Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Επισκέπτης
Αυτή είναι η οπτική που βλέπουν τη ζωή η έφηβοι. Ή ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ , ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΒΑΘΟΣ ΕΦΗΒΟΙ.
Αυτοί , για να παινέψουν τα γένια τους, λένε , ότι το μόνο που μετράει στη ζωή , είναι οι φίλοι ,
μέσω των οποίων γνωρίζεις γκόμενες και έχεις άκρες σε μπαράκια και περνάς καλά.

Αυτό το παραμύθι κρατάει το πολύ μέχρι τα 25 και μετά κάνουν πίπες σε δημάρχους, για θέση εποχιακού συμβασιούχου,
των 650 ευρώ .

Οι μάγκες κοιτάνε να κονομήσουν και να κάνουν περιουσία. Όλα τα άλλα , τα έχουν γραμμένα στην καραπουτσακλάρα τους.
Όπως είπε και ο σημαδεμένος, ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ, ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΟΝΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ.
Ενταξει φιλε, αυτη ειναι η δικη σου γνωμη.

Εγω ξερω οτι διαβαζαμε για να μπουμε πανεπιστημιο και να κανουμε μετα καριερα και να ζησουμε την καλη ζωη και τελικα πηραμε τα τρια μας.

Ενω αυτοι που μας ελεγαν φυτα και μας κοροιδευαν ολο και καπως τη βολεψαν ειτε με μαγαζακια ειτε σε δουλειες πιυ μπηκαν με γνωριμια ειτε σε δεκο. Ακομα και οι επιχειρηματιες που εκλεισαν με την κριση προλαβαν να βγαλουν ενα σκασμο λεφτα. Με ενα ψιλικατζιδικο ειχες και αποταμιευσεις και ταξιδια στο μπλοκ και βραδια στον Ρουβα.

Οι πραγματικοι χρεωκοπημενοι ειναι οσοι εχασαν τα νιατα τους προσδοκωντας ενα καλυτερο μελλον, γιατι ο μεγαλυτερος θησαυρος ειναι η υγεια και τα νιατα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Ενταξει φιλε, αυτη ειναι η δικη σου γνωμη.

Εγω ξερω οτι διαβαζαμε για να μπουμε πανεπιστημιο και να κανουμε μετα καριερα και να ζησουμε την καλη ζωη και τελικα πηραμε τα τρια μας.

Ενω αυτοι που μας ελεγαν φυτα και μας κοροιδευαν ολο και καπως τη βολεψαν ειτε με μαγαζακια ειτε σε δουλειες πιυ μπηκαν με γνωριμια ειτε σε δεκο. Ακομα και οι επιχειρηματιες που εκλεισαν με την κριση προλαβαν να βγαλουν ενα σκασμο λεφτα. Με ενα ψιλικατζιδικο ειχες και αποταμιευσεις και ταξιδια στο μπλοκ και βραδια στον Ρουβα.

Οι πραγματικοι χρεωκοπημενοι ειναι οσοι εχασαν τα νιατα τους προσδοκωντας ενα καλυτερο μελλον, γιατι ο μεγαλυτερος θησαυρος ειναι η υγεια και τα νιατα.
Αυτοί που διάβαζαν για θεσούλα στο Δημόσιο και άραγμα γενικά τον ηπιανε. Οι υπολοιποι γαμιαδες που δούλευαν απο μικροί και διάβαζαν δυσκολα χάνονται
 

Επισκέπτης
Αυτοί που διάβαζαν για θεσούλα στο Δημόσιο και άραγμα γενικά τον ηπιανε. Οι υπολοιποι γαμιαδες που δούλευαν απο μικροί και διάβαζαν δυσκολα χάνονται
Οταν μιλαμε για φυτα εννοουμε απο Δημοτικο στα κομπιουτερ και τις ξενες γλωσσες τυπε. Στο δημοσιο μπηκανε οι αλλοι, οχι οι σαντμεν-φυτουλες που ξεχασαν να ζησουν τη ζωη τους.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Οταν μιλαμε για φυτα εννοουμε απο Δημοτικο στα κομπιουτερ και τις ξενες γλωσσες τυπε. Στο δημοσιο μπηκανε οι αλλοι, οχι οι σαντμεν-φυτουλες που ξεχασαν να ζησουν τη ζωη τους.
Ειδα παλιο μου συμμαθητη τυχαια στη γειτονια. Εχει μετακομισει αλλα ειχε ερθει επισκεψη στο πατρικο του να δει τους γονεις του. Μετριος μαθητης, αμεσως μετα το στρατο διοριστηκε σε Δημο με μεσον οποτε δουευει εκει χρονια. Με γυναικα και 2 παιδια. Τακτοποιημενος απο νωρις.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Από πρόσφατη ολιγόμηνη σχέση μου με ελλεεινίδα κατέληξα στα εξής όχι καινοφανή συμπεράσματα,δεν κομίζω άλλωστε γλαύκας εις Αθήνας...
1.Όπως οι πολιτικοί,άλλα πιστεύουν,άλλα λένε κι άλλα κάνουν!Αν συγκρίνω τις προχωρημένες ιδέες για γαμήσια και τα συναφή στην αρχή της σχέσης,και πώς κατέληξε να ζηλεύει και τις θηλυκές γάτες,όλο αυτό μοιάζει με τις προεκλογικές εκστρατείες και τα επακόλουθα μνημόνια...Το ζητούμενο είναι να σε... βάλουν στο βρακί τους και να σε χειραγωγήσουν.Όσο δεν το καταφέρνουν,ή λυσσάνε να το επιτύχουν ή φεύγουν.
2.Δεν δέχονται κατ'ουσίαν,άλλο τι λένε σε κουβέντες περί ανέμων και υδάτων,ότι έχεις αυτονομία και ανεξαρτησία,με άλλα λόγια θέλουν όλα να περιστρέφονται γύρω απ'αυτές και δεν δέχονται ότι είναι μέρος της καθημερινότητάς σου κι όχι η καθημερινότητά σου.
3.Υπάρχει σοβαρό θέμα με την κοινή λογική,δεν αντέχουν τα επιχειρήματα και αντιλαμβάνονται μια διαθλασμένη πραγματικότητα,αλλιώς,βλέπουν τα πράγματα όπως τις βολεύει και τις εξυπηρετεί και θυμώνουν όταν τις στριμώχνεις με απτά παραδείγματα.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
:rolleyes: λες και διαβαζω εμενα... χωρις να θελω να γενικευσω, απο προσωπικες εμπειριες, στα ιδια ακριβως συμπερασματα κατεληξα...

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν υπάρχει θέμα με τη θανάσενα. Σε λίγα χρόνια θα πάρει σκύλο . Ούτε η πρώτη θα είναι, ούτε η τελευταία.
Και θα έχει σωθεί και ένας άνδρας. Καλύτερα να ταλαιπωρεί σκύλους, παρά άνδρα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ενταξει φιλε, αυτη ειναι η δικη σου γνωμη.

Εγω ξερω οτι διαβαζαμε για να μπουμε πανεπιστημιο και να κανουμε μετα καριερα και να ζησουμε την καλη ζωη και τελικα πηραμε τα τρια μας.

Ενω αυτοι που μας ελεγαν φυτα και μας κοροιδευαν ολο και καπως τη βολεψαν ειτε με μαγαζακια ειτε σε δουλειες πιυ μπηκαν με γνωριμια ειτε σε δεκο. Ακομα και οι επιχειρηματιες που εκλεισαν με την κριση προλαβαν να βγαλουν ενα σκασμο λεφτα. Με ενα ψιλικατζιδικο ειχες και αποταμιευσεις και ταξιδια στο μπλοκ και βραδια στον Ρουβα.

Οι πραγματικοι χρεωκοπημενοι ειναι οσοι εχασαν τα νιατα τους προσδοκωντας ενα καλυτερο μελλον, γιατι ο μεγαλυτερος θησαυρος ειναι η υγεια και τα νιατα.

Τύπε , με αυτές τις απόψεις είσαι στην 4άδα ; I C.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Το έχω απορία, αν σας πιάσουν οι γυναίκες, κοπέλες σας, τι θα τους πείτε δηλαδή?Έτσι είμαι και αν σου αρέσει? Δεν νομίζω, αυτό ισχύει και για τα δύο φύλα εάν μόνο εάν θέλεις να απομακρυνθείς για κάτι άλλο. ΟΛΟΙ μας, άντρες γυναίκες, δεν είναι αυτό που νομίζεις θα πούμε, για να μην χάσουμε το σίγουρο.. Ασχέτως αν εγώ συνειδητά είχα επιλέξει να είμαι εκεί και όχι γύρω γύρω, από πότε αυτό δεν εκτιμάται και είναι ΟΚ να ισχύει μονομερώς?
Ο άντρας οφείλει να πηδάει πολύ. Είναι απο τη φύση του κυνηγός. Τα περί δέσμευσης είναι μια θεωρία που έχει φτιαχτεί απο τις θρησκείες νγια ναας εγκλωβίσουν. Όταν υπάρχει άντρας ο οποίος κερατωνει τη θεα Μπελουτσι, μην περιμένεις ο mitsos να κρατιέται και μην πηδάει έστω σ ένα στουντιακι, μπορδελακι, εσκορτακι για να είναι πιστός στην koula. Διαφορετικά δεν είναι άντρας, είναι κάτι άλλο. Απο εκεί κι έπειτα όμως, δςν σημαίνει οτι έχει δικαίωμα να φέρεται άσχημα στη γυναίκα του. Πρέπει να την έχει βασίλισσα(εφ όσον είναι και αυτη οκ) και ΟΦΕΊΛΕΙ να την κερατωνει με σεβασμό.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Ο άντρας οφείλει να πηδάει πολύ. Είναι απο τη φύση του κυνηγός. Τα περί δέσμευσης είναι μια θεωρία που έχει φτιαχτεί απο τις θρησκείες νγια ναας εγκλωβίσουν. Όταν υπάρχει άντρας ο οποίος κερατωνει τη θεα Μπελουτσι, μην περιμένεις ο mitsos να κρατιέται και μην πηδάει έστω σ ένα στουντιακι, μπορδελακι, εσκορτακι για να είναι πιστός στην koula. Διαφορετικά δεν είναι άντρας, είναι κάτι άλλο. Απο εκεί κι έπειτα όμως, δςν σημαίνει οτι έχει δικαίωμα να φέρεται άσχημα στη γυναίκα του. Πρέπει να την έχει βασίλισσα(εφ όσον είναι και αυτη οκ) και ΟΦΕΊΛΕΙ να την κερατωνει με σεβασμό.

παρακαλώ θερμα τους διαχειριστές του σίτε να κάνουν sticky το ποστ στην πρωτη σελίδα.... επίσης να αποδωθει στον δημιουργό του ποστ το χρυσό κλειδί του σίτε, μια εφ'ορου ζωής δωρεάν κάρτα για οποίο μπουρδελο επιθυμεί και να μετονομαστει η οδός ΦΥΛΗΣ σε οδό ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗ 82....
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Όταν υπάρχει άντρας ο οποίος κερατωνει τη θεα Μπελουτσι, μην περιμένεις ο mitsos να κρατιέται και μην πηδάει έστω σ ένα στουντιακι, μπορδελακι, εσκορτακι για να είναι πιστός στην koula. Διαφορετικά δεν είναι άντρας, είναι κάτι άλλο.

Μπορεί όμως και η θεα Μπελούτσι στο κρεβάτι να είναι μάπα.Και η Koula η κομμώτρια πχ να σου κάνει ένα κρεβάτι να μη θες να σηκωθείς.

Αν έχεις γκόμενα που στα λέει καλά στο κρεβάτι,δεν βρίσκω λόγο να τρέχεις στις πουτάνες.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Μπορεί όμως και η θεα Μπελούτσι στο κρεβάτι να είναι μάπα.Και η Koula η κομμώτρια πχ να σου κάνει ένα κρεβάτι να μη θες να σηκωθείς.

Αν έχεις γκόμενα που στα λέει καλά στο κρεβάτι,δεν βρίσκω λόγο να τρέχεις στις πουτάνες.

Ο φιλος μπουρδελιαρης τα λεει μια χαρα, δε θα μπορούσα να συμφωνησω περισσοτερο. Εσυ απορω τι κάνεις σε αυτο το σαιτ....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Το έχω απορία, αν σας πιάσουν οι γυναίκες, κοπέλες σας, τι θα τους πείτε δηλαδή?Έτσι είμαι και αν σου αρέσει? Δεν νομίζω, αυτό ισχύει και για τα δύο φύλα εάν μόνο εάν θέλεις να απομακρυνθείς για κάτι άλλο. ΟΛΟΙ μας, άντρες γυναίκες, δεν είναι αυτό που νομίζεις θα πούμε, για να μην χάσουμε το σίγουρο.. Ασχέτως αν εγώ συνειδητά είχα επιλέξει να είμαι εκεί και όχι γύρω γύρω, από πότε αυτό δεν εκτιμάται και είναι ΟΚ να ισχύει μονομερώς?

Θα τους πούμε ότι δεν ξέρουν να γαμιούνται καλά, γι αυτό και πήγαμε με μια επαγγελματία που ξέρει και που δεν θα αρχίσει να μας πρήζει τα παπάρια μέχρι να μας δώσει αυτό που θέλουμε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Θα τους πούμε ότι δεν ξέρουν να γαμιούνται καλά, γι αυτό και πήγαμε με μια επαγγελματία που ξέρει και που δεν θα αρχίσει να μας πρήζει τα παπάρια μέχρι να μας δώσει αυτό που θέλουμε

Δεν είναι θέμα πόσο καλά γαμιέται η μόνιμη και πόσο όμορφη είναι. Αν κάποιος έχει μια γυναίκα με εμφάνιση 10/10 και γαμήσι 10/10 , δεν θα πάει με άλλες ;;; ΛΑΘΟΣ. Θα πάει. Για ποικιλία.
Εκτός κι αν είναι λελές.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
παρακαλώ θερμα τους διαχειριστές του σίτε να κάνουν sticky το ποστ στην πρωτη σελίδα.... επίσης να αποδωθει στον δημιουργό του ποστ το χρυσό κλειδί του σίτε, μια εφ'ορου ζωής δωρεάν κάρτα για οποίο μπουρδελο επιθυμεί και να μετονομαστει η οδός ΦΥΛΗΣ σε οδό ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗ 82....

Ο φιλος μπουρδελιαρης τα λεει μια χαρα, δε θα μπορούσα να συμφωνησω περισσοτερο. Εσυ απορω τι κάνεις σε αυτο το σαιτ....
:hi: :hi: :kneel:
:kneel: :kneel:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Μπορεί όμως και η θεα Μπελούτσι στο κρεβάτι να είναι μάπα.Και η Koula η κομμώτρια πχ να σου κάνει ένα κρεβάτι να μη θες να σηκωθείς.

Αν έχεις γκόμενα που στα λέει καλά στο κρεβάτι,δεν βρίσκω λόγο να τρέχεις στις πουτάνες.
Καλά εσύ βρες πρώτα ρην koula την κομμώτρια ξεκινά να γαμας απο εδω και απο κει και Ελα να τα ξαναπούμε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αν κάποιος έχει μια γυναίκα με εμφάνιση 10/10 και γαμήσι 10/10 , δεν θα πάει με άλλες ;;; ΛΑΘΟΣ. Θα πάει. Για ποικιλία.
Εκτός κι αν είναι λελές.

Ε πώς δεν θα πάει,πλάκα κάνουμε;Να τον λένε λελέ τα μέλη του bou;Πώς να ζήσει μ'αυτό;

Αν βρεις γκόμενα 20/10,όχι άλλες δεν θα σκέφτεσαι,ούτε τ'όνομά σου δεν θα θυμάσαι.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ε πώς δεν θα πάει,πλάκα κάνουμε;Να τον λένε λελέ τα μέλη του bou;Πώς να ζήσει μ'αυτό;

Αν βρεις γκόμενα 20/10,όχι άλλες δεν θα σκέφτεσαι,ούτε τ'όνομά σου δεν θα θυμάσαι.

Καλα εσύ δε θα το θυμασαι και 3/10 να βρεις...
 

mikrofallos

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Ε πώς δεν θα πάει,πλάκα κάνουμε;Να τον λένε λελέ τα μέλη του bou;Πώς να ζήσει μ'αυτό;

Αν βρεις γκόμενα 20/10,όχι άλλες δεν θα σκέφτεσαι,ούτε τ'όνομά σου δεν θα θυμάσαι.
[/qΜία σοφή ατάκα λέει το εξής...
""Δείξε μου μία πολύ ωραία γυναίκα και θα σου δείξω κάποιον που την έχει βαρεθεί!!!""
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom