Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Επισης μια σημαντικη πληροφορια' για το τι Εγινε.. Και ποιοι τα ΕΦΑΓΑΝ..!!!

Οι γνωστές παπαριές της αριστεράς, ότι τάχα τα έφαγαν όλα οι τράπεζες και ο λαός δεν πήρε τίποτα...λες και από αυτό το 5 % δεν πληρώνονται μισθοί και συντάξεις και άλλες υποχρεώσεις του κράτους...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Kαμία σχέση τύπε...το Μαρόκο δεν είναι θεοκρατία τύπου Ιράν και Σαουδαραβίας...Όλα γίνονται, αν και πολλές φορές κρυφά...
Καλυτερα δεν ειναι τωρα;Η αληθεια λυτρωνει.Ε,μα τοσο καιρο που εβριζες την Ελλαδα,κατι τρεχει ψιλιαζομασταν,τιποτα,ολα κανονικα ελεγες εσυ.Δε συντρεχει κανενας ιδιαιτερος λογος,απλως τυχαινει.Συνεχως.Τα κακως κειμενα τα λεμε και εμεις,δεν ειναι κακο αυτο.Για εμπαθεια μιλαω.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Καλυτερα δεν ειναι τωρα;Η αληθεια λυτρωνει.Ε,μα τοσο καιρο που εβριζες την Ελλαδα,κατι τρεχει ψιλιαζομασταν,τιποτα,ολα κανονικα ελεγες εσυ.Δε συντρεχει κανενας ιδιαιτερος λογος,απλως τυχαινει.Συνεχως.Τα κακως κειμενα τα λεμε και εμεις,δεν ειναι κακο αυτο.Για εμπαθεια μιλαω.
Και τι σε νοιάζει τώρα εσένα,αν έχω εμπάθεια ή συμπάθεια στη χώρα μου ή αν λέω τα κακώς κείμενα ? Ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις, ούτε δημόσιο πρόσωπο είμαι...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Και τι σε νοιάζει τώρα εσένα,αν έχω εμπάθεια ή συμπάθεια στη χώρα μου ή αν λέω τα κακώς κείμενα ? Ούτε σε ξέρω ούτε με ξέρεις, ούτε δημόσιο πρόσωπο είμαι...
Μα αυτο ειναι το θεμα,την αισθανεσαι χωρα σου η τη βλεπεις μητρια και συ το αποπαιδι;Και δε μιλαω για καταγωγη.Περισσοτερο μπορει να αγαπαει ο Αντετοκουμπο την Ελλαδα παρα εσυ.Με το ζορι δε γινονται αυτα,πρεπει να το νιωθεις.Εθνικη συνειδηση αν εχεις ακουστα.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ως Έλληνας αυτοπροσδιορίζομαι, αλλά δεν είμαι και πολύ ένθερμος όπως καταλαβαίνεις. Εσένα γιατί σε απασχολεί τώρα αυτό ??
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ως Έλληνας αυτοπροσδιορίζομαι, αλλά δεν είμαι και πολύ ένθερμος όπως καταλαβαίνεις. Εσένα γιατί σε απασχολεί τώρα αυτό ??
Γιατι οι κατα καιρους αποψεις σου και τα βελη σου εναντιον καθε τι εθνικου,βγαζαν ματι.Οταν κατι γινεται οχι απο αποψη στο εκαστοτε θεμα αλλα εν ειδει εμμονης,τοτε κατι συμβαινει.Περαν τουτου ουδεν,ο καθενας οτι θελει κανει.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ως Έλληνας αυτοπροσδιορίζομαι, αλλά δεν είμαι και πολύ ένθερμος όπως καταλαβαίνεις. Εσένα γιατί σε απασχολεί τώρα αυτό ??

Καλά κι εγώ δεν είμαι ένθερμος και το 'χω δηλώσει ότι θέλω να φύγω από 'δω πέρα για διάφορους λόγους (δε λέω που, όσο για το πότε όποτε κι αν μπορέσω) σχεδόν πάντα τη χώρα τη βρίζω αλλά κατανοώ πως υπάρχουν χειρότερες και κάποια θετικά στοιχεία στη διαμονή εδώ που δεν σχετίζονται με την οικογενειακή περιουσία. Από εσάς νοιώθω μόνο μίσος για την Ελλάδα κι ακόμα κι αν πια την Ελλάδα δεν την αγαπώ ποτέ μου δεν θα τη μισήσω και ποτέ μου δεν θα θέλω το κακό της. Από εσάς αυτά λαμβάνουμε κι αυτό νομίζω ότι εξοργίζει.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
Οι γνωστές παπαριές της αριστεράς, ότι τάχα τα έφαγαν όλα οι τράπεζες και ο λαός δεν πήρε τίποτα...λες και από αυτό το 5 % δεν πληρώνονται μισθοί και συντάξεις και άλλες υποχρεώσεις του κράτους...
Γνωστες παπαριες της αριστερας, στην εφημεριδα καθημερινη;
Mην σε ακουσει κανενας νεοδημοκρατης γιατι θα γελασει, η θα βρισει πολυ..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
Ο Μαροκινός του σάιτ μας έχει ήδη βγάλει την απόφασή του... τα στοιχεία που βάζετε δεν πρόκειται να του αλλάξουν γνώμη, μη χάνετε τον καιρό σας εκτός κι αν θέλετε να κάνετε αριστοτεχνικό τρολάρισμα!
Σωστη τοποθετηση..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Runar και Νέαρχος σας θυμίζω ότι εδώ μιλάμε για Ελλεηνιδες κι όχι για τράπεζες, Μαροκα και άλλα άσχετα. Υπάρχουν αλλά νήματα να τα γράψετε. Φιλικά το γράφω. Ευχαριστώ.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Γιατι οι κατα καιρους αποψεις σου και τα βελη σου εναντιον καθε τι εθνικου,βγαζαν ματι.Οταν κατι γινεται οχι απο αποψη στο εκαστοτε θεμα αλλα εν ειδει εμμονης,τοτε κατι συμβαινει.Περαν τουτου ουδεν,ο καθενας οτι θελει κανει.

Tα βέλη μου είναι μόνο εναντίον εθνικών στρεβλώσεων και κακών ανθρώπινων χαρακτηριστικών, αλλά συνήθως οι νεοέλληνες την αντίθετη άποψη και την αυτοκριτική την εκλαμβάνουν ως ανθελληνισμό και μίσος. Αν κάπου έχω άδικο σε κάτι που έχω γράψει εδώ, ας μου πείτε τον αντίλογο...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.343
Πόντοι
4.746
Να σε φάει κι'εσένα η μαρμάγκα αγάμητε Ελλέεινα !! Το Μαρόκο-απ΄οπου έχω μακρινή ρίζα- δεν έχει ανάγκη την αλληλεγγύη κανενός !
Aκολουθησε τοτε την μακρινη αυτη ριzα, κι οπου σε βγαλει..
Μην ασχολεισαι αλλο με εμας τους Ελλεινες, οπως χαρακτηριzεις..
 

n_i_k_o_s

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
117
Like
1
Πόντοι
1
Διάβασα σε προηγούμενη σελίδα ότι την αγαμία τη μυρίζονται οι γυναίκες γιατι βρωμάει απο km, και θέλω να πω το εξής: αν είσαι ένας τυπάκος που δε γυμνάζεσαι, δεν ντύνεσαι λιγο καλα, δεν εισαι κοινωνικός, είναι λογικο να βγαίνει αυτο προς έξω, αλλά ρε παιδιά αν τα χεις όλα αυτά γιατί να χτυπάς ότι είσαι αγάμητος?(ακόμα κι αν είσαι), δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό, όλες πια είναι τοσο σουπερ ψυχολόγοι και τέρμα κοινωνικές για να το καταλάβουν?πέιτε γενικά τις γνωμες σας, όταν ας πουμε γαμάτε έχετε τόσες επιτυχίες μ αλλες κι οταν οχι δε σας βλεπει καμια? :undecided:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
fsfsdfsd
 

Συνημμένα

  • 30.jpg
    30.jpg
    102,7 KB · Εμφανίσεις: 15
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δούκα απο ποιο chat είναι το μνμ;
Για πες να της στείλουμε καμια ντουζίνα πούτσες που μας το παιζει παρθενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom