Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Αν κανει ασκησεις και δυναμωσει τους μυες γυρω απο τον κολπο ,θα μπορει να σφιγγει το μουνι της και να φαινεται πιο σφιχτο και απο παρθενας. (οι ασκησεις μπορει ναγινουν και στο γραφειο ,κανεις δεν το καταλαβαινει )
Στην Ταϊ μπορουν ,μετα απο εξασκηση των μυων τους ,οι γκομενες να ανοιξουν μπουκαλι μεγαλο κοκα-κολας ,τοσο γερους μυες εχουν.Και εχουν καλυτερους οργασμους,αλλα και αιματωνεται καλυτερα το γεννητικο τους συστημα,καθως και γεννανε και ευκολωτερα .Αντε κοριτσια ,ανοιξτε τα ματια σας ,ανοιξτε κανενα μπουκαλι κοκα -κολας !
Εχω μιλήσει για τις κεγκελ πολλές φορές.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Μα δεν ειναι το θέμα μου να αποκαλύπτω ποιοι περηφανευονται για αληθινές ή ψεύτικες επιτυχίες τους. Και μόνο που περηφανεύονται, για μενα, χάνουν απο τον ανδρισμο τους.

Φανταζεσαι σαν εικόνα τον Τζεημς Μποντ μετα απο μια αποστολή να γυρνάει στη Μανιπεννυ και να τις εξιστορει "και που λες φιλενάδα, γνώρισα μια κουκλάρα!! κα μου κάθησε και το καναμε 5 φορες. Και μετά βλέπω την επομενη μέρα ....μπλα μπλα μπλα. Το συνολο 7 γκόμενες πήρα σ αυτη την αποστολη. Και μην νομιζεις, εχω και φωτογραφικο υλικό που το αποδεικνύει!"

και μονο που το σκεφτομαι με πιάνουν γέλια.

Είναι στην κατηγορία των ανθρώπων που δεν ενδιαφέρονται για την εικόνα που έχουν σε κάποιον τρίτο. Δηλαδή ο συγκεκριμένος (ή μια αντίστοιχη γυναίκα που είναι καργιόλα) δεν νοιάζεται για την δικιά σου ή την δικιά μου γνώμη από την στιγμή που κρίνει ότι δεν έχει κάτι να ωφεληθεί από εσένα ή από εμένα. Αν σε γούσταρε πραγματικά και επεδίωκε να κερδίσει κάτι να είσαι σίγουρη ότι θα σε παραμύθιαζε διαφορετικά για να έχει σημαντικά μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας. Ο 007 όταν ήθελε να καθαρίσει κάποιον δεν τον ένοιαζε η γνώμη του ή ότι θα σκεφτούν ότι είναι κακός άνθρωπος. Την μάνυ πένυ (που ενδεχομένως ήθελε να της τραβήξει ένα πούτσο) και επιπλέον την χρειαζόταν για κάνα ρουσφετάκι προφανώς θα της φερόταν πιο "ιπποτικά".
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καμία εμπιστοσύνη σε κανέναν άντρα.Για να γαμηθούμε πλέον θα πρέπει να το έχουμε μελετήσει πολύ πριν ,να έχουμε πάρει τα μέτρα μας μην δούμε ξαφνικά την μάπα μας με χύσια ποσταρισμένη σε κανένα μπου ας πούμε ή σε κανένα λαπτοπ ως wallpaper..Πω πω έχω φοβηθεί πάρα πολύ χωρίς πλάκα με όσα ακούω και εδώ μέσα και εκτός.Καμία εμπιστοσύνη.Πολλές φορές μπήκα στο τριπάκι να γνωρίσω κάποιον απο δω που μιλάμε συχνά και κολλάμε μια χαρά αλλά με αυτά που ακούω... :badair:


Agiana γιατί ήθελες να της δείξεις το οπτικό υλικό απο το γαμήσι σου στην χοντρή ας πούμε?
Σωπα..μην μας το λες!! :2funny: :2funny:...βρηκες κανεναν απο εδω για να σου κανει την τιμη?? :think: :think:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Agiana γιατί ήθελες να της δείξεις το οπτικό υλικό απο το γαμήσι σου στην χοντρή ας πούμε?

Αν διάβασες με προσοχή το post μου, δεν ανέφερα πουθενά ότι ήθελα να της δείξω το υλικό που είχα. Η ίδια η χοντρή με ρώτησε (με επιμονή) τι γαμάω αυτόν τον καιρό. Εξάλλου, είχα ήδη τη συγκατάθεση της συντρόφου μου, σχετικά με τις φωτό. Και είναι έτσι τραβηγμένες που μάλλον πιό πολύ εκθέτουν εμένα, παρά αυτήν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καμία εμπιστοσύνη σε κανέναν άντρα.Για να γαμηθούμε πλέον θα πρέπει να το έχουμε μελετήσει πολύ πριν ,να έχουμε πάρει τα μέτρα μας μην δούμε ξαφνικά την μάπα μας με χύσια ποσταρισμένη σε κανένα μπου ας πούμε ή σε κανένα λαπτοπ ως wallpaper..Πω πω έχω φοβηθεί πάρα πολύ χωρίς πλάκα με όσα ακούω και εδώ μέσα και εκτός.Καμία εμπιστοσύνη.Πολλές φορές μπήκα στο τριπάκι να γνωρίσω κάποιον απο δω που μιλάμε συχνά και κολλάμε μια χαρά αλλά με αυτά που ακούω... :badair:


Agiana γιατί ήθελες να της δείξεις το οπτικό υλικό απο το γαμήσι σου στην χοντρή ας πούμε?
να δες πχ εδω μια πρωην μου....

2260146_cover.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εχω μιλήσει για τις κεγκελ πολλές φορές.
Υπαρχει στα ελληνικα το βιβλιο "το ερωτικο Ταο " που τις εχει.
Ας εξασκηθουν οι κοπελλες και η ON THE ROAD ,και θα εχουν καλυτερους οργασμους ,οι ιδιες και τα αγορια τους.Πολλες οι μουνες ,αλλα λιγες δυστυχως οι σφιχτομουνες.
Τοσες ωρες τρωτε στα κομμωτηρια ,κοριτσια .Αφιερωστε και λιγα λεπτα να γινετε σφιχτομουνες ,να χυνετε καλυτερα ,να γεννατε ευκολωτερα ,να πηγαινει περισσοτερο αιμα στο γεννητικο συστημα σας και να εχετε ετσι καλυτερη υγεια .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εχω παρει και ποζα ο κερατας...εχω φωτογενεια..... :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Είναι στην κατηγορία των ανθρώπων που δεν ενδιαφέρονται για την εικόνα που έχουν σε κάποιον τρίτο. Δηλαδή ο συγκεκριμένος (ή μια αντίστοιχη γυναίκα που είναι καργιόλα) δεν νοιάζεται για την δικιά σου ή την δικιά μου γνώμη από την στιγμή που κρίνει ότι δεν έχει κάτι να ωφεληθεί από εσένα ή από εμένα. Αν σε γούσταρε πραγματικά και επεδίωκε να κερδίσει κάτι να είσαι σίγουρη ότι θα σε παραμύθιαζε διαφορετικά για να έχει σημαντικά μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας. Ο 007 όταν ήθελε να καθαρίσει κάποιον δεν τον ένοιαζε η γνώμη του ή ότι θα σκεφτούν ότι είναι κακός άνθρωπος. Την μάνυ πένυ (που ενδεχομένως ήθελε να της τραβήξει ένα πούτσο) και επιπλέον την χρειαζόταν για κάνα ρουσφετάκι προφανώς θα της φερόταν πιο "ιπποτικά".


Η δική μου γνώμη ειναι ότι μια κυρία είναι πάντα κυρία, και ένας κύριος παντού κύριος.
Μια κυρία ακόμα κι αν της φερθει ο άλλος ελλεηνά, δεν θα ξεκατινιαστει.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Καμία εμπιστοσύνη σε κανέναν άντρα.Για να γαμηθούμε πλέον θα πρέπει να το έχουμε μελετήσει πολύ πριν ,να έχουμε πάρει τα μέτρα μας μην δούμε ξαφνικά την μάπα μας με χύσια ποσταρισμένη σε κανένα μπου ας πούμε ή σε κανένα λαπτοπ ως wallpaper..Πω πω έχω φοβηθεί πάρα πολύ χωρίς πλάκα με όσα ακούω και εδώ μέσα και εκτός.Καμία εμπιστοσύνη.Πολλές φορές μπήκα στο τριπάκι να γνωρίσω κάποιον απο δω που μιλάμε συχνά και κολλάμε μια χαρά αλλά με αυτά που ακούω... :badair:


Agiana γιατί ήθελες να της δείξεις το οπτικό υλικό απο το γαμήσι σου στην χοντρή ας πούμε?
Πριν κανεις σεξ ,κανε ενδελεχη ερευνα για καμερες ,μαγνητοφωνα κ.τ.λ.
Καλυτερα ο εραστης σου να μπαινει γυμνος στο δικο σου χωρο ή εστω βαλε ενα μηχανημα ανιχνευτικο οπως εχουν στα αεροδρομια.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ο ψινακης να προταθει για επομενος τζειμς μποντ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και τωρα η On the road ξεχύνεται στου ελληνικούς δρόμους.
αν κάποιος γνωρίζει για υπαρξη μπάτσων στην Αθηνων-Κορινθου να ειδοποιήσει άμεσα.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Μην φοβάσαι δεν σε γράφουμε σήμερα.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και τωρα η On the road ξεχύνεται στου ελληνικούς δρόμους.
αν κάποιος γνωρίζει για υπαρξη μπάτσων στην Αθηνων-Κορινθου να ειδοποιήσει άμεσα.
Γιατι ,γουσταρεις ενστολους ?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πριν κανεις σεξ ,κανε ενδελεχη ερευνα για καμερες ,μαγνητοφωνα κ.τ.λ.
Καλυτερα ο εραστης σου να μπαινει γυμνος στο δικο σου χωρο ή εστω βαλε ενα μηχανημα ανιχνευτικο οπως εχουν στα αεροδρομια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:..............Aυτα γραφουν και πιστευουν..... και μετα, αναρωτιουνται γιατι οι Ελληνες.... προτιμουν πλεον τις ξενες.....δεν πειραζει ομως... ας αρχισουν οι οποιες αγαμητες πλεον... να συνηθιζουν την λυση του δονητη!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom