Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
τώρα ζόρια που θα αποκτήσουν οι ελλεηνίδες που δεν θα τις βγάζουν οι γκόμενοι και να τους κερνάνε καφέδες,ποτά κλπ..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
70% .Ειναι 70% οι ελληνιδες γκονενες που δεν κανουν σεξ.(Συμφωνα με το Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο ,Μιχαλακοπουλου 58
Αθηνα ).Για να αλλαξει η κατασταση ,και για καλο τους και για
καλο μας ,πρεπει να πεισθουν ολες οι γκομενες οτι ΤΟ ΣΕΞ ειναι
ΑΠΟΛΑΥΣΗ για την ΓΥΝΑΙΚΑ.Πολλες γκομενες δεν εχουν οργασμο ,
επειδη δεν τις περιποιουνται οι αντρες και δεν εχουν νοιωσει
οτι ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ το ΣΕΞ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ. 
Φιλε τα ειπες ολα τωρα
νομιζω οτι αυτη ειναι η πηγη του κακου η [size=15pt]ΑΓΑΜΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑΣ ΤΟΥΣ[/size]
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
και αφου το ρίξαμε στα αστειάκια ...που ξερεις μπορει να δουμε και σενα να στηνεις κωλαράκι σε κανενα γερμαναρα κατακτητη για ένα πιατο φαι και τοτε πραγματικα θα δουμε ποσα πουτανακια υπαρχουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κοιτα και οι αρχαιοι ημων προγονοι τον περνανε ευχαριστως. Αλλα εσεις ομως απο πριγκιπισσες που ειστε τωρα θα γινετε σαν τις βραζιλιανες και τις κουβανες οχι στην ομορφια φυσικα και θα σας πεσει το τουπε. Αντε μετα να λες στις φιλες α εγω φετος ημουνα στην μυκονο, η τι λες τωρα εγω γεννησα στο ιασω! Ποσο ξενεροτες ειστε τελικα! Η καλυτερα κρυφες πουτανες ειστε. Θα φανερωθειτε ομως.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κοιτα και οι αρχαιοι ημων προγονοι τον περνανε ευχαριστως. Αλλα εσεις ομως απο πριγκιπισσες που ειστε τωρα θα γινετε σαν τις βραζιλιανες και τις κουβανες οχι στην ομορφια φυσικα και θα σας πεσει το τουπε. Αντε μετα να λες στις φιλες α εγω φετος ημουνα στην μυκονο, η τι λες τωρα εγω γεννησα στο ιασω! Ποσο ξενεροτες ειστε τελικα! Η καλυτερα κρυφες πουτανες ειστε. Θα φανερωθειτε ομως.

σαν τις βραζιλιάνες?σαν τις κουβανές?καλά πλάκα μας κάνεις?αυτές έτσι και αλλιώς είναι άνευ συναγωνισμού με τα δικά μας μπαζοκούταβα!!!!!!μάλλον θα έπρεπε να πείς τώρα από πριγκήπισσες θα γίνετε πακισσες!τους ταιριάζει καλύτερα!στην απόλυτη χλίδα θα σας έχουνε γαμιόλες! :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Το λέει ρε φράπαμαν, όχι στην ομορφιά
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Κοιτα και οι αρχαιοι ημων προγονοι τον περνανε ευχαριστως. Αλλα εσεις ομως απο πριγκιπισσες που ειστε τωρα θα γινετε σαν τις βραζιλιανες και τις κουβανες οχι στην ομορφια φυσικα και θα σας πεσει το τουπε. Αντε μετα να λες στις φιλες α εγω φετος ημουνα στην μυκονο, η τι λες τωρα εγω γεννησα στο ιασω! Ποσο ξενεροτες ειστε τελικα! Η καλυτερα κρυφες πουτανες ειστε. Θα φανερωθειτε ομως.
ρε φιλε( φιλικα)  ποιες θα γινουν σαν τις βραζιλιανες η τις κουβανες? οι ελληνιδες! που ο υπερφυσικος κωλος τους σερνετε στο πατωμα, και οι πατσιες της κοιλιας τους κανουν διπλες, τριπλες,.....  
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τώρα ζόρια που θα αποκτήσουν οι ελλεηνίδες που δεν θα τις βγάζουν οι γκόμενοι και να τους κερνάνε καφέδες,ποτά κλπ..

φίλε μου για αυτές δε με νοιάζει,μπορούν να πάνε να γαμηθούνε και να τις καταπιεί η γή να μήν τις βλέπουμε στο δρόμο?αυτές και τις μανάδες τους?Άστες να κάνουν αυτό που νομίζουν.Και όσοι ασχολείστε μαζί τους είστε τουλάχιστο για λύπηση.Εξαιρούνται οι εξαιρέσεις που επιβεβαιώνουν τον κανόνα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κοιτα και οι αρχαιοι ημων προγονοι τον περνανε ευχαριστως. Αλλα εσεις ομως απο πριγκιπισσες που ειστε τωρα θα γινετε σαν τις βραζιλιανες και τις κουβανες οχι στην ομορφια φυσικα και θα σας πεσει το τουπε. Αντε μετα να λες στις φιλες α εγω φετος ημουνα στην μυκονο, η τι λες τωρα εγω γεννησα στο ιασω! Ποσο ξενεροτες ειστε τελικα! Η καλυτερα κρυφες πουτανες ειστε. Θα φανερωθειτε ομως.

Τώρα ειλικρινα δεν ξέρω με τι να γελάσω. με το οτι παμε στην μυκονο; με το οτι θα γίνουμε σαν τις βραζιλιανες; Με το οτι εσυ θα παρεις την εκδικηση σου και κάνεις όνειρα; Με την πικρα σου; Με το οτι θα τον παιρνεις;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τώρα ειλικρινα δεν ξέρω με τι να γελάσω. με το οτι παμε στην μυκονο; με το οτι θα γίνουμε σαν τις βραζιλιανες; Με το οτι εσυ θα παρεις την εκδικηση σου και κάνεις όνειρα; Με την πικρα σου; Με το οτι θα τον παιρνεις;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εσύ και άλλες φιλενάδες σου ελλεεινίδες καλό είναι να κλειστείτε σε κανα σπίτι και να αρχίσετε τα πλακοκώλια μπάς και βγεί κανά άσπρο υγρό από το μνί σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom