Νέα

Τι smartphone προτείνετε ρε παιδιά?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
LG OPTIMUM BLACK...απλα το τελειο και σε καλη τιμη πλεον...τσεκαρε το !
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Για το Samsung Galaxy μπορεί να μου πει κάποιος αν το χει εμπειρία? Επίσης διαβάζω ότι το συγκεκριμένο δεν έχει flash player. Ισχύει?

μόλις πήρα το S2,αν και φαν του iphone-ipad

το καλύτερο που κυκλοφορεί αυτήν τη στιγμή

μεγάλη οθόνη,φοβερή ανάλυση,κάμερα και βίντεο τρομερά

πολύ γρήγορο και καλές εφαρμογές

φλας έχει κανονικά
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ασχετο αλλα bibi for ever :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Το καλυτερο κινητο στον πλανητη για τα λεφτα του ειναι χωρις αμφιβολια το Xperia X8
Τσεκαρε τιμες εδω

Αν θες κατι καλυτερο μπορεις με 300ε να παρεις το nexus s. Μπορει να ξεφευγει απο τα 200ε που θες να δωσεις αλλα σιγουρα αξιζει τα λεφτα του. Σκεψου οτι οι κλεφτες στο γερμανο το πουλανε ακομα 500ε. Για τα 300ε ειναι σιγουρα οτι καλυτερο...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Το κινεζικο Huawei X5 στα € 200 εχει βγει καλο συμφωνα με κριτικες που διαβαζω
Ομως θα προτιμουσα καποιο επωνυμο οπως το Samsung Galaxy η το LG OPTIMUM BLACK

Αν διεθετες περισσοτερα θα σου ελεγα να χτυπησεις ενα i-phone 3gs  η i-phone 4 και θα καθαριζες μια και καλη
ουτε κολληματα, ουτε μπλοκαρισματα, ουτε τιποτα και απιστευτες εφαρμογες ειτε επι πληρωμη ειτε δωρεαν

Εγω που αλλαζα κινητο καθε 4μηνο και παντα κορυφαια μοντελα με το που πηρα το Ι-phone καθαρισα
ειναι να αγορασω κινητο εδω και σχεδον 1,5 ετος.....
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
μόλις πήρα το S2,αν και φαν του iphone-ipad

το καλύτερο που κυκλοφορεί αυτήν τη στιγμή

μεγάλη οθόνη,φοβερή ανάλυση,κάμερα και βίντεο τρομερά

πολύ γρήγορο και καλές εφαρμογές

φλας έχει κανονικά

καλά το S2 είναι γαμηστερό τηλέφωνο και το χύνει στη μάπα και το iphone.. αλλά μου πέφτει ακριβό...οπότε το αδερφάκι του το galaxy μου φαίνεται θα προτιμήσω αν και προβληματίστηκα τώρα το οτι δεν έχει flash player οπότε στο νετ θα χω προβλήματα.
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
καλά το S2 είναι γαμηστερό τηλέφωνο και το χύνει στη μάπα και το iphone.. αλλά μου πέφτει ακριβό...οπότε το αδερφάκι του το galaxy μου φαίνεται θα προτιμήσω αν και προβληματίστηκα τώρα το οτι δεν έχει flash player οπότε στο νετ θα χω προβλήματα.

..γραψε εντυπωσεις...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Παρε οποιο θες, εκτος απο ΝΟΚΙΑ !!!
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παρε οποιο θες, εκτος απο ΝΟΚΙΑ !!!

ότι θελετε για το S2 ρωτηστε. ειχα και το S και το i phone το οποιο ειναι 2 κλασεις κατω. το S2 εξαλλου ανηκει στα superphone και οχι smartphone πια. απλα οτι καλυετρο κυκλοφορει με μονο μειονεκτημα το πλαστικο περιβλημα .
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Φίλε Pyrokavle έχω δουλέψει και έχω αλλάξει τα εξής smartphones: HTC Wildfire, HTC Desire, HTC Desire S, HTC Desire HD, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S 2, Samsung Galaxy Tab και 7" και 10.1", iphone 3gs, iphone 4 και LG Optimus 2X. Από την εμπειρία μου σου λέω ότι το καλύτερο στην μικρή κατηγορία (περίπου 250 €) είναι το HTC Wildfire S, στη μεσαία κατηγορία (περίπου 350 €) είναι το HTC Desire S, και αν θες να έχεις το καλύτερο κινητό που κυκλοφορεί (περίπου 500 €) παίρνεις το Samsung Galaxy S 2. Όμως επειδή διαβάζω ότι δίνεις γύρω στα 200 € θα σου έλεγα να πας στο HTC Wildfire S (το καινούργιο) το οποίο στο skroutz () μπορείς να το βρεις στα 230 € με πτωτικές τάσεις. Το Galaxy Ace αν και όταν το είχα ήταν τίμιο κινητάκι, θα σε χαλάσει η μη υποστήριξη flash και η ψιλοφτηνή ποιότητα κατασκευής. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.149
Κριτικές
14
Like
4.388
Πόντοι
3.715
κανένα.

Όσα περισσότερα features/ applications Κλπ έχουν τόσο πιο εύκολα πάνε για ανακύκλωση.
Πάρε ένα τηλέφωνο με πράσινο, κόκκινο κουμπί και wifi για να συνδέεσαι όπου έχει ανοικτό δίκτυο.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Φίλε Pyrokavle έχω δουλέψει και έχω αλλάξει τα εξής smartphones: HTC Wildfire, HTC Desire, HTC Desire S, HTC Desire HD, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S 2, Samsung Galaxy Tab και 7" και 10.1", iphone 3gs, iphone 4 και LG Optimus 2X. Από την εμπειρία μου σου λέω ότι αν ψάχνεις κάτι στην μικρή κατηγορία (περίπου 250 €) πάρε το HTC Wildfire S, αν ψάχνεις στη μεσαία κατηγορία (περίπου 350 €) πάρε το HTC Desire S, και αν θες να έχεις το καλύτερο κινητό που κυκλοφορεί (περίπου 500 €) πάρε το Samsung Galaxy S 2. Αυτά...

το Samsung Galaxy Ace τι σε χάλασε γιατί μ αρέσει απ αυτά που διαβάζω.??  :think:
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Φίλε Pyrokavle έχω δουλέψει και έχω αλλάξει τα εξής smartphones: HTC Wildfire, HTC Desire, HTC Desire S, HTC Desire HD, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S 2, Samsung Galaxy Tab και 7" και 10.1", iphone 3gs, iphone 4 και LG Optimus 2X. Από την εμπειρία μου σου λέω ότι το καλύτερο στην μικρή κατηγορία (περίπου 250 €) είναι το HTC Wildfire S, στη μεσαία κατηγορία (περίπου 350 €) είναι το HTC Desire S, και αν θες να έχεις το καλύτερο κινητό που κυκλοφορεί (περίπου 500 €) παίρνεις το Samsung Galaxy S 2. Όμως επειδή διαβάζω ότι δίνεις γύρω στα 200 € θα σου έλεγα να πας στο HTC Wildfire S (το καινούργιο) το οποίο στο skroutz () μπορείς να το βρεις στα 230 € με πτωτικές τάσεις. Το Galaxy Ace αν και όταν το είχα ήταν τίμιο κινητάκι, θα σε χαλάσει η μη υποστήριξη flash και η ψιλοφτηνή ποιότητα κατασκευής. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.

ε σόρυ βασικά μπορεί να πω πατάτα... όταν λές flash ενοείς το φλάς της φωτογραφικής ή το πρόγραμμα flash player. Αν εννοείς το δεύτερο το διάβασα κι εγώ αλλά έμαθα πως υπάρχουν κάποια άλλα προγράμματα που τα κατεβάζεις και το υποκαθιστούν. :think:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
ε σόρυ βασικά μπορεί να πω πατάτα... όταν λές flash ενοείς το φλάς της φωτογραφικής ή το πρόγραμμα flash player. Αν εννοείς το δεύτερο το διάβασα κι εγώ αλλά έμαθα πως υπάρχουν κάποια άλλα προγράμματα που τα κατεβάζεις και το υποκαθιστούν. :think:
Το adobe flash εννοώ φυσικά το οποίο δεν υποστηρίζει ο native browser. To κινητό το κράτησα λίγο και δεν του πέρασα άλλο browser (πχ Dolphin HD) για να δω αν παίζει εκεί τα flashakia. Πάντως μην πολυπιστεύεις τι λένε στο myphone γιατί μπαίνει ο κάθε άσχετος και γράφει την π@π@ριά του. Αν σου αρέσει το κινητό καλύτερα πριν το αγοράσεις βρες κανένα γνωστό σου που να το έχει ή πήγαινε σε κάποιο κατάστημα να το δεις από κοντά και να το διευκρινήσεις με κάποιον πωλητή που είναι σχετικός. Πάντως γενικά είναι καλό κινητό για τα λεφτά του απλώς εγώ θα έπαιρνα το Wildfire S λόγω σχεδίασης, ποιότητας κατασκευής (που δεν είναι πολύ καλή αλλά καλύτερη από το Ace) και Sense.
Τσέκαρε και τα βιντεάκια:
για Ace:
για Wildfire S:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom