Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
πολυ ενταση ωμους ρε...
σιγα ρε δεν χρειαζονται και 100 πιεσεις για ωμους...αν παιζεις δυνατα παγκο,μονοζυγο

+1
βασικές πολυαρθρικές ασκήσεις
φέτος έμαθα κι εγώ τα μυστικά
έκανα σα μαλάκας 4 ασκήσεις για κάθε σημείο
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
αχααχαχχαχαχαχα
αστα να πανε!Ενας χαμενος χειμωνας παλιοτερα εξαιτιας αυτης της χαζης λογικης που πλασαρεται!!!
Μην πω για την μανια περι διατροφης που παραπλανουν καθε παιδακι οτι πρεπει να κανει 100 γευματα για να βαλει "ογκο" αχαχαχα

αστα να πανε κι εγω αργα ξεστραβωθηκα
μαρκεντινγκ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καλές οι πολυαρθρικες, βασικα οι καλυτερες, αλλα κάποια στιγμη θελουμε να αποκτησουμε και λεπτομερεια
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω και ζητω συγνωμη που μπανω στη συζητηση....αλλα σαν μεγαλος ανθρωπος στην ηλικια...προτιμω τις ξενες....θελω να μου πειτε..... οι σημερινεςν Ελληνιδες, ειναι τελειως μπαζα και σε εμφανιση και σε συμπεριφορα μπροστα π.χ...... στις Ρωσιδες???
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μπα εχω αρκετα λεφτα για να αγοραζω φιλετο κοτοπουλο αντι για σκατουλες.
Δεν πειραζει.Ο καθενας με βαση τις δυνατοτητες του!
αγοραζεις γιατι δεν εισαι αξιος να το παρεις μονος σου.οκ.πασσο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τις λεπτομερειες οπως τις ενοεις δεν τις αποκτας παντως με διακοσιες "βοηθητικες".
Εκτος αν εισαι σε πολυ πολυ προχωρημενο επιπεδο.
Δεν είπα διακόσιες βοηθητικές. Και το προχωρημενο επιπεδο για σενα μπορει σε μενα να μου φιανεται υπερβολικο, αυτα ειναι υποκειμενικα και εξαρτωνται απο τους στοχους που εχει βαλει ο καθενας, δε θελουν ολοι να ντουλαπιασουν.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δηλαδη ρε παιδια για να καταλαβω και ζητω συγνωμη που μπανω στη συζητηση....αλλα σαν μεγαλος ανθρωπος στην ηλικια...προτιμω τις ξενες....θελω να μου πειτε..... οι σημερινεςν Ελληνιδες, ειναι τελειως μπαζα και σε εμφανιση και σε συμπεριφορα μπροστα π.χ...... στις Ρωσιδες???
αγαπητε παιχτουρα.προτιμας τις ξενες γιατι το 20χρονο ρωσσακι θα ερθει μαζι σου για το 100αρικο 200αρικο....ενω το αντιστοιχο ελληνακι θα σε φτυσει και δικαιωματικα βεβαια.
αν και μεγαλος ηλικιακα δεν εχεις ιδεα απο την ζωη και αυτο με λυπει πραγματικα.συγκρινεις πραγματα που δεν γινεται να συγκριθουν.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Mαγκες οι ελληνιδες ειναι οτι ακριβως της καναμε....

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
απο τα σκουπιδια ολοι μπορουμε να "ψωνισουμε"
ολες ειναι σκουπιδια για σενα δηλαδη?και η μανα σου και η αδελφη σου?ρε μυαλο εχετε καθολου?
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συγκρινεται η πουτσα με την βουρτσα?αχαχχαχα
οχι μονο ειναι τριμπαζα οι ελεινιδες αλλα ουτε θηλυκοτητα δεν διαθετουν.Σαν νταλικιερηδες περπατανε στον δρομο αχαχαχα
ΑΞΙΟΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αγαπητε παιχτουρα.προτιμας τις ξενες γιατι το 20χρονο ρωσσακι θα ερθει μαζι σου για το 100αρικο 200αρικο....ενω το αντιστοιχο ελληνακι θα σε φτυσει και δικαιωματικα βεβαια.
αν και μεγαλος ηλικιακα δεν εχεις ιδεα απο την ζωη και αυτο με λυπει πραγματικα.συγκρινεις πραγματα που δεν γινεται να συγκριθουν.
 Σημερα εχω τα κεφια μου και δεν θα κανω αναλυσεις...ουτε η ηλικια ειναι αυτη που σας εγραψα....απλα σημειωσε  οτι μεχρι και εγω που ημουν υποστηρικτης της Νεοελληνιδας και αυτο το ξερουν τα παλαιοτερα μελη απο τις γραφες μου στο παρελθον....τους τελευταιους μηνες πιστευω οτι οι Ρωσιδες σε πολλα θεματα ειναι μπροστα απο τις δικες μας..... που εχουν καβαλησει το καλαμι της ανεξαρτησιας και της μαλακιας!!!!!!(μιλαω παντα για τις Νεοελληνιδες και οχι για τις παλιες Ελληνιδες που ειχαν αξια σε πολλα θεματα και κρατουσαν οικογενειες).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ολες ειναι σκουπιδια για σενα δηλαδη?και η μανα σου και η αδελφη σου?ρε μυαλο εχετε καθολου?
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
α ρε μαστερ...ποτε εγινες απο μουτιντ γουορντ;ολο παρασημα εισαι και προαγωγες..... :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΑΞΙΟΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  Σημερα εχω τα κεφια μου και δεν θα κανω αναλυσεις...ουτε η ηλικια ειναι αυτη που σας εγραψα....απλα σημειωσε  οτι μεχρι και εγω που ημουν υποστηρικτης της Νεοελληνιδας και αυτο το ξερουν τα παλαιοτερα μελη απο τις γραφες μου στο παρελθον....τους τελευταιους μηνες πιστευω οτι οι Ρωσιδες σε πολλα θεματα ειναι μπροστα απο τις δικες μας..... που εχουν καβαλησει το καλαμι της ανεξαρτησιας και της μαλακιας!!!!!!(μιλαω παντα για τις Νεοελληνιδες και οχι για τις παλιες Ελληνιδες που ειχαν αξια σε πολλα θεματα και κρατουσαν οικογενειες).
και μπορεις να μου πεις την νεοελληνιδα ποιος την εχει κανει ετσι?τοσο καιρο παραπονιομασταν οτι κερναμε συνεχεια εμεις,οτι τις παμε συνεχεια με το αμαξι μας,οτι δουλευουμε εμεις και αυτες καθονται.ε τωρα που αλλαξαν τα πραγματα,παλι θα παραπονιομαστε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και μπορεις να μου πεις την νεοελληνιδα ποιος την εχει κανει ετσι?τοσο καιρο παραπονιομασταν οτι κερναμε συνεχεια εμεις,οτι τις παμε συνεχεια με το αμαξι μας,οτι δουλευουμε εμεις και αυτες καθονται.ε τωρα που αλλαξαν τα πραγματα,παλι θα παραπονιομαστε?
ποτε αλλαξαν;που ζεις εσυ; σε αλλη χωρα;εγω ξερω μονο κατι ελληνιδες που δεν ξερουν να σιδερωσουν ενα παντελονι,να βρασουν ενα αυγο ή μια μακαροναδα της προκοπης,ολη μερα ονειρευονται λουι βιτον και γκουτσι,βαφονται σαν μποτσαρεδια,κανουν τα μεγαλυτερα στυλιστικα και ενδυματολογικα εγκληματα παντα και παντου,την περνανε παντα στο τζαμπε με κερασματα οταν βγαινουν με αντρες και τους κουτσομπολευουν κιολας κρινοντας απο το τι αμαξι εχουν μεχρι τι παπουτσι φοραν ενω τους στολιζουν και ως μαμακηδες και ανωριμους αν τους την πουν σε κατι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom