Νέα

Τι μουσική προτιμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 574
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τι μουσική προτιμάμε;

  • Rock

    Ψήφοι: 6 66,7%
  • Pop

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκυλάδικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ελληνικά(ότι ακούγεται στα ραδιόφωνα)

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • Κλασσική μουσική

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Trance/Techno/Psyhedelic

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Rap/Hip Hop

    Ψήφοι: 1 11,1%
  • Έντεχνα

    Ψήφοι: 1 11,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
buck dich ρε λακη που θα μου την πεις στα γερμανικα,ραλφ ακαπωτος για σενα τωρα schwuler!

Ρε φτύστα μπούτια σου μπάς και δείς άσπρη μέρα..
Ποιός σε δασκάλεψε ρε γκιόζη και ξέρεις και γερμανικά;

Blas mir einen.. Arschloch...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αυριο
τωρα νυσταζω... :P

ωπ! ξαναρχισαμε?
στοιχηματα κανεις?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
λοιπον επειδη δεν πηρα ακομη το grundstuffe ενα σου λεω du bist eine fotse schlurfe meine schwanz,σορυ αν κανω λαθος σπελινγκ!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
αυριο
τωρα νυσταζω... :P

ωπ! ξαναρχισαμε?
στοιχηματα κανεις?
Χρυσή μου κοπέλα, γιατί δε μας λέ ς αν ενοχλείσαι μ' αυτά που γράφω, ώστε και μερικοί λαλάκηδες να μην σφυράν απ' τις τρύπες;;;; Νομίζεις οτι σου την πέφτω;;;Αν ναί πές το, και δε πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
πες απλα αν ειναι λιγουρης η οχι,εγω αυτο θελω να μαθω!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δλδ παρδον
"τσακωνεστε" εσεις κ πρεπει να παρω κ θεση εγω?
εγω τυχαια περνουσα ειδα φως κ μπηκα...!
αμα ειχα ενοχληθει απ οτιδηποτε θα το ειχα δειξει ηδη ντοντ γουορρι
δεν με απασχολει αν ειναι λιγουρης η οχι κανενας που απλα ανταλλαζουμε 3-4 ποστς

κατα τ αλλα μουα χαβαλε κανει...
:)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
γκρρρ γκουτεν ναχτ!!!!!!!!!!!!!!

δεν εχει φιλακι σημερα!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ηλεκτρονική αλλά έχω βαρεθεί που έγινε trend το minimal! Έλεος μπλιπ και μπλιπ! Prog, Tech, και γενικώς. Αν όμως συνεχίσω να την ακούω, δεν θα έχουμε καλά ξεμπερδέματα....
Τελευταίο μου πουλέν: David West, Andy Moor, 16Bit Lolitas
 

Επισκέπτης
Ηλεκτρονική αλλά έχω βαρεθεί που έγινε trend το minimal! Έλεος μπλιπ και μπλιπ! Prog, Tech, και γενικώς. Αν όμως συνεχίσω να την ακούω, δεν θα έχουμε καλά ξεμπερδέματα....
Τελευταίο μου πουλέν: David West, Andy Moor, 16Bit Lolitas
Απο david west γουσταρω απιστευτα το suffering island...
O andy...θελει λιγη προσπαθεια ακομη....πολυ φτωχο ρεπερτοριο για Αγγλο Dj.....εχει περιθωρια βελτιωσης...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
^Μωρή κυρία...υποψιασμένος! Εύγε!

Πως γίνεται όσοι ακούμε (άκουγα) Γιαννάκη και το πάμε και στο μελωδικό prog trance???
Και κολλητός μου τα ίδια!
Όσο για τον Moor, άκουσα ένα σετάκι του πρόσφατο, ναι μεν μελωδική trance αλλά από πίσω βρωμόξυλο, η παρέα με τον Σουηδό(David Westerlund- πρώην Antiloop για όσους είχαν καεί με το In my mind)του έκανε καλό! Nέος είναι πάντως, θα πάρει τα πάνω του. Τον πιστεύω.

Δυστυχώς για εμάς(ή ευτυχώς-θα δείξει) δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ μαγαζί που να παίζει τέτοιες μουσικές οπότε είμαστε από σπίτι σε σπίτι, με την ηρεμία μας, τις ανέσεις μας και μακριά από πειρασμούς!
 

Επισκέπτης
^Μωρή κυρία...υποψιασμένος! Εύγε!

Πως γίνεται όσοι ακούμε (άκουγα) Γιαννάκη και το πάμε και στο μελωδικό prog trance???
Και κολλητός μου τα ίδια!
Όσο για τον Moor, άκουσα ένα σετάκι του πρόσφατο, ναι μεν μελωδική trance αλλά από πίσω βρωμόξυλο, η παρέα με τον Σουηδό(David Westerlund- πρώην Antiloop για όσους είχαν καεί με το In my mind)του έκανε καλό! Nέος είναι πάντως, θα πάρει τα πάνω του. Τον πιστεύω.
Εχω γενικα τρελα με τη μουσικη....ξερω κ εχω περασει απο πολλα σταδια...μπορω να κρινω αντικειμενικα πιστευω αν κατι ειναι καλο ή προχειροφτιαγμενο....κ φυσικα δν κολλαω ταμπελες...του στυλ...ακους μεταλ εισαι πρεζακι...ακους γιαννακη εισαι φλωρος κ καψουρης...κλπ κλπ....
Δυστυχώς για εμάς(ή ευτυχώς-θα δείξει) δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ μαγαζί που να παίζει τέτοιες μουσικές οπότε είμαστε από σπίτι σε σπίτι, με την ηρεμία μας, τις ανέσεις μας και μακριά από πειρασμούς!
Οντως απο σπιτι σε σπιτι τριγυρναμε γι'αυτο το ειδος...αλλα δν θα ελεγα οτι ειμαστε κ μακρια απ τους πειρασμους....
Μου ειπαν κατι πουλακια μια φορα οτι οι πειρασμοι κανουν επισκεψεις κ στα σπιτια.....:):):):):):):):):):)........
 

Επισκέπτης
Σκυλαδικα και ολοι πανω στα τραπεζια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom