Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μυκονος...Ομορφο νησι,με μερη να πας για να γινεις λιαρδα,αλλα και με πιο ησυχα στεκια,γνωστα σε εμας που παμε χρονια.
Η αληθεια ειναι οτι τα τελευταια 3-4 χρονια εχει παραγαμηθει το πραγμα...Μαζευεται η καθε 25-35 ραφατη ελλεεινιδα,που στοχευει απο Μπραντ-Πιτ και επανω,και εχοντας υφος 100 καρδυναλιων κρατωντας συνηθως μια τσαντα γνωστης φιρμας με μια εγγραφα μεγαλυτερη απο την παλαμη της(απομιμηση τις πιο πολλες φορες).Βγαινει για γυρα στα κλαμπακια και τις παραλιες αναφωνοντας<<Μωρη η μενεγακη>>,νιωθοντας εκεινη τη στιμγη να κυριευεται απο ενα ελιτιστικο συναισθημα,αφου ενα απο τα ονειρα της εχει πραγματοποιηθει...Ναι διαολε,κολυμπαει στα ιδια υδατα με την Μενεγακη... :jerking: :jerking:.....
Οσο αφορα το πεσιμο???Δεν συνισταται σε ευεξαπτους,καθως η περιστεριοτισσα με το πολυχρωμο μπικινι και το διακοποδανειο,αισθανεται για αυτες τις λιγες μερες σαν μια μικρη θεα,σαν κατι το απροσιτο για τους απλους θνητους του νησιου. :jerking: :jerking: :jerking:
Αξιζει να σχοληθεις μοναχα για να σπασεις πλακα,αλλα και αυτο εχει τους κινδυνους του(το ΄χα καει με κατι φιλαρακια,αλλα οι ελλεινιδες συνοδευονταν και πεσανε ψιλες στο μαγαζι... :grin: :grin:)..
Υ.Γ.Μονη οαση καποιες ιταλιδες(αλλη κλαση,οχι μονο εμφανισιακα,αλλα και πνευματικα),οι οποιες ομως ειναι λιγες εξαιτιας των τιμων του νησιου...
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Οι Ελλεηνίδες είναι μίζερες, κομπλεξικές, μιξοπαρθένες και γενικώς τρισάθλιες σαν είδος σε σχέση με τις ξένες. Όταν όμως θέτουμε το θέμα σε επίπεδο γάμου τι γίνεται? Εγώ πάντως παντρέυτηκα ξένη. Αυτό που λέει παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλομένο το θεωρώ μεγάλη μαλακία. Τι να το κάνω το μπαλομένο παπούτσι που θα μου ανοίξει μετά΄από λίγο περπάτημα? Εσείς τι λέτε?
συμφωνώ
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Ωραίο θρεντ..Πιστέυω θα αναπτυχθει δεόντως
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Εγώ συμφωνώ με τον I love brunettes................
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια, γιατι να γενικεύετε?

Πιστευω ότι υπαρχουν καλες ελληνίδες (οχι τελειες αλλα εν πασει περιπτωσει αντάξιές σας)
Επίσης υπάρχουν και καλές ξένες που παρα την πολιτισμικη διαφορα μπορει να μείνουν δίπλα σας και να σας στηριξουν σε μια στραβη (και όχι να παρουν τα παιδια και να φυγουν)

το θεμα είναι να βρει ο καθενας τις προτιμήσεις του και να  μην πιστευει οτι ο άλλος δρόμος έινια λάθος

Προσφατα χωρισαν 2 φιλοι μου
ο ένας με ξενη που δεν ανεχτηκε το ότι΄αυτη σε κάποια φαση εβγαζε λεφτα κι εκεινος έμεινε άνεργος
ο άλλος με την ελλεινιδα που μόλις τον πατρεύτηκεθεωρησε ότι η περιουσία του ήταν και δικιά της, του γκρίνιαζε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, και προσπαθουσε να τον ελέγξει προσωπικα και επιχειρηματικα


τι συμπερασμα βγάζουμε?
ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια, γιατι να γενικεύετε?

Πιστευω ότι υπαρχουν καλες ελληνίδες (οχι τελειες αλλα εν πασει περιπτωσει αντάξιές σας)
Επίσης υπάρχουν και καλές ξένες που παρα την πολιτισμικη διαφορα μπορει να μείνουν δίπλα σας και να σας στηριξουν σε μια στραβη (και όχι να παρουν τα παιδια και να φυγουν)

το θεμα είναι να βρει ο καθενας τις προτιμήσεις του και να  μην πιστευει οτι ο άλλος δρόμος έινια λάθος

Προσφατα χωρισαν 2 φιλοι μου
ο ένας με ξενη που δεν ανεχτηκε το ότι΄αυτη σε κάποια φαση εβγαζε λεφτα κι εκεινος έμεινε άνεργος
ο άλλος με την ελλεινιδα που μόλις τον πατρεύτηκεθεωρησε ότι η περιουσία του ήταν και δικιά της, του γκρίνιαζε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, και προσπαθουσε να τον ελέγξει προσωπικα και επιχειρηματικα


τι συμπερασμα βγάζουμε?
ΚΑΝΕΝΑ ΛΕΩ ΕΓΩ

εγώ το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι έχεις πάρει εργολαβία το site και δεν κοιμήθηκες καθόλου ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εγω γενικα ειμαι κατα του γαμου...Γιατι να μοιραστω τα χρηματα μου και οτι και αν αποκτησω μεσα στο γαμο να ειναι δια 2??? :grin: :grin:Υπαρχει βεβαι και η πιθανοτητα να ερωτευτεις αληθινα... :2funny:
Υ.Γ.Εκτος αν γινει προγαμιαιαο,πραγμα δυσκολο....
Υ.Γ.1.Συμφωνω με τον Στεκα72....
 

Επισκέπτης
Συνήθως η "ξενη" ειναι ένα κακομοιρο πλασμα που δεν έχει στον ήλιο μοιρα...

Και σκεφτητε τι λετε για όποια ελληνιδα παντρευτει αντίστοιχο άντρα...
 

nixermanie

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
245
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι πρεπει Π Α Ν Τ Α να συμβαινει αυτο? Γιατι ενα τοπικ Π Α Ν Τ Α καταληγει σε off topic  και λεει ο καθενας την π@π@ρι@ του? Το rating αναλογο των σταλμενων μηνυματων σας εχει επηρεασσει πολυ! Οπως και να εχει...

Θεωρω τελειως ακυρο να ζητας να σου πουν τι θα παντρευτεις και γιατι! Ο γαμος ειναι καθαρα προσωπικο ζητημα! Σε αλλον αρεσουν οι χοντρες και σε αλλον οι αδυνατες! Σε αλλον οι βυζαρουδες και σε αλλον οι "πλακε"! Σε αλλον οι Ελληνιδες και σε αλλον οι ξενες! Αν βρεις την καταλληλη γυναικα θα το καταλαβεις και θα το νιωσεις! Μπορει να ειναι ξενη-ελληνιδα-χοντρη-αδυνατη! Δε μπορει κανεις να σου πει για το τι θα παρεις!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατι πρεπει Π Α Ν Τ Α να συμβαινει αυτο? Γιατι ενα τοπικ Π Α Ν Τ Α καταληγει σε off topic  και λεει ο καθενας την π@π@ρι@ του? Το rating αναλογο των σταλμενων μηνυματων σας εχει επηρεασσει πολυ! Οπως και να εχει...

Θεωρω τελειως ακυρο να ζητας να σου πουν τι θα παντρευτεις και γιατι! Ο γαμος ειναι καθαρα προσωπικο ζητημα! Σε αλλον αρεσουν οι χοντρες και σε αλλον οι αδυνατες! Σε αλλον οι βυζαρουδες και σε αλλον οι "πλακε"! Σε αλλον οι Ελληνιδες και σε αλλον οι ξενες! Αν βρεις την καταλληλη γυναικα θα το καταλαβεις και θα το νιωσεις! Μπορει να ειναι ξενη-ελληνιδα-χοντρη-αδυνατη! Δε μπορει κανεις να σου πει για το τι θα παρεις!!!

Tι έπαθες καλέ;
Κανείς δεν είπε ποιος να πάρει ποια, συζήτηση γίνεται... έχει 1-2 σελίδες ακόμα μέχρι να γαμηθεί το θέμα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φυσικά και διαφωνώ με το "παπούτσι από τον τόπο σου..."
Όμως δεν συμφωνώ με την κόντρα ελεεινίδων-ξένων, μου φαίνεται άκυρο κάποιος που υποτίθεται ότι σοβαρεύτηκε και έφτιαξε τη ζωή του να προσπαθεί και πάλι να πείσει τους άλλους ότι είναι καλύτερος από αυτούς... Ας κοιτάξει ο καθένας να είναι καλά, είτε με ελληνίδα είτε με ξένη, και ας αφήσουμε τα "οι από δω γαμάνε τους από κει"  :grin: :boobies:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ πάντως παντρέυτηκα ξένη.

Τι να το κάνω το μπαλομένο παπούτσι που θα μου ανοίξει μετά΄από λίγο περπάτημα?
Δηλ το ξένο παπούτσι δεν ανοίγει? Ε? :lheel:

Λοιπόν όσο περνάει ο καιρός αρχίζω και καταλαβαίνω γιατί ορισμένοι έχουν πάνω από 10000 posts κι έχουν λιώσει εδώ μέσα.

Το τι διάβασα εδώ μέσα όλο το Σαββατοκύριακο δε λέγεται. :boobies: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι ρε,φορτωσαμε και ενα για το σπιτι.Θα περασεις το βραδυ??

Και πάλι πολύ σας πέφτει.

Την επόμενη φορά, ρε νέωπες, φωνάξτε με να σας δείξω πως γίνεται παιγνίδι στο νησί.

Γιατί εγώ δεν χρειάζεται καν να ασχοληθώ. Εμένα μου την πέφτουν μόνες τους οι Ελλεεινίδες στην Μύκονο.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Περναμε καποια στιγμη απογευμα για να μπουμε στο δωματιο και στο δρομο μας ειναι μια μπαλκονοπορτα ανοιχτη που μεσα ειναι ξαπλωμενες στα κρεββατια τους τρεις ελλεηνιδες.Δε σταθηκαμε καν,ουτε κοιταξαμε η γελασαμε η σχολιασαμε κατι.Μεχρι να φτασουμε στη δικη μας πορτα σηκωνεται η μια ελλεηνιδα και τι κανει ρε παιδια???Τραβαει το τραπεζακι που ηταν μπροστα στη μπαλκονοπορτα μαζι με τις καρεκλες και το κανει τοιχος και καλα μη μπουμε μεσα και δεν το καταλαβουνε :headbang:.Εκανε λες και περασε απο μπροστα της ο παπαχρονης παρεα με τον δρακο.Ανοητες ελλεηνιδες :uglystupid:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Περναμε καποια στιγμη απογευμα για να μπουμε στο δωματιο και στο δρομο μας ειναι μια μπαλκονοπορτα ανοιχτη που μεσα ειναι ξαπλωμενες στα κρεββατια τους τρεις ελλεηνιδες.Δε σταθηκαμε καν,ουτε κοιταξαμε η γελασαμε η σχολιασαμε κατι.Μεχρι να φτασουμε στη δικη μας πορτα σηκωνεται η μια ελλεηνιδα και τι κανει ρε παιδια???Τραβαει το τραπεζακι που ηταν μπροστα στη μπαλκονοπορτα μαζι με τις καρεκλες και το κανει τοιχος και καλα μη μπουμε μεσα και δεν το καταλαβουνε :headbang:.Εκανε λες και περασε απο μπροστα της ο παπαχρονης παρεα με τον δρακο.Ανοητες ελλεηνιδες :uglystupid:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Ελλεηνίδες ????

...καμια φωτό ρε παιδιά ?

Μη μου πείτε ότι δεν έχετε κινητά !

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Περναμε καποια στιγμη απογευμα για να μπουμε στο δωματιο και στο δρομο μας ειναι μια μπαλκονοπορτα ανοιχτη που μεσα ειναι ξαπλωμενες στα κρεββατια τους τρεις ελλεηνιδες.Δε σταθηκαμε καν,ουτε κοιταξαμε η γελασαμε η σχολιασαμε κατι.Μεχρι να φτασουμε στη δικη μας πορτα σηκωνεται η μια ελλεηνιδα και τι κανει ρε παιδια???Τραβαει το τραπεζακι που ηταν μπροστα στη μπαλκονοπορτα μαζι με τις καρεκλες και το κανει τοιχος και καλα μη μπουμε μεσα και δεν το καταλαβουνε :headbang:.Εκανε λες και περασε απο μπροστα της ο παπαχρονης παρεα με τον δρακο.Ανοητες ελλεηνιδες :uglystupid:

ε αμα ειδατε οτι ηταν 3 στα κρεββατια τους κ σηκωθηκαν κ βαλανε τραπεζακια μπροστα στην πορτα.. πως δεν κοιταξατε? :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom