χαιρομαι, όταν δεν είμαι ζηλευω, φυσιολογικο.
Εχω δει τύπους να ειναι με ωραιες γκομενες, οι οποιες οταν ανοιγαν το στομα τους να μιλησουν εσκυβα μην με βρει η κοτσανα στο δοξα πατρι

Ε αυτους πιστεψε με δεν τους ζηλευω καθολου
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αντιληφθηκες πληρως το πνευμα μου.

Τύπε , κάποτε, πριν κυριαρχήσει μέσα σου το πνεύμα του γαλάζιου παπαγάλου, μπορούσαμε να κάνουμε χαβαλέ
για θέματα άσχετα της πολιτικής . Φαίνεται , ότι έπειτα από την παραπάνω πλήρη επικράτηση ,
αυτό δεν είναι πλέον εφικτό .

Θα το αντέξω πιστεύω ....
ζητώ συγνώμη που σου απεύθυνα το λόγο .... δεν θα ξαναγίνει !
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Καμία εμφανίσιμη δεν μένει με σκυλάκια και γατάκια στα 35,όλες με σύζυγο/πρώην σύζυγο και παιδιά είναι.

Το κακό με εσένα δεν είναι οι απόψεις σου,αλλά ότι όλο πεφτεις έξω σε όσα λες :S
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Αντιληφθηκες πληρως το πνευμα μου.
ετσι ειναι! σαν τις γκομενες που νομιζουν οτι απλα με την ομορφια τους θα παρουν τον "πριγκηπα" και θα φανε λεφτα

μονο με νεοπλουτους που δεν εχουν εμπειρια απο το χρημα και κανουν επιδειξη θα βγαλουν κατι.

ο πραγματικος πλουσιος και επιχειρηματιας αγοραζει το μουνι στην τιμη που αξιζει! δε το χρυσωνει! το μουνι εχει αναγκη το χρημα και οχι το χρημα το μουνι!

αλλιως ολες αυτες που γλυφουν μερα νυχτα τον καθε "κυριο κοντομηνα μου" θα ειχαν βγει στη συνταξη και ομως παλευουν για το μεροκαματο στο γυαλι (και μπας και βρουν αλλο χορηγο)

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καμια φωτογραφία μαζί τους θα μας βάλεις ποτέ να δούμε;

Ή κι εσύ από το 'ελληνίδες διάσημες' του bou τις βλέπεις;

Δεν εχω αναγκη να αποδειξω κατι σε καποιον τυπε. Αν ηθελα να κανω τη πλακα μου, θα ειχα ανεβασει 1000 φωτο.

Κανω αυτο που θελω, οχι αυτο που θελεις εσυ. Πιστευε οτι θελεις, στα αρχιδια μου. Ετσι και αλλιως δεν εχουν αξια τα οσα λες, ουτε τα οσα κανεις.

Ζητας φωτογραφιες ενω στο παρελθον σε καλεσα να ερθεις να τα δεις απο κοντα και ουτε καν απαντησες. Με φωτογραφιες ασχολουνται οι γυναικες και τα παιδια. Οι αντρες, τα λενε απο κοντα αυτα που εχουν να πουν, αν γουσταρουν να πουν κατι με καποιον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εχω δει τύπους να ειναι με ωραιες γκομενες, οι οποιες οταν ανοιγαν το στομα τους να μιλησουν εσκυβα μην με βρει η κοτσανα στο δοξα πατρι

Ε αυτους πιστεψε με δεν τους ζηλευω καθολου
την σερβιτορα που δεν την ξες, βλέπεις μονο την ομορφια της.
το να προτρεχεις και να λες ότι ΘΑΑΑΑΑΑΑΑ είναι και βουρλο, οποτε δεν ζηλευω τον αλβανο, είναι παρηγορια στον αρρωστο επειδή δεν την εχεις εσυ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
την σερβιτορα που δεν την ξες, βλέπεις μονο την ομορφια της.
το να προτρεχεις και να λες ότι ΘΑΑΑΑΑΑΑΑ είναι και βουρλο, οποτε δεν ζηλευω τον αλβανο, είναι παρηγορια στον αρρωστο επειδή δεν την εχεις εσυ


Εντάξει ρε τύπε, κάτσε και ζήλευε τον αλβανό, τον τατουαζάκια, το μουσάτο πορτιέρη, εμείς θα σου το χαλάσουμε;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως σερβιτόρα δύσκολα τρως εαν δεν δουλεύεις στο ίδιο μαγαζί.Συνήθως πηδιούνται ή με τον ιδιοκτήτη ή με άλλους του μαγαζιού,μπαρμεν,ντι τζέι,σερβιτόρους.Αυτοί όλοι είναι η κλίκα του κάθε μαγαζιού που δεν αφήνουν κανέναν να μπει.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
οι δικηγοροι/γιατροι/αγγελοπουλοι δεν ασχολουνται με βρωμερες παρτουζιαρες της γειτονιας!
τυπε δικηγοροι και γιατροι παιζουν με το κιλο και ειδικα οι πρωτοι περνανε πολυ δυσκολα να ξερεις,δικηγορος δε σημαινει κουγιας
Τύπε , κάποτε, πριν κυριαρχήσει μέσα σου το πνεύμα του γαλάζιου παπαγάλου, μπορούσαμε να κάνουμε χαβαλέ
για θέματα άσχετα της πολιτικής .
τυπε υπηρχε εποχη δηλαδη που ο alex71 ηξερε απο πουτανες ,κωλομπαρα γενικα νυχτερινη ζωη και τα τοιαυτα?
δεν τον θυμαμαι να σου πω την αληθεια,μαλλον ειναι νυχτωμενος απ όλα αυτα
Εντάξει ρε τύπε, κάτσε και ζήλευε τον αλβανό, τον τατουαζάκια, το μουσάτο πορτιέρη, εμείς θα σου το χαλάσουμε;
το μουνο που τον εχουν βαλει σε μαγαζι λογω εμφανισης και μονο  το τρωει ο σκιπταρης?εχετε σπασει κοντερ με τη μαλακια σας τα κομματοσκυλα του κουλη αποψε,πατε παραπέρα αφου δε νογάτε
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Ακόμη να σε μπανάρουν εσένα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε τρελε σε παω πολυ.... εχεις αφασια και συ ...... :grin: ;)
εδω ρε man δεν εχουν μπαναρει τον αλλον τον ψυχακια που μιλαει με τερματισμενα νευρα και σχιζοφρενικη μανια για alfa males, για το πως να τα λεει ολα υπερ των γυναικων για να αποδειξει που ? => στο μπουρδελα τελεια Κομ, οτι ειναι τι ? => γαμιας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δακρυα γελιου σταζουν ηδη στο πληκτρολογιο .....και μας πειραξε το τρολ με τα πολιτικο πολιτισμικο κοινωνικο ψυχασθενικα Posts......
ΑΛΛΑ τωρα ειδα κατι warned και ανησυχησα ...... ΣΑΣ ΕΚΛΙΠΑΡΩ ....ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ ONLINE ΙΚΕΣΙΑ που ελαβε ποτε χωρα ..... please...... Μη μου τον μπαναρετε τον λατρευω τον μπουσταρα ..... ειναι μεγας μυστης ... εχω ριξει το γελιο με την παρτη του .....
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πάντως σερβιτόρα δύσκολα τρως εαν δεν δουλεύεις στο ίδιο μαγαζί.Συνήθως πηδιούνται ή με τον ιδιοκτήτη ή με άλλους του μαγαζιού,μπαρμεν,ντι τζέι,σερβιτόρους.Αυτοί όλοι είναι η κλίκα του κάθε μαγαζιού που δεν αφήνουν κανέναν να μπει.

Τώρα σου φταίνε και οι κλίκες εσένα?

Σε λίγο θα σου φταίει κι ο καπιταλισμός. :S
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
τυπε δικηγοροι και γιατροι παιζουν με το κιλο και ειδικα οι πρωτοι περνανε πολυ δυσκολα να ξερεις,δικηγορος δε σημαινει κουγιαςτυπε υπηρχε εποχη δηλαδη που ο alex71 ηξερε απο πουτανες ,κωλομπαρα γενικα νυχτερινη ζωη και τα τοιαυτα?
δεν τον θυμαμαι να σου πω την αληθεια,μαλλον ειναι νυχτωμενος απ όλα αυτα το μουνο που τον εχουν βαλει σε μαγαζι λογω εμφανισης και μονο  το τρωει ο σκιπταρης?εχετε σπασει κοντερ με τη μαλακια σας τα κομματοσκυλα του κουλη αποψε,πατε παραπέρα αφου δε νογάτε
δεν ειπαμε να παιξεις τιποτα και πουθενα! ουτε καν να ξοδεψεις χρημα για εφε!
καθενας φτιαχνει μονος του το image του αναλογα τι θελει να τραβηξει και πως.

αλλος το φτιαχνει με προσωπικο τετ α τετ και μπλα μπλα. αλλος απο φωτο στο ινσταγκραμ. αλλος με επιδειξη ανεσης live (belvedere και σφηνακια εξω καθε σαββατο) και αλλος απλα φοροντας τα πανακριβα του ρουχα/παπουτσια/ρολοι και ακουμπωντας τα κλειδια του αυτοκινητου πανω στο τραπεζι... να σαι σιγουρος οτι αυτα που θελει να δει η καθε γκομεναγυπας στον καθενα θα τα δει αρκει να την ενδιαφερουν ;) το θεμα ειναι να μπορεις να παιξεις (Αν δεν εισαι ηδη ετσι) οτι αυτο ειναι ο εαυτος σου!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom