Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
τελικα μαγκες βρεθηκε τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεινιδες....


τις γαμαει ολες ο Καραμιχος και μετα δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/286406/o-giorgos-karamixos-kai-o-tripshfios-arithmos-erotikon-syntrofon/]http://www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/286406/o-giorgos-karamixos-kai-o-tripshfios-arithmos-erotikon-syntrofon/ [/URL]  :2funny: :2funny: :2funny:
Προλαβαινε να κατουρησει ενδιαμεσα?
Τι θελει να μας πει, οτι απο τα 17 ως τα 19 ετρεχε καθε μερα στα μπουρδελα με σημειωματαριο μεχρι να φτασει τα 100 πηδηματα?
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
τελικα μαγκες βρεθηκε τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεινιδες....


τις γαμαει ολες ο Καραμιχος και μετα δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/286406/o-giorgos-karamixos-kai-o-tripshfios-arithmos-erotikon-syntrofon/]http://www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/286406/o-giorgos-karamixos-kai-o-tripshfios-arithmos-erotikon-syntrofon/ [/URL]  :2funny: :2funny: :2funny:
Εχουν χωρισει την Αθηνα στα δυο με τον Τατσο ή γαμανε και τις ιδιες αμα λαχει;
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
3
Like
16
Πόντοι
16
σα πολλές μεχικάνες δε μαζεύτηκαν ρε παιδιά?
μόνο εγώ δεν έχω δει καμια?
 

Συνημμένα

  • μεχικο-ολε.jpg
    μεχικο-ολε.jpg
    278,3 KB · Εμφανίσεις: 10

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
μην λετε μαλακιες για τον ποδολαγνο γιατι θα σας γαμησει κανει 60 ελξεις σε 1 λεπτο και 1000 πουσαπς.
Tι βλεπω ο μουτσος 21 συνομιλει με τον μαστερ μουτσο 21 στον ιδιο μιτο?
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τυπε σιγα τα λαχανα.ο ενδοξος θανασης τζουρας,θαμωνας του σαϊτ παιζει να εχει παει με πιο πολλες.ασε που γραφει και πολυ καλα οδοιπορνικα και ενημερωνονται οι μπουρδελιαρηδες  :grin:

ασε που ο τυπος καραμιχος,μετα απο τοσες πολλες ελληνιδες μπαφιασε,και ειπε να βρει την υγεια του με μεξικανα   :rockon:

ο συγκεκριμενος τυπε σοβαρος καλλιτεχνης το επαιζε μεχρι προσφατα, αλλα αρχισε και αυτος τις επικες παπατζες αλλα Τατσοπουλος για να παρει λιγη δημοσιοτητα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τυπε λες ο καραμιχος να προσπαθει με τετοιες δηλωσεις,να κανει τα πρωτα του βηματα στην επιθεωρηση;  :grin:

υφεση τυπε μου....και ενα μεροκαματο διπλα στον Σεφερλη καλο θα ειναι  :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τυπε ειναι επικυνδυνο,θα του φαει την ελεναρα  :S

τυπε αυτοι οι ανησυχοι καλλιτεχνες εχουν πολλες ορμες....δεν βλεπεις τον Παπακαλιατη στι ταινιες του και τα σηριαλ του? Ακομα και οι καμεραμεν του με τσιγκινο βρακι κυκλοφορουν για να μην τους στριμωξει σε κανα στενο  :rolleyes:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και ποιος δεν θα σε ζηλευε με τις ονειρικες σου αποβασεις στο πηλιο οπου βαριαστεναζουν ολες οι χοντρες :grin:
Tυπε μου εγω σε χαιρομαι παντως το οτι εισαι αποτυχημενος με τις γυναικες,σε εκανε να τις βλεπεις ολες χοντρες και να πλασεις στο μυαλο σου οτι φταινε αυτες που δεν σου καθονται και οχι εσυ.Να πω την αληθεια μου,δεν θα με χαλαγε να ημουν και εγω ετσι και να τα βλεπω τοσο απλοποιημενα τα πραγματα.
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
τυπε αυτοι οι ανησυχοι καλλιτεχνες εχουν πολλες ορμες....δεν βλεπεις τον Παπακαλιατη στι ταινιες του και τα σηριαλ του? Ακομα και οι καμεραμεν του με τσιγκινο βρακι κυκλοφορουν για να μην τους στριμωξει σε κανα στενο  :rolleyes:

τυπε ο τατσοπουλος και ο καραμιχος τρωνε οτι περισσεψε απο τον παπακαλιατη.αυτος ειναι ο λογος που ο τσακ νορις δεν εχει ερθει ποτε στην ελλαδα,και δερνει μονο το υπολοιπο συμπαν  :uzi: :uzi: :uzi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom