Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
το σαιτ εχει για ολα τα γουστα.
μας ενδιαφερει ποιες ειναι πουτανες, ποιες ειναι γυναικες, ποιες δεν ειναι, ποιες θελουν να γαμηθουν και πως ειναι εμφανισιακα.
δεν μας ενδιαφερει εαν γαμαει καποιος τραβελια, εαν γαμαει καποιος χοντρες, εαν γαμαει μπαζα, εαν βγαινει ρομαντικα ραντεβου και τι κανει λεπτομερως.
κοινως δεν μας ενδιαφερουν τα προσωπικα κανενος. μας εχετε ζαλισει ταρχιδια.

οταν με λες τραβελι και γκευ κτλ ομως αυτοματος ανακατευεσαι στα προσωπικα.... σιγουρα δεν αφορα κανεναν τι κανω στα προσωπικα μου απλα ο naruto ειπε οτι με ξερει αλλοι αρχισαν και κραζανε.... οποτε τα ακουσανε... τα θελε ο  :kissass: .... αφου λοιπον δε μπηκες στη διαδικασια να ρωτησεις ομορφα..αλλα περασες στην επιθεση με σκοπο να βγαλεις ψαρι... και λαβρακι μην παραπονιεσε... και συγνωμη που ανακατευτηκα στη παραθεση σου...
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
[move][size=32pt]ΖΑΒΑΡΑΚΑΤΡΑΝΑΥΑΓΙΑΑΑΑ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/size][/move]


cankles.jpg

παω στοιχημα οτι και με αυτα εσυ  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: δεν χεις ομως φαντασια....... κριμα.............
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οταν με λες τραβελι και γκευ κτλ ομως αυτοματος ανακατευεσαι στα προσωπικα.... σιγουρα δεν αφορα κανεναν τι κανω στα προσωπικα μου απλα ο naruto ειπε οτι με ξερει αλλοι αρχισαν και κραζανε.... οποτε τα ακουσανε... τα θελε ο  :kissass: .... αφου λοιπον δε μπηκες στη διαδικασια να ρωτησεις ομορφα..αλλα περασες στην επιθεση με σκοπο να βγαλεις ψαρι... και λαβρακι μην παραπονιεσε... και συγνωμη που ανακατευτηκα στη παραθεση σου...

βρε μαλακα εσυ εχεις γραψει επανειλημμενα για το πουλι σου. αντε γαμησου παραπερα και ξεφορτωσου με τωρα σου ειπα δεν θελω κουβεντες. ουστ.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
βρε μαλακα εσυ εχεις γραψει επανειλημμενα για το πουλι σου. αντε γαμησου παραπερα και ξεφορτωσου με τωρα σου ειπα δεν θελω κουβεντες. ουστ.


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: εσυ μπηκες ενω μιλαγαμε δε πας καλα... αντε γεια
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:


γράφεις σαν να είσαι από το αλμπανία και είρτες κτες στο ελλάντα


χαχααχαχαχαχ ξερεις ποιες ειναι αλβανιδες.........  :fuck1: :fuck1: :fuck1: ειμαι σιγουρη γιαυτο... ιδια στεκια βλεπεις........
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Να σας θυμίσω πως μπήκατε εσείς, ενώ ούτε κάν σας είχα απευθύνει γραπτό λόγο;  :)

μιλας εσυ που πεταγεσε οποτε μιλαω με τον αλεξ??????ασε μας κουκλιτσα μου... ασε μας
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
τι λέει ρε παιδιά το άτομο ?????  :helpplea:



ασε τα παιδια οι δυο μας μιλαμε..οταν προσβαλεις θα μαθεις να ακους... ελληνιδα ειμαι και περηφανη γιαυτο και δε συκωνω κουβεντα σε τετοια θεματα... και υστερα σας φταιει το κρατος... εε
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Μιλάει, όπως μίλαγε φίλος μου ο Αγαθοκλής μετά το τρίτο εγκεφαλικό.  :)

χαχαχα με εχεις ακουσει??? πηγαινε λυσε τα θεματα σου με τον αλεξ και μη ξεσπας τα νευρα σου σε εμας γτ δεν μασαμε... εγω δε χαμπαριαζω ... να ξερεις ...αυτα που διαβαζω ειναι για γελεια... τσακωμοι και επιθεσεις απο ενα πληκτρολογιο ... αντε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom