Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μ'αρέσεις που θές να μας κάνεις και κοινωνιολογικό μάθημα.
Εσύ τυπε δεν ξέρεις να ξεχωρίσεις την πουτάνα απο την γκόμενα και το 50αρικο από το 500ρικο. :S
εισαι λαθος και εκτος παιγνιου.αναλυσαμε πολλες φωρες των εγκεφαλο τους
μαλλον δεν παρακολουθουσες τ μαθηματα ιδια ταξη αναξεταστεος.
αρχισε απο αρχη να διαβαζεις μεγα δασκαλο ιωσηφ το 2005-8 ποτε εγραφε και τωρα τον κμαν
να δουμε αν αλλαξε τιποτα με τις γκομενες εκει!
αφου δεν τις ξερετε ρε φιλε εκει πως σκεφτωντε μην τα χωνετε στον κμαν.
καλα σας λεει δεν ειναι για σας το παιγνιο αλλα για λιγους.
αν θελετε να γαματε προβληματικες,τρελες,αδεσπωτες μην ακουτε αυτον και ακουστε
τι σας λενε οι ερωτηλοι που ερωτευονται τις πουτανες(ακομα δεν κταλαβαν οτι ειναι πουτανες)
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
γραφει πλιροφοριες
Bρε αρχιδομουρη καραφλα που τρως φαπες στην ουκρανια απο τους νταβαδες της οδησσου και σου γαμανε την γκομενα με 1,50 με τα χερια αναταση οι πακιστανοι, και παρακαλας. Τσολι. Μαθε πρωτα ορθογραφια και αναγνωση. Στην σελιδα 25 τρολλαρω μια ηλιθια που μας τα ειχε πρηξει εδω μεσα οπως και εσυ.Αντε τωρα να πουλησεις κανα αρωμα στα duty-free. Και προσεχε μην ξανακατεβω κυπρο και σε βρω στο αεροδρομιο και σου τα χωσω στον κωλο, καραφλο γουρουνι. Που θες να το παιξεις και γκομενος παλιογιωτα τρομαρα σου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στον κμαν αυτες που ζητανε 300 σε μενα που ειμαι νεαρος και εμφανισημος παραδειγμα
παλι 300 θα ζητησουν.ισος σε μενα λογο ντυσιματος θα ζητησουν και πιο πολλα.
στην διευθηντρια ετεριας που ημουν κολιμενος εδωσα αρωμα 100 ευρο δωρακι.
μου λεει περνω και μονη μου αρωμα αν θες παρε μου μερσεντες η διαμερισμα!
μιλαμε για ενιαρη γκομενα αν και 1,60 ποιοτικη απο πετρουπολη και ζουσε οδυσσο τωρα 8 χρονια.
πολλες αλλες μου ζητησαν αυτοκινητο αλλα και διαμερισμα.τα 300 ζητανε απο απλους τουριστες
οπως κμαν.για αυτο οι ντοποιο λεφταδες εχουν τις μουναρες και αυτες δεν ειναι στο οπτικο μας
πεδιο.στο χρισατικ ειναι οι μουρλες που την ειδαν μοντελα ντιβες.
τα ιδια ελεγα στον ρολογα οτι δεν φτεει αυτος αλλα ο τροπος που σκεφτωντε και προβλεψα
την αποτυχια του σε ολα τα ταξιδια που πηγε ουκρανια.
δεν υπαρχει λογικη του εμφανισιμου αλλα το λεφτα εδω και τωρα.ακουτε κμαν η κουβα ολοι.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Bρε αρχιδομουρη καραφλα που τρως φαπες στην ουκρανια απο τους νταβαδες της οδησσου και σου γαμανε την γκομενα με 1,50 με τα χερια αναταση οι πακιστανοι, και παρακαλας. Τσολι. Μαθε πρωτα ορθογραφια και αναγνωση. Στην σελιδα 25 τρολλαρω μια ηλιθια που μας τα ειχε πρηξει εδω μεσα οπως και εσυ.Αντε τωρα να πουλησεις κανα αρωμα στα duty-free. Και προσεχε μην ξανακατεβω κυπρο και σε βρω στο αεροδρομιο και σου τα χωσω στον κωλο, καραφλο γουρουνι. Που θες να το παιξεις και γκομενος παλιογιωτα τρομαρα σου.
θα μου κλασεις στα αρχιδια πουτανας γιε.και δεν εμφανιζεσε να σε γαμησω που σου αρεσει να τρως
πουτσες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
Αρχιδομουρη καραφλα μπαμπουινε, πηγαινε γλυψε τα υπολοιπα χυσια του πακιστανου που σου γαμουσε την γκομενα στην ουκρανια.Αιντε. Αν και δεν εχω γαμησει ακομη αντρικο κωλο θα εισαι ο πρωτος οταν κατεβω κυπρο και σε βρω.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
Βρε αρχιδι σταματα να βριζεις την μανα μου μην φας μπαν. Επισης κοψε την λασπολογια μην βαλω
την φωτο σου στο σαιτ και γελασει και ο καθε πικραμενος. Αντε σκατοψυχε ασχημε και αφραγκε
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αρχιδομουρη καραφλα μπαμπουινε, πηγαινε γλυψε τα υπολοιπα χυσια του πακιστανου που σου γαμουσε την γκομενα στην ουκρανια.Αιντε. Αν και δεν εχω γαμησει ακομη αντρικο κωλο θα εισαι ο πρωτος οταν κατεβω κυπρο και σε βρω.
χαχαχαχ ποιος πακιστανος μου γαμουσε την γκομενα βλακα.
εγω γαμουσα διδιμες που η μια ζουσε με ενα πακιστανο για να μην πληρωνει ενοικιο.
αυτες ειναι οι λεγωμενες αδεσπωτες που λεω που γαμανε ολοι.με τετειες δεν ασχολουμε πλεον.
αλλα ηταν τζαμπα με κερασματα μονο.αντε στους πακιστανους να παρεις τσιμπουκια απλυτε αφραγγε χαχαχα.
εγω γαμουσα την γκομενα του πακιστανου βλακα χαχαχαχα.ειδε τι καλα περνουσε η αδερφη της και μετακομισε και αυτη σε μενα βλακα χαχαχαχααχ.τραβα συγρου σε περιμενουν οι ματραχαλοι
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
ποιος πακιστανος μου γαμουσε την γκομενα
Κοψε την μαλακια κρυφοπουστρακο γιατι στην επομενη υβρη και λασπολογια ανεβαζω φωτο σου.
Μην πεις μετα οτι δεν σε προειδοποιησα..
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Βρε αρχιδι σταματα να βριζεις την μανα μου μην φας μπαν. Επισης κοψε την λασπολογια μην βαλω
την φωτο σου στο σαιτ και γελασει και ο καθε πικραμενος. Αντε σκατοψυχε ασχημε και αφραγκε
τα ιδια εγραφε και ενας βλακας που ελεγε ζουσε οδυσσο.
τον εψαχνα αλλα δεν υπηρχε τετειος.ολοι κοτες,κλωνοι,μουνακια.
μπαινω τωρα στα θεματα που γραφεις να διαβαζω να γελαω για διασημες ελληνιδες,τραβελια,και αλλα
καμια σχεση με το θεμα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κανενα νεο απο συγρου μην ντρεπεσε τωρα που σε αποκαλυψα να γραφεις για τραβελια.
ειπαμε τρολαρη στην σελιδα 25 ειχε ενδιαφερων το θεμα τραβελια χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κοψε την μαλακια κρυφοπουστρακο γιατι στην επομενη υβρη και λασπολογια ανεβαζω φωτο σου.
Μην πεις μετα οτι δεν σε προειδοποιησα..
σου γαμαω την μανα ητε βαλεις φωτο η οχι.πουτανας γιε μεχρι το πρωι θα σε κανω να αυτοκτονησεις
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρε φαντασιοπληκτε αρωματοπωλητη πες μας τι ιδιαιτερο έχει, οτι τρολλαρω την κυρια;
ναι εχεις δικαιο ειμαι φαντασιοπληκτος χαχαχαχααχ.
καλα κρασια ειπαμε εδω δεν ειναι το θεμα σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
αντε στο μοναστιρακι
Ναι πανηλιθιε καραφλε μπαμπουινε, εγω θα ειμαι στην πατριδα μου γιατι εχω  χρηματα και καλη δουλεια.
Εσυ εισαι εξοριστος σε αλλο μερος γιατι εισαι αγραμματος χωρις αντικειμενο, και εκει που εισαι λουφα κανεις γιατι
εχεις βυσμα, αχρηστε ανεπαγγελτε που την εχεις δει και εραστης της δεκαρας αποτυχημενε
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο μιδας ειναι ουκρανια.μου το επιβαιβαιωσαν οι μπραβοι της ετεριασ μας.ειναι οδυσσο
το κινητο του εκπεμπει σημα απο οδυσσο μου ειπανε.οι μπραβοι μας ειναι αστυνομικοι
εντοπιζουν ολους αν εχω αριθμο κινητου.λετε να στειλω να του κτυπησουν την πορτα για πριβετ?χαχαχα
εβαλα για πλακα και μαζεψαν και το σαλονικιο 2-3 φωρεσ.
πλακα ειχε ο αλλος που με απειλουσε οτι με ξερει απο οδυσσο και θα βαλει να με δειρουν.
τον εψαχνα παντου δεν υπηρχε τετειος τυπος ουτε καμια ετερια που ελεγε ουτε γραφειο.
τον εβριζα αδικα και μου εμειναν τα νευρα που θα του εσπαζα το κεφαλι ο ιδιος.
μετα θα τον εβαζα σε μια αποθηκη 3 μερες να ηρεμισει.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ναι πανηλιθιε καραφλε μπαμπουινε, εγω θα ειμαι στην πατριδα μου γιατι εχω  χρηματα και καλη δουλεια.
Εσυ εισαι εξοριστος σε αλλο μερος γιατι εισαι αγραμματος χωρις αντικειμενο, και εκει που εισαι λουφα κανεις γιατι
εχεις βυσμα, αχρηστε ανεπαγγελτε που την εχεις δει και εραστης της δεκαρας αποτυχημενε
στειλε δανικα τοτε να περασουμε.10 χιλιαδεσ τον μηνα την βγαζω και δεν την βγαζω.
αν ειμαι δουλεια κανω οικονομια βλακα.αν δεν δουλευω χαλαω 600 την μερα.
γιατι νομιζεις δεν με επερναν χαζε στο κιεβο το 1999 οι δικοι μου μαζι τους για δουλεια?χαχαχ
αντε καλυνηχτα σε βαρεθηκα.εισαι βαρετος.συν το οτι δεν θα ερθεις να με συναντησεις
τι να ασχολουμε μαζι σου.μασ ψυχαγωγησες και σημερα.καληνυχτα φιλε μου χαχαχααχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom