Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Αδερφέ , εαν μπορώ να σε κάνω να νοιώσεις λίγο όμορφα , να σου υπενθυμίσω οτι στη δική σου ή παρόμοια κατάσταση (εμφανίσιμος, σπουδαγμένος, ευπρεπής, με άνεση χρημάτων) βρίσκονται (ευτυχώς) πολλοί.Ανάμεσα σε αυτούς κι εγώ και πολλοί άλλοι γύρω μου που κάνουν μπαμ από μακρυά.
Το μόνο σου λάθος είναι οτι μπαίνεις στο τρυπάκι να αναρωτηθείς τι πάει στραβά με σένα μιας και λες οτι "όπως και να είμαι δεν είναι ποτέ αρκετό" αντί να ξεδυαλύνεις στο μυαλό σου οτι ουσιαστικά κάτι πάει στραβά στην άλλη πλευρά...
Και μάλιστα πολύ στραβά...
Οι γκόμενες που σε έχουν στην απέξω, ή νομίζουν οτι σε έχουν στην απέξω , είναι είτε γιατί δεν μπορούν να σε "κουμαντάρουν" όταν έχεις το χρήμα και δεν έχεις τις ηθικές αναστολές να το επιδικνύεις , είτε τους είσαι αδιάφορος όταν ενώ έχεις το χρήμα δεν έχεις ανάγκη να το επιδικνύεις άρα δεν σε στοχοποιούν , είτε απλά τους είσαι και πάλι αδιάφορος λόγω του οτι δεν έχεις χρήμα.
Πολλές γκόμενες με ρωτάνε γιατί δεν παντρεύτηκα αν και 40άρης πλέον και αρκετά όμορφος και όταν τους απαντάω με την ερώτηση τι μπορεί να μου προσφέρει σήμερα μια γυναίκα εκτός του σεξ , που δεν μπορώ να το κάνω , και δεν ξέρουν τι να μου πουν.
Να τις παντρευτώ για να παραγγέλνω στο παιδί μου delivery; Άσε που ευτυχώς κουτσά στραβά εντέλει έμαθα και 5-6 φαγητά να φτοιάχνω.Και δεν εννοώ αυγά μάτια και μακαρονάδα...
Ξέρω παντρεμένες που έχουν οικογένεια και μεγαλώνουν παιδιά που είναι τόσο άχρηστες στην κουζίνα που δεν ξέρουν ούτε τη χύτρα να χρησιμοποιήσουν.
Να τις πάρω για το βρωμόστομά τους που όταν το ανοίγουν βγάζει βρώμα και δυσωδεία , ή να τις πάρω και να βγω με την παρέα μου έξω για καφέ και να μην μπορεί να σταθεί σε μια σοβαρή συζήτηση και να πετάει ασυναρτησίες;
Δώξα το θεό , είμαι από τους τυχερούς που εν μέσω κρίσης , ούτε χρωστάω πουθενά , ούτε εφορία , ούτε δάνεια, γιατί τις καλές εποχές μάζευα το χρήμα , έκανα την οικονομία μου , δεν πήρα χλιδάτο αμάξι αν και θα μπορούσα άνετα για να κάνω το εφέ μου , και τώρα αν και άνεργος τους γράφω όλους στα καραμπαλίκια μου και δεν πάω να γλυφτώ σε κανένα πούστη.Δεν με κρατάει κανένας από τα αρχίδια.Είτε γυναίκα , είτε εργοδότης, είτε εφορία, είτε τράπεζα.
Είμαστε μια ζωή μετρημένοι, δεν προκαλούμε , αυτό που λέμε αυτό ισχύει, και δυστυχώς τους ενοχλούμε.Δεν είμαστε με τη μάζα, άρα δυστυχώς δεν είμαστε πολλοί , άρα περνάμε απαρατήρητοι.Δεν ξέρω για εσάς , εγώ μια χαρά οκ αισθάνομαι και ψυχικά και σωματικά που είμαι μειοψηφία.
Οπότε για κάποιον που ξέρει τι του γίνεται , το θεωρώ άστοχο τελείως να αναρωτιέται τι τελικά φταίει με τις γυναίκες.

:respect: :hi: :thumbsup: :cool2:

Η φράση ό,τι και να είμαι δεν είναι αρκετό ήταν σχόλιο περί των γυναίκων κι όχι για εμένα, αυτή τη ψυχολογία ότι προσωπικά υστερώ την παράτησα όταν ήμουν 19 χρονών (μέχρι τα 18 ήμουν χοντρός). Το πρόβλημά μου είναι το εξής: ότι κάποτε θέλω να κάνω οικογένεια και βλέποντας γύρω απλά κουράζομαι. Στις συνομιλικές (είμαι στα πρώτα μισά των 20) μου μάλιστα έχω απηυδήσει μόνο για γκόμενους και σεξ και μα τω Θεώ! υπήρχε μία κοπέλα, που μάλλον μου ψιλο-κόλαγε για την οποία ήξερα μέχρι και τις αγαπημένες της στάσεις και το ότι παίρνει αντισυλληπτικά ακόμα κι όταν δεν έχει γκόμενο, για να πηγαίνει μ' όποιον βρει! Απλά έχω βαρεθεί την όλη βλακεία των σύγχρονων σχέσεων, κάτι που επί της ουσίας μ' έχει οδηγήσει στον αγοραίο έρωτα γιατί δε θέλω να μπλέκω μ' άτομα που δεν είναι άξια της προσοχής μου και δεν μπορούν να δώσουν παραπάνω απ' οτι οι βίζιτες!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Καλά κάνουν οι Ελληνίδες και σας απαξιώνουν Ελλέεινες ! Να μείνετε όλοι αγάμητοι !!  :2funny: :grin:

Σε 'σας τους μαροκινούς που και που κάθονται για λόγους "ανθρωπισμού" κι αλληλεγγύης, βέβαια τότε πάντα είναι συριζαίες!
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σε 'σας τους μαροκινούς που και που κάθονται για λόγους "ανθρωπισμού" κι αλληλεγγύης, βέβαια τότε πάντα είναι συριζαίες!

Να σε φάει κι'εσένα η μαρμάγκα αγάμητε Ελλέεινα !! Το Μαρόκο-απ΄οπου έχω μακρινή ρίζα- δεν έχει ανάγκη την αλληλεγγύη κανενός !
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οπως τα λες ειναι φιλε ,συγγενικο μου προσωπο(ελεεινιδα) παντρεμενη με χαζοχαρουμενο ουφο κοντα στα 40 και οι δυο αφου της εκανε τα παντα χωρις η ιδια να προσφερει τιποτα (ουτε δουλευει ,ουτε χρηματα ,σκετη γλαστρα) τρωγανε καθε μερα απο ντελιβερυ και κανα φαι απο την μανα της,ουτε επλενε ουτε καθαριζε  το σπιτι της ,παντα φωναζε καθαριστρια ,η εβαζε την μανα της,να μην πολυλογω επειδη ακομα δεν ηταν ικανοποιημενη και συνεχεια ζηταγε ,αποφασισαν να χωρισουν ,γιατι καταπιεζεται!!!!(η ελεεινιδα) και οταν ειπα στην μανα της να την συμβουλεψει να κανει πισω γιατι τετοιο <<μαλακα >> δεν θα βρει ,απαντησε πως ατυχος ειναι ο γαμπρος της που χανει τετοιο κεπελουρι (την κορη της).Πραγματικα δεν καταλαβαινω τοσο πολυ πιστευουν οτι αξιζουν??να σημειωσω οτι ο γαμπρος ,εμφανισημος με περιουσια ακινητα και πολυ καλη δουλεια ,μετα απο αυτο σηκωνω τα χερια

Ο Έλληνας δυστυχώς έχει χάσει την Πίστη του και στη θέση του Θεού έχει βάλει την γυναίκα... Τα κάνει όλα γι' αυτήν κι ας μη του κάνει τίποτα αυτή! Εδώ βέβαια βλέπεται και τον δεύτερο λόγο που η γυναίκα είναι έτσι: η οικογένεια πιστεύει πως το παιδί της είναι τέλειο! Κανονικά η μάνα θα 'πρεπε να 'χε μάθει στη κόρη της τρία πιάτα να τα κάνει και να μπορεί να δουλέψει μία σφουγγαρίστρα και μία σκούπα, αλλά όχι, το παιδί ΔΕΝ πρέπει να κουράζεται κι αυτό ισχύει και σε άνδρες δυστυχώς.

Προσωπικά γνωρίζω κι εγώ παρόμοια περίπτωση με άγαμη θυγατέρα που έχει σύντροφο εδώ και περίπου 20 χρόνια και 2 παιδιά μ' αυτόν, δεν τον έχει αφήσει, έχει περάσει κι η μπογιά της, μα ποτέ της δεν έμαθε να μαγειρεύει τίποτα βρώσιμο και ποτέ της δεν καθαρίζε τίποτα!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Να σε φάει κι'εσένα η μαρμάγκα αγάμητε Ελλέεινα !! Το Μαρόκο-απ΄οπου έχω μακρινή ρίζα- δεν έχει ανάγκη την αλληλεγγύη κανενός !

Το Μαρόκο μπορεί να μην έχει οι Μαροκινοί στην Ευρώπη όμως ναι!

Αν και έχουμε ακόμη, μεγάλητερο ΑΕΠ με το εν τρίτο του πλυθησμού του:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Το Μαρόκο μπορεί να μην έχει οι Μαροκινοί στην Ευρώπη όμως ναι!

Αν και έχουμε ακόμη, μεγάλητερο ΑΕΠ με το εν τρίτο του πλυθησμού του:
Οι Μαροκινοί έχουν μάθει να ζουν αξιοπρεπώς με τα λίγα που παράγουν, ενώ οι Έλληνες είναι κρατικοδίαιτοι ρωσόφιλοι που τρώνε τα λεφτά της Ευρώπης και παριστάνουν τον περιούσιο λαό.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Ο Έλληνας δυστυχώς έχει χάσει την Πίστη του και στη θέση του Θεού έχει βάλει την γυναίκα... Τα κάνει όλα γι' αυτήν κι ας μη του κάνει τίποτα αυτή! Εδώ βέβαια βλέπεται και τον δεύτερο λόγο που η γυναίκα είναι έτσι: η οικογένεια πιστεύει πως το παιδί της είναι τέλειο! Κανονικά η μάνα θα 'πρεπε να 'χε μάθει στη κόρη της τρία πιάτα να τα κάνει και να μπορεί να δουλέψει μία σφουγγαρίστρα και μία σκούπα, αλλά όχι, το παιδί ΔΕΝ πρέπει να κουράζεται κι αυτό ισχύει και σε άνδρες δυστυχώς.

Προσωπικά γνωρίζω κι εγώ παρόμοια περίπτωση με άγαμη θυγατέρα που έχει σύντροφο εδώ και περίπου 20 χρόνια και 2 παιδιά μ' αυτόν, δεν τον έχει αφήσει, έχει περάσει κι η μπογιά της, μα ποτέ της δεν έμαθε να μαγειρεύει τίποτα βρώσιμο και ποτέ της δεν καθαρίζε τίποτα!
<<Στην θεση του ΘΕΟΥ εχει βαλει την γυναικα>> πολυ μεγαλη κουβεντα κυριολεκτικα φιλε.
Θελω να δω τι θα κανει τωρα η <<ελεεινιδα>>,καλα ειναι τοσο ψωνιο με τον εαυτο της που πιστευει οτι θα βρει καλυτερο ,το χειροτερο που η μανα της ενω φορτωνεται τα εξοδα πλεον της κορης της (αφου ειναι αχρηστη) εξακολουθει να λεει τα ιδια,  .......απιστευτο
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Οι Μαροκινοί έχουν μάθει να ζουν αξιοπρεπώς με τα λίγα που παράγουν, ενώ οι Έλληνες είναι κρατικοδίαιτοι ρωσόφιλοι που τρώνε τα λεφτά της Ευρώπης και παριστάνουν τον περιούσιο λαό.

Τότε γιατί δε πάτε εκεί να μείνετε; Ποιος και τι σας εμποδίζει; Να πάτε εκεί να μάθετε να ζείτε αξιοπρεπώς με λίγα και να μη βασίζεστε σε κανένα κράτος.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
<<Στην θεση του ΘΕΟΥ εχει βαλει την γυναικα>> πολυ μεγαλη κουβεντα κυριολεκτικα φιλε.
Θελω να δω τι θα κανει τωρα η <<ελεεινιδα>>,καλα ειναι τοσο ψωνιο με τον εαυτο της που πιστευει οτι θα βρει καλυτερο ,το χειροτερο που η μανα της ενω φορτωνεται τα εξοδα πλεον της κορης της (αφου ειναι αχρηστη) εξακολουθει να λεει τα ιδια,  .......απιστευτο

Θα βρει με σιγουριά κάποιον καλύτερο από αυτήν... Τώρα απ' τον πρώην της δε νομίζω πως κάποιος θα πέσει τόσο εύκολα σε μία σαραντάρα, κανάν μικρό με κάποια προοπτική μπορεί... αλλά δε θα τη παντρευτεί... ελπίζω!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Οι Μαροκινοί έχουν μάθει να ζουν αξιοπρεπώς με τα λίγα που παράγουν, ενώ οι Έλληνες είναι κρατικοδίαιτοι ρωσόφιλοι που τρώνε τα λεφτά της Ευρώπης και παριστάνουν τον περιούσιο λαό.
Σε ισλαμικο κρατος με κορανι μηδεν ελευθεριες οχι αλκοολ και περναν καλυτερα απο εμας..
μωρε μπραβο..!! Αντε να παμε εκει τοτε..
-Επισης οι φριτζηδες οι φιλοι μας.. Χρωστανε κατι δις σε εμας και κατι τρις στους Ρωσους..
Στην παγκοσμια ιστορια αυτοι ειναι οι μπαταχτσιδες που δολοφονησαν, χρεοκοπησαν ως τωρα 3 φορες..
δεν τα εδωσαν ποτε πισω.. και σημερα το παιζουν αουα-αλαθητοι και πεντακαθαριδηδες..
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σε ισλαμικο κρατος με κορανι μηδεν ελευθεριες οχι αλκοολ και περναν καλυτερα απο εμας..
μωρε μπραβο..!! Αντε να παμε εκει τοτε..
-Επισης οι φριτζηδες οι φιλοι μας.. Χρωστανε κατι δις σε εμας και κατι τρις στους Ρωσους..
Στην παγκοσμια ιστορια αυτοι ειναι οι μπαταχτσιδες που δολοφονησαν, χρεοκοπησαν ως τωρα 3 φορες..
δεν τα εδωσαν ποτε πισω.. και σημερα το παιζουν αουα-αλαθητοι και πεντακαθαριδηδες..
Kαμία σχέση τύπε...το Μαρόκο δεν είναι θεοκρατία τύπου Ιράν και Σαουδαραβίας...Όλα γίνονται, αν και πολλές φορές κρυφά...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
τυπε δεν εχει να κανει.. θειος μ, καλοστεκουμενος
νυμφευτηκε στα 51 του με μια 38αρα κ σημερα στα 62 του ολα μια χαρα,
εχει κ δυο παιδακια τωρα

Προσωπικά μόνο νεότερη μου γυναίκα θα παντρευόμουν... Αλλιώς είναι επικίνδυνο πολύ επικίνδυνο.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Kαμία σχέση τύπε...το Μαρόκο δεν είναι θεοκρατία τύπου Ιράν και Σαουδαραβίας...Όλα γίνονται, αν και πολλές φορές κρυφά...

Αλλά κρυφά όπως και στο Πακιστάν;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Οι Μαροκινοί έχουν μάθει να ζουν αξιοπρεπώς με τα λίγα που παράγουν, ενώ οι Έλληνες είναι κρατικοδίαιτοι ρωσόφιλοι που τρώνε τα λεφτά της Ευρώπης και παριστάνουν τον περιούσιο λαό.
Επισης μια σημαντικη πληροφορια' για το τι Εγινε.. Και ποιοι τα ΕΦΑΓΑΝ..!!!

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Επισης μια σημαντικη πληροφορια' για το τι Εγινε.. Και ποιοι τα ΕΦΑΓΑΝ..!!!


Ο Μαροκινός του σάιτ μας έχει ήδη βγάλει την απόφασή του... τα στοιχεία που βάζετε δεν πρόκειται να του αλλάξουν γνώμη, μη χάνετε τον καιρό σας εκτός κι αν θέλετε να κάνετε αριστοτεχνικό τρολάρισμα!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
:respect: :hi: :thumbsup: :cool2:

Η φράση ό,τι και να είμαι δεν είναι αρκετό ήταν σχόλιο περί των γυναίκων κι όχι για εμένα, αυτή τη ψυχολογία ότι προσωπικά υστερώ την παράτησα όταν ήμουν 19 χρονών (μέχρι τα 18 ήμουν χοντρός). Το πρόβλημά μου είναι το εξής: ότι κάποτε θέλω να κάνω οικογένεια και βλέποντας γύρω απλά κουράζομαι. Στις συνομιλικές (είμαι στα πρώτα μισά των 20) μου μάλιστα έχω απηυδήσει μόνο για γκόμενους και σεξ και μα τω Θεώ! υπήρχε μία κοπέλα, που μάλλον μου ψιλο-κόλαγε για την οποία ήξερα μέχρι και τις αγαπημένες της στάσεις και το ότι παίρνει αντισυλληπτικά ακόμα κι όταν δεν έχει γκόμενο, για να πηγαίνει μ' όποιον βρει! Απλά έχω βαρεθεί την όλη βλακεία των σύγχρονων σχέσεων, κάτι που επί της ουσίας μ' έχει οδηγήσει στον αγοραίο έρωτα γιατί δε θέλω να μπλέκω μ' άτομα που δεν είναι άξια της προσοχής μου και δεν μπορούν να δώσουν παραπάνω απ' οτι οι βίζιτες!
Τύπε, αφήνεις τις φίλες σου που συζητάνε για σεξ, την ίδια στιγμή που άλλοι δεν τολμούν να ανοίξουν ερωτικη κουβέντα σε παρέα με γυναικες και δεν χωνεσαι σε αυτές ; Πες μου, ΝΑΙ, να μας τρελάνεις!!! Έχεις έτοιμο φαγητό στο πιάτο τσάμπα κι εσύ πας στα πληρωμένα ;
Είσαι στα 25 και σκέφτεσαι για σχέσεις σοβαρές και γάμους από τώρα ;
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Τύπε, αφήνεις τις φίλες σου που συζητάνε για σεξ, την ίδια στιγμή που άλλοι δεν τολμούν να ανοίξουν ερωτικη κουβέντα σε παρέα με γυναικες και δεν χωνεσαι σε αυτές ; Πες μου, ΝΑΙ, να μας τρελάνεις!!! Έχεις έτοιμο φαγητό στο πιάτο τσάμπα κι εσύ πας στα πληρωμένα ;
Είσαι στα 25 και σκέφτεσαι για σχέσεις σοβαρές και γάμους από τώρα ;

Στο μέλλον τα τελευταία...

Όταν μιλάνε για σεξ μπροστά σημαίνει ότι δε σε σέβονται, δε σε μετράνε για άντρα... Τώρα δε θέλω να μπλέξω πάρα ταύτα επειδή πιστεύω ότι κουβαλάνε όλες τις νόσους που υπάρχουν! Αλλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom