Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μόλις άκουσε για φασίστες και ναζιστές πετάχτηκε...άκουσε το όνομά του το συμπαθές τετράποδο !
Για πάρτη σου γίνομαι ότι μισείς πιο πολύ! Θα επανέλθω στην κανονικότητα όταν δεν θα έχεις λόγο και βήμα!
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Τυποι, ποιος ειπε οτι οι αντρες ελληνες δεν τα φτιαχνουν με σκατα γκομενες. Ρε τυποι μολις επεστρεψε απο το Mall. Αρχισα να μετραω την δυσαρμονια στους αντρες με τις γυναικες. Πολλες περιπτωσεις αντρων αντικειμενικα παρα πολυ πιο ωραιων σε σχεση με τις γκομενες που ειχαν χερακι χερακι.
Μην λετε μαλακιες λοιπον. Ο Ελληνας εχει ριξει και αυτος τα στανταρ για να γαμαει. Πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου. Δεν υπηρχε περιπτωση να επεφτα σε αυτη την καταντια για να γαμησω.

Δυο περιπτωσει γρηγορα να σας περιγραψω:

1) 20αρης ψηλος, καλο σωμα, δεν τον ελεγες ασχημο μην λεμε μαλακιες, και να ειναι χερακι χερακι με μια 22 ποντους κοντυτερη του και πιο ασχημη σιγουρα απο αυτον . Και γελαγε ο μαλακας κιολας με αυτα που του ελεγε η κατσαριδα.

2) 30αρης μετριου αναστηματος, μελαχρινος, νορμαλ σωμα, με μια στο υψος του χοντρη. Ελεος ρε πουστη.


Ο Ελληνας για να γαμησει εχει ριξει τα στανταρ τρελλα.....γιατι οι ισαξιες σε ομορεφια με αυτον ελλεηνιδες τον απορριπτουν γιατι θελουν πιο ομορφους.
Τον απορρίπτουν γιατί θέλουν πιο αλήτη ή πιο πλούσιο από το Καλό Παιδί που μπορεί να το έχει η κάθε μια. Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες είναι μαζοχιστριες. Τους αρέσει να κυριαρχούνται Ο,τι παπαριες κι αν λέμε για ΙΣΌΤΗΤΑ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τυποι, ποιος ειπε οτι οι αντρες ελληνες δεν τα φτιαχνουν με σκατα γκομενες. Ρε τυποι μολις επεστρεψε απο το Mall. Αρχισα να μετραω την δυσαρμονια στους αντρες με τις γυναικες. Πολλες περιπτωσεις αντρων αντικειμενικα παρα πολυ πιο ωραιων σε σχεση με τις γκομενες που ειχαν χερακι χερακι.
Μην λετε μαλακιες λοιπον. Ο Ελληνας εχει ριξει και αυτος τα στανταρ για να γαμαει. Πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου. Δεν υπηρχε περιπτωση να επεφτα σε αυτη την καταντια για να γαμησω.

Δυο περιπτωσει γρηγορα να σας περιγραψω:

1) 20αρης ψηλος, καλο σωμα, δεν τον ελεγες ασχημο μην λεμε μαλακιες, και να ειναι χερακι χερακι με μια 22 ποντους κοντυτερη του και πιο ασχημη σιγουρα απο αυτον . Και γελαγε ο μαλακας κιολας με αυτα που του ελεγε η κατσαριδα.

2) 30αρης μετριου αναστηματος, μελαχρινος, νορμαλ σωμα, με μια στο υψος του χοντρη. Ελεος ρε πουστη.


Ο Ελληνας για να γαμησει εχει ριξει τα στανταρ τρελλα.....γιατι οι ισαξιες σε ομορεφια με αυτον ελλεηνιδες τον απορριπτουν γιατι θελουν πιο ομορφους.
Αυτό δείχνει πως δεν ξέρουν γλώσσες για να παίξουν εξωτερικό ή δεν έχουν το τρόπο με τις ξένες!
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τον απορρίπτουν γιατί θέλουν πιο αλήτη ή πιο πλούσιο από το Καλό Παιδί που μπορεί να το έχει η κάθε μια. Είναι γνωστό ότι οι γυναίκες είναι μαζοχιστριες. Τους αρέσει να κυριαρχούνται Ο,τι παπαριες κι αν λέμε για ΙΣΌΤΗΤΑ.
ειναι αδιαφορο γιατι τον απορριπτει.

Το θεμα ειναι οτι ο Ελληνας μαλακοκαβλης δεχεται να ειναι με το μπαζο. ρε μπαζο λεμε.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Για πάρτη σου γίνομαι ότι μισείς πιο πολύ! Θα επανέλθω στην κανονικότητα όταν δεν θα έχεις λόγο και βήμα!
Μπα δεν σε μισώ, απλά με αηδιάζεις όπως όταν περνάω δίπλα από μια σκουπιδιάρα που βρωμάει !! Πολύ θα ήθελες βέβαια ως φασίστας να μην έχω λόγο, αλλά έχω και θα έχω και με το παραπάνω !
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μπα δεν σε μισώ, απλά με αηδιάζεις όπως όταν περνάω δίπλα από μια σκουπιδιάρα που βρωμάει !! Πολύ θα ήθελες βέβαια ως φασίστας να μην έχω λόγο, αλλά έχω και θα έχω και με το παραπάνω !
Χαρά μου η αηδία σου! Θα την έχεις συνεχώς!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αυτό δείχνει πως δεν ξέρουν γλώσσες για να παίξουν εξωτερικό ή δεν έχουν το τρόπο με τις ξένες!

δεν ειναι απαραιτητο υπαρχουν τυποι στο στενο μου περιβαλλον που γνωριζουν ξενες γλωσσες αλλα επιμενουν με ελληνιδες γκομενες ουτε λογος για ξενες  :dunno:

εγω πιστευω οτι ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει δλδ γαμαμε γυναικες ολων των εθνικοτητων  :hi:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ειναι αδιαφορο γιατι τον απορριπτει.

Το θεμα ειναι οτι ο Ελληνας μαλακοκαβλης δεχεται να ειναι με το μπαζο. ρε μπαζο λεμε.
Σε άλλο νήμα το πρωί είχα γράψει αυτό--->

οι χοντρές και οι ατημέλητες, οι ανέραστες, αυτές που έχουν ψυχολογικά με την σεξουαλικότητα, αυτές που καπνίζουν σαν φουγάρα, οι gold diggers μειώνουν και αυτές  τις επιλογές ενός άντρα στην Ελλάδα σε ελάχιστες που πάνω σε αυτές πέφτουν όλοι...

+αυτές που γουστάρουν υπάνθρωπους..

Έχει να κάνει με τον ανθρώπινο εγωισμό και σε πιο βαθμό υπάρχει στον καθένα! Στις γυναίκες είναι ελάχιστος γι αυτό πάνε με τον πάτο... Δυστηχώς η κρίση τον έχει τσακίσει και στους άντρες!
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Σε άλλο νήμα το πρωί είχα γράψει αυτό--->

οι χοντρές και οι ατημέλητες, οι ανέραστες, αυτές που έχουν ψυχολογικά με την σεξουαλικότητα, αυτές που καπνίζουν σαν φουγάρα, οι gold diggers μειώνουν και αυτές  τις επιλογές ενός άντρα στην Ελλάδα σε ελάχιστες που πάνω σε αυτές πέφτουν όλοι...

+αυτές που γουστάρουν υπάνθρωπους..

δεν συμφωνω καθολου.

Μα οι χοντρες ποσο να ριξουν τα στανταρ??ειναι ηδη σκατα.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ναι αλλά οι επιλογές κάποιου όταν κοιτάξει γύρω του αυτές είναι...

Κοιτα, γυναικες ωραιες υπαρχουν πολλες και σε διαφορες ηλικιες ΑΛΛΑ αυτες δεν απακιωνουν να ασχοληθουν με ιδιας ομορφιας με αυτες.

Οποτε εχεις δικιο. ΑΛΛΑ για μενα ΑΥΤΕΣ δεν αποτελουν επιλογη ουτε καν!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μπα δεν σε μισώ, απλά με αηδιάζεις όπως όταν περνάω δίπλα από μια σκουπιδιάρα που βρωμάει !! Πολύ θα ήθελες βέβαια ως φασίστας να μην έχω λόγο, αλλά έχω και θα έχω και με το παραπάνω !



Σου πέρασε το ότι εσύ αηδιάζεις πολλούς περισσότερους,

επειδή είσαι ένας σάπιος τάφος φρεσκοβαμμένος από έξω;




Καμιά ανανεωμένη κριτική για τσόντα δεν βλέπω...
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Όλα αστοιχείωτα είναι!

1)παρε και στοιχεια να μην σου βαζω νεκρους απο βοτκα ή κρυο  :priest: ουτε το πουτανο-drain των ρωσιδων στο εξωτερικο!! :knockinb:
Στην Ρωσσια την γαματη ,επεσε στα  11000 $ GDP per capita και η ΕΛΛΑΔΑ εχει 20000$ με 7 χρονια κριση!


2)ο  πραβι σεκτορ ειναι κακα ναζιστονια!!! :2funny:

3) τι να ταυτιστω ρε φιλε με την λογικη μου? το εγραψα και παλιοτερα  "μα πατριωτες-<<εθνικιστες>> και μισειτε Ελληνιδες....γιατι?" ποιο fault δεν υπαρχει!!! σαν αν ειμαι ισλαμιστης απο το μπενσαβαρ και να παντρευτω ορθοδοξη και να βριζω τις μπουργκες !! :grin:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
1)παρε και στοιχεια να μην σου βαζω νεκρους απο βοτκα ή κρυο ουτε το πουτανο-drain των ρωσιδων στο εξωτερικο!!
Στην Ρωσσια την γαματη ,επεσε στα  11000 $ GDP per capita και η ΕΛΛΑΔΑ εχει 20000$ με 7 χρονια κριση!!!!!!!


2)ο  πραβι σεκτορ ειναι κακα ναζιστονια!!!XAXAXA

3) τι να ταυτιστω ρε φιλε με την λογικη μου? το εγραψα και παλιοτερα  "μα πατριωτες"-εθνικιστες  και μισειτε Ελληνιδες....γιατι?" ποιο fault δεν υπαρχει!!! σαν αν ειμαι ισλαμιστης απο το μπενσαβαρ και να παντρευτω ορθοδοξη και να βριζω τις μπουργκες !!

αλλο ειναι το θεμα του νηματος τυπε
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
αλλο ειναι το θεμα του νηματος τυπε

απαντησα στο 3) τυπε

να μην τα ξαναγραφω τα ειπα και παλιοτερα ,το θεμα ειναι οτι κατα μ.ο. πλεον ο ΕΛΛΗΝ ειναι σκατα και η ΕΛΛΗΝΙΔΑ μαυρα χαλια και γιαυτο καταντησαμε ετσι ως χωρα!!!

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Να συμπληρωσω οτι οσοι μπορουμε παιζουμε εξωτερικο εγω το κανω εδω και καποια χρονια ,ειναι πιο ευκολο εχει ποιοτητα γεμιζεις εμπειριες κλπ, αλλα εχει πολλα negatives α)αλλη κουλτουρα-νοοτροπια β)αλλη γλωσσα γ)αποσταση δ)κοστος!! τι να την κανω να την δω μια φορα λιγες μερες και μετα το πουλο!!θελω σταθερα γκομενακια- φακαμπλ και ready ανιταιμ!!οποτε στρεφομαι και στις ντοπιες!παντου υπαρχουν μουνακια αρκει να ξερεις πως θα τα βρεις,ο τροπος και η δυσκολια ποικιλει.
Αυτο που ξερω τοσα χρονια ταξιδευοντας -πηδωντας -κανοντας σχεσεις (με ξενες ή μη) ,οτι ηλιθιες γυναικες θα συναντησεις σε ολα τα μηκη και τα πλατη της οικουμενης!! αυτα
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Σου πέρασε το ότι εσύ αηδιάζεις πολλούς περισσότερους,

επειδή είσαι ένας σάπιος τάφος φρεσκοβαμμένος από έξω;




Καμιά ανανεωμένη κριτική για τσόντα δεν βλέπω...

Μόνο τσόντες σχολιάζει; Δεν τολμώ να δω τις κριτικές του: φοβάμαι τα βίτσια του! Στη πράξη κάνει κάτι; Τι προσφέρει στο σάιτ εν τέλει;
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
απαντησα στο 3) τυπε

να μην τα ξαναγραφω τα ειπα και παλιοτερα ,το θεμα ειναι οτι κατα μ.ο. πλεον ο ΕΛΛΗΝ ειναι σκατα και η ΕΛΛΗΝΙΔΑ μαυρα χαλια και γιαυτο καταντησαμε ετσι ως χωρα!!!

Από τα πιο σωστά που 'χουν γραφεί στο σάιτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom