Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Ναι πραγματι ,ψηλα με πολυ ωραια προσωπα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Την γλυτωσες ... ηθελε να σε κλεισει κανα τριημερο στην αποθηκη με τα ποντικια χαχα
Χαρις φοβος κβτρομος της οντεσσα
Τυφλα ναχει το πραβι σεκτορ
Μονο π πορνομιτσος τον τρομοκρατησε με τον αυνανισμο κιβαλλξε δωματιο ο ΟΥΚας καναπε Χαρι  :heavymetalbig:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Χαρις φοβος κβτρομος της οντεσσα
Τυφλα ναχει το πραβι σεκτορ
Μονο π πορνομιτσος τον τρομοκρατησε με τον αυνανισμο κιβαλλξε δωματιο ο ΟΥΚας καναπε Χαρι  :heavymetalbig:
Δωμάτιο και να ήθελε δεν μπορούσε να αλλάξει γιατί το διαμέρισμα ήταν στούντιο,είχε ένα μεγαλο τετράγωνο δωμάτιο ενωμένο με την κουζίνα και ένα μικρό μπάνιο με μιά ντουσιέρα και τουαλέτα.Εγώ κοιμόμουν σε ένα καναπέ που γίνεται κρεβάτι και ο Χάρης δίπλα σε ένα διπλό κρεβάτι....μετά το Κισινιώφ,την αγαμία (μία γκόμενα μέτρια βρήκα και αυτή μετά το δεύτερο πήδημα μου ζήταγε τα κλειδιά του διαμερίσματος για να έρχεται μετά το μάθημα στο πανεπηστήμιο)....μου είπε ο Χάρης να πάω Οδησσό και αφού είχα  :vomit:με τους φουκαράδες και τους αποτυχημένους  :vomit:(της πρώτες 3-4 μέρες γελάς μετά σε πιάνει κατάθλιψη γιατί είναι πολύ κακομοίρηδες  :vomit:)πήγα Οδησσό.....τη νύχτα είχα τρομερές κάβλες και τράβαγα μαλακία (δε μέτρησα πόσες φορές τον έπαιξα?) :2funny: ο Χάρης είχε ξαπλώσει ανάσκελα στο κρεβάτι του και κράταγε το παπούτσι του  :2funny:,το είδα αυτό όταν σε μιά φάση σηκώθηκα να πάω να κατουρίσω και τον είδα ξαπλωμένο να κρατάει το παπούτσι του με ένα έντρομο ύφος σα να έβλεπε ταινία τρόμου ή σα να τον κυνηγούσε ο Τζακ ο εντεροβγάλτης  :2funny:και τα δόντια του ψιλοέτριζαν  :2funny:....μετά με κέρναγε συνέχεια πουτάνες  :2funny:αλλά η κάβλα μου δεν έφευγε :2funny:τη δεύτερη μέρα το συνήθησε,ίσως κατάλαβε οτι δε πρόκειται να τον πηδήξω και δε φοβόταν :2funny:.
  Μετα του έκανε πλάκα ένας φίλος μου και του είπε ότι οπου παω και μένω τους ρίχνω υπνοτικό στο ποτό και το βράδι τους πηδάω  :2funny:και ότι είχα πηδήξει έτσι ένα παιδί από το σά'ι'τ και το είχα κολλήσει και αρρώστιες  :2funny:ο Χάρης στην αρχη ρώταγε:Ηταν πούστης ο Σάκης γ'αυτό και τον πήδηξε ο Δημητράκης.Ο φίλος μου του απάντησε όχι δεν ήταν πούστης,ο Δημητράκης όλους τους πηδάει όπου πάει και μένει  :2funny:ο Χάρης το είχε πιστέψει αλλά ό Ιωσήφ τον ηρέμησε και του είπε ότι του κάνουν πλάκα  :2funny:
  Το Χάρη πρέπει να τον πιάσουμε να τον κρατάμε σε ένα κρεβάτι να φέρουμε και εναν ντυμένο παπά να του ανοίξουμε το στόμα  :2funny:και μία άθλια πουτάνα ή 2,3 να τον κατουρίσουν στο στόμα και παντού ή να του δώσουμε τα άγια τσίσα που θα έχει ευλογίσει ο παπάς με μπιμπερό  :2funny:.
    Εσύ Red που είσαι γομαράκι μπορείς με το ένα χέρι να τον κρατάς,το μόνο κακό είναι ότι μπορεί να πιτσιλιστείς λιγάκι από τα άγια τσίσα γιατί ο Χάρης μπορεί ν τ φτύνει,αλλά δε πειράζει νερό είναι δεν έχουν οξύ  :2funny:.Βέβαια μπορούμε να βάλουμε κάποιον να του κρατάει ανοικτό το στόμα  :2funny: (π.χ. ο Τάσος)και κάποιος άλλος να του κρατάει τα πόδια γιά να μην κλοτσάει  :2funny:.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Εγω με τον Χαρινδεν τα βαζω
Τωραβπροχτες Οντεσαα
την γλυτωσα στο παρα ενα
Με ειχε εντοπισει ο Χαρισ μεσω πραβι σεκτορ κινερχοταν να με κανουν απαγωγη
Ευτυχως με ειδοποιησε ο Τασις3 κ εφυγα την ωρα ακριβωσ που κατεβαινε ο χαρι με τουσ αλλους μπραβουσ ουκαδες τσεπης
απο το τζιπ
Κατα τ αλλα τελικα ενα κατουρημα απο την Μογγολα το κυνηγαει
Ολο γι αυτη γραφει
Μεταφερω ενα απιστευτο γεγονος
Ο παναγιωταρος κανει πρακτική ελλαδα σε νοσοκομειο και ΠΛΗΡΨΝΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ
φυλαχτειτε μην αρωστηδετε κ πεσετε σε εφημερια του
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Οντεσσα παμτωσ ποκυ ανταποκριση στο μαμπα απο μωρα για γαμησι με.λεφτα ομως μονο
Ακομα κ σημερα πηρα αλλα δυο μυνηματα αννθελω να συναντηθω με καποιες που ειχα γραψει πριν τρεις τεσσερεις μερες
Με απαντηδαν καινδυο απο Τιντερ
Ακκα πιο εποαγγελματιςε καθαρα για μαγαζι για κατανάλωση
Οταν τουσ εγραψα εχει πολλες σκαμ που πανε κοσμο σε μαγαζια για τζιρο δεν ξαναγραψαν
Η αισθηση μου ειναι οτι ολα τα μικρα 19/20/22/23 ειναι στη βιζιτα με αναλογα την φαση 100/150 δολαρια
Αν το υπερναυαγιο αρχηγος χαλαει οντως 2000 το τριημεεο γιανγκομενες που λεει αλλα εγω δεν πιστευω
Αν ομως λεει εστω τα μισα αληθεια
Οδησσο εχει καλα μικρα καμμια σχεση με τα φροκαλα που ποσταρει απο κιεβο
Αρχηγε αλλαξε το πλαν πήγαινε οντεσα να δεις χαρα στα σκελια σου με καλα νιμου
Κνπαρε κ Χαρη ουκα για Σωματοφύλακα τσεπης
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Όσο έχω διαβάσει αυτό το θρεντ,αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι θαυμάζουν τον Κμαν και τον Δημητράκη...Πραγματικά απορώ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: whois

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Όσο έχω διαβάσει αυτό το θρεντ,αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι θαυμάζουν τον Κμαν και τον Δημητράκη...Πραγματικά απορώ...
ο μιτσος ειναι η καλτ ιστορια του μπου στα ανατ θρεντ
Χωρις αυτον ειναι μισονεκρα
Κι ι κμαν ειναι ο νεος γυμνοσ αυτοκρατωρ
Ο ναπολεων βοναπαρτης ναυαγιο αρχηγος η βαθια αναλυση του πως μπορει καποις να κανςι την τριχα τριχια κ ναναι κ χαρουμενος γι'αυτο
Βαζουμε πρωτα το πορδομεταναστη λογω ιστοριας κ με διαφορα στηθους ο πολυγραφοτατος Ναυγιο_Αρχηγος ΚΜΑΝ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ο μιτσος ειναι η καλτ ιστορια του μπου στα ανατ θρεντ
Χωρις αυτον ειναι μισονεκρα
Κι ι κμαν ειναι ο νεος γυμνοσ αυτοκρατωρ
Ο ναπολεων βοναπαρτης ναυαγιο αρχηγος η βαθια αναλυση του πως μπορει καποις να κανςι την τριχα τριχια κ ναναι κ χαρουμενος γι'αυτο
Βαζουμε πρωτα το πορδομεταναστη λογω ιστοριας κ με διαφορα στηθους ο πολυγραφοτατος Ναυγιο_Αρχηγος ΚΜΑΝ

Ρε φίλε,δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει κόσμος που παίρνει στα σοβαρά:
Έναν τύπο που θεωρεί γκόμενες του όσες πληρώνει για μια βραδιά,και ότι τις ''ρίχνει'' με το σπάθι του και έναν άλλον που είναι κτηνοβάτης κλπ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Ρε φίλε,δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει κόσμος που παίρνει στα σοβαρά:
Έναν τύπο που θεωρεί γκόμενες του όσες πληρώνει για μια βραδιά,και ότι τις ''ρίχνει'' με το σπάθι του και έναν άλλον που είναι κτηνοβάτης κλπ.
Π μοτσος πιο πολυ πεπονοβατης ειναι
Λιγοτερο τελευταια κτηνοβατης
Ειχε κατι γατια αλλα δεν αντεξαν την πολυ χλιδη στο διαμερισμα του κι εφυγαν
Ο Κμαν οπως εχεις καταλαβει ειναι ενα βημα πριν να βαλει χλαμυδα και να φωναζει ανε καισαρ στους δρομους στο γερμανικο χωριο που μενει
 

Alexisiv90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
163
Πόντοι
280
Κανένα σιτε για Κιέβο; Πως γίνεται το παιχνίδι;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.107
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Κανένα σιτε για Κιέβο; Πως γίνεται το παιχνίδι;
ρε τυπε δεν πας ν αυτοκτονησεις καλυτερα;;
Κατσε κ διαβασε
Μονο ο κμαν τρελλος αυτοκρατωρ εχει γραψει καμμια τριαντα σεντονια
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Κανένα σιτε για Κιέβο; Πως γίνεται το παιχνίδι;

Τinder τύπε..

Απλά δήλωσε ηλικίες 18-20 να σου βγάλει μόνο πουτάνες και όταν γυρίσεις να μας πεις και εσύ ότι εκεί μέσα έχει μόνο πουτάνες :grin:
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Χάρη καλησπέρα, δεν διάβασα όλα τα μυνηματα σου όλα αλλά σχετικά με όσα είπες έχεις δίκιο, η διαμάχες που έχει δημιουργήσει ο κμαν2 είναι διότι προσπαθεί να το παίξει κροισος 5 με 10 μέρες το χρόνο με φθηνες πορνες, όπου κάνουν Μαξ για τα στούντιο της Αθήνας και όχι χρυσάφι που της πληρώνει ο ίδιος,για μηδα69 και βαλκανιο έχω διαβάσει ναυάγια να τους ανεβάζουν, ναυάγια να τους ανεβάζουν, το γίνεται εδώ? Ο ένας λέει τον άλλο ναυαγιο και στην τελική είναι αρχιναυαγιο μόνος του, εγώ σαν Δημήτρης πήγα μια φορά Κίεβο πριν χρόνια και δεν τρελάθηκα, ο κμαν έχει άριστες γνώσεις σε θεωρητικό βαθμό, σε πρακτικό ο πορνομεταναστης που πλέον μόνο να χασκογελάει με τα χάλια του καθένα ασχολείται, ο μηδα69 και ο Βαλκάνιος δεν ξέρω τι καπνό φουναρουν, διαφώτισε μας εσύ τότε
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.060
Κριτικές
33
Like
7.184
Πόντοι
3.496
Δεν  είναι τόσο απλά.Π.χ. έχεις μια γκόμενας Πράγα οχτάρι,μια γκόμενα Μόσχας επίσης οχτάρι,μια Κιεβιώτισσα το ίδιο,μια γκόμενα σλαβικής επαρχίας ίδιας εμφάνισης και μια Πολωνέζα.
Ποια θα ζητήσει παραπάνω ποια θα δώσει παραπάνω και πόσα αναμένεται να σκάσεις?Είναι vfm?Ποια θα κάνει καλύτερο μπούκι?Σε σχέση με άλλες χώρες?Με Δύση?Με λευκές?Με Σλάβες γενικώς?Με το παρελθόν?Το άμεσο ή το απώτερο στις χώρες αυτές?Η με εσένα?Η με βάση μέσους όρους?Με στάνταρ οικονομικά δεδομένα ή με βάση υπερπέουλες που ξεφεύγουνβ από τη μέση επίδοση?Κτλ
Ποιος είναι ο σωστός δείκτης?Ποια είναι η φόρμουλα.
:upsidedown:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν καταλαβαίνεις τη λογική.Ο άλλος λέει θέλω ένα σάιτ καλό με φτηνό μουνάκι να παραγγέλνω στο ξενοδοχείο.Απλά λογικά πράγματα.
Και εγώ του λέω αυτά τα απλά λογικά που θες είναι στην πραγματικότητα τρομερά περίπλοκα,είναι παντελώς αδύνατον να πετύχεις αυτό που θες.
Οπότε ας πάρουμε τη φανταστική μορφή Βαλκάνιου υπερπέουλα με το ένα πόδι Κίεβο,το άλλο Μόσχα και τον πούτσο Βαρσοβία.Ποού θα πρέπει να γαμήσει?
Η δεύτερη προσέγγιση είναι πολύ πιο ρεαλιστική γιατί αρχίζεις να μπαίνεις στο παίγνιο.Είναι καλύτερη μια Ρωσίδα 175 είκοσι ετών λεπτή από μια Ουκρανέζα 25 ετών 178 επίσης λεπτή ή καλύτερα μια Πολωνέζα 30 ετών με βυζάρες?Ποια θα κάνει καλύτερο μπούκι κατά τεκμήριο?Ποια θα είναι πιο high class κτλ?
 

Επισκέπτης
Όσο έχω διαβάσει αυτό το θρεντ,αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι θαυμάζουν τον Κμαν και τον Δημητράκη...Πραγματικά απορώ...
Ο Μεγας Κμαν μας διδαξε να ειμαστε δουλοι του πουτσου μας μεχρι να πεθανουμε.

Ο Μεγας Δημητρακης μας διδαξε να γλειφουμε ακουραστα και να γαμαμε οσο καλυτερα μπορουμε τις ξενες για να διαφημιζουμε τον Ελληνα σαν εραστη.

Ο Μεγας Πικερ μας διδαξε να ζουμε μια λιτη περηφανη ζωη αφιερωμενη στον ηδονισμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom