Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Χιλια συγνωμη ( δεν θελω να θεωρηθω εμπαθης και σε καμια περιπτωση 'αιχμηρος' ή δηκτικος αλλα ποσο το φιλτραρες νοητικα αυτο το κορυφαιο που εγραψες εδω ?....

Κανένα πρόβλημα φιλαράκι , σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να με χαλάσεις άλλωστε. Απλά για να μπορέσω να πω περισσότερα μαζί σου, πρέπει να μου πεις πράγματα για σένα, για να ξέρουμε αν μπορούμε να συνενοηθούμε.
1)Γαμάς πουτάνες ;;;
2)Πόσες πουτάνες έχεις γαμήσει ;;;
3)Από πότε γαμάς πουτάνες ;;
4)Έχεις ζήσει ποτέ αρκετά μαζί με μία γυναίκα ;;;

Εγώ γάμαγα ακάποτα στη φυλής πουτάνες το 1986. Οπότε αν είσαι 23χρονος μουσάτος με εφαρμοστό παντελόνι κάπρι , περήφανος που τα έχεις με την καλή σου, που είστε μαζί από Α' Λυκείου, δεν έχει νόημα να κάνουμε κουβέντα.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Κανένα πρόβλημα φιλαράκι , σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να με χαλάσεις άλλωστε. Απλά για να μπορέσω να πω περισσότερα μαζί σου, πρέπει να μου πεις πράγματα για σένα, για να ξέρουμε αν μπορούμε να συνενοηθούμε.
1)Γαμάς πουτάνες ;;;
2)Πόσες πουτάνες έχεις γαμήσει ;;;
3)Από πότε γαμάς πουτάνες ;;
4)Έχεις ζήσει ποτέ αρκετά μαζί με μία γυναίκα ;;;

Εγώ γάμαγα ακάποτα στη φυλής πουτάνες το 1986. Οπότε αν είσαι 23χρονος μουσάτος με εφαρμοστό παντελόνι κάπρι , περήφανος που τα έχεις με την καλή σου, που είστε μαζί από Α' Λυκείου, δεν έχει νόημα να κάνουμε κουβέντα.

Σε ενα σαιτ για πουτανες που έγινε για να ανταλλασουν απόψεις εκεινοι πού πανε με πουτανες, για τις πουτανες, μας κατηγορούν μερικοι επειδη παμε και με πουτανες. Αν αυτο δεν ειναι οξυμωρο, δεν μπορω να φανταστω τι ειναι..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Φύση και θέση δεν πιστεύω στη μονογαμία. Αλλά όταν το έχεις συζητήσει θεωρώ ότι πρέπει να το τηρώ/τηρεί. Ο άντρας είχε αρχίδια και η γυναίκα το ίδιο, όταν πάει με άλλον ενώ έχει συζητήσει κάτι διαφορετικό απλά πρέεπι να είναι έτοιμος να δεχτεί τις συνέπειες... Πως πάω με άλλους και μετά θέλω να με καταλάβεις γιατί είμαι κυνηγός??? Με την ίδια λογική, και εγώ αν δεν καλύπτομαι μπορώ να κάνω το ίδιο.. Δεν φαντάζομαι να πειράξει κάποιον... γιατί οι γυναίκες είναι απλά πουτάνες όταν το κάνουν και τις πιάνουν, ο άντρας απλά είναι κυνηγός, μάγκας, είναι η φύση του.. Μη τρελαθούμε τώρα!!
Γιατι οι γυναικες συνηθως κρυβονται στην σκια του αντρα,(στην πλειοψηφια τους), και βαζουν παντα το αρσενικο μπροστα,σαν πολιορκητικο
κριο για να τους επιλυνει τα προβληματα. Ενω εκεινες παραμενουν παθητικες. Αρα που ειναι η ισοτητα των δυο φυλων;
-Αντρες θελουν να γινουν ολες τους, αλλα Κυριος καμμια τους!!   :sunglasses:


Κανένα πρόβλημα φιλαράκι , σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να με χαλάσεις άλλωστε. Απλά για να μπορέσω να πω περισσότερα μαζί σου, πρέπει να μου πεις πράγματα για σένα, για να ξέρουμε αν μπορούμε να συνενοηθούμε.
1)Γαμάς πουτάνες ;;;2)Πόσες πουτάνες έχεις γαμήσει ;;;3)Από πότε γαμάς πουτάνες ;;4)Έχεις ζήσει ποτέ αρκετά
μαζί με μία γυναίκα ;;;
Εγώ γάμαγα ακάποτα στη φυλής πουτάνες το 1986. Οπότε αν είσαι 23χρονος μουσάτος με εφαρμοστό παντελόνι κάπρι , περήφανος που τα έχεις με την καλή σου, που είστε μαζί από Α' Λυκείου, δεν έχει νόημα να κάνουμε κουβέντα.
:)
 

Συνημμένα

  • otan-svin-ta-fvt-nb-222x205.jpg
    otan-svin-ta-fvt-nb-222x205.jpg
    15,2 KB · Εμφανίσεις: 26

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σε ενα σαιτ για πουτανες που έγινε για να ανταλλασουν απόψεις εκεινοι πού πανε με πουτανες, για τις πουτανες, μας κατηγορούν μερικοι επειδη παμε και με πουτανες. Αν αυτο δεν ειναι οξυμωρο, δεν μπορω να φανταστω τι ειναι..

Δείχνει την κατάντια της κοινωνίας μας.
Εδώ , έξω , άνδρες κατηγορούν άλλους άνδρες επειδή ... ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!!!!!
Ενώ αν θέλουν να γαμήσουν κανέναν μουσάτο , δεν λένε τίποτε , μην τους κατηγορήσουν ότι δεν είναι μοντέρνοι !
Και από την άλλη βλέπεις άλλες να χορεύουν ξεβράκωτες πάνω σε τραπέζια ή να νκυκλοφορούν με τα βυζιά έξω και να λένε ληγούρηδες όσους κοιτάνε το μουνί τους ή τα βυζιά τους, που είναι φόρα παρτίδα.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
o Sad man ειναι ενας συγχρονος προφητης των καιρων μας

σε λιγα χρονια ο Sadmanισμος θα ειναι κυριαρχο κοινωνικο ρευμα και τα κρατικα επιλεκτηρια θα ειναι θεσμος οπως και η βορειοκορεατοποιηση της κοινωνιας προκειμενου να προστατευτει απο την βαρβατορητα του γυναικοκεντρικου καπιταλισμου
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
o Sad man ειναι ενας συγχρονος προφητης των καιρων μας

σε λιγα χρονια ο Sadmanισμος θα ειναι κυριαρχο κοινωνικο ρευμα και τα κρατικα επιλεκτηρια θα ειναι θεσμος οπως και η βορειοκορεατοποιηση της κοινωνιας προκειμενου να προστατευτει απο την βαρβατορητα του γυναικοκεντρικου καπιταλισμου

μπορεις να περιμενεις με το πουλι στο χερι μεχρι να υπαρξουν κρατικα επιλεκτηρια
εκτος αν ασπαστεις τον πικερισμο και περιμενεις με το δακτυλο στον κωλο

τυπε αν αποκτησω κορη προτιμώ να την ριξω στον γκρεμο παρα να βρεθει σε κρατικα επιλεκτηρια με εσενα το πουλι και τον πικη
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.832
Like
4.102
Πόντοι
506
εχω μια γρια στη δουλεια, 50+, σχετικα αξιοπρεπης σε εμφανιση.
Μου χει ζαλισει τ αρχιδια καθε μερα που τα παιδια της δεν της δινουν σημασια, που βαρεθηκε να ναι μονη, που θα περασει παλι μονη τα χριστουγεννα και τετοιες μαλακιες. Ενα καλοκαιρι τριγυρναγε με το μισο βυζι εξω και το σκησιμο μεχρι τον κωλο αλλα φαινεται την κραξανε και φετος ηρεμησε.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
o συγχρονος καπιταλισμος εχει σε ολο και μεγαλυτερο βαθμο δεν εχει αναγκη τον ανδρα οποτε και τον ευνουχιζει σε ολα τα επιπεδα εκθηλυνοντας ταυτοχρονα την κοινωνια

καποτε οι ελιτ προωθουσαν το πατρις-θρησκεια-οικογενεια γιατι αυτο το μοντελο εξυπηρετουσε την κερδοφορια των βιομηχανικων ελιτ

πλεον στο νεο μοντελο του καζινοκαπιταλισμου η ανδρικη εργασια τσακιζεται για αυτο βλεπετε και την τοσο μεγαλη προωθηση της εκπουστευσης,των διεμφυλικων και των τρανς απο τις ελιτ με την καθημερινη πλυση εγκεφσλου απο τα μμε

αυτο που ενδιαφερει τις ελιτ ειναι να αναπαραγονται μονο οι ιδιες και η αλλη ταξη (στον συγχρονο καπιταλισμο θα υπαρχουν μονο ελιτ και φτωχοι) των φτωχων αν αναπαραγεται να το κανουν με ορους εξαθλιωτικους προσφεροντας παμφθηνους υπερεξειδικευμενους δουλους για το συστημα
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
744
Πόντοι
96
μπορεις να περιμενεις με το πουλι στο χερι μεχρι να υπαρξουν κρατικα επιλεκτηρια
εκτος αν ασπαστεις τον πικερισμο και περιμενεις με το δακτυλο στον κωλο

τυπε αν αποκτησω κορη προτιμώ να την ριξω στον γκρεμο παρα να βρεθει σε κρατικα επιλεκτηρια με εσενα το πουλι και τον πικη

εσεις οι ακροδεξιοι ακριβως επειδη ειστε μουνοδουλαρες (αρα και αρπακτικοι σε οικονομικο επιπεδο σκεπτομενοι κοντοφθαλμα προκειμενου να γεμισετε τις τσεπες σας) εξυπηρετειτε ενα συστημα που σας οδηγει σε αδιεξοδο οπως το διατυπωσες εδω ακριβως που στο τελος εχει τους παντες χαμενους και κερδισμενες μονο τις ελιτ δλδ εξυπηρετειτε αποβλακωμενοι τους ελαχιστους αυτοχειριαζομενοι

ο καπιταλισμος ειναι το συστημα που εξυπηρετει τις γυναικες και σο τελος αποδυναμωνει τοσο πολυ την ανδρικη ισχυ ωστε στο τελος να εκδραμει ο  καθε τριτοκοσμικος  ανενοχλητος και να καταλυει εθνη και κρατη (ιστορικα παραδειγματα σαν την αρχαια ρωμη χαρακτηριστικα)

πραγματικα οσοι δηλωνουν ακροδεξιοι και ειναι καπιταλιστες κοροιδευουν τον κοσμο και διεξαγουν πολεμο οπισθοφυλακης ατελεσφορο γιαυτο και ερχονται αργοτερα και σαρωνουν οι σοσιαλφιλελε

οι ακροδεξιοι απο την στιγμη που στηριζουν το συστημα της γυναικοκρατιας δλδ τον καπιταλισμο ανοιγουν τον δρομο στους σοσιαλφιλελε να αποσυθετουν και να διαλυσουν τα εθνη-κρατη

τοσο ανοητοι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
εχω μια γρια στη δουλεια, 50+, σχετικα αξιοπρεπης σε εμφανιση.
Μου χει ζαλισει τ αρχιδια καθε μερα που τα παιδια της δεν της δινουν σημασια, που βαρεθηκε να ναι μονη, που θα περασει παλι μονη τα χριστουγεννα και τετοιες μαλακιες. Ενα καλοκαιρι τριγυρναγε με το μισο βυζι εξω και το σκησιμο μεχρι τον κωλο αλλα φαινεται την κραξανε και φετος ηρεμησε.
Θα το έπαιζε ανεξάρτητο μοντέλο και αυτή, τότε που περνούσε η μπογιά της. Τώρα ας μείνει παρέα με τις γάτες της.
 

Συνημμένα

  • cats03.jpg
    cats03.jpg
    158,2 KB · Εμφανίσεις: 24

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.832
Like
4.102
Πόντοι
506
Θα το έπαιζε ανεξάρτητο μοντέλο και αυτή, τότε που περνούσε η μπογιά της. Τώρα ας μείνει παρέα με τις γάτες της.
της την επεσε ενας συνομιλικος της μου ειπε, αλλα ηταν προχωρημενος και τις επιασε το μπουτι και σοκαριστηκε.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86

σκεψου μια κοπελα του συγγενικου σου περιβαλλοντος

θα την εβαζες σε διαλεκτηρια να την γαμησει ο πικης η το πουλι η ο βαν κωλεν

σκεψου οτι θα την εβαζαν να τους φισταρει τον κωλο και μετα θα την γαμουσαν για 5 λεπτα, μερα παρα μερα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
της την επεσε ενας συνομιλικος της μου ειπε, αλλα ηταν προχωρημενος και τις επιασε το μπουτι και σοκαριστηκε.
αντί να τον πλακώσει στις ρωφοκωλάδες η γρια για να μην της φύγει..
αυτός έπιασε το σιτεμένο της μπούτι και αυτή σοκαρίστηκε; Η γριά σε επίπεδο είναι, να λόλα ένα μήλο!  :cheesy:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Δείχνει την κατάντια της κοινωνίας μας.
Εδώ , έξω , άνδρες κατηγορούν άλλους άνδρες επειδή ... ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!!!!!
Ενώ αν θέλουν να γαμήσουν κανέναν μουσάτο , δεν λένε τίποτε , μην τους κατηγορήσουν ότι δεν είναι μοντέρνοι !
Και από την άλλη βλέπεις άλλες να χορεύουν ξεβράκωτες πάνω σε τραπέζια ή να νκυκλοφορούν με τα βυζιά έξω και να λένε ληγούρηδες όσους κοιτάνε το μουνί τους ή τα βυζιά τους, που είναι φόρα παρτίδα.
ε ναι..έχει χαθεί κάθε μέτρο, προσπαθουν να μας πείσουν χρόνια τώρα, ότι το παράλογο έιναι φυσιολογικό!
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.832
Like
4.102
Πόντοι
506
αντί να τον πλακώσει στις ρωφοκωλάδες η γρια για να μην της φύγει..
αυτός έπιασε το σιτεμένο της μπούτι και αυτή σοκαρίστηκε; Η γριά σε επίπεδο είναι, να λόλα ένα μήλο!  :cheesy:
κλασικη περιπτωση θελω πουτσα αλλα οχι και να γαμηθω. Και αυτη που ειναι και καμμενη, χεσε μεσα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Παιδιά, έχει καταφέρει ποτέ κανένας σας να γαμήσει κοπέλα που έχει σκύλο συντροφιάς? Επειδή ξεκίνησα να βγαίνω με μία τέτοια ρωτάω. Ενδιαφέρον άνθρωπος αλλά τα σοβαρά ψυχολογικά θέματα δεν θα επιτρέψουν να προχωρήσει το θέμα απ' ότι φαίνεται. Εσείς τι εμπειρίες έχετε από τις σκυλούδες;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.687
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
κλασικη περιπτωση θελω πουτσα αλλα οχι και να γαμηθω. Και αυτη που ειναι και καμμενη, χεσε μεσα.
το φυλάνε.. το φυλάνε.. και στο τέλος θα το φάει το σκουλίκι!  :cheesy:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Παιδιά, έχει καταφέρει ποτέ κανένας σας να γαμήσει κοπέλα που έχει σκύλο συντροφιάς? Επειδή ξεκίνησα να βγαίνω με μία τέτοια ρωτάω. Ενδιαφέρον άνθρωπος αλλά τα σοβαρά ψυχολογικά θέματα δεν θα επιτρέψουν να προχωρήσει το θέμα απ' ότι φαίνεται. Εσείς τι εμπειρίες έχετε από τις σκυλούδες;


μια που ηξερα παντως μ σκυλακι πεκινουα γαμιοτανε με χιλιαδες και πηγαινε σε νιρβανα παρτυ παρτουζες κλπ
ψυχολογικα ολοι εχουμε δεν ξερω αν παιζει το σκυλι ρολο
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
μια που ηξερα παντως μ σκυλακι πεκινουα γαμιοτανε με χιλιαδες και πηγαινε σε νιρβανα παρτυ παρτουζες κλπ
Κι η δικιά μου της αρέσουν τα ταξίδια, είναι χύμα έχει παρέες κλπ αλλά δεν γαμιέται .. είναι πολύ καιρό χωρίς γκόμενο.

( Υ.Γ. ο σκύλος είναι κόλλεϊ, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο  :grin: )
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Κι η δικιά μου της αρέσουν τα ταξίδια, είναι χύμα έχει παρέες κλπ αλλά δεν γαμιέται .. είναι πολύ καιρό χωρίς γκόμενο.

( Υ.Γ. ο σκύλος είναι κόλλεϊ, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο  :grin: )

δεν νομιζω να παιζει ρολο η ρατσα :grin:

κοιτα αν ειναι πολυ καιρο χωρις γκομενο δε σημαινει οτι δε γαμιεται παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom