Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
θενκς παιδια. :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε νωντα σε παραδεχομαι ! Ουτε ο Ζαν Φρανσουα
Σαμπολλιον να ησουν !
Το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ σε ποια κατηγορια ειναι ,παρεμπιπτοντως ?
Τελικα εισαι δυναμη ,5,2% λιπος ,αδελφακι της Κέϊτ Μος !
Αποκρυπτογραφησε τα ιερογλυφικα!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εσυ ουτε ο μαριος51 να ησουνα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
                      :rolleyes:
                         


                           
Δεν ειπα κατι αρνητικο για σενα ,βρε απαισιοδοξε !Θετικο ηταν !Εισαι σαν το καναρινι που τρομοκρατειται οταν του βαζω νερακι και την τροφη του !
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εχεις καναρινι μωρη αδερφαρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι ,εχει η μανα μου ,νωντακο .Δεν ειμαι γκέϋ
φιλαρακο ,οπως ο Γαλατης στο αβαταρ σου .Εσυ εισαι ομως σαν καναρινακι ,γι'αυτο και εβαλες και αυτο το πορτοκαλι αβαταρ .Απαντησε μου τωρα ,σε ποια κατηγορια ειναι το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ που εχεις ανοιξει.Σε μερικες απαντησεις εχεις πει κατι καλα ,νωντα ,που εισαι ολος προσοντα !
 

Επισκέπτης
Οχι ,εχει η μανα μου ,νωντακο .Δεν ειμαι γκέϋ
φιλαρακο ,οπως ο Γαλατης στο αβαταρ σου .Εσυ εισαι ομως σαν καναρινακι ,γι'αυτο και εβαλες και αυτο το πορτοκαλι αβαταρ .Απαντησε μου τωρα ,σε ποια κατηγορια ειναι το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ που εχεις ανοιξει.Σε μερικες απαντησεις εχεις πει κατι καλα ,νωντα ,που εισαι ολος προσοντα !
δεν εχω ανοιξει κανενα θρεντ μαλακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω ανοιγω μονο μαλακια θρεντ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Οχι ,εχει η μανα μου ,νωντακο .Δεν ειμαι γκέϋ
φιλαρακο ,οπως ο Γαλατης στο αβαταρ σου .Εσυ εισαι ομως σαν καναρινακι ,γι'αυτο και εβαλες και αυτο το πορτοκαλι αβαταρ .Απαντησε μου τωρα ,σε ποια κατηγορια ειναι το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ που εχεις ανοιξει.Σε μερικες απαντησεις εχεις πει κατι καλα ,νωντα ,που εισαι ολος προσοντα !

τσιμπα το...συγχωνευτηκε
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
δεν εχω ανοιξει κανενα θρεντ μαλακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εγω ανοιγω μονο μαλακια θρεντ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ωραια αρχηγε νωντα ,που αμεσως καταλαβες
την λεξη εκδυτστουν ,ενω η σιλβα εψαχνε απελπισμενα τον Μπαμπινιωτη .Πες μου τωρα σε παρακαλω ,σε ποια κατηγορια ειναι το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ ,γιατι γραφει κατι για τον Θουκυδιδη .Κανε μου την χαρη ,βρε νωντα και
σε εχω συμπαθησει !
 

Επισκέπτης
Ωραια αρχηγε νωντα ,που αμεσως καταλαβες
την λεξη εκδυτστουν ,ενω η σιλβα εψαχνε απελπισμενα τον Μπαμπινιωτη .Πες μου τωρα σε παρακαλω ,σε ποια κατηγορια ειναι το θρεντ ΜΑΛΑΚΙΑ ,γιατι γραφει κατι για τον Θουκυδιδη .Κανε μου την χαρη ,βρε νωντα και
σε εχω συμπαθησει !
απο πανω σου σπιρτο
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ωπ ,απαντησες πριν προλαβω να στειλω την δευτερη απαντηση!
Αρχηγε νωντα εισαι ΜΑΛΑΜΑ !
Σου ευχομαι να κερδισεις το Λοττο και να γαμησεις την Τζουλια μας !
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σημερινό happening με Ελεεινίδα τραπεζικό υπάλληλο....:

Πλησιάζω να ρωτήσω που θα εξυπηρετηθώ για μία υπόθεσή μου. Αυτή, ξανθιά (βαμμένη) με +20 κιλά πάνω από το κανονικό της και πατσοκοιλιές) μιλάει στο τηλέφωνο, προφανώς με κάποια φίλη της.

Από τα συμφραζόμενα, καταλαβαίνω πως μιλάει για τον νέο της γκόμενο, και την ρωτάει η φίλη της από την άλλη άκρη του τηλεφώνου, αν είναι καλός! Της απαντάει αυτή που είναι μπροστά μου: "Ναι, καλός είναι, πολύ καλός!"

Αντιλαμβάνομαι ότι η φίλη της, της εύχεται να πάνε όλα καλά (και να τυλίξει επιτέλους το κορόϊδο). Η τραπεζικός Ελλεινίδα απαντάει:" Αμήν βρε παιδί μου, Αμήν!". Κι εκεί τελειώνει η τηλεφωνική επικοινωνία για να εξυπηρετηθώ κι εγώ με τη σειρά μου.

Αλλη μία υπέρβαρη και με κυτταρίτιδα Ελλεεινίδα που ο μοναδικός σκοπός της είναι να βολευτεί για να μην μείνει στο ράφι..........!
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Σημερινό happening με Ελεεινίδα τραπεζικό υπάλληλο....:

Πλησιάζω να ρωτήσω που θα εξυπηρετηθώ για μία υπόθεσή μου. Αυτή, ξανθιά (βαμμένη) με +20 κιλά πάνω από το κανονικό της και πατσοκοιλιές) μιλάει στο τηλέφωνο, προφανώς με κάποια φίλη της.

Από τα συμφραζόμενα, καταλαβαίνω πως μιλάει για τον νέο της γκόμενο, και την ρωτάει η φίλη της από την άλλη άκρη του τηλεφώνου, αν είναι καλός! Της απαντάει αυτή που είναι μπροστά μου: "Ναι, καλός είναι, πολύ καλός!"

Αντιλαμβάνομαι ότι η φίλη της, της εύχεται να πάνε όλα καλά (και να τυλίξει επιτέλους το κορόϊδο). Η τραπεζικός Ελλεινίδα απαντάει:" Αμήν βρε παιδί μου, Αμήν!". Κι εκεί τελειώνει η τηλεφωνική επικοινωνία για να εξυπηρετηθώ κι εγώ με τη σειρά μου.

Αλλη μία υπέρβαρη και με κυτταρίτιδα Ελλεεινίδα που ο μοναδικός σκοπός της είναι να βολευτεί για να μην μείνει στο ράφι..........!

Όλα αυτά τα αντιλήφθηκες από 2 φράσεις;
Ποιος είσαι ρε τύπε, ο μάντης Κάλχας;;
 

Επισκέπτης
Σημερινό happening με Ελεεινίδα τραπεζικό υπάλληλο....:

Πλησιάζω να ρωτήσω που θα εξυπηρετηθώ για μία υπόθεσή μου. Αυτή, ξανθιά (βαμμένη) με +20 κιλά πάνω από το κανονικό της και πατσοκοιλιές) μιλάει στο τηλέφωνο, προφανώς με κάποια φίλη της.

Από τα συμφραζόμενα, καταλαβαίνω πως μιλάει για τον νέο της γκόμενο, και την ρωτάει η φίλη της από την άλλη άκρη του τηλεφώνου, αν είναι καλός! Της απαντάει αυτή που είναι μπροστά μου: "Ναι, καλός είναι, πολύ καλός!"

Αντιλαμβάνομαι ότι η φίλη της, της εύχεται να πάνε όλα καλά (και να τυλίξει επιτέλους το κορόϊδο). Η τραπεζικός Ελλεινίδα απαντάει:" Αμήν βρε παιδί μου, Αμήν!". Κι εκεί τελειώνει η τηλεφωνική επικοινωνία για να εξυπηρετηθώ κι εγώ με τη σειρά μου.

Αλλη μία υπέρβαρη και με κυτταρίτιδα Ελλεεινίδα που ο μοναδικός σκοπός της είναι να βολευτεί για να μην μείνει στο ράφι..........!

ελεος καλε!! εβγαλες ολο το στορυ με 2 φρασεις που ειπε! δλδ αποκλειεται να της ειπε η αλλη στο τηλ, πωωω ελπιζω να συνεχισει να σε πηδαει ετσι αυτος, ακουγεσαι πολυ χαρουμενη και να απαντησε αμηηηην βρε παιδι μου αμηηην  :boobies: :boobies:

τεσπα, το νοημα ειναι οτι μπορει να εννοουσε 435632 πραγματα αλλα ο προκατειλημενος ανθρωπος βγαζει ματι..  :rolleyes:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
αμάν ρε βέλβι τίποτα δεν έμαθες, αφού δεν την πηδάει αυτός, την έχει για τα μάτια του κόσμου αλλά πηδάει ξένες. και αυτή εφόσον είναι ελεεινίδα σιγά μην θέλει σεξ, στάνταρ θα μιλούσανε για γάμο.

νουμπάδες πφφφ
 

Επισκέπτης
ελεος καλε!! εβγαλες ολο το στορυ με 2 φρασεις που ειπε! δλδ αποκλειεται να της ειπε η αλλη στο τηλ, πωωω ελπιζω να συνεχισει να σε πηδαει ετσι αυτος, ακουγεσαι πολυ χαρουμενη και να απαντησε αμηηηην βρε παιδι μου αμηηην  :boobies: :boobies:

τεσπα, το νοημα ειναι οτι μπορει να εννοουσε 435632 πραγματα αλλα ο προκατειλημενος ανθρωπος βγαζει ματι..  :rolleyes:
αμάν ρε βέλβι τίποτα δεν έμαθες, αφού δεν την πηδάει αυτός, την έχει για τα μάτια του κόσμου αλλά πηδάει ξένες. και αυτή εφόσον είναι ελεεινίδα σιγά μην θέλει σεξ, στάνταρ θα μιλούσανε για γάμο.

νουμπάδες πφφφ
Σαν τις μύγες στο σκατό ένα πράγμααα είστε!!! :grin:

Πάντως με ελληνίδα την πάτησα πρόσφατα,αν μου βγει ελλεεινίδα θα δείξει!!! :P
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ελεος καλε!! εβγαλες ολο το στορυ με 2 φρασεις που ειπε! δλδ αποκλειεται να της ειπε η αλλη στο τηλ, πωωω ελπιζω να συνεχισει να σε πηδαει ετσι αυτος, ακουγεσαι πολυ χαρουμενη και να απαντησε αμηηηην βρε παιδι μου αμηηην  :boobies: :boobies:

τεσπα, το νοημα ειναι οτι μπορει να εννοουσε 435632 πραγματα αλλα ο προκατειλημενος ανθρωπος βγαζει ματι..  :rolleyes:

Τα γραφόμενα του υποφαινόμενου, απηχούν προσωπικές του απόψεις!

Πάντως ότι σημασία και να είχε η στιχομυθία που μοιράστηκα μαζί σας, η θλιβερή Ελληνική πραγματικότητα, είναι εδώ και μας συντροφεύει!
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
...και δεν σε είχα για τόσο προκατειλημμένο....

:sunglasses:
΄
μέρος της θλιβερής πραγματικότητας, όπως την αποκαλείς, είμαστε όλοι μας.... απλά μερικές φορές βολεύει να μην θεωρούμε τον εαυτό μας μέρος όλου αυτού.

:-*
 

Επισκέπτης
...και δεν σε είχα για τόσο προκατειλημμένο.... :sunglasses:
΄
μέρος της θλιβερής πραγματικότητας, όπως την αποκαλείς, είμαστε όλοι μας.... απλά μερικές φορές βολεύει να μην θεωρούμε τον εαυτό μας μέρος όλου αυτού. :-*
Η διαφορά πάντως ''σκάρτου'' άντρα με ''σκάρτη'' γυναίκα είναι:

Α)Ο άντρας κυνηγάει για να γαμήσει όσο γίνεται πιο ωραία πολλές φορές(ο μέγας γαμίας που θέλουμε σχεδόν όλοι λίγο-πολύ να είμαστε).

Β)Η γυναίκα όσο γίνεται πιο πλούσιο(τα γυναικάκια που λένε που κοιτάν τον κώλο τους να βολέψουν χωρίς αν είναι δυνατόν να κουνάνε ούτε δακτυλάκι).

Πες μου τώρα εσύ ή όποια άλλη το σωστότερο και δικαιότερο:

Να θες να γαμήσεις κάποιες φορές ή να θες να γαμάς και να δέρνεις για πάντα;! :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom