Νέα

Τι smartphone προτείνετε ρε παιδιά?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Γειά σας παιδιά. Μέχρις πρότινος είχα ένα παλιό Sony Erricson. Θέλω να πάρω ένα Smartphone να μπορώ να σερφάρω και στο ιντερνετ... να μπαίνω στο φατσεμπουκ και στο μπουρδέλα φυσικά :grin: ;). Δε θέλω να είναι ακριβό (γύρω στα 150-200 ευρώ). Θέλω να υποστηρίζει Ιντερνετ να ναι touch screen και να χει μεγάλη οθόνη για το τις σελίδες του Ιντερνετ...ε και να μην είναι και αργό....

εγώ απο την έως τώρα σύντομα έρευνά μου βρήκα αυτά....

HTC wildfire

Samsung Galaxy Ace 

έχετε να μου προτείνετε κάτι? :think:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Android και τα μυαλά στα κάγκελα. ΤΕΛΟΣ :rockon:

htc desire έχει η αδερφή μου - γαμάει. :boobies:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γειά σας παιδιά. Μέχρις πρότινος είχα ένα παλιό Sony Erricson. Θέλω να πάρω ένα Smartphone να μπορώ να σερφάρω και στο ιντερνετ... να μπαίνω στο φατσεμπουκ και στο μπουρδέλα φυσικά :grin: ;). Δε θέλω να είναι ακριβό (γύρω στα 150-200 ευρώ). Θέλω να υποστηρίζει Ιντερνετ να ναι touch screen και να χει μεγάλη οθόνη για το τις σελίδες του Ιντερνετ...ε και να μην είναι και αργό....

εγώ απο την έως τώρα σύντομα έρευνά μου βρήκα αυτά....

HTC wildfire

Samsung Galaxy Ace  

έχετε να μου προτείνετε κάτι? :think:

 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
sony eriscon xperia 10!!το εχω αγορασει!!
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
φιλαρακι χτυπα ενα IPHONE και καθαρισες   :sunglasses:

πανάκριβο φίλε μου. μέχρι 200 ευρά το πολύ διαθέτω για κινητό..κι ο λόγος είναι ότι είμαι λίγο ατζαμής με τα κινητά μου(π.χ τα ξεχνάω,μου πέφτουνε) και δε θέλω να κλάιω 500άρια..
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Ξέχνα το Wildfire. Εντελώς. Πολύ μικρή ανάλυση οθόνης.

Αν δεν θες να δώσεις πολλά, πήγαινε στη Wind και χτύπα ένα κινέζικο Android:
Είτε το www.phonearena.com/reviews/Huawei-IDEOS-X5-Preview_id2646]Huawei X5[/url] στα € 200, είτε το www.phonearena.com/phones/ZTE-Blade_id5231]ZTE Blade[/url] στα € 150 (το οποίο νομίζω έχει τώρα και μία επιπλέον έκπτωση -€20).

Πριν λίγες βδομάδες το Πλαίσιο είχε το www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Samsung-Nexus-S-GT-I9023FSACOS.htm]Nexus S[/url] στα € 300. Ψάξε αν το έχουν ακόμη. (EDIT: Φαίνεται να το έχει ακόμα).

Κοίτα στο myphone.gr. Υπάρχουν πολλά thread με ερωτήσεις και απαντήσεις για επιλογή συσκευής. Θα σου λυθεί η απορία σου.

... ή θα σου δημιουργηθούν πολλές ακόμη :)
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Apple στα λεφτά που θες δεν υπάρχει.
Αλλά και 500 να έσκαγες θα σου πρότεινα, θα σου προτεινα κάποιο πιο ακριβό Android.

Από τη σύγκριση Samsung Galaxy Ace (S5830) - HTC Wildfire, ξεκάθαρα καλύτερο είναι το Samsung.
Έχει καλύτερη ανάλυση οθόνης, πιο γρήγορο επεξεργαστή και νεότερη έκδοση Android.
Για τη μνήμη δε γράφει, σε διάφορα σάιτ διαβάζω ότι είναι 278 το Samsung και 384 το HTC.

 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Nexus μακράν το καλύτερο σε αυτά τα λεφτά, συμφωνώ.
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Πω πω αυτό το Samsung S2 τα σπάει :cum: αλλά πρέπει να ναι πανάκριβο ε? :fuck2:

 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Στα λεφτά μου με βλέπω να καταλήγω στο Samsung Galaxy Ace στα 230 το χει το πλαίσιο.Το χει κανείς να μου πεί εμπειρία? ή κάτι αρνητικό? :think:
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Παντα αγορες μεσω Skroutz.gr φιλε βρισκεις τους πιο φτηνους  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
Γειά σας παιδιά. Μέχρις πρότινος είχα ένα παλιό Sony Erricson. Θέλω να πάρω ένα Smartphone να μπορώ να σερφάρω και στο ιντερνετ... να μπαίνω στο φατσεμπουκ και στο μπουρδέλα φυσικά :grin: ;). Δε θέλω να είναι ακριβό (γύρω στα 150-200 ευρώ). Θέλω να υποστηρίζει Ιντερνετ να ναι touch screen και να χει μεγάλη οθόνη για το τις σελίδες του Ιντερνετ...ε και να μην είναι και αργό....

εγώ απο την έως τώρα σύντομα έρευνά μου βρήκα αυτά....

HTC wildfire

Samsung Galaxy Ace 

έχετε να μου προτείνετε κάτι? :think:

Οχι htc wildfire. Τα htc ειναι και γαμω ( εχω το desire ) αλλα με τπτ το wildfire. Οχι για εναν αλλα για πολλους λογους φιλε. Αν το κανεις κανα 2 compare with σε google k youtube θα καταλαβεις γιατι.

ΗΤC με κλειστα ματια αλλα απ' το desire και πανω.
 

dimk93

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.565
Like
112
Πόντοι
16
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Για το Samsung Galaxy μπορεί να μου πει κάποιος αν το χει εμπειρία? Επίσης διαβάζω ότι το συγκεκριμένο δεν έχει flash player. Ισχύει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom