Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
αμάν ρε βέλβι τίποτα δεν έμαθες, αφού δεν την πηδάει αυτός, την έχει για τα μάτια του κόσμου αλλά πηδάει ξένες. και αυτή εφόσον είναι ελεεινίδα σιγά μην θέλει σεξ, στάνταρ θα μιλούσανε για γάμο.

νουμπάδες πφφφ

μπαρδον μωρεεεεεεεε :-
παω να καταστρωσω τα υποχθονια σχεδια μου για να τυλιξω τον καλο μου (evil τριψιμο χεριων με σατανικο γελιο χαρ χαρ χαρ)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
...και δεν σε είχα για τόσο προκατειλημμένο....

Η κάθε προκατάλειψη, ζυμώνεται με το πέρασμα του καιρού, και βάσει των εμπειριών και καταστάσεων που έχει ζήσει ο καθείς.

μέρος της θλιβερής πραγματικότητας, όπως την αποκαλείς, είμαστε όλοι μας.... απλά μερικές φορές βολεύει να μην θεωρούμε τον εαυτό μας μέρος όλου αυτού.

Εφ'όσον ζούμε αυτή την πραγματικότητα, είμαστε ταυτόχρονα τμήμα της. Απλά, εδώ στην Ελλάδα, εσείς έχετε το μαχαίρι και το πεπόνι, οπότε ότι αλλαγή προκύψει είτε προς το καλύτερο, είτε προς το χειρότερο, θα ευθύνεστε εσείς γι'αυτή.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
αμάν ρε βέλβι τίποτα δεν έμαθες, αφού δεν την πηδάει αυτός, την έχει για τα μάτια του κόσμου αλλά πηδάει ξένες. και αυτή εφόσον είναι ελεεινίδα σιγά μην θέλει σεξ, στάνταρ θα μιλούσανε για γάμο.

νουμπάδες πφφφ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Eσυ κοροιδευεις..(με πολυ χιουμοριστικο τροπο..οντως)
αλλα.. δυστυχως ετσι ειναι το 90% των ελληνιδων!!! :sunglasses:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.848
Πόντοι
12.056
.

Εφ'όσον ζούμε αυτή την πραγματικότητα, είμαστε ταυτόχρονα τμήμα της. Απλά, εδώ στην Ελλάδα, εσείς έχετε το μαχαίρι και το πεπόνι, οπότε ότι αλλαγή προκύψει είτε προς το καλύτερο, είτε προς το χειρότερο, θα ευθύνεστε εσείς γι'αυτή.


Το μαχαιρι και το πεπονι καποιος τους το δινει agiana. :sunglasses:
Αν προλαβεις να τα παρεις πισω Καλως...αλλιως επαιξες και εχασες  :sunglasses:
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Θα σου απαντήσω ότι

σύμφωνα με το Α οι περισσότεροι ψάχνουν να μαμήσουνε...το πόσοι το κάνουν καλά.... άσε με να έχω διαφορετική άποψη. Δεν λέω ότι είναι λίγοι, αλλά σίγουρα δεν είναι όλοι όσοι λένε ότι μαμάνε καλά. "Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι..." ταιριάζει απόλυτα.

Όσο για το Β δεν μπορώ να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω. Νομίζω πως από τον καιρό που γκομένιζα εγώ έχουν όντως αλλάξει τα πράγματα και τα κορίτσια τώρα κοιτάνε ολοένα και περισσότερο τα λεφτά. Δεν αντιλέγω. Απλά δεν θεωρώ ότι έχει να κάνει με την εθνικότητα αυτό το πράγμα.

Δηλαδή οι Ρωσίδες, Βουλγάρες, Ρουμάνες και δεν ξέρω γω ποιες άλλες...κοιτάνε τον έρωτα ή να μαμηθούν μόνο .... ???
Μην τρελάθούμε  :rolleyes:

 

Επισκέπτης
Θα σου απαντήσω ότι

σύμφωνα με το Α οι περισσότεροι ψάχνουν να μαμήσουνε...το πόσοι το κάνουν καλά.... άσε με να έχω διαφορετική άποψη. Δεν λέω ότι είναι λίγοι, αλλά σίγουρα δεν είναι όλοι όσοι λένε ότι μαμάνε καλά. "Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι..." ταιριάζει απόλυτα.

Όσο για το Β δεν μπορώ να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω. Νομίζω πως από τον καιρό που γκομένιζα εγώ έχουν όντως αλλάξει τα πράγματα και τα κορίτσια τώρα κοιτάνε ολοένα και περισσότερο τα λεφτά. Δεν αντιλέγω. Απλά δεν θεωρώ ότι έχει να κάνει με την εθνικότητα αυτό το πράγμα.

Δηλαδή οι Ρωσίδες, Βουλγάρες, Ρουμάνες και δεν ξέρω γω ποιες άλλες...κοιτάνε τον έρωτα ή να μαμηθούν μόνο .... ???
Μην τρελάθούμε  :rolleyes:

Απλά πιστεύω επειδή πολλές τους έχουν ζήσει απίστευτη φτώχεια θα αρκεστούν σε λιγότερα ευκολότερα.
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Απλά πιστεύω επειδή πολλές τους έχουν ζήσει απίστευτη φτώχεια θα αρκεστούν σε λιγότερα ευκολότερα.

πάω πάσο. Αυτό που προσπαθώ να πώ με απλά λόγια είναι ότι δεν ευθύνονται μόνο οι ελλεεινήδες για την κατάσταση που επικρατεί. Κάπου βρήκαν και πάτησαν και έχουν τέτοιες απαιτήσεις όπως λέτε. Επομένως κάποιοι άντρες συνέβαλλαν στο να ενισχύσουν αυτή τους την συμπεριφορά.

Γιατί κι εγώ μπορεί να ζητάω και να απαιτώ διάφορα, αλλά άμα δεν μου τα δώσει κανείς...???!!!  :sunglasses:

 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
πάω πάσο. Αυτό που προσπαθώ να πώ με απλά λόγια είναι ότι δεν ευθύνονται μόνο οι ελλεεινήδες για την κατάσταση που επικρατεί. Κάπου βρήκαν και πάτησαν και έχουν τέτοιες απαιτήσεις όπως λέτε. Επομένως κάποιοι άντρες συνέβαλλαν στο να ενισχύσουν αυτή τους την συμπεριφορά.

Γιατί κι εγώ μπορεί να ζητάω και να απαιτώ διάφορα, αλλά άμα δεν μου τα δώσει κανείς...???!!!  :sunglasses:
Σιγουρα...
Φταινε και οι αντρες.. που οι περισσοτεροι ειναι 'δουλοι'..
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
πάω πάσο. Αυτό που προσπαθώ να πώ με απλά λόγια είναι ότι δεν ευθύνονται μόνο οι ελλεεινήδες για την κατάσταση που επικρατεί. Κάπου βρήκαν και πάτησαν και έχουν τέτοιες απαιτήσεις όπως λέτε. Επομένως κάποιοι άντρες συνέβαλλαν στο να ενισχύσουν αυτή τους την συμπεριφορά.

Γιατί κι εγώ μπορεί να ζητάω και να απαιτώ διάφορα, αλλά άμα δεν μου τα δώσει κανείς...???!!!  :sunglasses:

Εγω εχω βαρεθει να λεω οτι πιο πολυ φταινε οι αντρες εδω που κατα το 99% ειναι τελειως ασχετοι απο γυναικες,μπαζοφιλοι και μαλακες.

 

Επισκέπτης
πάω πάσο. Αυτό που προσπαθώ να πώ με απλά λόγια είναι ότι δεν ευθύνονται μόνο οι ελλεεινήδες για την κατάσταση που επικρατεί. Κάπου βρήκαν και πάτησαν και έχουν τέτοιες απαιτήσεις όπως λέτε. Επομένως κάποιοι άντρες συνέβαλλαν στο να ενισχύσουν αυτή τους την συμπεριφορά.

Γιατί κι εγώ μπορεί να ζητάω και να απαιτώ διάφορα, αλλά άμα δεν μου τα δώσει κανείς...???!!!  :sunglasses:
Και όμως ναι,
είναι η τάσση-φύση του άντρα να λειτουργεί με το πουλί του,αυτό πληρώνουμε!!! :headbang:
Η γυναίκα πραγματικά δεν έχει πρόβλημα να την βγάζει με δονητές και δακτυλάκια εσαεί,στο άντρα κάποια στιγμή μόνο με  (:bigdick:) θα λασκάρει!!! :rolleyes:
Σήμερα δεν την πέφτεις εύκολα όχι από ηττοπάθεια αλλά επειδή ξέρεις και βλέπεις,ακόμα και από εκεί που δεν το περίμενα μου έχουν έρθει κεραυνοί!!! :P

Υ.Γ.Τώρα αν έχω πέσει τόσο μέσα στα σκατά ή αυτά με κυνηγάνε δεν ξέρω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σιγουρα...
Φταινε και οι αντρες.. που οι περισσοτεροι ειναι 'δουλοι'..
Εγω εχω βαρεθει να λεω οτι πιο πολυ φταινε οι αντρες εδω που κατα το 99% ειναι τελειως ασχετοι απο γυναικες,μπαζοφιλοι και μαλακες.
Ρε παλικάρια λογικό είναι να έχουμε γίνει μπαζόφιλοι,μόνο αυτές μας καταδέχονται πλέον,το επόμενο βήμα ουρές έξω από τα μπουρδέλα/στούντιο!!! :headbang:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
παπαζόλη κόψε τη μίρλα λέμε και κάνε παρέα με ρώσους/ουκρανούς/γεωργιανούς/ό,τι να'ναι μπας και γνωρίσεις καμιά γυναίκα τους και σου φύγει η κάψα, έλεος πια  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom