Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Στη βολτα μου σημερα εβγαλα τη μπλουζα γιατι ζεσταινομουν και διαφορες ελλεεινιδς πιασμενες χερι χερι προσπερνουσαν κ με ειρωνευονταν

περίμενε και σε λίγα χρονάκια θα αρχίζουν να αυτοκτονούν μαζικά από την αγαμία. Θα πάρεις το αίμα σου πίσω! :grin:
 

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
117
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά στις παραλίες παρατηρείται καμιά διαφορά στη συμπεριφόρα ελληνίδων?αν είναι πιο χαλαρές κλπ γιατί εγώ παρατηρώ καρμπόν ότι γίνεται και στις πόλεις, κλασική νοοτροπία για την οποία έχουν ειπωθεί εδώ μέσα πολλά, αν μιλήσεις σε κοιτάνε και περίεργα που τους διέκοψες από το ξύσιμο και γενικά σε κοιτάνε και με μια απορία :idiot: συμπεράσματα από δικές σας εμπειρίες?
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Kαλα και αυτόν τι τον ενδιαφέρει τωρα ρε τυπε τι θα φορέσει η άλλη :2funny:

εισαι ψυχουλα και σου αξιζει ενα χαρεμι γκομενες να σε τριβουν μεχρι αηδιας

Κολλητός μου personal trainer μου είπε  πως το γυμναστήριο του ένα πρωί πρόςφατα είχε πολλούς άντρες και 4 κοπέλες οι οποίες όλες ήταν ξένες!
Ο ίδιος μου λεει οτι πελάτισσες του μετά τις προπονήσεις πάνε για ...γύρους και διαμαρτύρονται έπειτα πως δεν βλέπουν αποτελέσματα στην προπόνηση..
Και τέλος κάτι που δεν το πρόσεχα ποτε αλλά μου άνοιξε τα μάτια και προτρέπω τον οποιοδήποτε να το κάνει!
Σε όλα τα γυράδικα , πιτσαρίες και παγωτατζίδικα η περισσότερη πελατεία είναι ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ που τρώνε σαν ζώα με τραπέζια γεμάτα γύρους πίτσες και βάφλες φορτωμένες σαντιγίγες και σιρόπια!!!!
Σας καλώ να το τσεκάρετε!Εγώ έπαθα σοκ διότι επαληθεύεται ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!
ρε μλκες πού τον βρήκατε αυτόν;
τι θα γίνει επιτέλους με αυτούς τους ελλεηνίδους;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
αρκετά ενδιαφέρον, μήνυμα -Νέαρχου Κούκη:
"Συνάδελφος παντρεμενη με παιδια που μενει Φυλης και μιλαμε ανετα για τα μπουρδελα,με πιανει και μου λεει,
-Επαθα σοκ.
-Γιατι;
-Ειπα να κατσω να δω ποιοι επισκέπτονται τα μπουρδελα.
Αλλη εικονα ειχα.
Περιμενα να δω τιποτα κακασχημους προβληματικούς καμπουρηδες,ναυαγια της ζωης,και ειδα μια χαρα καθως πρεπει παιδια και μεγαλύτερους σε ηλικια. 
Περνανε καποιες εβδομάδες και μου ξαναλέει,
-Καλεσα στο σπιτι επισκεψη και τη Μαρια. (συνάδελφος μικροτερη σε ηλικια 34 χρονων,ανυπαντρη που το παιζει και πολύ γκομενα και είναι μονη της)
Και καθόμασταν και χαζεύαμε επι ωρα ποιοι μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα.
Και παθαμε πλακα.
Νεαροι καλοβαλμένοι και μεγαλύτεροι,με μηχανες,με καλα αυτοκίνητα επισκεπτονταν τα σπιτια.Αλλα περιμεναμε να δουμε.
Δε το πιστεύαμε.Μα γιατι;πως γινεται;   
Ειχε πολύ πλακα πως το λεγε με παραπονο και απορια."

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Πρέπει ευγενικά να εξηγήσετε στις άξιες αυτές γυναίκες (επειδή ήλεγξαν αν ίσχυαν οι κακιές οι γλώσσες), πως αυτοί οι άνθρωποι πάνε σε ιερόδουλες επειδή:

α) Οι Ελληνίδες, δυστυχώς, δεν κάνουν για σχέσεις ούτε για γάμο...

β) Οι Ελληνίδες δεν μας κάθονται γιατί τους είμαστε λίγοι...

γ) Δεν ενδιαφερόμαστε πλέον για σχέση γιατί μας έχουν ταράξει τα παραπάνω...
και
δ) Η μέση συμπατριώτισσα μας... δεν έχει τι να πει πέραν του πως αρέσει να τον παίρνει κι ας μην τον παίρνει!

Τι να γίνει... κάποιοι είμαστε και πιο ιντελλεκτουέλλ...
 

DVD Lover

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλύτερα να παίζω μια ζωή το πουλί μου και να είμαι "μαλάκας", παρά να ασχολούμαι με αυτό το είδος που λέγεται Ελλεεϊνίδα. Μέχρι και τα DVD με κινηματογραφικές ταινίες που αγοράζω, μεγαλύτερη αξία έχουν...

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Καλύτερα να παίζω μια ζωή το πουλί μου και να είμαι "μαλάκας", παρά να ασχολούμαι με αυτό το είδος που λέγεται Ελλεεϊνίδα. Μέχρι και τα DVD με κινηματογραφικές ταινίες που αγοράζω, μεγαλύτερη αξία έχουν...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Nikos Stratos, υπενθυμισε στις συναδέλφους σου ότι τα περισσότερα κορίτσια σήμερα ειτε άσχημες είτε μέτριες είτε όμορφες σκέπτονται σε ότι αφορά την επιλογή συντρόφου με βάση τα παραμύθια με πριγκηπες και πριγκηπισσες που τους διαβάζανε οι γονείς τους όταν ήταν μικρες. Επίσης καθοδηγούνται από τις συμβουλές της μητέρας που τον γαμπρό τον θέλει με τα όλα του. Κάτι δηλαδή που δεν είχαν αυτες καταφέρει να βρουν  θέλουν ντε και καλά να το κάνει η κόρη τους.
Χθες γινόταν γύρισμα του τελικού αυτής της τηλεοπτικής αηδιας που λέγεται σορβαιβορ εδώ στην περιοχή που μένω.
Το τι αποθέωση γνώρισαν όλοι και τι επιφωνήματα θαυμασμού πέφτανε δεν λέγετε. Εγώ εκείνη την ώρα έκανα τρέξιμο στο στίβο και κάθε τρεις και λίγο άκουγα γυναικείες ιαχές. Αυτά τα κοριτσοπουλα και οι γαιδουρες άνω των 20 που πήγαν εκεί θα ονειρεύονται συνεχώς αυτούς τους αστέρες. Θα επιδιώκουν να τους γνωρίσουν με αυτόγραφα ή στην τελική θα θέλουν να γνωρίσουν διάσημους της περιοχής τους.
Η Ελλάδα πρέπει να είναι από τις 3-4 στον κόσμο που αποθεώνει τόσο πολύ τους τηλεοπτικούς αστέρες και καλλιτέχνες. Ειδικά τα κοριτσοπουλα τα δικά μας το κάνουν μέχρι υστερίας και δακρύων.
Πολλές από αυτές θα μείνουν στο ράφι γιατί με τα μυαλά που κουβαλάνε δεν θα βρουν ποτέ τον πρίγκηπα των ονείρων τους. Άλλες όταν τον βρουνε το μετανιώνουν γιατί νομίζουν ότι αυτός θα είναι αφοσιωμένος ψυχή και σώματι σ' εκείνες.
Πες τέλος στις φίλες σου να πάνε σε καποια κλαμπ και να παρατηρήσουν πόσο ξενερωτα συμπεριφέρονται οι γκομενες στους ανδρες και πως ρίχνουν την μία χυλοπιτα μετά την αλλη. Αν δεν δούν πεσιματα τότε να μην απορρησουν πάλι γιατί δεν γίνονται. Θυμησε τους μια έρευνα που το 60-70% των Ελληνίδων είναι μόνες τους κι αυτό γιατι :jerking:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
Η Ελλάδα πρέπει να είναι από τις 3-4 στον κόσμο που αποθεώνει τόσο πολύ τους τηλεοπτικούς αστέρες και καλλιτέχνες. Ειδικά τα κοριτσοπουλα τα δικά μας το κάνουν μέχρι υστερίας και δακρύων.


τυπε εδω δεν εχεις δικιο  :S :S :S

σε ολες τις διεφθαρμενες τριτοκοσμικες χωρες σαν την ελλαδα θα το συναντησεις αυτο το φαινομενο  :S :S
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Nikos Stratos, υπενθυμισε στις συναδέλφους σου ότι τα περισσότερα κορίτσια σήμερα ειτε άσχημες είτε μέτριες είτε όμορφες σκέπτονται σε ότι αφορά την επιλογή συντρόφου με βάση τα παραμύθια με πριγκηπες και πριγκηπισσες που τους διαβάζανε οι γονείς τους όταν ήταν μικρες. Επίσης καθοδηγούνται από τις συμβουλές της μητέρας που τον γαμπρό τον θέλει με τα όλα του. Κάτι δηλαδή που δεν είχαν αυτες καταφέρει να βρουν  θέλουν ντε και καλά να το κάνει η κόρη τους.
Χθες γινόταν γύρισμα του τελικού αυτής της τηλεοπτικής αηδιας που λέγεται σορβαιβορ εδώ στην περιοχή που μένω.
Το τι αποθέωση γνώρισαν όλοι και τι επιφωνήματα θαυμασμού πέφτανε δεν λέγετε. Εγώ εκείνη την ώρα έκανα τρέξιμο στο στίβο και κάθε τρεις και λίγο άκουγα γυναικείες ιαχές. Αυτά τα κοριτσοπουλα και οι γαιδουρες άνω των 20 που πήγαν εκεί θα ονειρεύονται συνεχώς αυτούς τους αστέρες. Θα επιδιώκουν να τους γνωρίσουν με αυτόγραφα ή στην τελική θα θέλουν να γνωρίσουν διάσημους της περιοχής τους.
Η Ελλάδα πρέπει να είναι από τις 3-4 στον κόσμο που αποθεώνει τόσο πολύ τους τηλεοπτικούς αστέρες και καλλιτέχνες. Ειδικά τα κοριτσοπουλα τα δικά μας το κάνουν μέχρι υστερίας και δακρύων.
Πολλές από αυτές θα μείνουν στο ράφι γιατί με τα μυαλά που κουβαλάνε δεν θα βρουν ποτέ τον πρίγκηπα των ονείρων τους. Άλλες όταν τον βρουνε το μετανιώνουν γιατί νομίζουν ότι αυτός θα είναι αφοσιωμένος ψυχή και σώματι σ' εκείνες.
Πες τέλος στις φίλες σου να πάνε σε καποια κλαμπ και να παρατηρήσουν πόσο ξενερωτα συμπεριφέρονται οι γκομενες στους ανδρες και πως ρίχνουν την μία χυλοπιτα μετά την αλλη. Αν δεν δούν πεσιματα τότε να μην απορρησουν πάλι γιατί δεν γίνονται. Θυμησε τους μια έρευνα που το 60-70% των Ελληνίδων είναι μόνες τους κι αυτό γιατι :jerking:

Απάντηση στην τελευταία ερώτηση η πρώτη σας παράγραφος...

Στην Ελλάδα θεωρώ μάλιστα πως το θέμα είναι χειρότερο απ' ότι οπουδήποτε αλλού... Οι γυναίκες περιμένουν τον πρίγκιπα μέχρι τα σαράντα...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
τυπε εδω δεν εχεις δικιο  :S :S :S

σε ολες τις διεφθαρμενες τριτοκοσμικες χωρες σαν την ελλαδα θα το συναντησεις αυτο το φαινομενο  :S :S

Δεν είμαστε τριτοκοσμική χώρα... ακόμα!

Συναντάται πάντως ακόμη και στις ΗΠΑ αυτό το φαινόμενο...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
εισαι ψυχουλα και σου αξιζει ενα χαρεμι γκομενες να σε τριβουν μεχρι αηδιας
ρε μλκες πού τον βρήκατε αυτόν;
τι θα γίνει επιτέλους με αυτούς τους ελλεηνίδους;
Τι έγινε τώρα;Βλέπεις μουνάρες Ελληνίδες παντού?

Οι χαζομούνες Ελλεινίδες εκτός απο κιμά μυαλά έχουν και πολλούς τρόπους να εξαπανε τον πιρφόρο έλληνα που βλέπει παντού μουνάρες...
Και τι δεν κάνουν..ειδικά σουτιέν, κολάν , ριχτά φορέματα και το κυριότερο ΑΥΤΟΚΌΛΗΤΕΣ μεμβράνες που τραβάνε βιζιά και κώλους επάνω για να φαντάζουν ωραίες...
Πολλές έχουνανασφάλειες και θέλουν πολλοί άντρες να τις κοιτάν από μακρυά και να ζουν το ονειρό τους απλησίαστες για να μην δει κανένας τα "ψιλά γράμματα" ....
Ξυπνήστε ΠΙΡΦΟΡΟΙ...σας δουλευει ο Τσίπρας, οι Πολυεθνικές και οι ...Ελλεινίδες  :headbang:
Γι αυτό βουλιάζεται παραπάνω στην κινούμενη άμμο!Διότι κουνιέστε πολύ ...και δεν βλέπετε την αλήθεια κατάματα!
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
δεν ειναι τυχαιο που η ελλαδα εχει τη μεγαλυτερη συγκεντρωση κεντρων αισθητικης απο παντου στην ευρωπη
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Γι αυτό βουλιάζεται παραπάνω στην κινούμενη άμμο!Διότι κουνιέστε πολύ ...κ

ναι πες μας και πούστηδες επειδη δεν ειμαστε μυσογυνιδες ισοπεδωτικοι κουτσομποληδες

εσυ με τις υπερβολες σου αθωωνεις το μεγαλο ποσοστο γυναικων που συμπεριφερονται σαν βοδια

γιατι τις κρινεις με λεξιλογιο υφος και κακια μεγαλυτερου βοδιου!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Βρέθηκε το μέλος του σάιτ που θέλει να κάνει έρωτα μόνο μ' Ελληνίδες!

Εκτός αν λέει ότι είναι άνδρας!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.437
Πόντοι
216
Τι έγινε τώρα;Βλέπεις μουνάρες Ελληνίδες παντού?

Οι χαζομούνες Ελλεινίδες εκτός απο κιμά μυαλά έχουν και πολλούς τρόπους να εξαπανε τον πιρφόρο έλληνα που βλέπει παντού μουνάρες...
Και τι δεν κάνουν..ειδικά σουτιέν, κολάν , ριχτά φορέματα και το κυριότερο ΑΥΤΟΚΌΛΗΤΕΣ μεμβράνες που τραβάνε βιζιά και κώλους επάνω για να φαντάζουν ωραίες...
Πολλές έχουνανασφάλειες και θέλουν πολλοί άντρες να τις κοιτάν από μακρυά και να ζουν το ονειρό τους απλησίαστες για να μην δει κανένας τα "ψιλά γράμματα" ....
Ξυπνήστε ΠΙΡΦΟΡΟΙ...σας δουλευει ο Τσίπρας, οι Πολυεθνικές και οι ...Ελλεινίδες  :headbang:
Γι αυτό βουλιάζεται παραπάνω στην κινούμενη άμμο!Διότι κουνιέστε πολύ ...και δεν βλέπετε την αλήθεια κατάματα!

Ετσι ακριβως!!! Σκέτη απάτη!!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.583
Πόντοι
10.686
Απορούμε πώς εκκολάπτονται οι ελλεηνίδες,αλλά το αυτί μου πήρε μια διαφήμιση της COSMOTE που καταλήγει ότι ''...κάτι σε άντρα που να μου τα παρέχει όλα αυτά (υπηρεσίες) δεν βρήκα,μόνο στην COSMOTE...''.  :vomit:
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Αηδιασμένος από την αθλιότητα των Ελλεεινίδων… (Αληθινές ιστορίες)

Ελλεεινίδα #1: Η κουτοπόνηρη ξανθιά που δηλώνει ότι θέλει κάμποσα εκατομμύρια ευρώ στον τραπεζικό της λογαριασμό για να είναι ευτυχισμένη, αλλά δεν έχει ιδέα πώς να τα μαζέψει. Στα τριάντα της, είναι είτε άνεργη είτε κάνει δουλειές του ποδαριού, και έχει καταντήσει το πουτανάκι που το έχει σπιτώσει και το ταΐζει ο γαμιάς της, κι αυτή σε αντάλλαγμα του δίνει αβίαστα και καθημερινά τον κώλο της, προκειμένου να μην βγει νηστική στον δρόμο. (Ξεφτιλισμένη)

Ελλεεινίδα #2: Η παρτόλα του χωριού, που έχει γαμηθεί με όλους εκτός από μένα (με  εσένα έχει σίγουρα γαμηθεί, καθώς και με τον κολλητό σου). Πλέον ψάχνεται για σοβαρή σχέση με σκοπό τον γάμο, αλλά κανένας από όσους την ξέρουν δεν την πιστεύει. Μόνη της ελπίδα κάποιος άγνωστος που δεν θα ξέρει το αμαρτωλό της παρελθόν, οπότε θα ξεγελαστεί από τα ωραία της βυζάκια, και θα τρώει την φόλα για μια ζωή: Διότι ακόμη και τα όμορφα βυζιά, όμορφα κρεμάνε, και γίνονται σιχαμερές πέτσες με τα χρόνια. (Έχει ο καιρός γυρίσματα για όλες τις άμυαλες καριόλες)

Ελλεεινίδα #3: Η άβυζη και άκωλη και κατά συνέπεια ανασφαλής που γουστάρει να ρίχνει λάγνες ματιές και να προκαλεί χωρίς όμως να έχει διάθεση να δώσει από τηγανίτα τίποτε, παρά μόνο αν της υποσχεθείς κάποια δέσμευση, π.χ. οικειοθελώς να γίνεις το βόδι που θα τα πληρώνει όλα. (Για πάντα μόνη και αγάμητη, παρέα με την κυτταρίτιδά σου, αυτή θα είναι η τιμωρία σου, να σε παίρνουν όλοι χαμπάρι ότι είσαι τυμβωρύχος)

Ελλεεινίδα #4: Η καριόλα γνωστή που σου ζητάει να βγείτε για καφέ ενώ ξέρει ότι ξέρεις ότι πριν κάτι χρόνια γαμιόταν με τον ξάδερφό σου και τον χώρισε επειδή δεν της έκανε τα χατίρια που της υπαγόρευε η μάνα της να απαιτεί, προκειμένου να επιτύχει να του κάτσει στον σβέρκο. (Πιες τον μόνη σου, και τον καφέ, και τον πούλο)

Ελλεεινίδα #5: Η κακομαθημένη κόρη του μπαμπά που το παίζει ιστορία, παρά τους ραγάδες στο βυζί και τον πεσμένο, πλαδαρό, και γεμάτο κυτταρίτιδα κώλο της, κάθεται στο τρένο και μιλάει ατελείωτες ώρες στο κινητό για τα ψώνια που έκανε μια άλλη Ελλεεινίδα φίλη της με τα λεφτά του μπαμπά της. (Όχι τηλέφωνο δεν πρόκειται να σου ζητήσω, ούτε καν τι ώρα είναι δεν θα σε ρωτήσω. Άλλωστε δεν βλέπω την ώρα να χαθείς από τα μάτια μου, για να σε φορτώσει το επόμενο κλάρκ)

Ελλεεινίδα #6: Η ψυχανώμαλη της ξεπέτας, που ευχαρίστως θα ξεσκιζότανε μαζί σου στις τουαλέτες του μαγαζιού, αλλά δεν της έκανες την χάρη. Τελικά κατέληξε να βγαίνει με έναν γερο-μπιζμπίκη / γερο-ξούρα αεριτζή, διότι το βαθύτερο πρόβλημά της ήταν και θα είναι η προβληματική σχέση της με τον πατέρα της. (Αυτή θα είναι η τιμωρία σου, να γηροκομείς ανήμπορα καβλιά)

Όπως καταλαβαίνετε χύστες, ξεχείλισε από ελεεινότητα το ποτήρι. Δεν άντεξαν τα νεύρα μου, κι έτσι έπρεπε να σκίσω τουλάχιστον ένα κωλαράκι, έστω και πληρωμένο. Για να αδειάσουν τα αρχίδια μου, που μου τα είχαν κάνει τσουρέκια, και να έλθω λιγάκι στα ίσια μου πήγα για τσάρκα…
 

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Ο συνδιασμός καλοζωηας, πατέρα/αγαπητικόυ/συζύγου που τα προσφέρει όλα, νεοφεμινισμού και επικράτηση αριστερών/νεοφιλελεύθερων ιδεολογιών που υποβαθμίζουν το ρόλο του άντρα σε cuckold/μουνοδουλου/υποτακτικου, έχουν φέρει τη κατάσταση αυτή με τις ελλεηνιδες και γενικά τις "δυτικες" μπαζολες
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Ο συνδιασμός καλοζωηας, πατέρα/αγαπητικόυ/συζύγου που τα προσφέρει όλα, νεοφεμινισμού και επικράτηση αριστερών/νεοφιλελεύθερων ιδεολογιών που υποβαθμίζουν το ρόλο του άντρα σε cuckold/μουνοδουλου/υποτακτικου, έχουν φέρει τη κατάσταση αυτή με τις ελλεηνιδες και γενικά τις "δυτικες" μπαζολες

Το βασικό είναι να μην είμαστε μουνόδουλοι. Είτε πατεράδες, είτε αγαπητικοί, είτε σύζυγοι, πρέπει να μην αφήνουμε το κάτω κεφάλι να μας τραβολογάει. Από εκεί ξεκινάει το πρόβλημα, γι' αυτό και πολλοί άνδρες πιάνονται μαλάκες και δεν λένε "όχι" όταν χρειάζεται.

Δυστυχώς οι καιροί πάνε από το κακό στο χειρότερο. Οι νέες τάσεις του φεμινισμού πριμοδοτούν τους ανθρώπους θηλυκού γένους για τις διάφορες θέσεις εργασίας, κάτι που αποτελεί παράφορη παραβίαση της ισότητας των φύλων που υποτίθεται ότι διακηρύσσουν οι φεμινίστριες.

Είτε αριστεροί, είτε νεοφιλελεύθεροι, οφείλουμε όλοι να δείξουμε με την στάση ζωής μας ότι η αρσενική φύση μας δεν γίνεται να αφαιρεθεί από την καθημερινή ζωή. Είτε μας δείχνουν οι γυναίκες ότι τους αρέσουμε για αυτά που λέμε και κάνουμε, είτε όχι, οφείλουμε να είμαστε ο εαυτός μας, και να μην αφήνουμε να μας κάνουνε κουμάντο. Διότι κατά βάθος γι' αυτό προσπαθούν κάποιες γυναίκες να κάνουν κουμάντο. Για να δουν αν οι άντρες που τους ενδιαφέρουν μπορούν να κρατήσουν το τιμόνι...!

Δεν ξέρω τί εννοείς "δυτικές" μπαζόλες. Μια γυναίκα που είναι άσχημη, είναι άσχημη. Είτε είναι "δυτική" είτε "ανατολίτισα". Και μαζί με την ασχήμια, πάνε και τα συμπλέγματα (κόμπλεξ). Οπότε, μακριά από τις άσχημες. Δεν είναι μόνο θέμα αποφυγής της μιζέριας στην οποία θα σας υποβάλλουν αν ξεπέσετε μαζί τους, είναι και θέμα εξάλειψης της ασχήμιας μέσω της φυσικής επιλογής.

Νά 'μαστε καλά και να γαμάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom