Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δεν έχω αμάξι φίλταται και μένω σε γκαρσονιέρα,πού να πάω σε αυτές;! :grin: :think:
Κανε ωτο στοπ μαγκα ! Εν πασει περιπτωσει ,
κανε αυτα που σου λεει ο παιχτουρας ,και θα γαμησεις.
Ειπαμε το 30% των Ελληνιδων κανει σεξ ,το ποσοστο
μην σε πτοει ,αριθμητικα οι ξεκωλιαζομενες γκομενες
ειναι πολλες .Να ξερεις οτι αν αποκτησεις
χυλοπιττοαπορροφητικοτητα ,θα γαμησεις.Οπως ο λαχειοπωλης που οι περισσοτεροι τον αγνοουν ,ομως παρα τα πολλα οχι ,τελικα εκμαιευει και ναι.Και
θα σου λενε οι γκομενες ,ναιαιαιαι ...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Κανε ωτο στοπ μαγκα ! Εν πασει περιπτωσει ,
κανε αυτα που σου λεει ο παιχτουρας ,και θα γαμησεις.
Ειπαμε το 30% των Ελληνιδων κανει σεξ ,το ποσοστο
μην σε πτοει ,αριθμητικα οι ξεκωλιαζομενες γκομενες
ειναι πολλες .Να ξερεις οτι αν αποκτησεις
χυλοπιττοαπορροφητικοτητα ,θα γαμησεις.Οπως ο λαχειοπωλης που οι περισσοτεροι τον αγνοουν ,ομως παρα τα πολλα οχι ,τελικα εκμαιευει και ναι.Και
θα σου λενε οι γκομενες ,ναιαιαιαι ...

οχι ρε φιλε, γιατι να ξεπεσουμε ετσι?
 

Επισκέπτης
Κανε ωτο στοπ μαγκα ! Εν πασει περιπτωσει ,
κανε αυτα που σου λεει ο παιχτουρας ,και θα γαμησεις.
Ειπαμε το 30% των Ελληνιδων κανει σεξ ,το ποσοστο
μην σε πτοει ,αριθμητικα οι ξεκωλιαζομενες γκομενες
ειναι πολλες .Να ξερεις οτι αν αποκτησεις
χυλοπιττοαπορροφητικοτητα ,θα γαμησεις.Οπως ο λαχειοπωλης που οι περισσοτεροι τον αγνοουν ,ομως παρα τα πολλα οχι ,τελικα εκμαιευει και ναι.Και
θα σου λενε οι γκομενες ,ναιαιαιαι ...
Δεν διαφωνώ κάπου έχετε απόλυτο δίκιο,απλά μέχρι τώρα είμαι unlucky με εξαίρεση κάτι σαβουροχοντρές!!! :P

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δεν διαφωνώ κάπου έχετε απόλυτο δίκιο,απλά μέχρι τώρα είμαι unlucky με εξαίρεση κάτι σαβουροχοντρές!!! :P

Θα ελθεις το καλοκαιρι να παμε Οντεσσα ?
Θα αναβαθμισεις την συλλογη σου απο γκομενες που εχεις παρει.Εκει οι γκομενες πηδιουνται σε ποσοστο 130%.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οχι ρε φιλε, γιατι να ξεπεσουμε ετσι?
Γιατι σε απασχολει αν μια γκομενα σου πει οχι ? Εσυ ψαχνεις το ναι ,οπως ο χρυσοθηρας κοσκινιζει πολλα βοτσαλακια ,για να βρει χρυσαφι.
το χρυσαφι μας ενδιαφερει .Και να ξερεις ,αυτη που σου ειπε οχι ,αν σε δει με γκομενα ,τρωει τετοια ταπα
που αναγκαζεται να πει σε καποιον ναι.Ιδιως αν κανεις επιτυχημενο καμακι μπροστα της .
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Γιατι σε απασχολει αν μια γκομενα σου πει οχι ? Εσυ ψαχνεις το ναι ,οπως ο χρυσοθηρας κοσκινιζει πολλα βοτσαλακια ,για να βρει χρυσαφι.
το χρυσαφι μας ενδιαφερει .Και να ξερεις ,αυτη που σου ειπε οχι ,αν σε δει με γκομενα ,τρωει τετοια ταπα
που αναγκαζεται να πει σε καποιον ναι.Ιδιως αν κανεις επιτυχημενο καμακι μπροστα της .

Ειναι γνωστο πως οταν εισαι μονος σου σε αγνοουν, οταν εισαι με γκομενα σε προσεχουν...η ανωμαλια της γυναικας... Φιλε δεν παρακαλαω καμια. Και κοβω φατσες απο την αρχη. Αν καποια δεν μου κανει για σχεση δεν μπαινω καν στον κοπο....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Γιατι σε απασχολει αν μια γκομενα σου πει οχι ? Εσυ ψαχνεις το ναι ,οπως ο χρυσοθηρας κοσκινιζει πολλα βοτσαλακια ,για να βρει χρυσαφι.
το χρυσαφι μας ενδιαφερει .Και να ξερεις ,αυτη που σου ειπε οχι ,αν σε δει με γκομενα ,τρωει τετοια ταπα
που αναγκαζεται να πει σε καποιον ναι.
Ιδιως αν κανεις επιτυχημενο καμακι μπροστα της .
μη γενικευεις.δε λενε ολες οχι απο ψωνιο.
μπορει να μην της αρεσεις να μην εχει ορεξη να εχει αλλον να να να...οτιδηποτε...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Aς ζούμε μέχρι το καλοκαίρικαι βλέπουμε!!! :)
Αρχηγε Παπαζολ Καρυωτακη διαβάζεις ?
Εγω θελω να ζησω μεχρι το καλοκαιρι να παω Οντεσσα.Κανε αναζητηση στο YOUTUBE ,ΙΒΙΖΑ ODESSA
και μετα ITAKA ODESSA και θα δεις !
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ειναι γνωστο πως οταν εισαι μονος σου σε αγνοουν, οταν εισαι με γκομενα σε προσεχουν...η ανωμαλια της γυναικας... Φιλε δεν παρακαλαω καμια. Και κοβω φατσες απο την αρχη. Αν καποια δεν μου κανει για σχεση δεν μπαινω καν στον κοπο....
πως;;;;;;;;;;
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ειναι γνωστο πως οταν εισαι μονος σου σε αγνοουν, οταν εισαι με γκομενα σε προσεχουν...η ανωμαλια της γυναικας... Φιλε δεν παρακαλαω καμια. Και κοβω φατσες απο την αρχη. Αν καποια δεν μου κανει για σχεση δεν μπαινω καν στον κοπο....
ειπαμε δεν ξερουν τι θελουν!

συμπτωμα αυτης της ψυχασθενειας ειναι οτι θελουν παντα τον γκομενο της αλλης την ιδια στιγμη που μπορει να της την πεφτουνε 50!

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ειναι γνωστο πως οταν εισαι μονος σου σε αγνοουν, οταν εισαι με γκομενα σε προσεχουν...η ανωμαλια της γυναικας... Φιλε δεν παρακαλαω καμια. Και κοβω φατσες απο την αρχη. Αν καποια δεν μου κανει για σχεση δεν μπαινω καν στον κοπο....
Μην παρακαλας καμια .Παρε μια γκομενα για κραχτη και κανε καμακι .Παιζει τον ρολο του "καταλυτη "
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μη γενικευεις.δε λενε ολες οχι απο ψωνιο.
μπορει να μην της αρεσεις να μην εχει ορεξη να εχει αλλον να να να...οτιδηποτε...
Εχεις απολυτο δικιο .Εννοουσα ακριβως αυτες
που λενε οχι ,ενω κατα βαθος θελουν να που ναι ,
που ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ!Πρεπει επιτελους να γινει
μια νεα σεξουαλικη επανασταση .Οι γυναικες δεν χανουν τιποτε με το να κανουν σεξ ,οι οργασμοι
βελτιωνουν την υγεια των γυναικων.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εχεις απολυτο δικιο .Εννοουσα ακριβως αυτες
που λενε οχι ,ενω κατα βαθος θελουν να που ναι ,
που ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ!Πρεπει επιτελους να γινει
μια νεα σεξουαλικη επανασταση .Οι γυναικες δεν χανουν τιποτε με το να κανουν σεξ ,οι οργασμοι
βελτιωνουν την υγεια των γυναικων.
τωρα ναι!!!!!!!!!θα συμφωνησω απολυτα!!!!!!!!
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
ερευνητη κοψε τις μλκς και πανε περιπτερο αυριο να αναθεωρησεις για τις ελληνιδες και τις αλβανιδες!αααααααααααααααααααααχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μην παρακαλας καμια .Παρε μια γκομενα για κραχτη και κανε καμακι .Παιζει τον ρολο του "καταλυτη "

Ειναι γνωστο. Παντως ειδικα τωρα που βλεπω καποια εχω γραψει ολες τις αλλες στα αρχιδια μου. Και τα στουντιο κομμενα. Οχι απο καψουρα, αλλα γιατι δεν μου λειπει κατι... Μου αρεσει να βλεπω μπακουρες αχλαδοκωλες να κοιτανε με ζηλεια....
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Condemned ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ .Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ η νεα σεξουαλικη επανασταση !Ειναι οπως το χρηματιστηριο .Πιασαμε πατο και σιγα σιγα ξεκιναει! Η Λουκρητια εχει την ιδια αποψη.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Condemned ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ .Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ η νεα σεξουαλικη επανασταση !Ειναι οπως το χρηματιστηριο .Πιασαμε πατο και σιγα σιγα ξεκιναει! Η Λουκρητια εχει την ιδια αποψη.
η λουκριτια εχει σχεδον την ιδια αποψη..
η λουκριτια πιστευει οτι δεν ειναι ολες ετσι και οτι φταιτε κ σεις...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ειναι γνωστο. Παντως ειδικα τωρα που βλεπω καποια εχω γραψει ολες τις αλλες στα αρχιδια μου. Και τα στουντιο κομμενα. Οχι απο καψουρα, αλλα γιατι δεν μου λειπει κατι... Μου αρεσει να βλεπω μπακουρες αχλαδοκωλες να κοιτανε με ζηλεια....
Η ζηλεια εναι τεραστιο κινητρο για την γυναικα ΜΑΚ4ΣΠΗΝΤ .Μην ξεχναμε οτι ο φθονος ειναι ενα απο τα 7 θανασιμα αμαρτηματα .Ολα χρειαζονται
γιατι ,θα το δεις ,συντομα θα ξεκινησει νεα σεξουαλικη επανασταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom