Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Παίχτη δεν έρχονται στην Ελλάδα για να γαμηθουν με ελληνα, απλά συνήθως όταν ερχονται ξανοιγονται και ολο και καποιος ελληνα θα τις γεμισει. Το ίδιο συμβαινει και με τις ελληνιδες οταν βγαινουν εξω πχ στην Αγγλία.
Αυτά για το μεσο όρο τι να πω, εγώ αλλα βλέπω, απεριποιητους, χοντρους κτλ.
Κι οι Ιταλοι εκτιμουνται πολυ
Οι ελληνιδες στην Αγγλια πιο πιθανο να βρουν Ελληνα παρα Αγγλο,

Επισης για τους Ιταλους (λογω δουλειας επειδη εχω γνωρισει αρκετους) δεν τους θεωρω ωραιους

ουτε και τις Ιταλιδες, ειχα παει Ιταλια και ελεγα ποσο ωραιες κοπελες εχουμε Ελλαδα , βεβαια μπορει να ετυχε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Οι ελληνιδες στην Αγγλια πιο πιθανο να βρουν Ελληνα παρα Αγγλο,

Επισης για τους Ιταλους (λογω δουλειας επειδη εχω γνωρισει αρκετους) δεν τους θεωρω ωραιους

ουτε και τις Ιταλιδες, ειχα παει Ιταλια και ελεγα ποσο ωραιες κοπελες εχουμε Ελλαδα , βεβαια μπορει να ετυχε
Άγγλο ίσως όχι αλλά άραβα σίγουρα.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Για εκει ειναι οι Ελληνιδες

Τουρκια, Πακισταν, Αιγυπτο κτλ ...

προς Αφρικη και Ασια μερια
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Για εκει ειναι οι Ελληνιδες

Τουρκια, Πακισταν, Αιγυπτο κτλ ...

προς Αφρικη και Ασια μερια
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Επισης οι ελληνιδες εχουν μικρη ψωλοαντοχη στην χρονικη  μουνοκαταπονηση .Με λιγο γαμησι ,και κουραζονται αμεσως.
Ενω οι σλαβες ,αντεχουν πολυ πουτσα.
Ειδατε και το δευτερο βιντεο της Τζουλιας ,που ειπε ..."σταματα ,βαρεθηκα " !!
Πρεπει να καθιερωθει ως υποχρεωτικο ,οι ελληνιδες τουλαχιστον 3 φορες την εβδομαδα, να τρωνε πουτσο επι 2 ωρες συνεχομενες.
Ειναι απαραδεκτα μικρη η ψωλοαντοχη των ελληνιδων .
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τρόπος σκέψης σύγχρονης Ελλεεινίδας:

Μιλάω στο msn με μία γνωστή μου. Την ξέρω εδώ και 4 χρόνια, αν και δεν την έχω γαμήσει. Είναι χοντρή (αν και μόνο 24 ετών), δηλαδή περίπου 90 κιλά. Της λέω πως πέρασα το Σάββατο γαμώντας μία γνωστή μου, και αναφέρω ότι υπάρχει και οπτικό υλικό στην κατοχή μου. Αμέσως δείχνει μέγιστο ενδιαφέρον να το δει. Της στέλνω 3-4 φωτό. Η κυρία στις φωτό, είναι 35 με μία φυσιολογική γέννα στο ιστορικό της..... Ομως κορμάρα και εξαιρετικά ερωτικός τύπος. Και τι βρίσκει να σχολιάσει το μπάζο......?

Οτι το μουνί της άλλης πρέπει να το έχουν γαμήσει πάρα πολλοί!!! Ισως, γιατί της είχα προτείνει, αν θέλει να έλθει μαζί μας για τρίο........

Ακούστε συναγωνιστές μυαλό που κουβαλάνε οι Ελλεινίδες....χαχαχαχαχα! :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Τρόπος σκέψης σύγχρονης Ελλεεινίδας:

Μιλάω στο msn με μία γνωστή μου. Την ξέρω εδώ και 4 χρόνια, αν και δεν την έχω γαμήσει. Είναι χοντρή (αν και μόνο 24 ετών), δηλαδή περίπου 90 κιλά. Της λέω πως πέρασα το Σάββατο γαμώντας μία γνωστή μου, και αναφέρω ότι υπάρχει και οπτικό υλικό στην κατοχή μου. Αμέσως δείχνει μέγιστο ενδιαφέρον να το δει. Της στέλνω 3-4 φωτό. Η κυρία στις φωτό, είναι 35 με μία φυσιολογική γέννα στο ιστορικό της..... Ομως κορμάρα και εξαιρετικά ερωτικός τύπος. Και τι βρίσκει να σχολιάσει το μπάζο......?

Οτι το μουνί της άλλης πρέπει να το έχουν γαμήσει πάρα πολλοί!!! Ισως, γιατί της είχα προτείνει, αν θέλει να έλθει μαζί μας για τρίο........

Ακούστε συναγωνιστές μυαλό που κουβαλάνε οι Ελλεινίδες....χαχαχαχαχα! :2funny: :2funny:

ενώ το να δείχνεις φωτό που τραβήχτηκαν για προσωπική χρήση είναι τυπική συμπεροφορά τζέντλεμαν
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166









ενώ το να δείχνεις φωτό που τραβήχτηκαν για προσωπική χρήση είναι τυπική συμπεροφορά τζέντλεμαν






Ισως, γιατί της είχα προτείνει, αν θέλει να έλθει μαζί μας για τρίο........


  ........χμ....καλος σαβουρης εισαι.
  Με 35αρα ενταξει,παει καλα
  Το τριο με την 90κιλη,τι το προτεινεις;


  αααααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχχαχχαχαχαχχαχ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ενώ το να δείχνεις φωτό που τραβήχτηκαν για προσωπική χρήση είναι τυπική συμπεροφορά τζέντλεμαν

Η προβολή ήταν προσωπική (μεταξύ δύο ατόμων), και φρόντισα να έχω από πριν τη συγκατάθεση της εμφανιζομένης ενώ ταυτόχρονα οι φωτογραφίες ήταν με τέτοιο τρόπο τραβηγμένες ώστε να μην αποκαλύπτονται ευαίσθητα δεδομένα.

Και στο τέλος τι μου λέει το μπάζο....? "Αν είναι σε 11 χρόνια να έχω γίνει έτσι, καλύτερα να το ράψω". Χαχαχαχαχαχαχαχα, Αντι να ξεστραβωθεί μπας και χάσει κανένα γραμμάριο, κριτικάρει το μουνί της άλλης.....χαχαχαχαχαχαχαχα!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.868
Πόντοι
12.056
Agiana γερα...και γαμα τα μουνια  :rockon: :rockon: :zfuck:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ημουν σίγουρος ότι δεν θα δεχόταν....... κι έτσι, το πρότεινα εκ του ασφαλούς! ;) ;)

 ε τοτε καλα σου την ειπε,εκ του ασφαλους και εκεινη....
 Της την επαιξες,σου την ειπε
 Πατσι εισαστε

 Σορρυ κιολας για τα σχολια μου στην περιπτωση σου,αλλα δεν μου αρεσουν οι εμπαιγμοι
 Αφου ηξερες οτι δεν θα δεχτει (και εκεινη το ηξερε οτι δεν θα ερχοταν),καλυτερα
 θα ηταν να μην το προτεινες καθολου...

 Ή εφοσον το εκανες(ας πουμε εν ειδει αστειου..)να μην εκανες το σχολιο εδω

 Τεσπα,θεμα χαρακτηρων
 Ξανα σορρυ για τα σχολια μου
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
 ε τοτε καλα σου την ειπε,εκ του ασφαλους και εκεινη....
 Της την επαιξες,σου την ειπε
  Πατσι εισαστε

 Σορρυ κιολας για τα σχολια μου στην περιπτωση σου,αλλα δεν μου αρεσουν οι εμπαιγμοι
 Αφου ηξερες οτι δεν θα δεχτει (και εκεινη το ηξερε οτι δεν θα ερχοταν),καλυτερα
 θα ηταν να μην το προτεινες καθολου...

 Ή εφοσον το εκανες(ας πουμε εν ειδει αστειου..)να μην εκανες το σχολιο εδω

  Τεσπα,θεμα χαρακτηρων  Ξανα σορρυ για τα σχολια μου

μου φαίνεται ότι καταλήγουμε ότι η συμπεριφορά της ελλεηνίδας δεν ειναι παρα συμπληρωματική του ελληναρά που εχει απέναντί της.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τελικα αυτην την χοντρη γιατι δεν την γαμας μονη της; :think:
δεν θελει αυτη; :think:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
μου φαίνεται ότι καταλήγουμε ότι η συμπεριφορά της ελλεηνίδας δεν ειναι παρα συμπληρωματική του ελληναρά που εχει απέναντί της.

  Ακριβως!!!!!!!!!

  Τουλαχιστον στις περισσοτερες των περιπτωσεων....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
 Τεσπα,θεμα χαρακτηρων
 Ξανα σορρυ για τα σχολια μου

Δεν τρέχει τίποτα συναγωνιστή, και μην απολογείσαι για μία Ελλεεινίδα.
Ούτε εγώ θα κάτσω να τσακωθώ μαζί σου για τη χοντρομούνα....Δεν αξίζει ούτε για το λίπος που κουβαλάει επάνω της. Πάντως, επειδή αυτόν τον καιρό, την πηδάει (τη χοντρή) ένας παντρεμένος της πρότεινα στην τελική αν θέλει να έλθουν παρέα με εμάς για same room sex.

Οσο για το τρίο, παλιότερα, το είχαμε συζητήσει με τη χοντρή (παρ'όλο που δεν την έχω γαμήσει μέχρι τώρα) και είχε δείξει ένα κάποιο αμυδρό ενδιαφέρον.

ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΓΑΜΑΩ........ΦΟΒΑΜΑΙ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
πριν 2-3 χρόνια, ειχα κάποια διοικητική θέση σε έναν δημοτικό οργανισμο.
Ενας απο κει μας διηγόταν αναλυτικότατα για μια παρτούζα που είχε κάνει λέγοντας αρκετές λεπτομέρειες για την παντρεμένη συμμετέχουσα. Μέχρι τι δουλεια κάνει και ακριβή διεύθυνση εργασίας (στο Δήμο μας).

Ενα τέταρτο αργότερα μου πρότεινε να πάμε για ποτάκι οι δυο μας κλπ κλπ. Τι να φταιγε που αρνήθηκα άραγε σε ενα τόσο γοητευτικο παιδι? το οτι δεν ειχε και γαμώ τα εισοδήματα, δεν είχε καλο αμάξι ή μηπως δεν μου έδειξε φωτογραφικο υλικο της εν λόγω κυρίας?

καργιόλες ελλεηνίδες!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καργιόλες ελλεηνίδες!!!!!

Συ είπας............ :smitten: :smitten: :smitten:

πριν 2-3 χρόνια, ειχα κάποια διοικητική θέση σε έναν δημοτικό οργανισμο.
Ενας απο κει μας διηγόταν αναλυτικότατα για μια παρτούζα που είχε κάνει λέγοντας αρκετές λεπτομέρειες για την παντρεμένη συμμετέχουσα. Μέχρι τι δουλεια κάνει και ακριβή διεύθυνση εργασίας (στο Δήμο μας).

Γι'αυτό το Δημόσιο χρεωκόπησε..... Ασχολούνται με παρτούζες.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom