Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
κανετε μαλακιες.
οποτε η καλη κοπελα που εχει καει στον χυλο.....φυσαει κ το παγωτακι...
Μάλιστα,δεν αντιλέγω,
ωστόσο η καλή κοπέλα είναι πιο σπάνια από την καρέτα-καρέτα,εκτός αν εγώ είμαι πια τόσο γκαντέμης!!! :headbang:
Ρε εδώ οι άλλες λέγαν για ντρέντηδες στην παρέα και οι 2 από τους 3 φίλους αλλάξαν!!! :idiot: :uglystupid:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μάλιστα,δεν αντιλέγω,
ωστόσο η καλή κοπέλα είναι πιο σπάνια από την καρέτα-καρέτα,εκτός αν εγώ είμαι πια τόσο γκαντέμης!!! :headbang:
Ρε εδώ οι άλλες λέγαν για ντρέντηδες στην παρέα και οι 2 από τους 3 φίλους αλλάξαν!!! :idiot: :uglystupid:
τι εννοεις;
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ανάλυση παρακαλώ,έχεις έμπνευση απόψε το βλέπω!!! :cheesy:
Πού φταίμε;;; :think:
"Για ολα φταιν οι γκομενες ,οι πρωην κι επομενες" ,ενταξει φταιμε και μεις γιατι αρκετοι
συναγωνιστες δεν εχουν προπονηθει καλα στο γλυφομουνι.Μια γκομενα μπαϊσεξουαλ ,που τα ειχα
μου εμαθε πολλα πραγματα ,μετα απο ,300 γλυφομουνοωρες πρακτικη και θεωρητικη εξασκηση.
Επισης μου εμαθε καποια κολπα στο μασαζ.Το περισσοτερογλυφομουνι που της εκανα ηταν 1ωρα και 12 λεπτα .
Ειχε τελειωσει 5 φορες.Σταματησα για να μην παθω αυχενικο συνδρομο ,εκεινη την ημερα.Γενικα το ασκω για μισαωρο περιπου ,αλλα θελει ειδικη γωνια για να μην πιαστει ο αυχενας σου.Αν μια γκομενα χυσει πολλες
φορες ,θα το πει στις φιλες τις που θα ζηλεψουν και
θα θελουν και αυτες .Ετσι ξεκινει η αλυσωτη αντιδραση ,οταν υπαρξει η κρισιμη μαζα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγινάν τρέντυ τα μουσχάρια οι φίλτατοι φίλοι μου μπας και τις συγκινήσουν!!! :cheesy:
ντροπη...

"Για ολα φταιν οι γκομενες ,οι πρωην κι επομενες" ,ενταξει φταιμε και μεις γιατι αρκετοι
συναγωνιστες δεν εχουν προπονηθει καλα στο γλυφομουνι.Μια γκομενα μπαϊσεξουαλ ,που τα ειχα
μου εμαθε πολλα πραγματα ,μετα απο ,300 γλυφομουνοωρες πρακτικη και θεωρητικη εξασκηση.
Επισης μου εμαθε καποια κολπα στο μασαζ.Το περισσοτερογλυφομουνι που της εκανα ηταν 1ωρα και 12 λεπτα .
Ειχε τελειωσει 5 φορες.Σταματησα για να μην παθω αυχενικο συνδρομο ,εκεινη την ημερα.Γενικα το ασκω για μισαωρο περιπου ,αλλα θελει ειδικη γωνια για να μην πιαστει ο αυχενας σου.Αν μια γκομενα χυσει πολλες
φορες ,θα το πει στις φιλες τις που θα ζηλεψουν και
θα θελουν και αυτες .Ετσι ξεκινει η αλυσωτη αντιδραση ,οταν υπαρξει η κρισιμη μαζα.
ασχολιαστο.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
"Για ολα φταιν οι γκομενες ,οι πρωην κι επομενες" ,ενταξει φταιμε και μεις γιατι αρκετοι
συναγωνιστες δεν εχουν προπονηθει καλα στο γλυφομουνι.Μια γκομενα μπαϊσεξουαλ ,που τα ειχα
μου εμαθε πολλα πραγματα ,μετα απο ,300 γλυφομουνοωρες πρακτικη και θεωρητικη εξασκηση.
Επισης μου εμαθε καποια κολπα στο μασαζ.Το περισσοτερογλυφομουνι που της εκανα ηταν 1ωρα και 12 λεπτα .
Ειχε τελειωσει 5 φορες.Σταματησα για να μην παθω αυχενικο συνδρομο ,εκεινη την ημερα.Γενικα το ασκω για μισαωρο περιπου ,αλλα θελει ειδικη γωνια για να μην πιαστει ο αυχενας σου.Αν μια γκομενα χυσει πολλες
φορες ,θα το πει στις φιλες τις που θα ζηλεψουν και
θα θελουν και αυτες .Ετσι ξεκινει η αλυσωτη αντιδραση ,οταν υπαρξει η κρισιμη μαζα.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι εγινε ΑΡΚΑΝΣ80 ? Ενοχληθηκες που εγινε αναφορα στο γλυφομουνι ή θεωρεις οτι ειναι κατι που το ξερουν ολοι
ή δεν εχει σημασια ? Στα μπουρδελα δεν γινεται γλυφομουνι.
Εξαλλου πολλοι  την γκομενα τους δεν ξερουν να την ικανοποιησουν.Οταν οι γυναικες δεν εχουν οργασμο ,γινονται πιο ευκολα ΕΛΕΕΙΝΙΔΕΣ .
Για να εχει οργασμο η γυναικα ,το γλυφομουνι ειναι σχεδον
απαραιτητο .Κι ο οργασμος στην γυναικα ειναι το κινητρο
για να κανει ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ με τον αντρα.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Τι εγινε ΑΡΚΑΝΣ80 ? Ενοχληθηκες που εγινε αναφορα στο γλυφομουνι ή θεωρεις οτι ειναι κατι που το ξερουν ολοι
ή δεν εχει σημασια ? Στα μπουρδελα δεν γινεται γλυφομουνι.
Εξαλλου πολλοι  την γκομενα τους δεν ξερουν να την ικανοποιησουν.Οταν οι γυναικες δεν εχουν οργασμο ,γινονται πιο ευκολα ΕΛΕΕΙΝΙΔΕΣ .
Για να εχει οργασμο η γυναικα ,το γλυφομουνι ειναι σχεδον
απαραιτητο .Κι ο οργασμος στην γυναικα ειναι το κινητρο
για να κανει ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ με τον αντρα.
καταρχην το γλυφωμουνι αν δεν αρεσει σε καποιον,δεν προκειτε να του το μαθει,κανενας και καμια φορα,οσα και να του πει.το γλυφωμουνι το μαθαινεις απο μονος.ρε φιλε ολα τα μουνια δεν θελουν το ιδιο γλυψιμο,το καθε μουνι θελει το γλυψιμο του,σκοπος ειναι να βρισκκεις τον σωστο τροπο καθε φορα,και αν τον βρεις δεν χρειαζεσε ουτε μαθηματα απο πουτανες,ουτε απο λεσβιες,και ουτε να κλεινεις 2ωρα με ενα μουνι στο στομα. 
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
καταρχην το γλυφωμουνι αν δεν αρεσει σε καποιον,δεν προκειτε να του το μαθει,κανενας και καμια φορα,οσα και να του πει.το γλυφωμουνι το μαθαινεις απο μονος.ρε φιλε ολα τα μουνια δεν θελουν το ιδιο γλυψιμο,το καθε μουνι θελει το γλυψιμο του,σκοπος ειναι να βρισκκεις τον σωστο τροπο καθε φορα,και αν τον βρεις δεν χρειαζεσε ουτε μαθηματα απο πουτανες,ουτε απο λεσβιες,και ουτε να κλεινεις 2ωρα με ενα μουνι στο στομα. 
ΑΡΚΑΝΣ 80 ,τοτε θαπρεπε και οι γκομενες
να ξερουν να κανουν πιπα "απο μονες τους".
Αν δεν τις καθοδηγησεις, θα κανουν χαλια πιπα απο μονες τους .Σου εχει παρει πιπα γκομενα που ησουν
ο πρωτος της ? Για ρωτα και τους αλλους συναγωνιστες.
Αν δεν σου αρεσει το γλυφομουνι,κανεις δεν σε υποχρεωνει να το κανεις .Αλλα αποκλειεται να το μαθεις μονος σου.Υπαρχουν πολλα φορουμ, στα αγγλικα,
για το γλυφομουνι (cunnilingus )και σε ολα τονιζουν οτι θα στο μαθει η γκομενα σου.Δεν ειπαμε να κανεις
γλυφομουνι σε μπουρδελο.Εμενα μου αρεσει το γλυφομουνι σε μια καθαρη γκομενα ,που καβλωνει
και ερχεται σε οργασμο.Μετα , το πηδημα το φχαριστιεται καλυτερα.
Γενικα αν τις γυναικες  τις περιποιόντουσαν οι ανδρες καιειχαν ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΡΓΑΣΜΟ στο σεξ ,θα ηταν
πολυ μικροτερο το ποσοστο των Ελληνιδων που δεν κανουν σεξ ,που ειναι το 70% ,συμφωνα με το Ελληνικο
Σεξολογικο Ινστιτουτο.Αν μια γυναικα δεν απολαμβανει το σεξ ,βρισκει μια φιλη που εχει το ιδιο προβλημα,
και οι δυο τους προσπαθουν να πείσουν τις υπολοιπες
οτι "το σεξ δεν εχει αξια ".
Πρεπει να προσπαθουμε να εχουν οργασμο οι γκομενες.
Οι γκομενες δεν ειναι εχθροι μας ,ειναι συμπαικτριες.
 

Επισκέπτης
"Για ολα φταιν οι γκομενες ,οι πρωην κι επομενες" ,ενταξει φταιμε και μεις γιατι αρκετοι
συναγωνιστες δεν εχουν προπονηθει καλα στο γλυφομουνι.Μια γκομενα μπαϊσεξουαλ ,που τα ειχα
μου εμαθε πολλα πραγματα ,μετα απο ,300 γλυφομουνοωρες πρακτικη και θεωρητικη εξασκηση.
Επισης μου εμαθε καποια κολπα στο μασαζ.[glow=red,2,300]Το περισσοτερογλυφομουνι που της εκανα ηταν 1ωρα και 12 λεπτα [/glow].
Ειχε τελειωσει 5 φορες.Σταματησα για να μην παθω αυχενικο συνδρομο ,εκεινη την ημερα.Γενικα το ασκω για μισαωρο περιπου ,αλλα θελει ειδικη γωνια για να μην πιαστει ο αυχενας σου.Αν μια γκομενα χυσει πολλες
φορες ,θα το πει στις φιλες τις που θα ζηλεψουν και
θα θελουν και αυτες .Ετσι ξεκινει η αλυσωτη αντιδραση ,οταν υπαρξει η κρισιμη μαζα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα βλαμμενος εισαι?  :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
δεν χρειαζεσε ουτε μαθηματα απο πουτανες,ουτε απο λεσβιες,και ουτε να κλεινεις 2ωρα με ενα μουνι στο στομα. 

τι θα πει δεν χρειαζεται να κλεινει 2ωρα? αμα του αρεσει και δεν το κανει μονο για να ζεστανει την αλλη αλλα κ για προσωπικη του καυλα μαγκια του, ας γλειφει ολη μερα, :rockon:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Πρεπει να προσπαθουμε να εχουν οργασμο οι γκομενες.
Οι γκομενες δεν ειναι εχθροι μας ,ειναι συμπαικτριες.

σωστος... οταν μας ενδιαφερει η κοπελα (και οχι πουτανα-ξεπετα κτλ) πρεπει να τις κανουμε να τελειωνουν
 

OliRen

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Και το γλυφομούνι καλό είναι και το γλυφοκώλι καλύτερο... :grin:
 

OliRen

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
κρυφη εισαι ρε φιλε;τι γλυφοκωλι και μαλακιες μας πετας.

Θα σου πω κάτι αλλά φοβάμαι μην τρομάξεις...

Τέσπα...

Ας το πάρει το ποτάμι.

Λοιπόν θα το πω έμμεσα.

Κώλο δεν έχουν μόνο οι άντρες...

Συγγνώμη  :-
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα σου πω κάτι αλλά φοβάμαι μην τρομάξεις...

Τέσπα...

Ας το πάρει το ποτάμι.

Λοιπόν θα το πω έμμεσα.

Κώλο δεν έχουν μόνο οι άντρες...

Συγγνώμη  :-
ναι φιλε χαιρομαι που το ανακαλυψες,κανε μου μια χαρη τωρα και κοιτα και απο μπροστα,θα δεις μια ομορφη τρυπουλα.δοκιμασε την και δεν θα χασεις.εκτος και αν το εχεις κανει,αλλα το δοξαρι δεν εβρισκε αντισταση.οποτε σε καταλαβαινω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
διψάαααααααασαμεεεε το μεσημεεεεεεεεριιιιιι

μα τοοοοο νεροοοοοοο γλυυυυυυυυφοοοοοοοο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom