Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλη την παρέα! Αλλάζω λίγο τη ροή του θέματος που καταπιανόσασταν, είμαι όμως φαντάζομαι ακριβώς στο κλίμα του νήματος. Μόλις γράφτηκα εδώ, και τολμώ να πω ότι με έχετε =πολλοί από εσάς- εντυπωσιάσει με τα όσα γράφετε! Με βρίσκουν τόσο σύμφωνο, απόψεις του είδους ότι εμείς φταίμε που οι ελλεεινήδες όπως πολύ έξυπνα τις αποκαλείτε (κι εγώ πλέον...) είναι τόσο σκατόψυχες, ότι αυτές κάνουν μπίζνες με τις σχέσεις και τους γάμους, ενώ εμείς μπορεί να ψάχνουμε και λίγη συντροφικότητα, ότι κοιτάζουν μόνο τα λεφτά και το πώς θα σε εκμεταλλευτούν, χωρίς ποτέ να προσφέρουν το παραμικρό, μια κι έχουν μάθει όπως έγραφε κι ένας φίλος κάπου εδώ μέσα μόνο να ζητούν και να παίρνουν, και τόσα ακόμη που όλοι μας τα έχουμε βιώσει για τα καλά στο πετσί μας τόσα χρόνια. Και τις έχεις τις άρρωστες και τολμούν και κατηγορούν εμάς, με λόγια του είδους "πού πήγαν οι άντρες;", ότι "είμαστε γουρούνια με την ίδια μούρη" και τόσα άλλα!Το πόσο γομάρια και ψυχοπαθείς είναι όλες τους ούτε τους περνάει από τα μυαλό! Ναι, είμαι κι εγώ καμένος από τις σχέσεις μου όπως πολλοί από εσάς εδώ μέσα, από όλα όσα έχω διαβάσει, και τις έχει πια σιχαθεί η ψυχή μου. Ειλικρινά θα το σκεφτώ πάρα πολύ το αν θα θελήσω να ξανακάνω σχέση, ύστερα από τα όσα έχω ζήσει 50 ολάκερα χρόνια τώρα... Ίσως θα έπρεπε κάποτε να πέσει "σύρμα" για λίγο καιρό και να γινόταν (επιστημονική φαντασία, ξέρω...) να τις αγνοούμε, να δεις πώς το κάθε τσόλι που έχει υφάκι χιλίων καρδιναλίων θα έτρεχε ξελιγωμένο και θα παρακαλούσε... Αλλά είπαμε, εμείς (κάποιο τέλος πάντων, όχι όλοι) που τις παρακαλάμε και τρέχουμε από πίσω τους, φταίμε αποκλειστικά για την ψωνάρα τους, που νομίζουν ότι αν έστω γυρίσουν και σε κοιτάξουν, θα πρέπει να τους είσαι τουλάχιστον αιώνια υποχρεωμένος. Ναι, είμαι πλέον μισογύνης, και θα είμαι, όσο κυκλοφορούν τέτοια γομάρια...
Έχεις πολύ μεγάλο δίκιο σε όλα. Οι Ελλεηνίδες έχουν χαλάσει από τη μαλακισμένη γλειψιματική συμπεριφορά των αντρών, οι οποίοι επιδοκιμάζουν και δοξάζουν την κάθε μαλακία που ανεβάζουν με εμετικά σχόλια λατρείας. Εάν δεν υπήρχε καθόλου ζήτηση να ικανοποιήσει το κάθε παρτάλι απ την Γκράβα που το παίζει Πριγκίπισσα, δεν θα είχε ξεφύγει η κατάσταση. Χτες έκανα έναν περίπατο στο Θησείο και είδα σκατόχοντρες, κοντοπίθαρες-μπάζα και στραβομούτσουνες να περπάτανε χεράκι χεράκι με ωραία παλληκάρια και αυτοί να τις κοιτούν στα μάτια καθώς περπατούσαν, μήπως χάσουν το θησαυρό. Στην καφετέρια πάλι τα ίδια. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι μπετόβλακες είναι ότι αυτή η τακτική της γυναικολατρείας αποβαίνει εις βάρος τους. Όσον αφορά το απώτερο μέλλον των Ελλεηνίδων, αυτό διαγράφεται μαύρο, καθότι πάνω από τις μισές θα μείνουν άκληρες και ανύπαντρες στην Ελλάδα της Κρίσης! Κι αυτό το λένε οι στατιστικές έρευνες! Και τότε στα 40+ όλες οι παρτόλες, που έχουν μαζέψει χιλιόμετρα τους πούτσους Αλβανών και Πάκιδων, θα εκλιπαρούν για λίγη προσοχή και συντροφικότητα αλλά θα είναι αργά! Ρόδα είναι και γυρίζει!
 

Αδιάβαστος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις πολύ μεγάλο δίκιο σε όλα. Οι Ελλεηνίδες έχουν χαλάσει από τη μαλακισμένη γλειψιματική συμπεριφορά των αντρών, οι οποίοι επιδοκιμάζουν και δοξάζουν την κάθε μαλακία που ανεβάζουν με εμετικά σχόλια λατρείας. Εάν δεν υπήρχε καθόλου ζήτηση να ικανοποιήσει το κάθε παρτάλι απ την Γκράβα που το παίζει Πριγκίπισσα, δεν θα είχε ξεφύγει η κατάσταση. Χτες έκανα έναν περίπατο στο Θησείο και είδα σκατόχοντρες, κοντοπίθαρες-μπάζα και στραβομούτσουνες να περπάτανε χεράκι χεράκι με ωραία παλληκάρια και αυτοί να τις κοιτούν στα μάτια καθώς περπατούσαν, μήπως χάσουν το θησαυρό. Στην καφετέρια πάλι τα ίδια. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι μπετόβλακες είναι ότι αυτή η τακτική της γυναικολατρείας αποβαίνει εις βάρος τους. Όσον αφορά το απώτερο μέλλον των Ελλεηνίδων, αυτό διαγράφεται μαύρο, καθότι πάνω από τις μισές θα μείνουν άκληρες και ανύπαντρες στην Ελλάδα της Κρίσης! Κι αυτό το λένε οι στατιστικές έρευνες! Και τότε στα 40+ όλες οι παρτόλες, που έχουν μαζέψει χιλιόμετρα τους πούτσους Αλβανών και Πάκιδων, θα εκλιπαρούν για λίγη προσοχή και συντροφικότητα αλλά θα είναι αργά! Ρόδα είναι και γυρίζει!
Έτσι είναι όπως τα λες φίλε. Έχω σιχαθεί να βλέπω σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ηλίθιες που ανεβάζουν ό,τι να'ναι από φωτογραφίες με τα μούτρα τους, και δεκάδες ακόμη πιο ηλίθιους από κάτω να γλύφουν τα τσόκαρα, ζώντας με την ελπίδα ότι ίσως και να τους απαντήσουν ποτέ! Όχι ότι γυρίζουν να τους κοιτάξουν και ποτέ βέβαια, και παρ'όλ'αυτά δεν βάζουν μυαλό, κι εκεί, τον χαβά τους οι κάφροι... Ίσως θα έπρεπε να ασχοληθούμε λίγο περισσότερο, όχι με το πόσο ψωνάρες και μαλακισμένες είναι αυτές, που είναι, αλλά με το πόσο γελοίοι έχουν καταντήσει κάποιοι από εμάς...Όταν κάθε μπάζο έχει στη διάθεσή του από εκατό καραγκιόζηδες να την θεοποιούν καθημερινά, είναι φυσικό να το παίζουν έτσι. Κι εμείς ίσως να το κάναμε αν είχαμε τέτοιαν ευκαιρία, αν και έχουμε περισσότερη μπέσα από δαύτες, κι οπωσδήποτε οι περισσότεροι θα τους έδιναν αν μη τι άλλο και λίγη παραπάνω σημασία.
Αυτές να εκλιπαρίσουν για συντροφικότητα; Δε νομίζω! Δεν τις νοιάζει φίλε μου κάτι τέτοιο, το μόνο που κοιτούν είναι πώς θα σου φάνε ό,τι μπορούν περισσότερο, και φυσικά, αλλά κατά δεύτερο λόγο, το να τις γαμήσεις. Έχω κι αν έχω γνωρίσει κάμποσες, ειδικά τον τελευταίο καιρό που ψάχτηκα λίγο περισσότερο, και όλες, όλες όμως, μόνο αυτό κοιτούν. Τι κι αν σε παραμυθιάσουν ότι τάχα μου θέλουν σοβαρή σχέση, ή συντροφικότητα, ή αγάπη, αρχίδια, όλα αυτά είναι μόνο στην αρχή, ίσα ίσα για να τις ρίξεις στο κρεβάτι! Μετά αμέσως ξεκινούν τις... μπίζνες. Και πίστεψέ με, έτσι είναι και οι 40+ που αναφέρεις, σαν πενηντάρης ξέρω, τίποτε δεν έχουν καταλάβει κι αυτές από κρίση, μόνο την πάρτη τους, την αχαριστία τους σε όλα, την εγωισμάρα τους, την ψυχοπάθειά τους και το μουνί τους!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.897
Like
1.435
Πόντοι
216
Συμφωνω απολυτα με τον Αδιαβαστο....
πανω κατω τα ιδια ολοι λεμε...

Πριν λιγο ημουν με φιλαρακι σε καφετερια....
παρεακι: ο τυπος(αγαπουλης), η μυξοπαρθενα, κι η μαμα της!!!!!

Η μυξοπαρθενα να κλαιει (και δωστου χαρτομαντηλα!), η μανα απαθης με βλεμμα γερακιου να εποπτευει, κι ο αγαπουλης να εχει διαλλακτικο υφος και να λεει διαφορα να την καλμαρει.
Δεν μπορουσα να καταλαβω ακριβως τι λεγανε, δεν καταλαβα ομως η κοπελα να τα χει βαλει με τον τυπο, κατι αλλο συνεβαινε και ηθελε παρηγορια...
Με τη σιγανοπαπαδίαση, την εκοψα να σερνει διαφορα, για την ταδε, τον ταδε κλπ.
Στο τελος ο αγαπουλης ανταμοιφθηκε με ενα φιλακι στο μαγουλο, δεν ξερω αν πηρε λιγο στραβα και λιγο χειλια....του σκασε και μισο χαμογελο, κι αυτος ηταν μες την ευτυχια...

Οι πυρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα...
Σωτηρια μονο στις ξενες....
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Συμφωνω απολυτα με τον Αδιαβαστο....
πανω κατω τα ιδια ολοι λεμε...

Πριν λιγο ημουν με φιλαρακι σε καφετερια....
παρεακι: ο τυπος(αγαπουλης), η μυξοπαρθενα, κι η μαμα της!!!!!

Η μυξοπαρθενα να κλαιει (και δωστου χαρτομαντηλα!), η μανα απαθης με βλεμμα γερακιου να εποπτευει, κι ο αγαπουλης να εχει διαλλακτικο υφος και να λεει διαφορα να την καλμαρει.
Δεν μπορουσα να καταλαβω ακριβως τι λεγανε, δεν καταλαβα ομως η κοπελα να τα χει βαλει με τον τυπο, κατι αλλο συνεβαινε και ηθελε παρηγορια...
Με τη σιγανοπαπαδίαση, την εκοψα να σερνει διαφορα, για την ταδε, τον ταδε κλπ.
Στο τελος ο αγαπουλης ανταμοιφθηκε με ενα φιλακι στο μαγουλο, δεν ξερω αν πηρε λιγο στραβα και λιγο χειλια....του σκασε και μισο χαμογελο, κι αυτος ηταν μες την ευτυχια...

Οι πυρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα...
Σωτηρια μονο στις ξενες....

Οι ξένες πλέον είναι η μόνη μας επιλογή... Τόσο χάλια έφτασε το θέμα που δημιούργησαν οι σαλιαρίζοντες πέφτουλες, αγαπούληδες και πυρφόροι...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.704
Πόντοι
216
Προσωπικά έχω φάει άπειρες χυλόπιτες , αλλά μου έχει τύχει και να μου την πέσουν ή να δείξουν ενδιαφέρον γκόμενες , τις οποίες όμως γείωσα διότι ήταν πατσαβούρες.

Κάποια φάση αποφάσισα έτσι για τη δοκιμή να πηδήξω μια από αυτές τις φόλες , και το μετάνιωσα διότι έβλεπα εφιάλτες μια εβδομάδα.
Καλώς ή κακώς η εμφάνιση της γκόμενας παίζει σημαντικό ρόλο.

Τύπε για πες πώς σου σηκώνεται με τις πατσαβούρες;
Τι κόλπο εφαρμόζεις; Πάντα το είχα απορία με εσάς.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Έτσι είναι όπως τα λες φίλε. Έχω σιχαθεί να βλέπω σε όλα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ηλίθιες που ανεβάζουν ό,τι να'ναι από φωτογραφίες με τα μούτρα τους, και δεκάδες ακόμη πιο ηλίθιους από κάτω να γλύφουν τα τσόκαρα, ζώντας με την ελπίδα ότι ίσως και να τους απαντήσουν ποτέ! Όχι ότι γυρίζουν να τους κοιτάξουν και ποτέ βέβαια, και παρ'όλ'αυτά δεν βάζουν μυαλό, κι εκεί, τον χαβά τους οι κάφροι... Ίσως θα έπρεπε να ασχοληθούμε λίγο περισσότερο, όχι με το πόσο ψωνάρες και μαλακισμένες είναι αυτές, που είναι, αλλά με το πόσο γελοίοι έχουν καταντήσει κάποιοι από εμάς...Όταν κάθε μπάζο έχει στη διάθεσή του από εκατό καραγκιόζηδες να την θεοποιούν καθημερινά, είναι φυσικό να το παίζουν έτσι. Κι εμείς ίσως να το κάναμε αν είχαμε τέτοιαν ευκαιρία, αν και έχουμε περισσότερη μπέσα από δαύτες, κι οπωσδήποτε οι περισσότεροι θα τους έδιναν αν μη τι άλλο και λίγη παραπάνω σημασία.
Αυτές να εκλιπαρίσουν για συντροφικότητα; Δε νομίζω! Δεν τις νοιάζει φίλε μου κάτι τέτοιο, το μόνο που κοιτούν είναι πώς θα σου φάνε ό,τι μπορούν περισσότερο, και φυσικά, αλλά κατά δεύτερο λόγο, το να τις γαμήσεις. Έχω κι αν έχω γνωρίσει κάμποσες, ειδικά τον τελευταίο καιρό που ψάχτηκα λίγο περισσότερο, και όλες, όλες όμως, μόνο αυτό κοιτούν. Τι κι αν σε παραμυθιάσουν ότι τάχα μου θέλουν σοβαρή σχέση, ή συντροφικότητα, ή αγάπη, αρχίδια, όλα αυτά είναι μόνο στην αρχή, ίσα ίσα για να τις ρίξεις στο κρεβάτι! Μετά αμέσως ξεκινούν τις... μπίζνες. Και πίστεψέ με, έτσι είναι και οι 40+ που αναφέρεις, σαν πενηντάρης ξέρω, τίποτε δεν έχουν καταλάβει κι αυτές από κρίση, μόνο την πάρτη τους, την αχαριστία τους σε όλα, την εγωισμάρα τους, την ψυχοπάθειά τους και το μουνί τους!

+1  :hi:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Και που πήγε τελικά ο περιβόητος Έλληνας εραστής, ο ελκυστικός, ο θερμός κλπ. εφόσον δεν τον γουστάρουν πλέον ούτε οι συμπατριώτισσές του ??
Στην πραγματικότητα ο Έλληνας, σαν μέσος όρος, είναι χαζοπουριτανός και μάλλον αποκρουστικός σαν συμπεριφορά στις πιο φυσιολογικές και με κάποια παιδεία γυναίκες !
 

Αδιάβαστος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Οι ξένες λοιπόν λέτε, cool11 και nikostratos...εκεί καταντήσαμε! Μήπως κι αυτές όμως είναι καλύτερες; Έχουν βγει τόσες και τόσες βρώμες και γι'αυτές... Πάντως, μην ελπίζετε ότι τα πράγματα είναι καλύτερα στις ηλικίες μου (δεν ξέρω τις δικές σας, αλλά φαντάζομαι είστε νεότεροί μου): ίσα ίσα μπορεί να είναι και χειρότερα. Και εξηγούμαι: Αφού όλες οι χαμένες γύρω στα 30-35 έχουν κάνει την καύλα που τους επιτάσσει το νεαρότερο της ηλικίας τους και η κοινωνία, δηλαδή το να παντρευτούν, και να κάνουν παιδιά, δεν έχει σημασία με ποιον, αρκεί να ικανοποιήσουν τις ορμόνες τους, το σενάριο που παίζει είναι κλασικό, το έχω δει άπειρες φορές, και εξαιτίας του επαγγέλματός μου: ορδές από καριόλες διώχνουν όπως όπως τους φουκαράδες που πέσαν σαν κορόιδα στη λούμπα του να ικανοποιήσουν την καύλα κάθε πικραμένης, και τώρα τρέχουν σε δικαστήρια και πληρώνουν διατροφές, και μετά τα 40, 40 φεύγα, οι τύπισσες ξεχύνονται σε κλαμπ γνωριμιών, σάιτ και τα συναφή, ώστε να βρεθούν κι άλλα κορόιδα να ικανοποιούν τις ίδιες, αλλά και τα παιδιά τους αυτή τη φορά! Και φυσικά, οι απαιτήσεις, απαιτήσεις! Εμείς να είμαστε οι ιππότες, εμείς να πληρώνουμε τα πάντα, εμείς να ανεχόμαστε την κάθε τους ιδιοτροπία χωρίς να μιλάμε, εμείς λουλούδια, εμείς δώρα, εμείς χαρτζιλίκια, κι αυτές... τίποτε. Και πολύ μας είναι το ότι είναι μαζί μας, τιμή μας και δόξα μας! Και αν τις ρωτήσεις κιόλας, ούτε που κάνουμε και τίποτε γι'αυτές! Άι στο διάολο παλιοκαριόλες όλες...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Και πίστεψέ με, έτσι είναι και οι 40+ που αναφέρεις, σαν πενηντάρης ξέρω, τίποτε δεν έχουν καταλάβει κι αυτές από κρίση, μόνο την πάρτη τους, την αχαριστία τους σε όλα, την εγωισμάρα τους, την ψυχοπάθειά τους και το μουνί τους!
Σωστα τα λες! Το μονο σιγουρο ειναι τα μουνια δε τα εχει πιασει κριση!
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Δεν ξέρω για σας , πάντως εγώ γουστάρω τρελά όλη αυτή την περίοδο κρίσης...
Στη γειτονιά μου (επαρχία) , οι γκόμενες επειδή δεν βρίσκουν πλέον κορόϊδα ελέω κρίσης , είτε βγαίνουν παρέες μεταξύ τους , είτε βγαίνουν βόλτα με τα σκυλάκια τους.
Από την άλλη , εγώ ανύπαντρος 40άρις και πολλοί άλλοι σαν εμένα , παίρνουμε το αμαξάκι μας και γαμάμε τα καλύτερα μουνέτα στην Αθήνα.Επί πληρωμή ναι.Αλλά όποτε και όπου γουστάρουμε εμείς , και το κυριότερο με όποια γουστάρουμε.Είδαμε και αυτούς που βρήκαν γκομενάκι και τους έχει κάνει το βίος αβίωτο , και έχουν χώσει μια μικρή περιουσία σε χρήμα (χαζοβολτούλες, καφεδάκια,ποτάκια,δωράκια κλπ).Είδαμε και τους παντρεμένους τι τραβάνε.
Έχω τουλάχιστον 4 φίλους παντρεμένους που τους δείχνω τι γαμάω και τι ελεύθερο χρόνο έχω και με ζηλεύουν σαν να έχω κερδίσει το joker.
Όπου βγεις στο δρόμο βλέπεις ξυνισμένες γυναικείες φάτσες είτε από την αγαμία που τους δέρνει είτε από τα πάπαλα που τους λείπουν.
Πολύ την γουστάρω αυτή την κατάσταση.Μια παροιμία λέει: Οτι σπέρνεις θερίζεις...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σκεφτείτε ότι κάποιοι γνωστοί εθνικιστές, φασίστες και ναζιστές που μπαίνουν εδώ μέσα, βρίζουν τις Ελληνίδες και μιλάνε υπέρ των ξένων !  :jerking:      
Είδες τι κάνει η αγαμία... :grin:
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Έλα τώρα .. Μήν ψαρώνεις και ακούς δυτική ή Ουκρανική προπαγάνδα...
Εδώ στην Αμερική άνθρωπος έτρωγε ζωντανό άνθρωπο ...
Τι να πούμε? Πως οι αμερικάνοι ΟΛΟΙ κανιβαλίζονται στους δρόμους?
Μην πετάτε κορώνες για να απαξιώσετε μια χώρα που σας έχει πληγώσει...
Ότι μας πληγώνει μας δυναμώνει!!!!!!

-η επανασταση των δεξιων φασιστων εθνικιστων του πραβισεκτορ ειναι "ροζ" μπουρδες της δυσης!!!!!γιατι υπαρχουν καλα και κακα φασιστονια!!
-η καταντια της ρωσσιας με την πτωση του ΑΕΠ και του ρουβλιου ειναι δυτικη προπαγανδα και η δεινη φτωχεια και το ΧΑΛΙΑ βιοτικο επιπεδο (εκτος ολιγο μοσχας) μπουρδες!!αυτοι που ζουν οκ ειναι το 5% του πληθυσμου!!
Διαβαζουμε μονο RU και πραβντα,αντε και ντιφενσνετ!

Μας βοηθησε πολλακις η ρωσσια και την λατρευουμε (διαβασε ιστορια να μην τα γραφω) για συνθηκες με κεμαλ ουτε για τα δανεικα που δεν εδωσε ουτε για τις συμφωνιες με τον ερντογαν!!!στα τετοια μας ο πουτιν οι ολιγαρχες και "σωληνο-κορες" ρωσιδες..ελεος!!!
Γιατι δεν πατε στο μουρμανσκ και ζειτε στην μιερη ευρωπη? οπως οι αριστεροι δεν πανε κουβα πανε λονδινα μονο!!!!

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σκεφτείτε ότι κάποιοι γνωστοί εθνικιστές, φασίστες και ναζιστές που μπαίνουν εδώ μέσα, βρίζουν τις Ελληνίδες και μιλάνε υπέρ των ξένων !  :jerking:      
Είδες τι κάνει η αγαμία... :grin:
Γιατί τις κάνατε σαν τα μούτρα σας σκατολούγρες...Όσο κυκλοφοράν τύποι σαν κι εσένα έξω και έχουν λόγο δηλώνω όλα όσα λες και ότι άλλο δεν γουστάρεις!
 

Συνημμένα

  • IMG_0735.JPG
    IMG_0735.JPG
    109,6 KB · Εμφανίσεις: 23

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
-η επανασταση των δεξιων φασιστων εθνικιστων του πραβισεκτορ ειναι "ροζ" μπουρδες της δυσης!!!!!γιατι υπαρχουν καλα και κακα φασιστονια!!
-η καταντια της ρωσσιας με την πτωση του ΑΕΠ και του ρουβλιου ειναι δυτικη προπαγανδα και η δεινη φτωχεια και το τρομερο βιοτικο επιπεδο (εκτος μοσχας) μπουρδες!!αυτοι που ζουν οκ ειναι το 5% του πληθυσμου!!
Διαβαζουμε μονο RU και πραβντα,αντε και ντιφενσνετ!
Μας βοηθησε πολλακις η ρωσσια (διαβασε ιστορια να μην τα γραφω) για συνθηκες με κεμαλ ουτε για τα δανεικα που δεν εδωσε ουτε για τις συμφωνιες με τον ερντογαν!!!στα τετοια μας ο πουτιν οι ολιγαρχες και "σωληνο-κορες" ρωσιδες..ελεος!!!αυτοι που ζουν οκ ειναι το 5% του πληθυσμου!!
γιατι δεν πας στο μουρμανσκ και ζεις στην μιερη ευρωπη? οπως οι αριστεροι δεν πανε κουβα πανε λονδινα μονο!!!!
Όλα αστοιχείωτα είναι!
Πρόσεξε μην ταυτιστείς με τον παραπάνω..
Θα σου πάρει και τσιμπούκι ...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Οι ξένες λοιπόν λέτε, cool11 και nikostratos...εκεί καταντήσαμε! Μήπως κι αυτές όμως είναι καλύτερες; Έχουν βγει τόσες και τόσες βρώμες και γι'αυτές... Πάντως, μην ελπίζετε ότι τα πράγματα είναι καλύτερα στις ηλικίες μου (δεν ξέρω τις δικές σας, αλλά φαντάζομαι είστε νεότεροί μου): ίσα ίσα μπορεί να είναι και χειρότερα. Και εξηγούμαι: Αφού όλες οι χαμένες γύρω στα 30-35 έχουν κάνει την καύλα που τους επιτάσσει το νεαρότερο της ηλικίας τους και η κοινωνία, δηλαδή το να παντρευτούν, και να κάνουν παιδιά, δεν έχει σημασία με ποιον, αρκεί να ικανοποιήσουν τις ορμόνες τους, το σενάριο που παίζει είναι κλασικό, το έχω δει άπειρες φορές, και εξαιτίας του επαγγέλματός μου: ορδές από καριόλες διώχνουν όπως όπως τους φουκαράδες που πέσαν σαν κορόιδα στη λούμπα του να ικανοποιήσουν την καύλα κάθε πικραμένης, και τώρα τρέχουν σε δικαστήρια και πληρώνουν διατροφές, και μετά τα 40, 40 φεύγα, οι τύπισσες ξεχύνονται σε κλαμπ γνωριμιών, σάιτ και τα συναφή, ώστε να βρεθούν κι άλλα κορόιδα να ικανοποιούν τις ίδιες, αλλά και τα παιδιά τους αυτή τη φορά! Και φυσικά, οι απαιτήσεις, απαιτήσεις! Εμείς να είμαστε οι ιππότες, εμείς να πληρώνουμε τα πάντα, εμείς να ανεχόμαστε την κάθε τους ιδιοτροπία χωρίς να μιλάμε, εμείς λουλούδια, εμείς δώρα, εμείς χαρτζιλίκια, κι αυτές... τίποτε. Και πολύ μας είναι το ότι είναι μαζί μας, τιμή μας και δόξα μας! Και αν τις ρωτήσεις κιόλας, ούτε που κάνουμε και τίποτε γι'αυτές! Άι στο διάολο παλιοκαριόλες όλες...

:thumbsup:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Γιατί τις κάνατε σαν τα μούτρα σας σκατολούγρες...Όσο κυκλοφοράν τύποι σαν κι εσένα έξω και έχουν λόγο δηλώνω όλα όσα λες και ότι άλλο δεν γουστάρεις!
Μόλις άκουσε για φασίστες και ναζιστές πετάχτηκε...άκουσε το όνομά του το συμπαθές τετράποδο !
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυποι, ποιος ειπε οτι οι αντρες ελληνες δεν τα φτιαχνουν με σκατα γκομενες. Ρε τυποι μολις επεστρεψε απο το Mall. Αρχισα να μετραω την δυσαρμονια στους αντρες με τις γυναικες. Πολλες περιπτωσεις αντρων αντικειμενικα παρα πολυ πιο ωραιων σε σχεση με τις γκομενες που ειχαν χερακι χερακι.
Μην λετε μαλακιες λοιπον. Ο Ελληνας εχει ριξει και αυτος τα στανταρ για να γαμαει. Πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου. Δεν υπηρχε περιπτωση να επεφτα σε αυτη την καταντια για να γαμησω.

Δυο περιπτωσει γρηγορα να σας περιγραψω:

1) 20αρης ψηλος, καλο σωμα, δεν τον ελεγες ασχημο μην λεμε μαλακιες, και να ειναι χερακι χερακι με μια 22 ποντους κοντυτερη του και πιο ασχημη σιγουρα απο αυτον . Και γελαγε ο μαλακας κιολας με αυτα που του ελεγε η κατσαριδα.

2) 30αρης μετριου αναστηματος, μελαχρινος, νορμαλ σωμα, με μια στο υψος του χοντρη. Ελεος ρε πουστη.


Ο Ελληνας για να γαμησει εχει ριξει τα στανταρ τρελλα.....γιατι οι ισαξιες σε ομορεφια με αυτον ελλεηνιδες τον απορριπτουν γιατι θελουν πιο ομορφους.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τυποι, ποιος ειπε οτι οι αντρες ελληνες δεν τα φτιαχνουν με σκατα γκομενες. Ρε τυποι μολις επεστρεψε απο το Mall. Αρχισα να μετραω την δυσαρμονια στους αντρες με τις γυναικες. Πολλες περιπτωσεις αντρων αντικειμενικα παρα πολυ πιο ωραιων σε σχεση με τις γκομενες που ειχαν χερακι χερακι.
Μην λετε μαλακιες λοιπον. Ο Ελληνας εχει ριξει και αυτος τα στανταρ για να γαμαει. Πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου. Δεν υπηρχε περιπτωση να επεφτα σε αυτη την καταντια για να γαμησω.

Δυο περιπτωσει γρηγορα να σας περιγραψω:

1) 20αρης ψηλος, καλο σωμα, δεν τον ελεγες ασχημο μην λεμε μαλακιες, και να ειναι χερακι χερακι με μια 22 ποντους κοντυτερη του και πιο ασχημη σιγουρα απο αυτον . Και γελαγε ο μαλακας κιολας με αυτα που του ελεγε η κατσαριδα.

2) 30αρης μετριου αναστηματος, μελαχρινος, νορμαλ σωμα, με μια στο υψος του χοντρη. Ελεος ρε πουστη.


Ο Ελληνας για να γαμησει εχει ριξει τα στανταρ τρελλα.....γιατι οι ισαξιες σε ομορεφια με αυτον ελλεηνιδες τον απορριπτουν γιατι θελουν πιο ομορφους.

:thumbsup:

αν εχει φραγκα ομως αλλαζει το τροπαριο δεν χρειαζεται να ριξει τα στανταρ του γαμαει μονο αφροκρεμα  :hi:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
αλμπανοι κ γυφτοι γαμανε τις καλυτερες ελληνιδες τυπε ασε οι αραβες στα νησια που εκτος από ελληνιδες εχουν γαμησει και ελληνες.οι γερμανοι τυπε είναι άντρουκλες σβατζενειγκερ φαση.
 Kι υστερα ξυπνησαν ολοι μαzι ..!!! Απ' τ' ονειρο ..''  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom