Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Ναι καλά το είπα δεν σε πλησιάζει θηλυκό γατάκι.Εσύ το πλησιάζεις καλέ και αυτό με επι πληρωμή πάντοτε δια αλλιώς ξέχνα το! :grin:
[size=11pt]Τί λές μωρή κατακαημένη κουράδω?  :jerking:
Εγώ άλλο σε ρώτησα. Θα κατέβεις στην πιάτσα ή όχι? Μάθε να απαντάς σε αυτό που σε ρωτάνε ή φάε το φλόκι στη μάπα  :2on1:
Και μάθε ότι τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει με απαξιωτκά 10-20ευρα  :birdman:[/size]
 

kostas1976gre

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
462
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
1
Ναι καλέ! Πάω να λιμάρω κανένα νύχι τώρα γιατί στο θέμα μείναμε εσύ,εγώ και οι μπλιαχ!

αντε λιμαρε κανενα νυχακι μπας και βρεθει κανενας γκομενος της προκοπης να σου κατσει. αν και δυσκολο το βλεπω
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ειναι τοσο ξεδιαντροπη η Μυστικο που λεει του αλλου οτι οι γυναικες προτιμανε τα ευγενικα παιδια,κοροιδευοντας τον προφανως.Και μου θυμισε εκεινη τη διαφημιση με μια που ειναι να βγει το βραδυ με εναν φιλο της και επειδη εχει ξεχασει να του παρει δωρο,βρισκει ενα πουκαμισο,το πλενει,και του το πασαρει το βραδυ.Εκεινος ευχαριστημενος με το δωρο του,ρωταει με απορια,Τι σημαινουν τα αρχικα Σ.Λ.;Κι εκεινη του απανταει ολο χαρη,Σε Λατρευω.Οσο γαμησε ο φιλος της διαφημισης θα γαμησει κι ο φιλος μας με τετοιες συμβουλες.
 

Επισκέπτης
[size=11pt]Τί λές μωρή κατακαημένη κουράδω?   :jerking:
Εγώ άλλο σε ρώτησα. Θα κατέβεις στην πιάτσα ή όχι? Μάθε να απαντάς σε αυτό που σε ρωτάνε ή φάε το φλόκι στη μάπα  :2on1:
Και μάθε ότι τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει με απαξιωτκά 10-20ευρα  :birdman:[/size]
το καλύτερο για σένα είναι να δώσεις 10ευρώ και να γίνει η δουλειά σε 10 λεπτά ε;;; χαχαχαχα  :gay:
καληνύχτα άντρακλαα
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Ναι καλέ! Πάω να λιμάρω κανένα νύχι τώρα γιατί στο θέμα μείναμε εσύ,εγώ και οι μπλιαχ!
[size=11pt]Έτσι! Και πρόσεχε μη γδάρεις τα μουνόχειλά σου όταν θα ρίξεις τη βραδυνή μινάρα, γιατί ήδη θα έχουν γίνει σαν ζαντολάστιχα της Πιρέλι  :pipa3:[/size]
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Την άφησε ο άλεξ μόνη με τα αρπακτικά και σοδομίστηκε :priest:
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Είτε πιρφοροαγαπουληδες εξω, είτε σκληροί πορνομυστες εδώ μεσα το αποτέλεσμα είναι ένα, ολοι πίσω από ένα μουνί τρέχετε, είτε το παραδέχεστε, είτε οχι!!!  :grin:

Ισχυει αυτο που λες. Δεν νομιζω οτι υπαρχουν πραγματικα σκληροι πορνομυστες :cheesy: ΑΛΛΑ να βαζεις και τον παραγοντα προσφορας ζητησης. Επειδη εχω ζησει μεγαλο διαστημα εξω και σε διαφορετικες χωρες στην Ελλαδα σε αρκετα μερη δεν υπαρχει καλη αναλογια μουνιου και αντρων. Αν βαλουμε και τον παραγοντα οτι λιγες ειναι οι πραγματικα ομορφες καταλαβαινεις ποσο δυσκολα μπορει να ειναι για καποιον αντρα το να μενει Ελλαδα.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Πάντως ρε μάγκες αυτό το πράγμα με ξεπερνάει, ειλικρινά...!!!!  :S :S :S :S

Είμαστε μπουρδελιάρηδες ή όχι; Πηδάμε ότι ώρα θέλουμε ναι ή όχι; Είμαστε ταμένοι στο μουνί; Ασφαλώς και είμαστε!!! Το κυνηγάμε όπου το βρούμε; Εννοείται!!!

Αυτό το σκηνικό να τρέχουμε σα μουνόδουλοι πίσω από κάθε απαξιωμένη που έχει ανάγκη τόνωσης της αυτοπεποίθησής της δε μπορώ να το καταλάβω....Γιατί της κολλάτε της γκόμενας;Γιατί της χώνεστε και την αρχίζετε στην τραμπούκα; Αφήστε την ήσυχη!!! Λες και μας λείπει το μουνί....!!!!

Αν μιλήσει για κάτι και πει την άποψη της τότε όκ γινεται μια κουβέντα...Αλλιώς να δίνουμε τόση αξία σε κάποια που έχει ψυχικά θέματα κακό της κάνουμε!!!
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Πάντως ρε μάγκες αυτό το πράγμα με ξεπερνάει, ειλικρινά...!!!!  :S :S :S :S

Είμαστε μπουρδελιάρηδες ή όχι; Πηδάμε ότι ώρα θέλουμε ναι ή όχι; Είμαστε ταμένοι στο μουνί; Ασφαλώς και είμαστε!!! Το κυνηγάμε όπου το βρούμε; Εννοείται!!!

Αυτό το σκηνικό να τρέχουμε σα μουνόδουλοι πίσω από κάθε απαξιωμένη που έχει ανάγκη τόνωσης της αυτοπεποίθησής της δε μπορώ να το καταλάβω....Γιατί της κολλάτε της γκόμενας;Γιατί της χώνεστε και την αρχίζετε στην τραμπούκα; Αφήστε την ήσυχη!!! Λες και μας λείπει το μουνί....!!!!

Αν μιλήσει για κάτι και πει την άποψη της τότε όκ γινεται μια κουβέντα...Αλλιώς να δίνουμε τόση αξία σε κάποια που έχει ψυχικά θέματα κακό της κάνουμε!!!

Γιατι ρε φιλε αλλο το να εισαι πελατακος αλλο το να εχεις με την μαγκια σου ή τα ωραια μουτρα σου μια γκομενα. Τι να κανουμε τωρα μην τα ισοπεδονουμε ολα.
 

kostas1976gre

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
462
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
1
Γιατι ρε φιλε αλλο το να εισαι πελατακος αλλο το να εχεις με την μαγκια σου ή τα ωραια μουτρα σου μια γκομενα. Τι να κανουμε τωρα μην τα ισοπεδονουμε ολα.

το ιδιο ειναι φιλε.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
οσον αφορα εμενα στα αρχιδια μου τη γραφω
η αληθεια ειναι οτι ειχα μια απορια στην αρχη αν ειναι οντως γυναικα οπως λεει η κανας παλιοπουστας πισω απο γυναικειο νικ
αλλα οταν αρχισε εκεινα τα "ειστε ολοι κομπλεξικοι οσοι γαματε στα μπουρδελα κλπ" μεσα σε ΣΑΙΤ για μπουρδελα μου τη βαρεσε
και στο φιναλε αυτη ηρθε εδω δεν πηγε κανεις στα σερβιετοσαιτ που συχναζει με πιρφορους να την ενοχλησει
 

kostas1976gre

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
462
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
1
Γιατι ρε φιλε αλλο το να εισαι πελατακος αλλο το να εχεις με την μαγκια σου ή τα ωραια μουτρα σου μια γκομενα. Τι να κανουμε τωρα μην τα ισοπεδονουμε ολα.

ο blizerian που καθεται και ξεκωλιαζει τα καλυτερα μουνια νομιζεις πανε επειδη τον αγαπανε ?

ποσοι θελουμε να κανουμε τα ιδια ?
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
το ιδιο ειναι φιλε.

Ε δεν ειναι το ιδιο. Ελα μεταξυ μας τωρα. Μην χρυσωνουμε το χαπι ουτε να γινομαστε σαν τις αλεπουδες με τα κρεμασταρια.
Ειναι δυο διαφορετικα πραγματα. Το καθενα εχει τα θετικα του και αρνητικα και την δικια του καβλα/ηδονη.
 

nickolaosthedck

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
ο blizerian που καθεται και ξεκωλιαζει τα καλυτερα μουνια νομιζεις πανε επειδη τον αγαπανε ?

ποσοι θελουμε να κανουμε τα ιδια ?

Δεν ειναι θεμα αγαπης μονο. Δεστο πιο γενικα. Αλλη αισθηση το να εχεις μια γκομενα να συζητατε να κανετε τα δικα σας βιτσια και γουστα και αλλο ενα γρηγορο πληρωμενο. Ξαναλεω και τα δυο ειναι πιστευω πολυτιμες εμπειριες για εναν αντρα. Μην απαξιωνουμε ομως την αξια του ελευθερου σεξ εξω επειδη στην Ελλαδα το βρισκεις δυσκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom