Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
πανε σκιαθο ρε φιλε,και εκει ειναι βυζονησο,πανε στη συρο και εκει εχει,μην τρωτε ρε το παραμυθη απο το star.

αρκάνιε...το βυζόνησο για κραιπάλες σε beam me up mode είναι ότι πρέπει, μπερεκέτι...και μόνος να πας, θα βρεις κύκλωμα στο πι και φι για να ξεδώσεις

sorry κιόλας και δες με στραβά, αλλά ποιος το γαμεί το star...η μύκονος και ο χαμός προυπήρχε αυτών των βούρλων

γαμάτο νησί η σκιάθος, για διακοπές όχι για κραιπάλες

τονίζω το κραιπάλες και το beam me up


 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Λες ψέμματα.
Εγώ έχω δει μία γυμνή Ελληνίδα στο Super Paradise.
Και έχω πάρει μάτι και μία στο Belvedere.
Πάντως εγώ την μαλαπέρδα μου την μοστράρω μόνον στην Μερσίνη. Μόνο εκεί αισθάνομαι ασφαλής.

Mykonos Greek Girls Sexy Compilation

μέτρησα τουλάχιστον δύο ρουμάνες, μία λιθουανή και μία βουλγάρα

:2funny:
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Οι Ελλεηνίδες είναι μίζερες, κομπλεξικές, μιξοπαρθένες και γενικώς τρισάθλιες σαν είδος σε σχέση με τις ξένες. Όταν όμως θέτουμε το θέμα σε επίπεδο γάμου τι γίνεται? Εγώ πάντως παντρέυτηκα ξένη. Αυτό που λέει παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλομένο το θεωρώ μεγάλη μαλακία. Τι να το κάνω το μπαλομένο παπούτσι που θα μου ανοίξει μετά΄από λίγο περπάτημα? Εσείς τι λέτε?
 

Επισκέπτης
εσυ ρε αρχοντα πολυ το σαιτ διαβαζεις και σε καψε εντελως
 

Επισκέπτης
οτι αηδια ακους απο δω να λεει ο καθε κακομοιρης κατσε και ακου...που επειδη δεν του καθονται ελληνιδες τις κραζουνε...τετοιος εισαι και συ μαλλον...αντε καλα στεφανα
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ρε συ lalak? δεν χερεις τον χρυσο κανονα?? ΠΟΤΕ ΜΥΚΟΝΟ ΙΟΥΛΙΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ?????? ειδικα σε Σ/Κ!!????? γενικα ειναι οπως το αναλυσανε οι ανωτερω αλλα ιουλιο αυγουστο παραγινεται το κακο!!
:s&m_2: :s&m_2:
υγ. λιγα λογια για την παρο!!!! :s&m_2: :s&m_3: :rockon:
τρελα βυζομπαλα  :boobies: :boobies: παιζουν και στην ιο!!!!

αντε καλημερα και καλη βδομαδα!!
κοιταχτε λιγο εδω..
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
εγω ομως συμφωνω με το παλικαρι!! μερικες φορες μια ξενη σου βγαινει καλυτερα!! αλλα μπορεις να πετυχεις και την καλη ελληνιδα!! για δειτε τι κανουν οι φιλοι μας απο το φορουμ της ταυλανδης!! :grin:
 

Επισκέπτης
εγω ομως συμφωνω με το παλικαρι!! μερικες φορες μια ξενη σου βγαινει καλυτερα!! αλλα μπορεις να πετυχεις και την καλη ελληνιδα!! για δειτε τι κανουν οι φιλοι μας απο το φορουμ της ταυλανδης!! :grin:
δεν ειπα οτι ειναι λαθος να παντρευτει μια αλλοδαπη
αλλα αυτη η παρανοια που βλεπω απο μερικους με τις ''ελεινηδες'' οπως λενε εχει καταντησει αηδια λεω
 

Επισκέπτης
μικονοσ....το νισι τισ αυνανασ!
το νισι τισ καγκουριασ!

δε παο καλιτερα μολδαβια ι ροσια ...πιο λιγα λεφτα θα χαλασο...και θα πιτσιλισο κιολασ!
και προπαντοσ πιο ομορφεσ γινεκεσ!καμια σχεσι με τουτεσ εδο στο ελαδισταν. :rockon:
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6
μικονοσ....το νισι τισ αυνανασ!
το νισι τισ καγκουριασ!

δε παο καλιτερα μολδαβια ι ροσια ...πιο λιγα λεφτα θα χαλασο...και θα πιτσιλισο κιολασ!
και προπαντοσ πιο ομορφεσ γινεκεσ!καμια σχεσι με τουτεσ εδο στο ελαδισταν. :rockon:

πεστα φιλε μου πιτσι....αντε με το κωλονησι.... :rockon: :rockon:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Η Μύκονος είναι για κραιπάλη και κλάμπινγκ και τίποτ'άλλο, και όλ'αυτά εφόσον δεν σε χαλάνε οι πολλοί γκέυ. Στάνταρ βρίσκεις εύκολα ντρούγκες {για όποιον ενδιαφέρεται}.Τώρα όποιος θέλει να σπρώξει κανά γκομενάκι και να κάνει και κανά κονέ για το χειμώνα με καμιά γκομενοπαρέα να πάει καλύτερα σε άλλο νησάκι, όχι τίποτ'άλλο να μην κλαίει που του πήγαν στράφι οι διακοπές του. Γιατί Μύκονος αλήθεια και όχι Ιμπιζα ή Ιμπιθα κατά το ισπανικότερο? Δεν θα του ρθει ακριβότερα 
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Οι Ελλεεινίδες της Μυκόνου στο πούτσο σας μάγκες.  :jerking:  Πάτε σε κανά άλλο νησάκι και κάντε κανά κονέ με τα μουνάκια, στη Μύκονο σας αντιμετωπίζουν με τη μυτούλα ψηλα, σαν να σου κάνουν χάρη. Φχαριστώ, δεν θα πάρω  :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αν ειναι μια φορα ελλεεινδες στην πολη τους , οταν πανε στη Μυκονο γινονται ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ με  τεραστια γραμματα ...
Ενα τριημερο μου ηταν αρκετο για να δω τα μπαζακια που μολις πατανε το ποδι τους στο νησι (  και ενω κοιταγανε μη γκρεμοτσακιστουνε απο το καραβι με τις 20 ποντες τακουναρες  που φοραγανε ) σηκωνανε τη μυτη που μεχρι τον ουρανο...

Αυριο θα γραψω λιγα απο τα χαλια τους γιατι ειναι αργα τωρα , απλα θα πω αυτο κατι πολυ γρηγορο . Ετσι οπως το πατε ουτε οι αλβaνοι δεν θα σας κοιτανε..



Υ.γ Φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις για να μην σας βαζουμε ολες στο ιδιο καζανι , οπως αντιστοιχα υπαρχουν και οι Ελλεειναρες της Μυκονου ... ( Μαγκια , κλανια και αμα τους γυρισεις αναποδα  φραγκοδιφραγκα θα πεσουν απο τις τσεπες )  :grin:
ωραια τα λες πουστακι, αλλα δε μας λες οτι πηγες εκει για να ψωνισεις πακιστάνια..
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
εγω ομως συμφωνω με το παλικαρι!! μερικες φορες μια ξενη σου βγαινει καλυτερα!! αλλα μπορεις να πετυχεις και την καλη ελληνιδα!! για δειτε τι κανουν οι φιλοι μας απο το φορουμ της ταυλανδης!! :grin:
Τί εννοείς? να πάμε Ταυλάνδη? μακριά πέφτει ρε φίλος  :grin:
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Παπούτσι απ' το τόπο σου συνμπούρδελοι, άσε που λίγες ξένες θ'αντέξουν για μια ζωή τον Ελληνα και τις παραξενιές του. Είμαστε ανατολίτες ρε μάγκες πώς να το κάνουμε! Οι περισσότερες στην πορεία μετά από κάποια χρόνια γάμου φεύγουν απ'την Ελλαδα παίρνοντας μαζί τα παιδιά τους. Τώρα δεν μιλάμε να πάρεις καμιά φτωχοκοπέλα του πρώην μπλοκ που δεν έχει να φάει οπότε δεν τολμάει να κουνηθεί έτσι? Μιλάμε πιστεύω για τίποτα αξιόλογο.
Ας πάψουμε να τις κατηγορούμε τις δικές μας και ας δουμε πώς μπορεί να φτιάξει η νοοτροπία τους. Συμφωνώ ότι το'χουν παραχέσει και έχουν τη μυτούλα ψηλά. Και φυσικά να φτιάξουμε και μεις λίγο τη δική μας νοοτροπία ρε συνμπούρδελοι γιατί έχουμε και μεις κάτι κομμάτια...
 

Επισκέπτης
Οι Ελλεηνίδες είναι μίζερες, κομπλεξικές, μιξοπαρθένες και γενικώς τρισάθλιες σαν είδος σε σχέση με τις ξένες. Όταν όμως θέτουμε το θέμα σε επίπεδο γάμου τι γίνεται? Εγώ πάντως παντρέυτηκα ξένη. Αυτό που λέει παπούτσι από τον τόπο σου και ας είναι μπαλομένο το θεωρώ μεγάλη μαλακία. Τι να το κάνω το μπαλομένο παπούτσι που θα μου ανοίξει μετά΄από λίγο περπάτημα? Εσείς τι λέτε?

+1000000000000000000!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom