Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Στο συμφωνο συμβιωσης μπορεις μονο να κατοχυρωσεις την περιουσια που εχεις μεχρι εκεινη την στιγμη,αν δεν κανεις παιδια,κατα τα αλλα εχει την ιδια ισχυ με τον γαμο οτι αποκτηθει μετα το συμφωνο τα μισα στα παιρνει,ουσιαστικα το ιδιο ειναι με τον γαμο απλα μπορεις να ζητησεις η περιουσια σου να παει οπου εσυ θελεις και να γραφτει μεσα στο συμφωνο π.χ. κανω συμφωνο συμβιωσης αλλα θελω μετα τον θανατο μου η περιουσια μου να παει ......στο ταδε ιδρυμα

Τύπε είσαι σίγουρος για τα κληρονομικά; Νομίζω πως αυτό ήταν το κύριο επιχείρημα για τους ομοφυλόφιλους.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.783
Like
15.489
Πόντοι
3.656
Διόρθωση: Οι Ελληνίδες κάθονται στους ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ ξένους. Τους Πακιστανούς ούτε ζωγραφιστούς δε θέλουν να τους βλέπουν.



τυπε στους πακιδες εισαι ακομα εσυ;    :S :S :S
οι ελλεϊνιδες εχουνε πιασει γυφτους και σε λιγο πανε για αφγανους και σομαλους      :S :S :S 
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Το γαμήσατε και ψώφησε. :S
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.634
Πόντοι
2.406
Προς γνώση.. Ελληνιδες πλεον περαν ντουμπαι κλπ αραβικων λροορισμων ενεφανισθησαν αρκετες κ σε λαιτ μπουρδελα νοτ γερμανιας κι ελβετιας σε ικανο αριθμο
Ηλικιες γυρω στα 27 με 35
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Aς καμαρώσουμε για άλλη μια φορά την συμπεριφορά των Νεοελληνίδων  :S
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.296
Like
34.916
Πόντοι
9.931
Κοιτα κατι μουτρα που εχει ο πατερας της νυφης :2funny: :2funny: :2funny: δεν κρύβετε η χαρα του.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Κοιτα κατι μουτρα που εχει ο πατερας της νυφης :2funny: :2funny: :2funny: δεν κρύβετε η χαρα του.
Ο πατερας θα λεει, ειχα μια να θρεφω, τωρα προεκυψαν τρεις.. Και αν ειναι καρπερος
ο εγχρωμος και εχει  _αυλες, θα γεμισουμε και αλλα pacman στην αυλη για να ταίζουμε τζαμπα.
Παει για καταθλιψη ο παππους.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Χαλαστηκα βραδιατικα με τις βλαμενες!
Κολησε στον αραπη η σιχαμενη!!!! Προκειμενου να επιδειχθουν, ειναι ικανες να κανουν οτι πιο ακραιο...
Ειμαι σιγουρος οι γονεις της βγαζουν-δεν βγαζουν την επομενη διετια...θα πεθανουν απο τον καημο τους οι ανθρωποι...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Εντάξει παντρεύτηκε βραζιλιάνο που είναι το κακό? Αν παντρευόταν πχ τον Τιάγκο Σίλβα θα έλεγε κανείς τίποτα?  :2funny:
Το πιο σπαστικό σε  αυτό το βίντεο είναι η ξινίλα που βγάζει η ελλεηνίδα νύφη όταν μιλάει κλασικός τρόπος ομιλίας και συμπεριφοράς νεοελλεηνίδας χωρίς ίχνος θυληκότητας..
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
..πάντως στο βίντεο ούτε η μάνα ούτε ο πατέρας της νύφης φαίνονται να είναι για λύπηση. Ο μόνος που φαίνεται να είναι για λύπηση, είναι ο κακομοίρης ο γαμπρός...
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Ντάξει ρε τυπε το καταλάβαμε οτι είσαι κατά του γάμου.
Απο εκεί και πέρα δεν μπορείς να μηδενίζεις κάθε κατάσταση.
Ή μάλλον μπορείς αλλά μπορούμε και εμείς να σε θεωρήσουμε μιζερο και απαισιόδοξο.

Δεχομαι το γεγονός οτι πολλοί παντρεμένοι είναι δυστυχείς, αλλά υπαρχουν και κάποιοι που είναι απλά μια χαρά. Γιατί επέλεξαν να παντρευτούν επειδή το ήθελαν και όχι επειδη τους πίεζε κάποιος.
Από την άλλη αν θες να ξενοπηδάς δεν παντρεύεσαι. Ή παντρεύεσαι και το κάνεις στα μουλοχτά (δεν συμφωνώ αλλά είναι μια λύση). Απο που όμως προκύπτει οτι όλοι οι παντρεμένοι γαμούν σαπιοκώλες? Δεν έχεις δει δηλαδή παντρεμένες μουνάρες? Και μην μου αρχίσεις τα περι κάθε μέρα μπριζόλα την βαριέσαι. Απλά προσπαθώ να σου πώ οτι είσαι μηδενιστής.

Να μην σχολιάσω το άλλο που είπες για την πρόικα. Δηλαδή ντάξει βρήκες αρνητικό και σε αυτό? Τι να πώ ρε τύπε...
Η ελληνική γλώσσα τα λέει καλύτερα από εμένα:
Κάποιου του χαρίζαν γαϊδαρο και αυτός τον κοιτούσε στα δόντια... :uglystupid:
Φιλε μου δεν εχει σημασια τι ειμαι εγω η τι πιστευω για τους γαμους ,αλλα τι ειναι η πραγματικοτητα.Δεχεσαι οτι ειναι πολλοι δυστυχισμενοι ,ενταξει  καποιοι ειναι καλα ,αλλα ποσοι ειναι αυτοι??αν μιλαμε 80 με 20 τοτε αστα βραστα ,που και αυτο το 20% δεν ξερεις τι υπαρχει απο πισω ,γραφεις καποιοι παντρευονται μουναρες,δεκτον!! γνωριζεις ομως με τι τιμημα??φυσικα παντα θα υπαρχουν εξαιρεσεις.
Εγω  βλεπω τον γαμο σαν μια οικονομικη συμφωνια με μεγαλυτερο οφελειμενο την γυναικα ,ειναι πολυ σπανιο το αντιστροφο,τωρα καποιοι παντρευτητκαν επειδη ηθελαν ,σχετικο ειναι παλι.Το θεμα με την προικα που εγραψα δεν λεω οτι κακοπεσε ο φιλος απλα απο τα λεγομενα του δεν ηταν και ιδιαιτερα ευχαριστημενος.Δηλαδη ,καναμε παρεα ηταν φιλος κολητου μου,οταν γνωρισε την γυναικα του δεν σου κρυβω οτι τον <<ψηλοζηλευαμε>> και του το'χαμε πει,<<αντε τυχερακια την βολεψες καλα>>,μετα απο 2 χρονια ομως οταν βρεθηκαμε τυχαια εξω με τον φιλο μου ,μας λεει μαγκες δεν ειναι τα πραγματα οπως φαινονται,ναι οκ βγαζω λεφτα απο την επιχειρηση (του πεθερου μου)αλλα τρεχω,δηλ. δεν παντρευτηκα μια πλουσια και αραξα,αυτο θελω να πω.
Αυτα τουλαχιστον βλεπω εγω,αν καποιοι ειναι πολυ καλα και ευτυχισμενοι οκ το δεχομαι ,και μπραβο τους
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αν είναι να το πάρω απόφαση να περάσω ολόκληρη την υπόλοιπη ζωή μου με την ίδια κοπέλα, σίγουρα θα το κάνω μετά τα 35-40, χωρίς γάμο και με καμιά μουνάρα. Όποιος συμβιβάζεται με κάτι λιγότερο από αυτό είναι απλά μουνοδουλος και ντροπή για το αντρικό είδος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αν είναι να το πάρω απόφαση να περάσω ολόκληρη την υπόλοιπη ζωή μου με την ίδια κοπέλα, σίγουρα θα το κάνω μετά τα 35-40, χωρίς γάμο και με καμιά μουνάρα.
Και η μουναρα δεν εχει αλλον καημο στη ζωη της, απο το να μενει αστεφανωτη με εναν σαρανταπενταρη. Σοβαρεψου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Και η μουναρα δεν εχει αλλον καημο στη ζωη της, απο το να μενει αστεφανωτη με εναν σαρανταπενταρη. Σοβαρεψου.
Αν ο 45αρης είναι καλοστεκουμενος και ευκατάστατος θα τον προτιμήσει από έναν κακομοίρη και μουνοδουλο ίδιας ηλικίας. Θα της εξηγήσω ότι μπορώ να είμαι μαζί της και χωρίς να βάλω το κράτος να ανακατευτεί στο κρεβάτι μου μέσω του γάμου και αν το καταλάβει, καλώς. Αλλιώς καλύτερα μόνος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αν ο 45αρης είναι καλοστεκουμενος και ευκατάστατος θα τον προτιμήσει από έναν κακομοίρη και μουνοδουλο ίδιας ηλικίας. Θα της εξηγήσω ότι μπορώ να είμαι μαζί της και χωρίς να βάλω το κράτος να ανακατευτεί στο κρεβάτι μου μέσω του γάμου και αν το καταλάβει, καλώς. Αλλιώς καλύτερα μόνος.
Kαι τι να σε κανει ρε ευκαταστατε η μουναρα, οταν θα μπορεις να την παρατησεις ανα πασα στιγμη χωρις να δικαιουται τιποτα απο σενα?

Τι να καταλαβει δηλαδη?
Οτι θελεις να εισαι με μια μουναρα στα 45 σου χωρις να αναλαμβανεις καμια υποχρεωση απεναντι της, και οταν καποια στιγμη πατσουριάσει να την παρατησεις ανωδύνως?
Αναρωτιεμαι με ποιο κινητρο και για ποιον λογο να το δεχθει αυτο.
Εκτος αν της γραψεις τιποτα εξ αρχης, οπότε μετα μπορει ανωδυνως να σε παρατησει αυτη.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Kαι τι να σε κανει ρε ευκαταστατε η μουναρα, οταν θα μπορεις να την παρατησεις ανα πασα στιγμη χωρις να δικαιουται τιποτα απο σενα?

Τι να καταλαβει δηλαδη?
Οτι θελεις να εισαι με μια μουναρα στα 45 σου χωρις να αναλαμβανεις καμια υποχρεωση απεναντι της, και οταν καποια στιγμη πατσουριάσει να την παρατησεις ανωδύνως?
Αναρωτιεμαι με ποιο κινητρο και για ποιον λογο να το δεχθει αυτο.
Εκτος αν της γραψεις τιποτα εξ αρχης, οπότε μετα μπορει ανωδυνως να σε παρατησει αυτη.
Ελα ντε,σωστος,σαν τον γερο που πηγε στο πακετο και νομζε οτι μπορει να παντρευτει την χοντρη ωστε να της μεινει η συνταξη ,κανα 400 αρι ευρω δηλ,τι να τον κανει ,καλυτερα μονη της και ελευθερη
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Kαι τι να σε κανει ρε ευκαταστατε η μουναρα, οταν θα μπορεις να την παρατησεις ανα πασα στιγμη χωρις να δικαιουται τιποτα απο σενα?

Τι να καταλαβει δηλαδη?
Οτι θελεις να εισαι με μια μουναρα στα 45 σου χωρις να αναλαμβανεις καμια υποχρεωση απεναντι της, και οταν καποια στιγμη πατσουριάσει να την παρατησεις ανωδύνως?
Αναρωτιεμαι με ποιο κινητρο και για ποιον λογο να το δεχθει αυτο.
Εκτος αν της γραψεις τιποτα εξ αρχης, οπότε μετα μπορει ανωδυνως να σε παρατησει αυτη.
Δηλαδή για να καταλάβω τη λογική σου, η μουνάρα θα κάτσει μαζί σου μόνο αν είναι να την παντρευτείς; Το 45άρης τι σημασία έχει; Είπαμε να διατηρείσαι με τη γυμναστική σου και τη διατροφή σου, όχι να έχεις γίνει ένα χούφταλο. Και μουνάρα δεν πάει σώνει και καλά να πει 20άρα.. μπορεί κάλιστα να είναι και καμία μιλφ. Αν το 'ευκατάστατος' της δημιουργούσε ανασφάλεια ότι θα την παρατήσεις, δε θα λειτουργούσε σαν αφροδισιακό στις περισσότερες γυναίκες και μάλιστα στις πιο high end.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Εδώ ένας τύπος κοροιδεύει τις Ελληνίδες και του δείχνουν τα βυζιά τους στο δρόμο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom