Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Thanks!!! :headbang2:

Oxί τιπότα άλλο αλλά μου αρέσει μία ελληνίδα ή ελλειινίδα(θα δείξει) και χρειάζομαι αισιοδοξία!!! :booty: :dancing:
να μην εισαι λιγουρης και γατακι

θα την πεφτεις μονο σ οποια γουσταρεις πολυ και τις αλλες θα τις γραφεις στ αρχιδια σου
 

Επισκέπτης
κανονισε να εισαι προκατειλημενος κι εσυ και να φερθεις σα μαλακας! :sunglasses:
Μπαα εγώ πρώτα βλέπω και μετά έρχεται η προκατάληψη!!! :rolleyes:

Πάντως αν δω πολλές ακόμα από το απαίσιο μοντέλο θα πάω για απόσυρση(:priest:) ή θα αλλάξω σεξουαλικό προσανατολισμό!!! :grin:

Υ.Γ.Ρε γμτ έχω την εντύπωση οτί πιο εύκολα βρίσκεις γκόμενο παρά γκόμενα στις ημέρες μας!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παπαζόλη κόψε τη μίρλα λέμε και κάνε παρέα με ρώσους/ουκρανούς/γεωργιανούς/ό,τι να'ναι μπας και γνωρίσεις καμιά γυναίκα τους και σου φύγει η κάψα, έλεος πια  :2funny:
Εγώ θέλω αλλά πού να τους βρώ;! :grin: :think:

Εχείς να μου συστήσεις τίποτα;! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σαν προσωπική αιχμή μου ακούστηκε αυτό..........

καμια σχεση! επειδη γκρινιαζει συνεχεια το ειπα και στο τελος θα φτασει σε σημειο αι σιχτιρ κι εσυ κι ο γρυλλος σου χωρις να εχει καν ανοιξει το στομα της η αλλη!  :2funny:


Μπαα εγώ πρώτα βλέπω και μετά έρχεται η προκατάληψη!!! :rolleyes:

Πάντως αν δω πολλές ακόμα από το απαίσιο μοντέλο θα πάω για απόσυρση(:priest:) ή θα αλλάξω σεξουαλικό προσανατολισμό!!! :grin:

Υ.Γ.Ρε γμτ έχω την εντύπωση οτί πιο εύκολα βρίσκεις γκόμενο παρά γκόμενα στις ημέρες μας!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ναι θα αποσυρθεις στα 20 σου εσυ!  :headbang:
υγ δεν ξεεεερω να σου απαντησω! η αληθεια ειναι οτι γκομενα δεν εχω βγαλει ποτε!  :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
καμια σχεση! επειδη γκρινιαζει συνεχεια το ειπα και στο τελος θα φτασει σε σημειο αι σιχτιρ κι εσυ κι ο γρυλλος σου χωρις να εχει καν ανοιξει το στομα της η αλλη!  :2funny:


ναι θα αποσυρθεις στα 20 σου εσυ!  :headbang:
υγ δεν ξεεεερω να σου απαντησω! η αληθεια ειναι οτι γκομενα δεν εχω βγαλει ποτε!  :boobies: :boobies:
Σου ξαναλέω:
Πρώτα έρχεται η μαλακία που θα ακούσω και μετά το αεί στο διάολο!!! :grin:

Τέκνο μου γιατί να μην ασχοληθώ με τον λόγο του θεού παρά των ελλειινίδων;! :cheesy: :think:

Y.Γ.Θα το πω και αυτό δεν αντέχω: τις προάλλες αλλάξα σπίτι με έναν φίλο μου και κάλεσα κάποιες γνωστές,πόσο με συμπάθησαν ξαφνικά δεν περιγράφεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ.2 Ρε γμτ κάποιες είναι τραγικά ηλίθιες,ποιο μυαλό έχουν οι γλάστρες μου στο μπαλκόνι!!! :tooth:
 

Επισκέπτης
βλεπεις?
αντι να αναπαντησεις σε μενα καθεσαι και ρωτας τη μπουμπ και τη βελβι :uglystupid:

δε γινεται ετσι
Να σου απαντήσω και εσένα λοιπόν ;) :

Η γνώμη μου είναι θετική και οτί είναι από αυτές που αξίζουν!!! :rolleyes:

Τώρα αν βγει άνθρακας ο θησαυρός δεν ξέρω!!! :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μμμμ ζηλευει ο νωντας.. καλα καλα θα σε κανουμε κι εσενα παρεα :boobies:

χαχαχαχαχαχαχχαα

μαλακα νωντα καταντησες να σε γελαει η βολβω. πηγαινε γωνια με τον αλβανο να τα πιειτε παρεα  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Σου ξαναλέω:
Πρώτα έρχεται η μαλακία που θα ακούσω και μετά το αεί στο διάολο!!! :grin:

Τέκνο μου γιατί να μην ασχοληθώ με τον λόγο του θεού παρά των ελλειινίδων;! :cheesy: :think:

Y.Γ.Θα το πω και αυτό δεν αντέχω: τις προάλλες αλλάξα σπίτι με έναν φίλο μου και κάλεσα κάποιες γνωστές,πόσο με συμπάθησαν ξαφνικά δεν περιγράφεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ.2 Ρε γμτ κάποιες είναι τραγικά ηλίθιες,ποιο μυαλό έχουν οι γλάστρες μου στο μπαλκόνι!!! :tooth:
δεν υπαρχουν γυναικες τραγικα ηλιθιες...μονο αντρες

οι γυναικες λιγο πολυ το ιδιο μυαλο εχουν ολες

εσυ δεν ξερεις να τους μιλησεις


 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Y.Γ.Θα το πω και αυτό δεν αντέχω: τις προάλλες αλλάξα σπίτι με έναν φίλο μου και κάλεσα κάποιες γνωστές,πόσο με συμπάθησαν ξαφνικά δεν περιγράφεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Συναγελάζεσαι και με μη Ελλεινίδες...??? :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Να σου απαντήσω και εσένα λοιπόν ;) :

Η γνώμη μου είναι θετική και οτί είναι από αυτές που αξίζουν!!! :rolleyes:

Τώρα αν βγει άνθρακας ο θησαυρός δεν ξέρω!!! :headbang:

εγω θελω να εισαι αυθεντικος ελλεηνας. Αμα σου κατσει ειναι καλο μουνι, αμα σε κλασει ειναι μπαζολα ελλεηνιδα  :rockon:
 

Επισκέπτης
δεν υπαρχουν γυναικες τραγικα ηλιθιες...μονο αντρες

οι γυναικες λιγο πολυ το ιδιο μυαλο εχουν ολες

εσυ δεν ξερεις να τους μιλησεις
Απλά δεν μπαίνω στον κόπο να ασχοληθώ με τα γυναικάκια που είναι η πλειοψηφία!!! :P

 

Επισκέπτης
Σου ξαναλέω:
Πρώτα έρχεται η μαλακία που θα ακούσω και μετά το αεί στο διάολο!!! :grin:

Τέκνο μου γιατί να μην ασχοληθώ με τον λόγο του θεού παρά των ελλειινίδων;! :cheesy: :think:

Y.Γ.Θα το πω και αυτό δεν αντέχω: τις προάλλες αλλάξα σπίτι με έναν φίλο μου και κάλεσα κάποιες γνωστές,πόσο με συμπάθησαν ξαφνικά δεν περιγράφεται!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ.2 Ρε γμτ κάποιες είναι τραγικά ηλίθιες,ποιο μυαλό έχουν οι γλάστρες μου στο μπαλκόνι!!! :tooth:

ναι ρε καλο το καταλαβα! απλα απαντησα στον αγιανα που με ρωτησε αν ηταν προσωπικη αιχμη εκεινο που σου ειχα πει ΠΡΙΝ μου απαντησεις! χαχα

υγ1 εχει κανα λοφτ ο φιλος?
υγ2 τα ιδια ισχυουν για ολους ρει
 

Επισκέπτης
ναι ρε καλο το καταλαβα! απλα απαντησα στον αγιανα που με ρωτησε αν ηταν προσωπικη αιχμη εκεινο που σου ειχα πει ΠΡΙΝ μου απαντησεις! χαχα

υγ1εχει κανα λοφτ ο φιλος?

υγ2 τα ιδια ισχυουν για ολους ρει
Ενά ικανοποιητικό 2άρι στην Καλαμαριά,κόστος περίπου 180.000-200.000e,
πολύ καλύτερο από το δικό μου ενοικιαζόμενο στουντιακί πάντως!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom