Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.287
Κριτικές
62
Like
44.919
Πόντοι
9.297
Δεν τα ωραιοποιώ,αλλά αν ήταν έτσι δεν θα'κανε και κανένας σχέση.Και με την Μπελούτσι να'τα χεις,πρέπει να την ανέχεσαι.Όπως φυσικά πρέπει να σε ανέχεται κι αυτή.Εγώ συγκρίνω τη μπακουριά με τη σχέση.Ε ναι,με το να έχεις σχέση σαφώς είσαι πιο ανεβασμένος από το να'σαι μπακούρι.Και δεν μιλάω γι'αυτούς που είναι μπακούρια κατ'επιλογήν αλλά για όσους θέλουν γκόμενα/σύντροφο αλλά δεν βρίσκουν.Η μοναξιά που δεν είναι από επιλογή είναι ψυχοφθόρα.

Για τις 30αρες που λες ότι δεν έχουν σχέση,δε σημαίνει ότι δεν τρώνε και πούτσες απο'δω κι απο'κει,από τα αφεντικά τους,από παντρεμένους,από γυμναστές κλπ.Ειδικά εμφανίσιμες δεν θα μείνουν ποτέ τόσο καιρό αγάμητες.Μπορούν να το κάνουν και το κάνουν.Κι εμεις αν μπορούσαμε να το κάνουμε,δεν θα κάναμε σχέσεις.Ή θα κάναμε αν βρίσκαμε καμια μουνάρα.
Κάνεις λάθος...αν μια τριανταρα δεν πει"Βρήκα χρηματοδότη" δεν κάθεται σε κανέναν.Μπορει να κουράζεται από τις δουλειές της και να μην ψάχνεται.
Το σεξ από τα 25+ είναι ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΟ!
Μην μπερδεύεσαι με τις νεαρές που επειδή είναι μέσα σε φοιτητές μπορούν να ξεσκίζονται με αυτούς(πάλι εντός του ασφαλούς κλειστού κύκλου τους που στην περίπτωση αυτή έχει πολλές επιλογες).
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Θα ρωτήσω κάτι από περιέργεια...λέμε για τις Ελληνίδες...εμείς προσέχουμε των ευτο μας η έχουμε πάρει 30 κιλά φοράμε τα ίδια βρακιά τα τελευταία 2 χρόνια....όχι το ίδιο χαχαχα...και δεν αλλάζουμε παπούτσια αλλά φοράμε τα φθαρμένα ...από κοντά θες γυναίκες μας και καινούργια στριγκ θέλουμε και ψηλοτάκουνα κτλ...μήπως βλέπουν εμάς έτσι και αυτές το ίδιο τα παρατάνε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Θα ρωτήσω κάτι από περιέργεια...λέμε για τις Ελληνίδες...εμείς προσέχουμε των ευτο μας η έχουμε πάρει 30 κιλά φοράμε τα ίδια βρακιά τα τελευταία 2 χρόνια....όχι το ίδιο χαχαχα...και δεν αλλάζουμε παπούτσια αλλά φοράμε τα φθαρμένα ...από κοντά θες γυναίκες μας και καινούργια στριγκ θέλουμε και ψηλοτάκουνα κτλ...μήπως βλέπουν εμάς έτσι και αυτές το ίδιο τα παρατάνε
Πες τα ρε φιλε
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Δεν τα ωραιοποιώ,αλλά αν ήταν έτσι δεν θα'κανε και κανένας σχέση.Και με την Μπελούτσι να'τα χεις,πρέπει να την ανέχεσαι.Όπως φυσικά πρέπει να σε ανέχεται κι αυτή.Εγώ συγκρίνω τη μπακουριά με τη σχέση.Ε ναι,με το να έχεις σχέση σαφώς είσαι πιο ανεβασμένος από το να'σαι μπακούρι.Και δεν μιλάω γι'αυτούς που είναι μπακούρια κατ'επιλογήν αλλά για όσους θέλουν γκόμενα/σύντροφο αλλά δεν βρίσκουν.Η μοναξιά που δεν είναι από επιλογή είναι ψυχοφθόρα.

Για τις 30αρες που λες ότι δεν έχουν σχέση,δε σημαίνει ότι δεν τρώνε και πούτσες απο'δω κι απο'κει,από τα αφεντικά τους,από παντρεμένους,από γυμναστές κλπ.Ειδικά εμφανίσιμες δεν θα μείνουν ποτέ τόσο καιρό αγάμητες.Μπορούν να το κάνουν και το κάνουν.Κι εμεις αν μπορούσαμε να το κάνουμε,δεν θα κάναμε σχέσεις.Ή θα κάναμε αν βρίσκαμε καμια μουνάρα.

Το θεμα ειναι οτι τα εχεις σκεφτει καπως στο μυαλο σου και πιστευεις οτι οντως ετσι ειναι τα πραγματα,αλλα δεν ειναι ετσι.Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εχουν τα συν και τα πλην η σχεση και η μπακουρια οπως λες.Εσυ ομως πιστευεις οτι οποιος ειναι σε μια σχεση τα εχει ολα ενω ενας που ειναι μονος του ειναι ενα βημα πριν την αυτοκτονια.Καμια σχεση.Εγω δεν δεχομαι το δεν μπορει καποιος να βρει γκομενα,δεν θελει ναι,δεν μπορει οχι.Οσο για τις γκομενες που λες εσυ, αυτες ειναι 5-10 που βλεπεις στο ινστα,αυτες οντως παιζει να τρωνε πουτσα απο οποιον θελουν και οποτε θελουν.Εγω μιλαω για απλες καθημερινες κοπελες,αυτες οχι,δεν τρωνε πουτσες απο εδω και απο εκει.Οσες δεν εχουν σχεση με αποσμητικα και βουρτσες την βγαζουν,αντε και κανενα δονητακο.Καμια πουτσα απο εδω και απο εκει μπορεις να ριξεις και εσυ,ψαξου λιγο.

Γνωρισα μια απο Βολο (μεσω κανεσεξ) πριν κανενα μηνα,να μην καθομαι και σου γραφω σεντονι γιατι πρεπει να μπω για μπανιο και να φυγω.Ενα θα σου πω,η κοπελα 27 χρονων,1.77 στα 62 κιλα,μελαχροινη κοπελαρα μιλαμε και ειχε να κανει σεξ κατι χρονια.Αφου την επρηξα κανενα μηνα μεχρι να βρεθουμε,μολις βρεθηκαμε ετρεμε ολοκληρη και δεν μπορουσε να πει κουβεντα,για τετοια ντροπη μιλαμε.Αφου σε μια δοση φοβηθηκα μην λιποθυμησει,χαλαρωσε καλε της λεω,θα παθεις τιποτα.Τι αγχωνεσαι ετσι?Εκει αρχισε να ηρεμει λιγο και αρχισαμε να μιλαμε.Η συντριπτικη πλειοψηφια των ελευθερων κοριτσιων ετσι ειναι,τερμα ντροπαλες και διστακτικες,βαλε και ποσοι ειναι κοτες και δεν κανουν κινηση και μενουν οι μεν να τον παιζουν και οι δε να την βγαζουν με δαχτυλο.Αυτες οι ανετες που περιγραφεις εσυ,που τρωνε πουτσες με ανεση ειναι ελαχιστες και μην ασχολεισαι με αυτες
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Κάνεις λάθος...αν μια τριανταρα δεν πει"Βρήκα χρηματοδότη" δεν κάθεται σε κανέναν.Μπορει να κουράζεται από τις δουλειές της και να μην ψάχνεται.
Το σεξ από τα 25+ είναι ΣΤΟΧΕΥΜΕΝΟ!
Μην μπερδεύεσαι με τις νεαρές που επειδή είναι μέσα σε φοιτητές μπορούν να ξεσκίζονται με αυτούς(πάλι εντός του ασφαλούς κλειστού κύκλου τους που στην περίπτωση αυτή έχει πολλές επιλογες).

Τί χρηματοδότη να βρει πλέον στην Ελλάδα;Οποιονδήποτε βρει με σταθερή δουλειά και 1000 μισθό,θα τον παντρευτεί.

Αλλά κι αυτές που δεν έχουν κάποια επισημη σχέση,5 χρόνια αγάμητες δεν θα κάτσουν.Ειδικά αν είναι κι εμφανίσιμες.Όπως είπα,γαμιούνται με αφεντικά,παντρεμένους κλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είδα ότι είσαι παλιός εδώ ...την Εύα που είχε ένα γραφείο μαζί με των Μάριο που είχαν 4-5 Ελληνίδες την θυμάσαι
Φυσικα την θυμαμαι. Και την Τζούλι που ειχαν παρεα θυμαμαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Klima
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Θα ρωτήσω κάτι από περιέργεια...λέμε για τις Ελληνίδες...εμείς προσέχουμε των ευτο μας η έχουμε πάρει 30 κιλά φοράμε τα ίδια βρακιά τα τελευταία 2 χρόνια....όχι το ίδιο χαχαχα...και δεν αλλάζουμε παπούτσια αλλά φοράμε τα φθαρμένα ...από κοντά θες γυναίκες μας και καινούργια στριγκ θέλουμε και ψηλοτάκουνα κτλ...μήπως βλέπουν εμάς έτσι και αυτές το ίδιο τα παρατάνε
Εγώ μιλάω παντα εκ πείρας και πάντα κρίνονται από τον εαυτό μου που είμαι μια χαρά άντρας. Αν κάτι δε πήγαινε καλά με μένα είτε στην εμφάνιση είτε στο χαρακτήρα δε θα μιλουσα. Κοινώς αν είχα λερωμένη τη φωλιά μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Το θεμα ειναι οτι τα εχεις σκεφτει καπως στο μυαλο σου και πιστευεις οτι οντως ετσι ειναι τα πραγματα,αλλα δεν ειναι ετσι.Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι εχουν τα συν και τα πλην η σχεση και η μπακουρια οπως λες.Εσυ ομως πιστευεις οτι οποιος ειναι σε μια σχεση τα εχει ολα ενω ενας που ειναι μονος του ειναι ενα βημα πριν την αυτοκτονια.Καμια σχεση.Εγω δεν δεχομαι το δεν μπορει καποιος να βρει γκομενα,δεν θελει ναι,δεν μπορει οχι.Οσο για τις γκομενες που λες εσυ, αυτες ειναι 5-10 που βλεπεις στο ινστα,αυτες οντως παιζει να τρωνε πουτσα απο οποιον θελουν και οποτε θελουν.Εγω μιλαω για απλες καθημερινες κοπελες,αυτες οχι,δεν τρωνε πουτσες απο εδω και απο εκει.Οσες δεν εχουν σχεση με αποσμητικα και βουρτσες την βγαζουν,αντε και κανενα δονητακο.Καμια πουτσα απο εδω και απο εκει μπορεις να ριξεις και εσυ,ψαξου λιγο.

Γνωρισα μια απο Βολο (μεσω κανεσεξ) πριν κανενα μηνα,να μην καθομαι και σου γραφω σεντονι γιατι πρεπει να μπω για μπανιο και να φυγω.Ενα θα σου πω,η κοπελα 27 χρονων,1.77 στα 62 κιλα,μελαχροινη κοπελαρα μιλαμε και ειχε να κανει σεξ κατι χρονια.Αφου την επρηξα κανενα μηνα μεχρι να βρεθουμε,μολις βρεθηκαμε ετρεμε ολοκληρη και δεν μπορουσε να πει κουβεντα,για τετοια ντροπη μιλαμε.Αφου σε μια δοση φοβηθηκα μην λιποθυμησει,χαλαρωσε καλε της λεω,θα παθεις τιποτα.Τι αγχωνεσαι ετσι?Εκει αρχισε να ηρεμει λιγο και αρχισαμε να μιλαμε.Η συντριπτικη πλειοψηφια των ελευθερων κοριτσιων ετσι ειναι,τερμα ντροπαλες και διστακτικες,βαλε και ποσοι ειναι κοτες και δεν κανουν κινηση και μενουν οι μεν να τον παιζουν και οι δε να την βγαζουν με δαχτυλο.Αυτες οι ανετες που περιγραφεις εσυ,που τρωνε πουτσες με ανεση ειναι ελαχιστες και μην ασχολεισαι με αυτες
Σωστος σε ολα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μουναρες όλες ήταν και Ελληνίδες....τότε είχε αρχίσει και η Έλενα ... Ναιομι
Η Ελενα οταν ξεκινησε ηταν δυναμιτης, πανεμορφη και εκπληκτικη.
Αλλά ου γαρ ερχεται μονον
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Οι Ελληνίδες τα τελευταία χρόνια έχουν γίνει πολύ μουναρες πάντως από 35 έως 50 οι πιο πολλές τα σπανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ελενα οταν ξεκινησε ηταν δυναμιτης, πανεμορφη και εκπληκτικη.
Αλλά ου γαρ ερχεται μονον
Ναι εμένα δεν μου άρεσε όμως δεν ξέρω γιατί όμως
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Και έχουν πάθει τώρα όλοι σοκ με Αντριάννα...που να βλέπανε αυτές
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
δε θεωρείσαι σωστός μεσήλικας χωρίς λίγο μπάκα... χρειάζεται το λίγο...χχαχαχαχ..
Συμφωνώ. Άλλωστε το λέει και το ρητό "άντρας χωρίς κοιλιά, σπίτι δίχως μπαλκόνι", το ίδιο αληθινό με το "γυναίκα χωρίς κώλο, λιμάνι δίχως μώλο"
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Και άλλες υπήρχαν τότε Ελληνίδες μουναρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom