Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
για πε.....
ρε τις ξενες πηδαμε εκει οχι τις ελεηνηδες
 

p33

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Μυκονος αλλα κυριως Παρος τα κλασικα νησια των Ελληνιδων η ελλεεινιδων, οτι κανουν Κολωνακι, Γλυφαδα και ΒΠ το χειμωνα το μεταφερουν εκει το καλοκαιρι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
βρε λαλακ μου...δε το ξερες?
στην μυκονο πανε κατι χαζογκομενιτσες κατα 90% καθαρα γ να δειξουν το καινουργιο μαγιω κ να κρατανε σκορ σε χυλοπιτες... :headbang:

αντιστοιχο βεβαια κ το ποσοστο των αρχιμαλακων που τις σιγονταρει και παριστανει τους αυλικους τους μπας κ κονομισουν καμια πιπα η δουν λιγο βυζι...
 

Επισκέπτης
βρε λαλακ μου...δε το ξερες?
στην μυκονο πανε κατι χαζογκομενιτσες κατα 90% καθαρα γ να δειξουν το καινουργιο μαγιω κ να κρατανε σκορ σε χυλοπιτες... :headbang:

αντιστοιχο βεβαια κ το ποσοστο των αρχιμαλακων που τις σιγονταρει και παριστανει τους αυλικους τους μπας κ κονομισουν καμια πιπα η δουν λιγο βυζι...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
βρε λαλακ μου...δε το ξερες?
στην μυκονο πανε κατι χαζογκομενιτσες κατα 90% καθαρα γ να δειξουν το καινουργιο μαγιω κ να κρατανε σκορ σε χυλοπιτες... :headbang:

αντιστοιχο βεβαια κ το ποσοστο των αρχιμαλακων που τις σιγονταρει και παριστανει τους αυλικους τους μπας κ κονομισουν καμια πιπα η δουν λιγο βυζι...


+1000000000


αλλα ειναι ωραιο νησι αν πας ανοιξη

να φανταστεις ειχα παει ΕΚΚΛΗΣΙΑ, χαιρετισμους στη Μυκονο!!! ΕΓΩ!!!!
με έπερνε τηλ ο γκόμενος και του στειλα μην "δεν μπορω ειμαι εκκλησια"
μετα ειναι να μη νομίσει ότι τον δουλεύω!!!!!!
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
πατε καλα?η μυκονος ειναι ΜΟΝΟ για τις ξενες...αυτες και γαμιούνται και(συνήθως) ειναι μουναρες.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
+1000000000


αλλα ειναι ωραιο νησι αν πας ανοιξη

να φανταστεις ειχα παει ΕΚΚΛΗΣΙΑ, χαιρετισμους στη Μυκονο!!! ΕΓΩ!!!!
με έπερνε τηλ ο γκόμενος και του στειλα μην "δεν μπορω ειμαι εκκλησια"
μετα ειναι να μη νομίσει ότι τον δουλεύω!!!!!!
δεν εχω παει...
αλλα μ εχουν πει οτι ειναι τρελη ξεραιλα...



που τρωνε ή που δινουν?

κανονικα θα επρεπε να τρωνε αλλα με τα λιγουρια εκει μαλλον δινουν...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλα οι φιλοι σου πηγαν να δουν πρασινάδα στο νησι???ας πανε ιονιο.μην ακουω μαλακιες βραδιάτικα...
ε δεν εχεις κ αδικο..

απλα ρε παιδι μου σαν νησι..
δεν τους αρεσε...
γενικες κουβεντες... :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Αν ειναι μια φορα ελλεεινδες στην πολη τους , οταν πανε στη Μυκονο γινονται ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ με  τεραστια γραμματα ...
Ενα τριημερο μου ηταν αρκετο για να δω τα μπαζακια που μολις πατανε το ποδι τους στο νησι (  και ενω κοιταγανε μη γκρεμοτσακιστουνε απο το καραβι με τις 20 ποντες τακουναρες  που φοραγανε ) σηκωνανε τη μυτη που μεχρι τον ουρανο...

Αυριο θα γραψω λιγα απο τα χαλια τους γιατι ειναι αργα τωρα , απλα θα πω αυτο κατι πολυ γρηγορο . Ετσι οπως το πατε ουτε οι αλβaνοι δεν θα σας κοιτανε..



Υ.γ Φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις για να μην σας βαζουμε ολες στο ιδιο καζανι , οπως αντιστοιχα υπαρχουν και οι Ελλεειναρες της Μυκονου ... ( Μαγκια , κλανια και αμα τους γυρισεις αναποδα  φραγκοδιφραγκα θα πεσουν απο τις τσεπες )  :grin:

δεν υπαρχουν εξαιρεσεις.-
 

Επισκέπτης


lalak το ομολόγησαν...ότι είναι όλες ένα μάτσο καργιόλες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Αν ειναι μια φορα ελλεεινδες στην πολη τους , οταν πανε στη Μυκονο γινονται ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ με  τεραστια γραμματα ...
Ενα τριημερο μου ηταν αρκετο για να δω τα μπαζακια που μολις πατανε το ποδι τους στο νησι (  και ενω κοιταγανε μη γκρεμοτσακιστουνε απο το καραβι με τις 20 ποντες τακουναρες  που φοραγανε ) σηκωνανε τη μυτη που μεχρι τον ουρανο...

Αυριο θα γραψω λιγα απο τα χαλια τους γιατι ειναι αργα τωρα , απλα θα πω αυτο κατι πολυ γρηγορο . Ετσι οπως το πατε ουτε οι αλβaνοι δεν θα σας κοιτανε..



Υ.γ Φυσικα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις για να μην σας βαζουμε ολες στο ιδιο καζανι , οπως αντιστοιχα υπαρχουν και οι Ελλεειναρες της Μυκονου ... ( Μαγκια , κλανια και αμα τους γυρισεις αναποδα  φραγκοδιφραγκα θα πεσουν απο τις τσεπες )  :grin:


Ρε συ ψηλε εισαι παιδι που ξερει πολυ καλα τι του γινεται ... με εκπλησσεις  :o
Ειναι δυνατον να εχεις τετοιου ειδους αποριες ?!?

Καλη ξεκουραση ευχομαι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom