Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
1.εννοειται!
2.καπου μπερδευτηκες.δεν θεωρω αφυσικους τους αντρες που εχουν παει με πορνη.αλλα δε θεωρω και περιεργους αυτους που δεν εχουν παει ποτε.
και αν ΜΟΝΟ ΕΓΩ γνωριζω 5-6τετοιους τοτε μαλλον δεν ειναι οι εξαιρεσεις.οχι και ο κανονας φυσικα.
3.οι επιστημονικες μελετες αμφιβολλου προελευσεως μου εινα παντελως αδιαφορες.
4.κανενας δεν ενδιαφερετε εδω μεσα -ευτυχως-γ το πως ικανοποιουμαι εγω.δεν εχω βγαλει τον κωλο μου το μ@@νι μου και τις σεξουαλικες μου επιδοσεις στην φορα δεν δηλωνω μουναρα ουτε διαθεσιμη αρα δεν ασχολουνται μαζι μου...
5.το να ακουω τους συναγωνιστες οπως λες εδω μεσα στο θεμα των σχεσςων δε μου χρησιμευει σε τιποτα απολυτος.
καποια ατομα σε καποια θεματα ασχετα με βοηθησαν.σε αυτο οχι...δε το χρειαζομαι αλλωστε.οχι γτ ειμαι η ιερια του σεξ αλλα γτ εχω φιλους να τα συζηταω ...

σε καλυψα;!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ψαχνουν για κατι πολυ ανωτερο απο αυτες.Οπως αν παρεις μια εφημεριδα και δεν βρισκεις ελληνιδα για μπέϊμπυ σιτερ ,ουτε καθαριστρια ,ουτε αποκλειστικη νοσοκομα ,παρα μονο εξαιρεσεις ,ετσι
70%απο τις ελληνιδες προτιμουν να ειναι μονες
τους ,παρα να εχουν σχεση με καποιον που να ειναι
ΙΔΙΟΣ σε "αξια " με αυτες !Θεωρουν οτι ειναι υψηλου επιπεδου ,και μενουν ΑΝΕΡΑΣΤΕΣ ,οπως μενουν ΑΝΕΡΓΕΣ και δεν πανε να δουλεψουν μπέϊμπυ σιτερ ,καθαριστριες κ.τ.λ.Ενω μπορεις να δεις
καθαριστριες ρωσσιδες ΜΑΝΟΥΛΙΑ .Και βγαζουν 1200 ευρω τον μηνα (Ρωτα για να βεβαιωθεις).
δε μπορω να εχω απαιτησεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;
και φυσικα να αναλαβω και την οποια ευθυνη μπορει να εχουν οι προτημησεις μου;
ρε αφηστε με ησυχη.
 

Επισκέπτης
Ψαχνουν για κατι πολυ ανωτερο απο αυτες.Οπως αν παρεις μια εφημεριδα και δεν βρισκεις ελληνιδα για μπέϊμπυ σιτερ ,ουτε καθαριστρια ,ουτε αποκλειστικη νοσοκομα ,παρα μονο εξαιρεσεις ,ετσι
70%απο τις ελληνιδες προτιμουν να ειναι μονες
τους ,παρα να εχουν σχεση με καποιον που να ειναι
ΙΔΙΟΣ σε "αξια " με αυτες !Θεωρουν οτι ειναι υψηλου επιπεδου ,και μενουν ΑΝΕΡΑΣΤΕΣ ,οπως μενουν ΑΝΕΡΓΕΣ και δεν πανε να δουλεψουν μπέϊμπυ σιτερ ,καθαριστριες κ.τ.λ.Ενω μπορεις να δεις
καθαριστριες ρωσσιδες ΜΑΝΟΥΛΙΑ .Και βγαζουν 1200 ευρω τον μηνα (Ρωτα για να βεβαιωθεις).
Πάντως τώρα με την κρίση να δεις που θα αρχίσουν να ερωτεύονται πάλι οι γυναίκες!!! :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
1.εννοειται!
2.καπου μπερδευτηκες.δεν θεωρω αφυσικους τους αντρες που εχουν παει με πορνη.αλλα δε θεωρω και περιεργους αυτους που δεν εχουν παει ποτε.
και αν ΜΟΝΟ ΕΓΩ γνωριζω 5-6τετοιους τοτε μαλλον δεν ειναι οι εξαιρεσεις.οχι και ο κανονας φυσικα.
3.οι επιστημονικες μελετες αμφιβολλου προελευσεως μου εινα παντελως αδιαφορες.
4.κανενας δεν ενδιαφερετε εδω μεσα -ευτυχως-γ το πως ικανοποιουμαι εγω.δεν εχω βγαλει τον κωλο μου το μ@@νι μου και τις σεξουαλικες μου επιδοσεις στην φορα δεν δηλωνω μουναρα ουτε διαθεσιμη αρα δεν ασχολουνται μαζι μου...
5.το να ακουω τους συναγωνιστες οπως λες εδω μεσα στο θεμα των σχεσςων δε μου χρησιμευει σε τιποτα απολυτος.
καποια ατομα σε καποια θεματα ασχετα με βοηθησαν.σε αυτο οχι...δε το χρειαζομαι αλλωστε.οχι γτ ειμαι η ιερια του σεξ αλλα γτ εχω φιλους να τα συζηταω ...

σε καλυψα;!
Μπορεις να αναφερθεις στο πως ερεθιζονται
και χυνουν οι γυναικες .Ειναι ενδιαφερον να το ακουει κανεις απο μια γυναικα .Επισης το πως σκεφτονται οι γυναικες .
Για το πως σκεφτονται οι αντρες ,αυτο ειναι κατι
που ποτε δεν θα το μαθεις αρκετα.Αν εισαι γυναικα.
Ουτε χρειαζεται .Αν θελεις σωστη σχεση ,δεν χρειαζεται να εισαι χειριστικη (manipulative ),
αν εισαι συντροφικη φθανει για μια ικανοποιητικη σχεση.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
δε μπορω να εχω απαιτησεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;
και φυσικα να αναλαβω και την οποια ευθυνη μπορει να εχουν οι προτημησεις μου;
ρε αφηστε με ησυχη.
Ασφαλως και μπορεις να εχεις απαιτησεις .
Απαιτησεις ειχε και η Μαρια -Αντουανετα και ετρωγε μονο παντεσπανι ,δεν ετρωγε ψωμι .Το θεμα ομως ειναι οτι με τις υπερβολικες απαιτησεις δεν θα τρως ουτε
παντεσπανι,ουτε ψωμι ,ουτε ψωλη.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Πάντως τώρα με την κρίση να δεις που θα αρχίσουν να ερωτεύονται πάλι οι γυναίκες!!! :grin:
Πρεπει να πεινασουν πολυ ,για να προσγειωθουν .Παπαζολ ,επειδη εισαι 21 χρονων ,ακου κατι πρακτικο .Αν θες να βρεις γκομενα ,ψαξε σ'αυτες
που εργαζονται .Αυτες ειναι προσγειωμενες.
 

Επισκέπτης
1.εννοειται!
2.καπου μπερδευτηκες.δεν θεωρω αφυσικους τους αντρες που εχουν παει με πορνη.αλλα δε θεωρω και περιεργους αυτους που δεν εχουν παει ποτε.
και αν ΜΟΝΟ ΕΓΩ γνωριζω 5-6τετοιους τοτε μαλλον δεν ειναι οι εξαιρεσεις.οχι και ο κανονας φυσικα.
3.οι επιστημονικες μελετες αμφιβολλου προελευσεως μου εινα παντελως αδιαφορες.
4.κανενας δεν ενδιαφερετε εδω μεσα -ευτυχως-γ το πως ικανοποιουμαι εγω.δεν εχω βγαλει τον κωλο μου το μ@@νι μου και τις σεξουαλικες μου επιδοσεις στην φορα δεν δηλωνω μουναρα ουτε διαθεσιμη αρα δεν ασχολουνται μαζι μου...
5.το να ακουω τους συναγωνιστες οπως λες εδω μεσα στο θεμα των σχεσςων δε μου χρησιμευει σε τιποτα απολυτος.
καποια ατομα σε καποια θεματα ασχετα με βοηθησαν.σε αυτο οχι...δε το χρειαζομαι αλλωστε.οχι γτ ειμαι η ιερια του σεξ αλλα γτ εχω φιλους να τα συζηταω ...

σε καλυψα;!

:smitten: :smitten:
*ειδικα για το 4 και το 5.
 

Επισκέπτης
Πρεπει να πεινασουν πολυ ,για να προσγειωθουν .Παπαζολ ,επειδη εισαι 21 χρονων ,ακου κατι πρακτικο .Αν θες να βρεις γκομενα ,ψαξε σ'αυτες
που εργαζονται
.Αυτες ειναι προσγειωμενες.
Εχείς πάει σε μπάρ να δεις πόσοι κολλάνε στις γκαρσόνες;! :grin: :think:

Oυρά λέμε,μεγάλος ο ανταγωνισμός!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μπορεις να αναφερθεις στο πως ερεθιζονται
και χυνουν οι γυναικες .Ειναι ενδιαφερον να το ακουει κανεις απο μια γυναικα .Επισης το πως σκεφτονται οι γυναικες .
Για το πως σκεφτονται οι αντρες ,αυτο ειναι κατι
που ποτε δεν θα το μαθεις αρκετα.Αν εισαι γυναικα.
Ουτε χρειαζεται .Αν θελεις σωστη σχεση ,δεν χρειαζεται να εισαι χειριστικη (manipulative ),
αν εισαι συντροφικη φθανει για μια ικανοποιητικη σχεση.
ακυρα ολα...σορρυ αλλα...ακυρα....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
νιιι!
γτ σωνει και καλα πρεπει να γραφουμε συμβουλιτσες και να το παιζουμε γκομενες? :-
γτ εδω μεσα ειναι σαιτ γ μπουρδελα.ειναι γ αντρες.οποια δε γαμιεται με ολους πρεπει να φυγει.
αυτο ακουγα συνεχεια πριν 2 χρονια που μπηκα απο ολους σχεδον απο λιγοτερους τωρα ...
 

Επισκέπτης
γτ εδω μεσα ειναι σαιτ γ μπουρδελα.ειναι γ αντρες.οποια δε γαμιεται με ολους πρεπει να φυγει.
αυτο ακουγα συνεχεια πριν 2 χρονια που μπηκα απο ολους σχεδον απο λιγοτερους τωρα ...
Γιατί ρε πούστη μου δεν ακούς,γιατί;! :grin: :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
πορνη.αλλα δε θεωρω και περιεργους αυτους που δεν εχουν παει ποτε.
και αν ΜΟΝΟ ΕΓΩ γνωριζω 5-6τετοιους τοτε μαλλον δεν ειναι οι εξαιρεσεις.οχι και ο κανονας φυσικα.
Κοίτα, πολλοί δεν έχουν πάει ποτέ τους, αλλά για αυτους τους 5-6 που λες ότι δεν έχουν πάει επειδή στο έχουν πει εσένα, μόνο αν έχεις τοποθετήσει κοριό στο πουλί τους θα είσαι σίγουρη.
Κακά τα ψέματα σε γυναίκα είναι δύσκολο να το πεις, έστω κι αν είναι φίλη
 

Επισκέπτης
γτ εδω μεσα ειναι σαιτ γ μπουρδελα.ειναι γ αντρες.οποια δε γαμιεται με ολους πρεπει να φυγει.
αυτο ακουγα συνεχεια πριν 2 χρονια που μπηκα απο ολους σχεδον απο λιγοτερους τωρα ...

χμμ ναι σωστο κι αυτο.
αλλα με οσους μιλαω οοοολοι λενε οτι πλεον το φορουμ εχει αλλαξει και δεν ειναι οπως ηταν πρωτα (για κακο το λενε αυτο :2funny:) οποτε ολα οκ! :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
χμμ ναι σωστο κι αυτο.
αλλα με οσους μιλαω οοοολοι λενε οτι πλεον το φορουμ εχει αλλαξει και δεν ειναι οπως ηταν πρωτα (για κακο το λενε αυτο :2funny:) οποτε ολα οκ! :sunglasses:
Δε χρειάζεται να στο πουν, δες για λίγο παλιότερα θρεντ, λίγες σελίδες και καλές, τώρα και θρεντ πώς να μην αστοχώ στο κατούρημα να ανοιχτεί θα φτάσει τουλάχιστον τις 20 σελίδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom