Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εγώ πιστεύω και το 'χω ξαναπει ότι η μαλακία ξεκινά από το γεγονός ότι οι Έλληνες περισσότερο αλλά κι οι Ελληνίδες δεν εχουν επίγνωση των κυβικών τους
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εγώ πιστεύω και το 'χω ξαναπει ότι η μαλακία ξεκινά από το γεγονός ότι οι Έλληνες περισσότερο αλλά κι οι Ελληνίδες δεν εχουν επίγνωση των κυβικών τους
για καντο μας και διφραγκα.....
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
και μπορεις να μου πεις την νεοελληνιδα ποιος την εχει κανει ετσι?τοσο καιρο παραπονιομασταν οτι κερναμε συνεχεια εμεις,οτι τις παμε συνεχεια με το αμαξι μας,οτι δουλευουμε εμεις και αυτες καθονται.ε τωρα που αλλαξαν τα πραγματα,παλι θα παραπονιομαστε?
Μιλας σωστα και ομορφα....ειναι μεγαλη συζητηση....ποιος τις εχει κανει ετσι..δεν με απασχολει....βλεπω μετα λυπης μου παντως οτι πολλοι Ελληνες ανεξαρτητου ηλικιας εχουν στραφει στις ξενες....αντε να σε βοηθησω λιγο..με ενα μικρο παραδειγμα...ας υποθεσουμε.... οτι καμακωνεις μια Νεοελληνιδα..ηλικιας περιπου 24 χρ...και να σε κανει κεφι...δεν θα σου κατσει αμεσως για πολλους λογους..αλλα και να σου κατσει...γαμησι μαλακισμενο θα σου κανει...ενω μια π.χ Ρωσιδα...μια Τσεχα...μια Σερβα....ειναι αλλο πραγμα στο γαμησι φιλε...αυτες οι γυναικες γαμιουνται και το απολαμβανουν....ενω οι δικες μας οπως εχουν καταντησει....γαμιουνται γιατι πρεπει να το κανουν και αυτο...εχουν καταντησει οι περισσοτερες να τολμησω να πω προβληματικες!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μιλας σωστα και ομορφα....ειναι μεγαλη συζητηση....ποιος τις εχει κανει ετσι..δεν με απασχολει....βλεπω μετα λυπης μου παντως οτι πολλοι Ελληνες ανεξαρτητου ηλικιας εχουν στραφει στις ξενες....αντε να σε βοηθησω λιγο..με ενα μικρο παραδειγμα...ας υποθεσουμε.... οτι καμακωνεις μια Νεοελληνιδα..ηλικιας περιπου 24 χρ...και να σε κανει κεφι...δεν θα σου κατσει αμεσως για πολλους λογους..αλλα και να σου κατσει...γαμησι μαλακισμενο θα σου κανει...ενω μια π.χ Ρωσιδα...μια Τσεχα...μια Σερβα....ειναι αλλο πραγμα στο γαμησι φιλε...αυτες οι γυναικες γαμιουνται και το απολαμβανουν....ενω οι δικες μας οπως εχουν καταντησει....γαμιουνται γιατι πρεπει να το κανουν και αυτο...εχουν καταντησει οι περισσοτερες να τολμησω να πω προβληματικες!!!!!!!!!!!
σαν την τζουλια που βαρεθηκε στο νεο βιντεο...... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ποτε αλλαξαν;που ζεις εσυ; σε αλλη χωρα;εγω ξερω μονο κατι ελληνιδες που δεν ξερουν να σιδερωσουν ενα παντελονι,να βρασουν ενα αυγο ή μια μακαροναδα της προκοπης,ολη μερα ονειρευονται λουι βιτον και γκουτσι,βαφονται σαν μποτσαρεδια,κανουν τα μεγαλυτερα στυλιστικα και ενδυματολογικα εγκληματα παντα και παντου,την περνανε παντα στο τζαμπε με κερασματα οταν βγαινουν με αντρες και τους κουτσομπολευουν κιολας κρινοντας απο το τι αμαξι εχουν μεχρι τι παπουτσι φοραν ενω τους στολιζουν και ως μαμακηδες και ανωριμους αν τους την πουν σε κατι......
ξερω να σιδερωνω πολυ καλα(εως τελεια θα ελεγα)
να μαγειρευω σκετο καλα(τα βασικα αλλα αν αξιωθω να πειραματιστω μαθαινω)
δεν μαρεσουν οι λουι βιτον κλπ
ο μπαμπας μ'εμαθε να πληρωνω εγω και μονο τα δικα μου
πρεπει να χει πολυ καγκουραμαξο για να σχολιασω :P
επισης σιχαινομαι τα χλιδαμαξα γτ σταναχωριεσαι που λερωνεις το πατακι.




εχω ελπιδα να βρω αντρα??? :- :P
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Οι ελληνιδες σου καθονται και θεωρουν οτι σου κανουν χαρη, οτι σου εδωσαν κατι πολυτιμο, Οι ρωσιδες, Τσεχεσ κτλ σου καθονται γιατι γουσταρουν να γαμηθουν γιατι τους αρεσει, η ελληνιδα θεωρει οτι πρεπει να της εχεις υποχρεωση οτι πρεπει να της δωσεις την ψυχη σου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ξερω να σιδερωνω πολυ καλα(εως τελεια θα ελεγα)
να μαγειρευω σκετο καλα(τα βασικα αλλα αν αξιωθω να πειραματιστω μαθαινω)
δεν μαρεσουν οι λουι βιτον κλπ
ο μπαμπας μ'εμαθε να πληρωνω εγω και μονο τα δικα μου
πρεπει να χει πολυ καγκουραμαξο για να σχολιασω :P
επισης σιχαινομαι τα χλιδαμαξα γτ σταναχωριεσαι που λερωνεις το πατακι.




εχω ελπιδα να βρω αντρα??? :- :P
μεμο ελα...ασε τα πολιτικα και τις μαλακιες...βρηκαμε νυφη.... :2funny: :2funny:

υγ σιλβα εισαι σιγουρα ελληνιδα;μηπως γεννηθηκες εξωτερικο; :think:
υγ2 για δεν πας στο μια νυφη για τον γιο μου;
γιατί στο πρώτο ήταν κεφάτη; :2funny: :2funny: :2funny:
στο πρωτο ηταν για κλαματα οι ατακες...... :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μεμο ελα...ασε τα πολιτικα και τις μαλακιες...βρηκαμε νυφη.... :2funny: :2funny:

υγ σιλβα εισαι σιγουρα ελληνιδα;μηπως γεννηθηκες εξωτερικο; :think:
υγ2 για δεν πας στο μια νυφη για τον γιο μου;

αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!
επισης να προσθεσω πως ειμαι υποχονδρια στο θεμα καθαριοτητας τουαλετας!

γουσταρω να βρωμοκοπαει χλωρινιλα! :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!
επισης να προσθεσω πως ειμαι υποχονδρια στο θεμα καθαριοτητας τουαλετας!

γουσταρω να βρωμοκοπαει χλωρινιλα! :rockon: :rockon:
και γω ....την μπλε ή την κιτρινη βαζεις; :think:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
μετα βεβαια την εισαγωγη αλλαοδαπων γυναικων με καλυτερο μεσο ορο ομορφιας αρχιζουν και τα βρισκουν σκουρα


αλλωστε αντικειμενικα οι ελληνες αντρες ειναι ομορφοτεροι απο τις ελληνιδες γυναικες

 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
ερωτηση στην Γεωργιανη τραγουδιστρια για τη Eurovision που ειναι πανηψηλη και κουκλαρα πως βρισκει τους Ελληνες


απαντησε ομορφους και elegants
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αλλωστε αντικειμενικα οι ελληνες αντρες ειναι ομορφοτεροι απο τις ελληνιδες γυναικες
αυτο το ποστ θα το βαλω υπογραφη .....να το βαλει και φροντπειτζ ο αντισθενης καναν μηνα να μην το ξεχναμε.... :sunglasses:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μιλας σωστα και ομορφα....ειναι μεγαλη συζητηση....ποιος τις εχει κανει ετσι..δεν με απασχολει....βλεπω μετα λυπης μου παντως οτι πολλοι Ελληνες ανεξαρτητου ηλικιας εχουν στραφει στις ξενες....αντε να σε βοηθησω λιγο..με ενα μικρο παραδειγμα...ας υποθεσουμε.... οτι καμακωνεις μια Νεοελληνιδα..ηλικιας περιπου 24 χρ...και να σε κανει κεφι...δεν θα σου κατσει αμεσως για πολλους λογους..αλλα και να σου κατσει...γαμησι μαλακισμενο θα σου κανει...ενω μια π.χ Ρωσιδα...μια Τσεχα...μια Σερβα....ειναι αλλο πραγμα στο γαμησι φιλε...αυτες οι γυναικες γαμιουνται και το απολαμβανουν....ενω οι δικες μας οπως εχουν καταντησει....γαμιουνται γιατι πρεπει να το κανουν και αυτο...εχουν καταντησει οι περισσοτερες να τολμησω να πω προβληματικες!!!!!!!!!!!
φιλε μου τι να σου πω ισως εχεις πεσει στις περιπτωσεις.εμενα δεν μου εχει τυχει κατι στραβο μεχρι στιγμης στο θεμα του σεξ με τις ελληνιδες.απο αυτες που ειπες μονο σερβα δεν εχω κανει τεστ ντραιβ.απο οσες εχω δοκιμασει παντως,ελληνιδες,ρωσσιδες,πολωνες,ουγγαρεζες,τσεχες,σλοβακες,καλυτερες ειναι μακραν οι σλοβακες.και στο θεμα σεξ και στο θεμα σχεσης και συμπεριφορας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom