Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Προδοτριες.. απορρω οταν ερθει εκεινη η μερα που (πολλοι απο εμας) περιμενομε τι θα κανουν ολες αυτες??? που θα βρουν τρυπα να κρυφτουν οι βρωμιαρες που με τα γαμησια τους ριχνουν το iq της ελλαδας???? εμεις μπορει να γαμαμε ξενες αλλα γαμαμε εξυπνοτερες γυναικες συμφωνα με αντικειμενικα κριτηρια (και ομορφοτερες συμφωνα με υποκειμενικα)
Κατσε ρε μεγαλε, εσεις απαξιωνετε τις χοντρες και τις χλευαζετε σε καθε ευκαιρια, και τωρα τους την λες επειδη βολευονται με ξενους? Αφου εσεις δεν τις θελετε, τι πρεπει να κανουν δηλαδη, να γινουν καλογριες? Τωρα σε πηρε ο πονος για το iq των νεων ελληνων? Εσεις θελετε να γαματε και να εχετε σχεση με μοντέλα και θεωρειτε χοντρη καποια που ειναι 1,65 και 70 κιλα και εχετε αποψη για το ποιον θα επιλεξουν? Παμε καλα?
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
εγω μια φορα γυναικα με 165 και 70 μια χαρα την πηδαγα. και πριξαρχιδη εισαι οντως πολυ πριξαρχιδης ρε φιλε μασ τα εχεις κανει τσουρεκια με τους πακι που σου τρωνε τις γκομενες
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
εγω μια φορα γυναικα με 165 και 70 μια χαρα την πηδαγα. και πριξαρχιδη εισαι οντως πολυ πριξαρχιδης ρε φιλε μασ τα εχεις κανει τσουρεκια με τους πακι που σου τρωνε τις γκομενες

Οι κοντούλες έχουν κόμπλεξ και δίνουν παραπάνω! Στο βάρος όμως είμαι κάθετος! 1,65 μέτρα, 50 κιλά το πολύ!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
εγω μια φορα γυναικα με 165 και 70 μια χαρα την πηδαγα. και πριξαρχιδη εισαι οντως πολυ πριξαρχιδης ρε φιλε μασ τα εχεις κανει τσουρεκια με τους πακι που σου τρωνε τις γκομενες
Πες τα τύπε, εχω βαρεθει να βλεπω κλαψα επειδη οι γκομεναρες δεν καθονται στον δρομο να τις γαμησεις αν τους ριξεις ενα χαμογελο. Στο κατω κατω αν σου τρωνε οι πακηδες μια γκομενα που σου αρεσει, δεν φταιει ούτε η γκομενα ούτε ο πάκης, αλλά εσυ ο ιδιος. Αν παλι αυτη η γκομενα δεν σου αρεσει, τι ασχολεισαι με ποιον γαμιεται?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Οι κοντούλες έχουν κόμπλεξ και δίνουν παραπάνω! Στο βάρος όμως είμαι κάθετος! 1,65 μέτρα, 50 κιλά το πολύ!
Σιγα ρε τύπε, εγω βαζω στοιχημα οτι αν σου την πεσει μια ομορφούλα 1,65 και 70 κιλα θα κανεις τούμπες. Πολυ μοντελοπνιχτες εχετε γινει ολοι.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Σιγα ρε τύπε, εγω βαζω στοιχημα οτι αν σου την πεσει μια ομορφούλα 1,65 και 70 κιλα θα κανεις τούμπες. Πολυ μοντελοπνιχτες εχετε γινει ολοι.

Ντάξει δε θα ΄λεγα όχι άμα ήταν 65...
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6

τα βλεπεις τι αντρες γιαλαντσι λακαμαδες ειναι και μετα μου θελουν να βγαλουν σοβαρη γκομενα ουτε τις αποψεις τους σε ενα μπορδελοφορουμ δεν μπορουν να υπερασπιστουν. καμια πουτανα στην φυλης και πολυ τους ειναι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Κατσε ρε μεγαλε, εσεις απαξιωνετε τις χοντρες και τις χλευαζετε σε καθε ευκαιρια, και τωρα τους την λες επειδη βολευονται με ξενους? Αφου εσεις δεν τις θελετε, τι πρεπει να κανουν δηλαδη, να γινουν καλογριες?

Νομίζαμε ότι τις βόλευες όλες εσύ.
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
τα βλεπεις τι αντρες γιαλαντσι λακαμαδες ειναι και μετα μου θελουν να βγαλουν σοβαρη γκομενα ουτε τις αποψεις τους σε ενα μπορδελοφορουμ δεν μπορουν να υπερασπιστουν. καμια πουτανα στην φυλης και πολυ τους ειναι
Τράβα να μάθεις γραφή αγράμματο γίδι και μετά κάνε κήρυγμα εναντίον όσων γαμαμε στους οίκους ανοχής.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
Ειδικά οι γυναίκες που είναι πιο ευαίσθητες από την φύση τους και τα μυαλά τους είναι αριστερά δείχνουν μια συμπάθεια η οποία καταλήγει ακόμη και σε ερωτική σχέση.
Κάποια στιγμή κάποιος τύπος εδώ στο φόρουμ είχε βάλει μια φωτό γυναίκας ξένης που κρατούσε πινακίδα που έγραφε :  My legs are open to refugees !
Αν πηγαιναν στρατο προβλεπομενα 2 χρονακια σπως κ' οι ισραηλιτισσες, θα τους περνουσαν οι οποιες ευαισθησιες..

Όσο για τους μαύρους, από τότε που η Ελλάδα έμαθε την rnb μουσική τα κοριτσοπουλα πήγαιναν σε κλαμπακια να χορέψουν και να γνωρίσουν μαύρους για να φάνε αραπικη ψωλή. Ακόμη κι αν είναι επιλογή τους για να δοκιμάσουν μαύρο πουτσο αν ταυτόχρονα δίνουν χυλοπιτες σε ωραία παιδιά Ελληνόπουλα είναι τραγικές και ξεφτυλισμενες. Από την άλλη μπορεί ο Έλληνας να πάει με μαύρες αλλά χυλοπιτες σε εμφανίσιμες Ελλεηνιδες δεν μοιράζει.
Καποτε μου προξενευαν μια ελλε/δα απο καλη οικογενεια κ' καλα.. που σπουδαζε αγγλια.
Πριν προχωρησει η κατασταση.. εμαθα στο ασχετο, οτι η εν λογω κοπελα ειχε προσφατες ερωτικες εμπειριες με εγχρωμους. Και ενιοτε επαιζε το ρολο της Σαπφους με αλλες κοπελες.Το εκανε ετσι για την περιεργεια απ' οτι ειχε εκμυστηρευτει σε φιλες της.
Το αποκορυφωμα της υποθεσης ηταν, οτι εβαζε το ξυπνητηρι πχ. στη 01:00'πμ για να παει στα κλαμπ.
Φυσικα την εκανα με ελαφρα, μετα απ' ολα αυτα..
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αν πηγαιναν στρατο προβλεπομενα 2 χρονακια σπως κ' οι ισραηλιτισσες, θα τους περνουσαν οι οποιες ευαισθησιες..
Καποτε μου προξενευαν μια ελλε/δα απο καλη οικογενεια κ' καλα.. που σπουδαζε αγγλια.
Πριν προχωρησει η κατασταση.. εμαθα στο ασχετο, οτι η εν λογω κοπελα ειχε προσφατες ερωτικες εμπειριες με εγχρωμους. Και ενιοτε επαιζε το ρολο της Σαπφους με αλλες κοπελες.Το εκανε ετσι για την περιεργεια απ' οτι ειχε εκμυστηρευτει σε φιλες της.
Το αποκορυφωμα της υποθεσης ηταν, οτι εβαζε το ξυπνητηρι πχ. στη 01:00'πμ για να παει στα κλαμπ.
Φυσικα την εκανα με ελαφρα, μετα απ' ολα αυτα..

καλα εκανες τυπε

αν φτασουμε στο σημειο να χρειαζομαστε και ξυπνητηρι για το κλαμπ αντι να ξυπναμε αυθορμητα απο το χθεσινο χαγκοβερ, γαμησε τα
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Αν πηγαιναν στρατο προβλεπομενα 2 χρονακια σπως κ' οι ισραηλιτισσες, θα τους περνουσαν οι οποιες ευαισθησιες..

φιλε δεν γνωριζω τι ενημερωση εχεις αλλα η πλειοψηφια απο τις ισραηλιτισσες δεν παταει ουτε ενα μηνα στρατο

ειτε δεν πανε καθολου ειτε πανε 2-3 μηνες και φευγουνε λογω και καλα "προβληματων"

το προβλεπε ειναι 2 χρονια αλλα με τις μαλακιες που σκαρφιζονται δεν πανε καθολου ειτε ελαχιστα.

απλα ετσι για την ενημερωση το γραφω...και οσες εχω γνωρισει εγω προσωπικα ειναι ΠΑΡΤΑΛΙΑ μεγαλα...γεια σου τελειως...οτι να ναι
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οι γυναίκες για εμένα θα έπρεπε να γίνονταν στρατιωτικές νοσοκόμες, να μάθουν κάτι που ταιριάζει και στη φύση τους και να βοηθήσουν συμπατριώτες τους! Το φανταραλίκι είναι ανδρική υπόθεση και έτσι πρέπει να μείνει.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
φιλε δεν γνωριζω τι ενημερωση εχεις αλλα η πλειοψηφια απο τις ισραηλιτισσες δεν παταει ουτε ενα μηνα στρατο
ειτε δεν πανε καθολου ειτε πανε 2-3 μηνες και φευγουνε λογω και καλα "προβληματων"
το προβλεπε ειναι 2 χρονια αλλα με τις μαλακιες που σκαρφιζονται δεν πανε καθολου ειτε ελαχιστα.
απλα ετσι για την ενημερωση το γραφω...
Εχω αλλη αποψη.. τυπε. Περυσι που ετυχε να παω ισραηλ,ειδα αρκετα προβλεπομενες τις στρατιωτινες
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Ειμαι στο βαγονι φισκα απο κοσμο. Ρωταω εν κινησει τον μπροστινο: Θα κατεβειτε; Οχι μου λεει. Προχωραω εγω στη θεση του, μετακινειται αυτος στη δικη μου. Ρωταω τον επομενο θα κατεβειτε; Οχι, παει πισω αυτος, μπροστα εγω. Φτανω σε νεα ελλεινιδα μετα πιρφορου. Δεν προλαβαινω να μιλησω. "Θα πρεπει να περιμενετε να σταματαησει γιατι δεν εχει χωρο να παω μπροστα". Δε σας ζητησα να πατε μπροστα της απανταω. "Ειναι και η κυρια μπροστα" συνεχιζει η ελλεινιδα σαν εχει στο στομα μυδραλιοβολο. Τατατατατατατατατα. Καλα ειμαι εδω, εδω ηθελα να φτασω. Εχω ξαναμπει σε τρενο. "Δε μπορουμε να παμε πιο μπροστα μεχρι να σταματησει. Εχει την βαλιτσα. Κοιταξτε"  "τατατατατατατα τατατατατα". Ελλεινιδες: Γλωσσοκοπανες που ξερουν τα παντα, διορθωνουν τους παντες με αγενεια και θελουν να διοικησουν το συμπαν.

Ετσι ακριβως. Γλωσσοκοπανες, που τα ξερουν ολα, και τους διορθωνουν ολους. Μυγα στο σπαθι τους. Μυδραλιοβολο οπως ειπες.
Εγγυημενο μαρτυριο μελλοντικα για οποιον εχει την ατυχια να ειναι στο πλευρο τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom