Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

nioyfis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:

Μαλάκας αποκαλείται.Δεν χρησιμοποίησα κάποιο συγκεκριμένο χαρακτηρισμό,ούτε όπως έγραψα βάζω όλες τις γυναίκες στο ίδιο τσουβάλι.
Αυτό που βλέπω πάντως από γνωστούς και φίλους,είναι ότι τις περισσότερες φορές αυτές που είναι πιεστικές είναι οι γυναίκες.

'Όπως έγραψα και στην προηγούμενη απάντηση δυστυχώς η κοινωνία έχει χαλάσει γενικότερα και δημιουργεί τέτοιου είδους καταστάσεις.Το τραγελαφικό της υπόθεσης είναι ότι όχι μόνο κρατάνε (άντρες-γυναίκες) μια τέτοια σχέση,άμα τους πεις και κάτι σε θεωρούν και περίεργο,ιδιότροπο κτλ.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:

Κοίτα εννοείται πως και κάποιοι άντρες έχουν τέτοιες συμπεριφορές. Άλλα δεν είναι η πλειοψηφία. Στις γυναίκες είναι το 90% ενω στους άντρες το 10%.

Προσωπικά από όταν σταμάτησα να ασχολούμαι με ελλεινίδες βρήκα την υγειά μου, και πολύ περισσότερο την βρήκα όταν έκοψα τις γκόμενες και τοέριξα μόνο στον αγοραίο έρωτα. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις. Προχτές γνώρισα μια η οποία μου είπε ρητά ότι αν γουστάρεις ένα πήδημα και τέρμα, τίποτε άλλο. Παλια αυτό ήταν σπάνιο. Πάντως δεν θα το ρισκάρω. :grin:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Μαλάκας αποκαλείται. 

Το τραγελαφικό της υπόθεσης είναι ότι όχι μόνο κρατάνε (άντρες-γυναίκες) μια τέτοια σχέση,άμα τους πεις και κάτι σε θεωρούν και περίεργο,ιδιότροπο κτλ.
ε μην ειστε περιεργοι  :grin:    :2funny: :2funny:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Κοίτα εννοείται πως και κάποιοι άντρες έχουν τέτοιες συμπεριφορές. Άλλα δεν είναι η πλειοψηφία. Στις γυναίκες είναι το 90% ενω στους άντρες το 10%.

Προσωπικά από όταν σταμάτησα να ασχολούμαι με ελλεινίδες βρήκα την υγειά μου, και πολύ περισσότερο την βρήκα όταν έκοψα τις γκόμενες και τοέριξα μόνο στον αγοραίο έρωτα. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν φωτεινές εξαιρέσεις. Προχτές γνώρισα μια η οποία μου είπε ρητά ότι αν γουστάρεις ένα πήδημα και τέρμα, τίποτε άλλο. Παλια αυτό ήταν σπάνιο. Πάντως δεν θα το ρισκάρω. :grin:

τυπε αυτες ειναι οι χειροτερες,ειναι τελειως ακαταλληλες για σχεση και το ξερουν,και οχι μονο το ξερουν,αλλα το λενε κι ολας.η,βαριουνται καν να ξεκινησουν σχεση.

αρα τυποι μου,βγαινει το συμπερασμα οτι ΟΥΤΕ μια ελλεηνιδα δεν ξερει τι της γινεται :grin:

ας ειναι καλα η ρωσια που μας εχει φερει αυτα τα τρελα μουνια,και ποιος τις γαμαει τις ελλεηνιδες.κι αμα λογω κρισης φυγουν τα ρωσιδια απο δω,θα παμε εμεις εκει.οι ελλεηνιδες θα μεινουν να τις γαμανε οι πακιδες,γιατι μεχρι για εκει ειναι και οχι παραπανω
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
[size=80pt]ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ !!![/size]
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ήμαρτον ρε παιδιά, θα ξεκληριστούμε έτσι.  :P
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εχθες ακουγα σε ενα παρτυ 5 μπαζα που ηταν μαζεμενα, και η μια ενα 1.50 υψος 30 κιλα σαυρα, αρχισε να λεει πως ξεχωριζει τους ανδρες σε αυτους για σεξ και αυτους για σχεση. και αρχισε να αραδιαζει 7-8 ονοματα απο γκομενους της και ηταν πανω κατω στα 20.Εεελα ρε πουστη λεω ειναι δυνατον, και εχω κατι συμφοιτητες μια χαρα ανθρωποι που ειναι παρθενοι στα 22 τους ρε. Λυπαμαι το μαλακα που θα του το παιξει μυξοπαρθενα και θα τη παντρευτει.
Μαλακες οι οροι εχουν αντιστραφει
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
εχθες ακουγα σε ενα παρτυ 5 μπαζα που ηταν μαζεμενα, και η μια ενα 1.50 υψος 30 κιλα σαυρα, αρχισε να λεει πως ξεχωριζει τους ανδρες σε αυτους για σεξ και αυτους για σχεση. και αρχισε να αραδιαζει 7-8 ονοματα απο γκομενους της και ηταν πανω κατω στα 20.Εεελα ρε πουστη λεω ειναι δυνατον, και εχω κατι συμφοιτητες μια χαρα ανθρωποι που ειναι παρθενοι στα 22 τους ρε. Λυπαμαι το μαλακα που θα του το παιξει μυξοπαρθενα και θα τη παντρευτει.
Μαλακες οι οροι εχουν αντιστραφει

Οι αντρες που ανεβαζουν την αξια γυναικων οπως αυτην που περιεγραψες δεν ειναι για λυπηση αλλα για απαγχονισμο δημοσιως για παραδειγματισμο προς τους ομοιδεατες του τριμαλακες, ωστε να μην διανοηθουν να επαναλαβουν το ιδιο...
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι αντρες που ανεβαζουν την αξια γυναικων οπως αυτην που περιεγραψες δεν ειναι για λυπηση αλλα για απογχονισμο δημοσιως για παραδειγματισμο προς τους ομοιδεατες του τριμαλακες, ωστε να μην διανοηθουν να επαναλαβουν το ιδιο...
Εμενα δε μεχαλαει παντως μακαρι οι μισοι να ειναι πουστηδες και οι αλλοι μισοι μπαζογαμιαδες, να μου μεινουν οι ωραιες
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εμενα δε μεχαλαει παντως μακαρι οι μισοι να ειναι πουστηδες και οι αλλοι μισοι μπαζογαμιαδες, να μου μεινουν οι ωραιες

οι αντρες μπαζογαμηδες και η τηλεοραση εκαναν τις σχεσεις των δυο φυλων πουτανα στην Ελλαδα...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
εχθες ακουγα σε ενα παρτυ 5 μπαζα που ηταν μαζεμενα, και η μια ενα 1.50 υψος 30 κιλα σαυρα, αρχισε να λεει πως ξεχωριζει τους ανδρες σε αυτους για σεξ και αυτους για σχεση. και αρχισε να αραδιαζει 7-8 ονοματα απο γκομενους της και ηταν πανω κατω στα 20.Εεελα ρε πουστη λεω ειναι δυνατον, και εχω κατι συμφοιτητες μια χαρα ανθρωποι που ειναι παρθενοι στα 22 τους ρε. Λυπαμαι το μαλακα που θα του το παιξει μυξοπαρθενα και θα τη παντρευτει.
Μαλακες οι οροι εχουν αντιστραφει
Συνηθως η συγκεκριμενη γκομενα ανηκει στην κατηγορια των πουτανακιων η λεγομενη.Πρεπει να εισαι πολυ μαλακουλης ή αβγαλτος  για να μην την παρεις χαμπαρι.Πριν κανα 3αρι χρονια μου την επεφτε γερα μια ωραια γκομενα .Ειχα μαθει ομως απο φιλο ο οποιος ειχε κολητη την φιλη της οτι η γκομενα ηταν συλεκτρια χτυπουσε και εφευγε.Η γκομενα ειχε σκυλιασει οτι θα με καταφερνε ειχε βαλει μαλιστα ας πουμε κ στοιχημα με τις φιλες της οτι θα με εριχνε .Βεβαια οταν η πιεση εφτασε στο απροχωρητο η γκομενα δεν ηξερε που να κρυφτει με αυτα που τις ειπα!
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1
Γι αυτό όταν είσαι με Ελληνίδα:
1) Το παίζεις φλου και ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ για το παρελθόν της
2) Αυτό θα την νευριάσει και θα αρχισει απο μόνη της να τα ξερνάει
3) Αν διαπιστώσεις ότι έχει παρει τη σάρα, τη μάρα και από τον Γιάννη Αγιάννη μέχρι και τον Ιαβέρη τότε είσαι cool, open-minded και στηρίζεις την επιλογή της αυτή, εκφράζοντας το θαυμασμό σου για το ότι βρήκες επιτέλους γυναίκα χωρίς ταμπού, που έχει και σεξουαλική ζωή (δεν είναι αγάμητη) και έχει ενδιαφέρον για ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
4) Δεν την ερωτεύεσαι αλλα φροντίζεις να δείχνεις ερωτευμένος και προχώ, μέχρι να σε ερωτευτεί
5) Όταν σε ερωτευτεί τη στέλνεις στο διάολο, αφού την έχεις  :fuck1: με κάθε τρόπο, λέγοντάς της πως στη ζωή ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ (αυτό μόνο)
6) Τουλάχιστον αν δεν έχουν σαπίσει τα πάντα μέσα της από το πολύ  :pipa3: ο επόμενος θα την παραλάβει ως ένα βαθμό εξαγνισμένη (αν το παίξεις σωστά), με τα μούτρα πεσμένα και θα σου χει υποχρέωση (μεγάλη ηθική ικανοποίηση κάποιος να σου χρωστά χωρίς να το ξέρει  :2funny: )

ΥΓ: Επαναλαμβάνω απευθύνομαι στο είδος των πορνιδίων που όλοι ξέρουμε (που ενώ είναι φλόμπες, παίρνουν τους πάντες και μετά θέλουν ένα μαλάκα να τις κάνει κυρίες ξαφνικά)

ΥΓ2: Το θέμα δεν είναι ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΟ πάντως. Πχ στα 25 της μια γκόμενα που χει πάει με 10 όταν της την έχουν πέσει 10 είναι στάνταρ πιο πορνίδιο από μία που χει πάει με 50 όταν της την έχουν μέσει 500.........

:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom