Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ματια ερμητικα κλειστα
χειλη ερμητικα κλειστα
ποδια ερμητικα κλειστα

;)
Παρε και δυο χερια ερμητικα ανοικτα

latest

 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Δεν έβγαζαν φωτογραφίες στο προαύλιο όπως λες για κάποια σχολική ημερίδα, αλλά στα βεραντάκια ποζάροντας κρεμασμένες με ντακφεις και γελάκια και ανεβάζοντας τις φώτο στα σόσιαλ, εξευτελίζοντας το χώρο που βρισκόντουσαν.
Πιστεύω να μην είσαι τόσο καθυστερημένη ωστε να μη καταλαβαίνεις τη διαφορά εκτός αν σου έχει κάνει πλύση εγκεφάλου ο αράπης σου.
Στα παπάρια μου προσωπικά εμένα, άθρησκος είμαι εξάλλου και έχω να πατήσω κάτι χρόνια.
Γράψε μας τώρα καμιά ιστορία πώς σου ξέσκισαν την τρύπα.
Αφού τις υπερασπίζεται η συγκεκριμένη ελλεεινίδα,τότε ειναι αυταπόδεικτο ότι έχεις δίκιο μύστη.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για προσωπικούς λόγους, οικονομικούς πιο πολύ, τωρα στα 39 μου αποφάσισα να βρω ελλενίδα για σοβαρη σχεση και γαμο για να αντιμετωπίσουμε μαζί τα προβλήματα της καθημερινότητας και ίσως να κάνουμε κι εναν διαδοχο. Απευθύνθηκα λοιπόν σε γραφεία και παιχνίδια γνωριμιών και μέχρι σήμερα είχα τρείς αμοιβαιότητες. Λίγες για τα χρήματα που εχω δώσει.

Η πρωτη ειναι ωραία γκόμενα του 1978 καρριερίστρια που ενδιαφερεται να με γνωρίσει αλλά δεν βρίσκει 1 ώρα διαθέσιμη να πιούμε ενα καφέ εδω κι εναν μήνα. (rejected)
Η δεύτερη milf μεα στην καύλα 45αρα ελεύθερη ενδιαφερθηκε για εμένα αλλά ουτε απαντησε σε μνμ ούτε σήκωσε το τηλέφωνo. (κι αυτή rejected)
Η τρίτη είναι πιο νέα, μορφωμένη κι άνεργη η οποία ανέβαλε το ραντεβού γνωριμίας. (βλέπω να γίνεται κι αυτή rejected απο Τρίτη)
Συμπέρασμα1: τα ψυχολογικά προβλήματα των ελεινίδων έχουν τερματίσει
Συμπέρασμα2: Ο Πίκερ μάλλον έχει δίκιο

Εάν κάποια ρουμάνα ουκρανέζα ή ρωσσίδα ενδιαφερθεί για σοβαρό δεσμό το βλέπω πολύ θετικά.  Εχω αυτοκίνητο, σκούτερ και κανό διθέσιο!

Απο την λέξη αμοιβαιότητα που ανέφερες καταλαβαίνω που έμπλεξες. έχω πάει και εγω μια φορά σε τέτοιο παιχνίδι..Είχα 12 αμοιβαιότητες!!! με επέλεξαν σχεδόν όλες οι γκόμενες...Τελικά από τις 12 απλά έπαιξε ένας καφές με μια και τίποτα παραπάνω..Δεν πήδηξα ούτε μια!! Οι μισές εκεί είναι στημένες του μαγαζιού και οι άλλες μισές προβληματικές με άπειρα ψυχολογικά!!!  ΜΑΚΡΙΑ!!

Ελλάδα αν δεν έχεις παρέα θέλει πεφτικές νυχτα..Έχει μικρο ποσοστό επιτυχίας αλλά κουτσα στραβά κάτι τρως..Μια ανα μηνα ή ανα εναμιση βγαίνει..Εγώ παρόλα τα βρισιδια που ρίχνω πσκ την βγαζω στα μπαράκια κέντρο και με πεφτικές μία τον μηνα την γνωρίζω και την καταφέρνω στα 3-4 ραντεβου..Απλά θέλει πολύ ενέργεια και όρεξη δεν υπάρχει όμως άλλος τρόπος..

Μέχρι τα μέσα του 2016 που το Tinder άντεχε ακόμα έβγαινε πραγμα απο εκει..πλεον παει και αυτο κάηκε..Κέντρο πεφτικές..Μην παραιτήστε!!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Απο την λέξη αμοιβαιότητα που ανέφερες καταλαβαίνω που έμπλεξες. έχω πάει και εγω μια φορά σε τέτοιο παιχνίδι..Είχα 12 αμοιβαιότητες!!! με επέλεξαν σχεδόν όλες οι γκόμενες...Τελικά από τις 12 απλά έπαιξε ένας καφές με μια και τίποτα παραπάνω..Δεν πήδηξα ούτε μια!! Οι μισές εκεί είναι στημένες του μαγαζιού και οι άλλες μισές προβληματικές με άπειρα ψυχολογικά!!!  ΜΑΚΡΙΑ!!

Ελλάδα αν δεν έχεις παρέα θέλει πεφτικές νυχτα..Έχει μικρο ποσοστό επιτυχίας αλλά κουτσα στραβά κάτι τρως..Μια ανα μηνα ή ανα εναμιση βγαίνει..Εγώ παρόλα τα βρισιδια που ρίχνω πσκ την βγαζω στα μπαράκια κέντρο και με πεφτικές μία τον μηνα την γνωρίζω και την καταφέρνω στα 3-4 ραντεβου..Απλά θέλει πολύ ενέργεια και όρεξη δεν υπάρχει όμως άλλος τρόπος..

Μέχρι τα μέσα του 2016 που το Tinder άντεχε ακόμα έβγαινε πραγμα απο εκει..πλεον παει και αυτο κάηκε..Κέντρο πεφτικές..Μην παραιτήστε!!

Επίσης μπορείς να κανεις πεφτικες και στον χώρο εργασίας σου dr love.... πιστεύω ότι και εκει μπορεις να φας με καλά ποσοστα επιτυχίας. :grin:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ερωτηση για οποιον ξερει να απαντησει...

Γαμας ακαποτα κ χυνεις στη μαπα της..η γκομενα σου σκουπιζει ελαφρα το πουτσο και σε καβαλαει..
το σπερμα που τυχον υπαρχει ακομα μεσα ειναι αρκετο για να αποτελεσει αιτια εγκυμοσυνηςς?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Ερωτηση για οποιον ξερει να απαντησει...

Γαμας ακαποτα κ χυνεις στη μαπα της..η γκομενα σου σκουπιζει ελαφρα το πουτσο και σε καβαλαει..
το σπερμα που τυχον υπαρχει ακομα μεσα ειναι αρκετο για να αποτελεσει αιτια εγκυμοσυνηςς?
σκασε τωρα εχει survivor... :birdman:
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Ερωτηση για οποιον ξερει να απαντησει...

Γαμας ακαποτα κ χυνεις στη μαπα της..η γκομενα σου σκουπιζει ελαφρα το πουτσο και σε καβαλαει..
το σπερμα που τυχον υπαρχει ακομα μεσα ειναι αρκετο για να αποτελεσει αιτια εγκυμοσυνηςς?
Λογικά ναί!!
Ακόμα και από τα προσπερματικά υγρά μπορεί να σε αφήσει έγκυο κάποιος ειδικά αν είσαι στις ''μέρες σου''!!!
Όπως επίσης και από τα προσπερματικά μπορείς να αρπάξεις και HIV!!!
Επίσης αν δεν είσαι ''στις μέρες σου'' και κρεμπιέ να σου ρίξει ο άλλος δεν έχεις τόσες πιθανότητες να μείνεις έγκυος !!! :hi: :hi:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Λογικά ναί!!
Ακόμα και από τα προσπερματικά υγρά μπορεί να σε αφήσει έγκυο κάποιος ειδικά αν είσαι στις ''μέρες σου''!!!
Όπως επίσης και από τα προσπερματικά μπορείς να αρπάξεις και HIV!!!
Επίσης αν δεν είσαι ''στις μέρες σου'' και κρεμπιέ να σου ρίξει ο άλλος δεν έχεις τόσες πιθανότητες να μείνεις έγκυος !!! :hi: :hi:

οι νεαρες κοπελες ειναι ολες τις μερεςς γονιμες ;)
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.655
Like
5.944
Πόντοι
1.406
Ερωτηση για οποιον ξερει να απαντησει...

Γαμας ακαποτα κ χυνεις στη μαπα της..η γκομενα σου σκουπιζει ελαφρα το πουτσο και σε καβαλαει..
το σπερμα που τυχον υπαρχει ακομα μεσα ειναι αρκετο για να αποτελεσει αιτια εγκυμοσυνηςς?
μεσα στην ουρηθρα εχει μεινει λιγο σπερμα,αν βγαλει προσπερματικα υγρα παλι βγαζουν και αυτο το λιγο σπερμα και υπαρχει μια  μικρη πιθανοτητα να υπαρξει εγκυμοσυνη,το ιδιο ισχυει ακομα και αν δεν γινει στο καπακι η δευτερη διεισδυση αλλα μετα απο μερικα λεπτα.Παντως ειναι πολυ μικρη η πιθανοτητα
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.655
Like
5.944
Πόντοι
1.406
Λογικά ναί!!
Ακόμα και από τα προσπερματικά υγρά μπορεί να σε αφήσει έγκυο κάποιος ειδικά αν είσαι στις ''μέρες σου''!!!
Όπως επίσης και από τα προσπερματικά μπορείς να αρπάξεις και HIV!!!
Επίσης αν δεν είσαι ''στις μέρες σου'' και κρεμπιέ να σου ρίξει ο άλλος δεν έχεις τόσες πιθανότητες να μείνεις έγκυος !!! :hi: :hi:
Τα προσπερματικα υγρα δεν περιεχουν σπερματοζωαρια,απλα μπορουν να μεταφερουν οτι σπερμα εχει μεινει στην ουρηθρα απο πολυ προσφατη εκσπερματιση οπως ειπα και στη πενταγιωτισα πριν
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μεσα στην ουρηθρα εχει μεινει λιγο σπερμα,αν βγαλει προσπερματικα υγρα παλι βγαζουν και αυτο το λιγο σπερμα και υπαρχει μια  μικρη πιθανοτητα να υπαρξει εγκυμοσυνη,το ιδιο ισχυει ακομα και αν δεν γινει στο καπακι η δευτερη διεισδυση αλλα μετα απο μερικα λεπτα.Παντως ειναι πολυ μικρη η πιθανοτητα

καταλαβα.θνκς μαν!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
τι χρωμα θα ειναι το παιδι "ιερεια της καυλαςςςςςς"?
:jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom