Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
χαχαχα με εχεις ακουσει??? πηγαινε λυσε τα θεματα σου με τον αλεξ και μη ξεσπας τα νευρα σου σε εμας γτ δεν μασαμε... εγω δε χαμπαριαζω ... να ξερεις ...αυτα που διαβαζω ειναι για γελεια... τσακωμοι και επιθεσεις απο ενα πληκτρολογιο ... αντε

Όλο δεν μασάτε και δεν χαμπαριάζετε, αλλα και εσείς ένα μαγκάκι του πληκτρολογίου είστε.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
τη γυναικα σ ρωτα... εγω δε ξερω απο αυτα....αυτη περναει κλιμακτηριο και εχεις νευρα.. εγω τι φταιω ομως?? χαχαχ

Γυναίκα, και δηλώνετε "δεν ξέρω από αυτά";  :o


Τελικά έχει δίκιο ο κ. Λόπεθ που γράφει ότι έχετε μπαργαλάτσο  :)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Όλο δεν μασάτε και δεν χαμπαριάζετε, αλλα και εσείς ένα μαγκάκι του πληκτρολογίου είστε.

οποτε θες σου αποδεικνυω και απο κοντα τι ειμαι... με διαλογο παντα... εγω δεν κολαω ... εχω πει αλλωστε οτι αν καποιος εχει θεμα μπορουμε να συζητησουμε πολιτισμενα το προβλημα του... ανθρωποι ειμαστε... αλλα οχι απο πληκτρολογια επιθεσης ειναι αστειο και δεν εχει ουσια ειδικα αν γινετε χωρις λογο....και οταν λεω δε μασαω ενοω οτι δε παιρνω στα σοβαρα τι λενε καποιοι για εμενα ... μη νομιζεις πως θα βαλω τη γατα μου να κλαιει δλδ.......
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εμ!!!

Ζήλεψα που τόσα ζευγάρια διαφημίζουν τον έρωτα τους στο Bou, κι είπα να τον διαφημίσω και εγώ.  :)


Κοιτα, εγω δεν εχω προβλημα με εσας τους gay, στο φιλο σου το Νικο που το τριβει να δικαιολογηθεις.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Κοιτα, εγω δεν εχω προβλημα με εσας τους gay, στο φιλο σου το Νικο που το τριβει να δικαιολογηθεις.

μωρή ξεκωλιάρα, η πλάκα που κάνω με τον Άγιο δεν σε αφορά, κοίταξε μη σε γαμήσω τελικά

άντε στο διάολο από εδώ παλιοχυμένη πόρνη
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
χαχαχα με εχεις ακουσει??? πηγαινε λυσε τα θεματα σου με τον αλεξ και μη ξεσπας τα νευρα σου σε εμας γτ δεν μασαμε... εγω δε χαμπαριαζω ... να ξερεις ...αυτα που διαβαζω ειναι για γελεια... τσακωμοι και επιθεσεις απο ενα πληκτρολογιο ... αντε


Ειναι αγρια "αγορια" ζαβαρα, εχουν μια βαρβατιλα (που τη βγαζουν μεταξυ τους βεβαια).......
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Κοιτα, εγω δεν εχω προβλημα με εσας τους gay, στο φιλο σου το Νικο που το τριβει να δικαιολογηθεις.

Δεν μου το ζήτησε.  :)

Και στην περίπτωση που μου το ζητήσει θα τον χωρίσω.  >:(

Τόσους αγώνες κάναμε για να δικαιωθούμε...  :gay:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Γυναίκα, και δηλώνετε "δεν ξέρω από αυτά";  :o


Τελικά έχει δίκιο ο κ. Λόπεθ που γράφει ότι έχετε μπαργαλάτσο  :)

γουσταρεις να μου τον χαιδεψεις τον μπαργαλατσο μ??? αφου ετσι με φανταζεσαι... θα φυτεψω εναν να σε ικανοποιησω..τι να κανω ... μανια με τα  :erection: εχουν καποιοι ομως....  ;) ;) ;) να το κοιταξεις αυτο...
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ειναι αγρια "αγορια" ζαβαρα, εχουν μια βαρβατιλα (που τη βγαζουν μεταξυ τους βεβαια).......

φαινεται..............  :2funny: :2funny: :2funny: απο πλακα ξεκινανε ολα..και καταληγουν σε τρελο σεξ και ειδυλλιο............
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Δεν μου το ζήτησε.  :)

Και στην περίπτωση που μου το ζητήσει θα τον χωρίσω.  >:(

Τόσους αγώνες κάναμε για να δικαιωθούμε...  :gay:



Αν και ειναι λιγο ευεξαπτος/η (να το εχεις στο νου σου αυτο) εγω σας στηριζω. Λευτερια στους gay, μακρυα απο μας.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
παιδια ωραια τα λετε αμα περισσεψει καμια κατσικα να γαμησουμε κι εμεις  :tooth:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Ειναι αγρια "αγορια" ζαβαρα, εχουν μια βαρβατιλα (που τη βγαζουν μεταξυ τους βεβαια).......

Ωχουτο το τραγανό!!!

Μωρέ αυτό ζηλέψατε βρε ζουζουνάκι και μας κωλοτρίβεστε συνεχώς...  Μην άγχεστε... Ελάτε εσείς με το καλό και θα σας κάνουμε  να αγριευτείτε...  :gay:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ωχουτο το τραγανό!!!

Μωρέ αυτό ζηλέψατε βρε ζουζουνάκι και μας κωλοτρίβεστε συνεχώς...  Μην άγχεστε... Ελάτε εσείς με το καλό και θα σας κάνουμε  να αγριευτείτε...  :gay:

ζουζουνακιιι ακουωω??τσαχπινιες αρχισες ??
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ωχουτο το τραγανό!!!

Μωρέ αυτό ζηλέψατε βρε ζουζουνάκι και μας κωλοτρίβεστε συνεχώς...  Μην άγχεστε... Ελάτε εσείς με το καλό και θα σας κάνουμε  να αγριευτείτε...  :gay:


Μην κρινετε εξ ιδιων τα αλλοτρια, ποσες φορες θα σας το πω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom