Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :dancing:

560234_10151031526988465_129446698464_12286647_1763378389_n.jpg
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ο σύντροφος Dimitrakis έχει ένα πολύ καλό ρεπορταζ που αναφερεται  και στις μπαζόλες τις ελλεηνίδες, και δεν εχει και άδικο
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Ο σύντροφος Dimitrakis έχει ένα πολύ καλό ρεπορταζ που αναφερεται  και στις μπαζόλες τις ελλεηνίδες, και δεν εχει και άδικο
χαχαχαχαχχαχχα γιατι μιλαει σαν να του εχει πεσει η μπαταρια?????? :2funny:
 

nioyfis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.Μπαίνω χρόνια στο site αλλά δεν είχα φτιάξει ποτέ account.Θέλω να γράψω και εγώ την άποψη μου.
Αρχικά να πω ότι προφανώς και δεν αναφέρομαι σε όλες τις γυναίκες.

Θα συμφωνήσω με κάποιους φίλους που έγραψαν ότι μεγάλη ευθύνη έχουμε και εμείς.Δυστυχώς κάποιοι έχοντας τον φόβο μην μείνουν χωρίς γκόμενα κάνουν τον μαλάκα και ανέχονται διάφορες καταστάσεις.Είναι ένα από τα πολλά κλισέ που έχουν δημιουργηθεί στην κοινωνία.Ότι εάν είσαι μόνος σου είσαι περίεργος,ιδιότροπος και όσο μεγαλώνει το διάστημα αυτό,όλο και περισσότερους χαρακτηρισμούς σου κολλάνε.

Έχω αρκετούς φίλους-γνωστούς (κοντά στα 25) που το τι μου λένε ή το τι βλέπω και εγώ ο ίδιος δεν περιγράφεται.
20-30 τηλεφωνήματα την ημέρα από την γκόμενα.Είτε για έλεγχο είτε για να πουν τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά.Το θέμα με τα τηλεφωνήματα είναι ότι πέρα από το ότι είναι γελοίο να είσαι 4-5 ώρες μαζί της και με το που την πας ή πάει μόνη της στο σπίτι να σε πάρει για να σε ρωτάει τι κάνεις,είναι και προσβλητικό όταν ο άλλος είναι με ένα φίλο του και τα λένε,να παίρνεις 100 τηλέφωνα.Άπειρες φορές έχει τύχει να τα λέω με φιλαράκι και να παίρνει η γκόμενα 10 τηλέφωνα,ενώ ξέρει ότι είμαι μαζί του.

Ο έλεγχος μάλιστα είναι και πιο αυστηρός.Από έλεγχο του κινητού μέχρι απαγόρευση του να μιλάς με μια φίλη-γνωστή γιατί έχει κολλήσει στην γκόμενα ότι κάτι τρέχει(τις περισσότερες των περιπτώσεων δεν τρέχει τίποτα). Μάλιστα έχω τύχει σε περίπτωση που μπροστά μου (και μπροστά σε άλλους φίλους) γκόμενα φίλου έχει σκάσει με πολύ αυστηρό ύφος και ρωτάει τον φίλο μου,για κάποια άγνωστα τηλέφωνα που είχαν καλέσει στον αριθμό του.

Και στις περισσότερες των περιπτώσεων μιλάμε για μπαζόλες πολύ κάτω του μετρίου και φίλους που οκ δεν είναι μοντέλα αλλά στέκονται πολύ καλύτερα από αυτές.
Χαρακτηριστική περίπτωση τύπισσας 20-21 χρονών γύρω στα 80-90 κιλά που την λέει σε φίλο μου΄ αδύνατο,σε φάση πάρε κάνα κιλό που είσαι σαν μισοριξιά.

Και μιλάμε μάγκες για πολλές τέτοιες περιπτώσεις και φυσικά το χειρότερο είναι ότι μιλάμε και για μικρές ηλικίες (20-25). Όταν λοιπόν ανέχεται ο άλλος σαν μαλάκας τις παπαριές του κάθε μπάζου,πως να μην την δει μετά η άλλη;Πέρα από το οικονομικό κομμάτι,που μερικές θέλουν να χαλάς μια περιουσία.Το χειρότερο για μένα είναι το να δέχεσαι τέτοιο έλεγχο και πίεση από την κάθε μαλακισμένη και αντί να της πεις να πάει στο καλό,κάθεσαι σαν μαλάκας μαζί της.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Μαγκες εχει χιλιωειπωθει οι γκομενες ειναι σαν το γραματοσημο τελος κ ιδιως οι ελληνιδες.Αν εχεις μια νορμαλ δουλεια εμφανισημος κ οχι απο συμπεριφορα κανας καγκουρας τις κανεις οτι γουσταρεις τις ελληνιδες.Αν δεν το εχεις και εισαι κανα μαλακουλης με σχεση ή χωρις σχεση θα την φας την φολα σου.Θα μπορουσα να γραψω πολλα...πχ αν και εχω σχεση(πηγαινω βεβαια κανα στudio ή κανα μασαζ που κ που το μικροβιο μικροβιο που λενε για το αλατοπιπερο...)Τυνχανει μερικες φορες να μου την εχουν πεσει μουνοι ελληνιδες σε καποιες βραδυνες εξοδους αλλα προσωπικα κανω σαν να μην υπαρχουν.Κανονικο φτυσιμο μεχρι καποιες μαλιστα αναρωτιουνται και φωναχτα για να τα ακουσω μηπως ειναι gay?Μαγκες να βλεπατε τα μουτρα των ελεεινιδων οταν μερικες φορες σκασει μυτη η κοπελα μου.Θα υπαρξουν πολλα γκομενακια μαγκες μου αλλα η σωστη θα ειναι 1 για τον καθενα απο εμας.Μην τις βαζετε ολες στο ιδιο καλαθι εχει κ καλες κοπελιτσες!
 

nioyfis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες εχει χιλιωειπωθει οι γκομενες ειναι σαν το γραματοσημο τελος κ ιδιως οι ελληνιδες.Αν εχεις μια νορμαλ δουλεια εμφανισημος κ οχι απο συμπεριφορα κανας καγκουρας τις κανεις οτι γουσταρεις τις ελληνιδες.Αν δεν το εχεις και εισαι κανα μαλακουλης με σχεση ή χωρις σχεση θα την φας την φολα σου.Θα μπορουσα να γραψω πολλα...πχ αν και εχω σχεση(πηγαινω βεβαια κανα στudio ή κανα μασαζ που κ που το μικροβιο μικροβιο που λενε για το αλατοπιπερο...)Τυνχανει μερικες φορες να μου την εχουν πεσει μουνοι ελληνιδες σε καποιες βραδυνες εξοδους αλλα προσωπικα κανω σαν να μην υπαρχουν.Κανονικο φτυσιμο μεχρι καποιες μαλιστα αναρωτιουνται και φωναχτα για να τα ακουσω μηπως ειναι gay?Μαγκες να βλεπατε τα μουτρα των ελεεινιδων οταν μερικες φορες σκασει μυτη η κοπελα μου.Θα υπαρξουν πολλα γκομενακια μαγκες μου αλλα η σωστη θα ειναι 1 για τον καθενα απο εμας.Μην τις βαζετε ολες στο ιδιο καλαθι εχει κ καλες κοπελιτσες!

Εννοείται και το πρώτο που έγραψα και εγώ είναι ότι δεν αναφέρομαι σε όλες.Το χειρότερο πράγμα είναι να τσουβαλιάζουμε και να λέμε ότι όλες είναι ίδιες.Παρόλα αυτά μιλάμε για ένα ποσοστό αρκετά μεγάλο που λειτουργεί έτσι.Αυτή την στιγμή μου έρχονται εύκολα 5-10 περιπτώσεις φίλων-γνωστών που στη σχέση τους συμβαίνουν αυτά που έγραψα προηγουμένως.
Βέβαια προφανώς και έχουν μεγάλη ευθύνη και οι ίδιοι.Από την στιγμή που ανέχεσαι κάποιες καταστάσεις θα σε καβαλήσει η άλλη.Αν την πρώτη φορά που έκανε μια τέτοια μαλακία μια  γκόμενα της έλεγες να πάει να γαμηθεί,θα το έκανε στον επόμενο θα της έλεγε το ίδιο.Ε 1-2-3 φορές ή θα έβαζε μυαλό ή θα έμενε μόνη της
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Η πιο όμορφη έφηβη στις ΗΠΑ είναι Ελληνίδα!

Web only

29/05/2012  11:4910

  Μετά την Εύα Καϊλή, που ψηφίστηκε ως η ομορφότερη πολιτικός στην Ευρώπη, ακόμη μία Ελληνίδα, εξελέγη ως η ομορφότερη, αυτή τη φορά στις ΗΠΑ.

Ο λόγος για την Ελεάνα Φραντζέτη, η οποία εξελέγη Miss Teen USA για το 2012 στον ετήσιο διαγωνισμό ομορφιάς. Η Ελεάνα είναι Ελληνίδα τρίτης γενιάς, γεννήθηκε και μεγάλωσε στη Φλόριντα, ενώ η οικογένειά της διατηρεί στενές σχέσεις με την ελληνοαμερικανική κοινότητα. Στα 17 της χρόνια κατάφερε να βγει πρώτη στο διαγωνισμό, κάνοντας περήφανη τους γονείς και τους φίλους της.

Η Ελεάνα έχει έρθει για διακοπές στην Ελλάδα αρκετές φορές ενώ δεν λείπει ποτέ, τόσο αυτή όσο και η οικογένειά της από τις εκδηλώσεις των ομογενών στην Αμερική.

Πριν από λίγες ημέρες εμφανίστηκε με το στέμμα της Miss Teen στο ετήσιο γκαλά απονομής υποτροφιών που δίνονται σε Ελληνοαμερικανούς φοιτητές. Εκεί, δήλωσε για ακόμη μια φορά πόσο υπερήφανη είναι για την καταγωγή, ενώ εξέφρασε και την αισιοδοξία της για την Ελλάδα και την κρίση στην οποία βρίσκεται η χώρα μας.
φωτος εδω
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αυτο τωρα βρε απολυτε τι σχεση εχει με τις ελλεεινιδες οεο ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτο τωρα βρε απολυτε τι σχεση εχει με τις ελλεεινιδες οεο ?
οτι οι ελλεεινιδες που δεν εχουν μεγαλωσει εδω και δεν εχουν την μαλακισμενη νοοτροπια διαπρεπουν τυπε
αν και αν δεις τις φωτος της εχει παρει τα ελληνικα γονιδια
εχει ποδι καθαριστρια :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
οτι οι ελλεεινιδες που δεν εχουν μεγαλωσει εδω και δεν εχουν την μαλακισμενη νοοτροπια διαπρεπουν τυπε
αν και αν δεις τις φωτος της εχει παρει τα ελληνικα γονιδια
εχει ποδι καθαριστρια :grin:
Μαλιστα Δρ απολυτε !!!!!!
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
20-30 τηλεφωνήματα την ημέρα από την γκόμενα.Είτε για έλεγχο είτε για να πουν τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά.Το θέμα με τα τηλεφωνήματα είναι ότι πέρα από το ότι είναι γελοίο να είσαι 4-5 ώρες μαζί της και με το που την πας ή πάει μόνη της στο σπίτι να σε πάρει για να σε ρωτάει τι κάνεις,είναι και προσβλητικό όταν ο άλλος είναι με ένα φίλο του και τα λένε,να παίρνεις 100 τηλέφωνα.Άπειρες φορές έχει τύχει να τα λέω με φιλαράκι και να παίρνει η γκόμενα 10 τηλέφωνα,ενώ ξέρει ότι είμαι μαζί του.

Ο έλεγχος μάλιστα είναι και πιο αυστηρός.Από έλεγχο του κινητού μέχρι απαγόρευση του να μιλάς με μια φίλη-γνωστή γιατί έχει κολλήσει στην γκόμενα ότι κάτι τρέχει(τις περισσότερες των περιπτώσεων δεν τρέχει τίποτα). Μάλιστα έχω τύχει σε περίπτωση που μπροστά μου (και μπροστά σε άλλους φίλους) γκόμενα φίλου έχει σκάσει με πολύ αυστηρό ύφος και ρωτάει τον φίλο μου,για κάποια άγνωστα τηλέφωνα που είχαν καλέσει στον αριθμό του.
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:
Κοκκινιστός. :grin:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:

Ελλέινας; :think:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Εγω να το καταλαβω για μας τις Ελλεινιδες :grin:
Αλλα να ρωτησω κατι οταν σε γυναικα που ειναι χαλαρη και ειναι το αντιθετο απο αυτο(εχει και εξαιρεσεις :grin:) της το κανει ο αντρας αυτο ακριβως ετσι οπως το περιεγραψε ο φιλος, τοτε πως αποκαλειτε ο αντρας αυτος??? :huh:
Mαλακας!!!
Απλα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom