Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Επισκέπτης
Ολες τα φραγκα ψαχνουν μαγκες...το καμακι γινεται δεκτο απο τις γκομενες μονο αν γινεται μεσα απο την Ferrari. ..το
Πέρασε αυτή η εποχή που είχε μέχρι και ο υδραυλικός φερράρι........οι 100-200 τύποι που θα έχουν λεφτά δεν θα έχουν χρόνο να τις τις  :knockinb: όλες τους,οπότε ή θα γαμιούνται με άλλους ή δεν θα γαμιούνται καθόλου.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πέρασε αυτή η εποχή που είχε μέχρι και ο υδραυλικός φερράρι........οι 100-200 τύποι που θα έχουν λεφτά δεν θα έχουν χρόνο να τις τις  :knockinb: όλες τους,οπότε ή θα γαμιούνται με άλλους ή δεν θα γαμιούνται καθόλου.
μαλλον θα καθονται αγαμητες τοτε μεγαλε
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Πέρασε αυτή η εποχή που είχε μέχρι και ο υδραυλικός φερράρι........οι 100-200 τύποι που θα έχουν λεφτά δεν θα έχουν χρόνο να τις τις  :knockinb: όλες τους,οπότε ή θα γαμιούνται με άλλους ή δεν θα γαμιούνται καθόλου.

και ποιος είπε ότι το επάγγελμα του υδραυλικού είναι εύκολο ?  :tickedoff:
μια ζωή διορθώνω τα σχέδια των υποτίθεται καλλιτέρων μηχανικών που βγάζουν κάτι σωλήνες μπροστά από πόρτες.. :2funny: και κάτι μελέτες για πέταμα  :)

ένα μεγάλο κτίριο δεν είναι τόσο απλή υπόθεση  ;)
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Συλλογη υπογραφων για να το δοκιμασουν οι ιδιοι στην Ελλαδα...
ΥΓ1: δεν φαινεται στημενο
ΥΓ2: σιγουρα θα φαγανε και πολλες χυλοπιτες που δεν φαινονται, αλλα δειτε ποσο υλικο εχουν μαζεψει απο επιτυχιες...


 

Επισκέπτης
και ποιος είπε ότι το επάγγελμα του υδραυλικού είναι εύκολο ?  :tickedoff:
μια ζωή διορθώνω τα σχέδια των υποτίθεται καλλιτέρων μηχανικών που βγάζουν κάτι σωλήνες μπροστά από πόρτες.. :2funny: και κάτι μελέτες για πέταμα  :)

ένα μεγάλο κτίριο δεν είναι τόσο απλή υπόθεση  ;)
Μίλησα για ευκολία; Για χρήμα μίλησα......και με εξαίρεση τους 10-20 υδραυλικούς που ασχολούνταν με οικοδομές(που δεν χτίζονται πια) οι άλλοι δεν ήταν και Ωνάσηδες.....
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Μίλησα για ευκολία; Για χρήμα μίλησα......και με εξαίρεση τους 10-20 υδραυλικούς που ασχολούνταν με οικοδομές(που δεν χτίζονται πια) οι άλλοι δεν ήταν και Ωνάσηδες.....

κι όμως κάποτε είχε αρκετό χρήμα..
πλέον οκ κάθε ελεύθερος επαγγελματίας είναι σκατά.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχω κανει πανω απο 30 καμακια και ολα ηταν αποτυχιες επειδη απο οτι φαινεται δεν τηρουσα τα κριτιρια επιλογης της καθε γκομενας...φιλος που εκανε το ιδιο μεσα απο την μερσεντες καμπριο του πατερα του μαζεψε 10 τηλεφωνα για πλακα... ο συγκεκριμενος τυπος δεν βλεπει ουτε τους τεσσερις κοιλιακους ενω εγω εχω πολυ γραμμωση στο στομαχι...για πια δικαιοσυνη μου μιλατε ωρε
 

Επισκέπτης
Εχω κανει πανω απο 30 καμακια και ολα ηταν αποτυχιες επειδη απο οτι φαινεται δεν τηρουσα τα κριτιρια επιλογης της καθε γκομενας...φιλος που εκανε το ιδιο μεσα απο την μερσεντες καμπριο του πατερα του μαζεψε 10 τηλεφωνα για πλακα... ο συγκεκριμενος τυπος δεν βλεπει ουτε τους τεσσερις κοιλιακους ενω εγω εχω πολυ γραμμωση στο στομαχι...για πια δικαιοσυνη μου μιλατε ωρε
Τέτοιο καμάκι έκανες; :grin:

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τέτοιο καμάκι έκανες; :grin:

αμα ελεγε τα ιδια μεσα απο την πορσε να θα ειχε σιγουρα καλυτερα αποτελεσματα...οπως και να κανεις καμακι το ιδιο αποτελεσμα θα φερει αν δεν εχεις λεφτα.και αυτο ειναι η αποτυχια
 

Επισκέπτης
αμα ελεγε τα ιδια μεσα απο την πορσε να θα ειχε σιγουρα καλυτερα αποτελεσματα...οπως και να κανεις καμακι το ιδιο αποτελεσμα θα φερει αν δεν εχεις λεφτα.και αυτο ειναι η αποτυχια
Έχω γνωρίσει αρκετούς μπατίρηδες που πηδάνε πάντως.

Το πρόβλημα που έχουν οι περισσότεροι είναι: α)λάθος στόχος ή β)λάθος τρόπος.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συλλογη υπογραφων για να το δοκιμασουν οι ιδιοι στην Ελλαδα...
ΥΓ1: δεν φαινεται στημενο
ΥΓ2: σιγουρα θα φαγανε και πολλες χυλοπιτες που δεν φαινονται, αλλα δειτε ποσο υλικο εχουν μαζεψει απο επιτυχιες...


οι περισσοτεροι απο αυτους φαινονται φραγκατοι
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Εχω κανει πανω απο 30 καμακια και ολα ηταν αποτυχιες επειδη απο οτι φαινεται δεν τηρουσα τα κριτιρια επιλογης της καθε γκομενας...φιλος που εκανε το ιδιο μεσα απο την μερσεντες καμπριο του πατερα του μαζεψε 10 τηλεφωνα για πλακα... ο συγκεκριμενος τυπος δεν βλεπει ουτε τους τεσσερις κοιλιακους ενω εγω εχω πολυ γραμμωση στο στομαχι...για πια δικαιοσυνη μου μιλατε ωρε

και οι γκόμενες του δώσαν το τηλ μέσα από το παράθυρο στο τσακ μπαμ ?
ούτε ο τζόνι ντεπ τέτοιο σουξέ  :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
και οι γκόμενες του δώσαν το τηλ μέσα από το παράθυρο στο τσακ μπαμ ?
ούτε ο τζόνι ντεπ τέτοιο σουξέ  :2funny:
το εκανε σε τουλαχιστον 30 κοπελες και καποιες υπεκυψαν...λογικο μου φαινεται..οι γκομενες γουσταρουν ακριβα αμαξια
 

Επισκέπτης
το εκανε σε τουλαχιστον 30 κοπελες και καποιες υπεκυψαν...λογικο μου φαινεται..οι γκομενες γουσταρουν ακριβα αμαξια
Κάτσε ρε τύπε ένα τηλέφωνο του δώσανε,δεν τις γάμησε κιόλας,ξέρεις σε πόσους τα μασάνε χωρίς καν να τους κάτσουν διάφορες καπάτσες;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Έχω γνωρίσει αρκετούς μπατίρηδες που πηδάνε πάντως.

Το πρόβλημα που έχουν οι περισσότεροι είναι: α)λάθος στόχος ή β)λάθος τρόπος.

Λαθος ταργκετ γρκουπ και λαθος στοχος σωστο.
 

Επισκέπτης
Λαθος ταργκετ γρκουπ και λαθος στοχος σωστο.
ταργκετ γρκουπ=στοχος παίχτη.

Αν είσαι π.χ. ταξιτζής ή υδραυλικός πιο εύκολα θα σου κάτσει μια κομμώτρια ή πωλήτρια παρά μια γιατρίνα......με εξαίρεση τα σήριαλ βέβαια.

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Λαθος ταργκετ γρκουπ και λαθος στοχος σωστο.
εισαι λαθος φιλε..οι περισσοτεροι τα ιδια προβληματα εχουν.σε οποια και να κανεις καμακι τα ιδια ειναι..εχω φιλο απο γλυφαδα ο οποιος την εχει πεσει σε ποσες γλυφαδιοτισες και δεν εβγαλε καμια ως τωρα...και ειναι μια χαρα παιδι
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
δεν ειναι λαθος....απλα δεν εχει γαμησει ποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom