Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απειλεις κιολας βρε γιωτα;
ναι εχεις τοσες διασυνδεσεις που σε κανουν τοπι στο ξυλο ακομη και στην ουκρανια
ηταν ατυχημα βλακα.ειχα ξενους απο κυπρο και με πηρανε 12 βραδι να τους συνοδευσω χοτελ.
υπηρχαν 4 τυποι οχι απο οδυσσο μας ακουσαν μαλλον μας περασαν τουρκους.
υσυχα ειναι βραδυ χωρις κοσμο.οπειος περνουσε απο εκει αυτοι θα τον ληστευαν.
κρυφτηκαν και μολις εβαζα κοδικο στην εξωτερικη πορτα του σπιτιου ακουω θορυβο.
γυριζω και με κτυπανε με σιδερογροθια,ζαλιστηκα ημουν και στον κοσμο μου πρωτη φωρα ανετος
και δεν προσεχα οπως παντα.μου δινουν αλλη μια εγιναν 4 εβγαλαν μαχαιρια με ξανακτυπησαν και
ειπαν θα σε σφαξουμε.δεν φοβηθηκα και τους κυνηγησα οταν συκωθηκα.
αν δεν επιανε πρασινο θα τους εφτανα ολοι οι μπραβοι γυρω με γνωριζουν θα τους επιαναν.
πηγα σε αστυνομια φιλος μοας ο δικοιτης λενε ξεχασε το αυτοι δεν ειναι απο δω χαθηκαν
θα πουλησουν τα κλοπιμαια.εγω τα γραφω αυτα για να προστετευω τους αλλους.
δεν κραταω μπραβους να κυκλοφορω.οδυσσο ποτε δεν ειχα προβλημα κεντρο ετυχε να ειμαι εγω αυτος που περνουσε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απειλεις κιολας βρε γιωτα;
ναι εχεις τοσες διασυνδεσεις που σε κανουν τοπι στο ξυλο ακομη και στην ουκρανια
εσυ ομως δεν μπορεις να μου κλασεις τα αρχιδια.σε περιμενω πουσταρα οπωτε θες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απειλεις κιολας βρε γιωτα;
ναι εχεις τοσες διασυνδεσεις που σε κανουν τοπι στο ξυλο ακομη και στην ουκρανια
εσενα δεν χρειαζομε κανενα βοηθεια χαχαχαχααχ.μην γραφεις εδω δεν ειναι το θεμα σου ειπαμε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.482
Κριτικές
6
Like
10.662
Πόντοι
3.936
εσυ ομως δεν μπορεις
Μπορω να σου σκίσω την σουφρα με γκλοπ, γιατι δεν γ@μαω παλιοκρυφοπουστες βρωμοκωλους σαν
και του λογου σου. Μενω στα Μανιατικα 25ης μαρτιου. Για να μην νομιζεις οτι σε φοβαμαι γουρονομουρη
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
595
Like
441
Πόντοι
26
.μπηκαμε ευρο νομιζω το 2002
η κυπρος και θυμαμε μια φωρα εδωσα το 2003 50-70 ευρο την μερα σε γριβνα που τοτε ηταν 6 στο καζατσκι στο μαινταν χοτελ και μετα μεσο φιλου της οικογενειας που ειχε διαμερισματα
επερνα με 100 ευρο την μερα στο χρισατικ!μετα μου εριξαν στα 50 ευρο την μερα γιατι ειμουνα καθε μηνα και με εβαζε σε διαμερισματα με ενα υπνοδοματιο.τοτε δυο ατομα 2000 κιεβ που ημουνα 20
και απολυθηκα το 1999 απο στρατο και θυμαμε εδινα 40-50 ευρο να φαμε 2 ατομα ενω μεχρι πριν 3 μηνες που ηταν 30 το γριβνα ετρωγες 2 ατομα με 10-15 ευρο.οταν εμφανιστηκε το σουσι ολες ηθελαν σουσι 2 ατομα χαλουσα 80 ευρο,αν ερχωταν φιλη γαμησε τα.λεμε 2000 -2003 κιεβ παλι θυμαμε ξοδευα σε ευρο
στο γιδροπαρκ 200-250 ευρο κερασματα.
κανεις λαθος! 1η Ιανουαριου 2008 πηρε η Κυπρος τα ευρω
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν θυμαμε ημ
κανεις λαθος! 1η Ιανουαριου 2008 πηρε η Κυπρος τα ευρω
δεν ειμαι καλος με χρονονογιες 2002 ισος μπηκαμε ευρωπαικη ενωση,με παπαδοπουλο προεδρο
δεν βγαζαμε ουτε βιζα για ρωσια,το 2008 τοτε θα ηταν πηγα πρωτη φωρα με ευρο εδινα 150 ευρο την μερδιαμονη.επομενο μηνα 100 τα 50 ευρο τα εβαλε στην τζεπη ο γνωστος που μου κανονισε διαμερισμα.
2008 εφυγαν οι δικοι μου απο κιεβ.το 1999-2000 γραφω για δολαρια μοσχα τα ιδια ακριβως εγραψα
στην μοσχα θεμα πριν 5 χρονια σαν godcharry.πρωτη φωρα που πηγα με ευρο πηγα απο μοσχα κιεβ.
παντα απο μοσχα πηγαινα μεχρι το 2008,μετα μονο κιεβ.μου εκλεψαν τοτε 2000 ευρο και 400 δολαρια
που ειχα απο μοσχα.ειχα 2 πορτοφολια πανω μου και εβγαλα ο χαζος το σακακι και εβαλα
εκει που κρεμαζουν τα ρουχα.μου το βουτηξαν και εμεινα ταπι.μου εστειλε ο γαμπρος μου
λεφτα γουεστε ουνιομ.μετα εφυγα βαρκελωνη στο μπαρσελονα-σελτικ 1-0 τοτε που επαιζε ο σαμαρας.
και παλι 2008 που ειχαμε ευρο πιο ακριβα ηταν κιεβ απο τωρα το 8 ηταν 6 θυμαμε 90% το γριβνα.
ανοιγα 6-7 μπουκαλια βοτκα το λιγοτερο γιδροπαρκ τοτε ειχε 400 γριβνα περιπου αρα πανω απο 40 το
μπουκαλι.εξτρα κερασματα φαγητα σε φιλες,γνωστους,αγνωστους χωρις ψωνια να τα 400 την μερα.ευχαριστω
για υπενθιμιση χαχαχαχ.το 2000 εχεις δικαιο με δολαρια πηγαινα απο μοσχα,θυμαμε σε ποια παιχνιδια
πηγαινα μπαλα μοσχα.το 2002 σπαρτακ-λιπερουλ 1-3 χατρικ ο μαικ οθυεν και με τα εφυγα κιεβ 5 μερεσ.
2003 λοκομοτιβ-ρεαλ ο-1 ρολαλτο χοντροσ,ζιταν και φιγκο επαιζαν και πισω κιεβ αλλες 6-7 μερες.
μοσχα εκανα 7-10 μερες απο εκει πηγαινα κιεβο αλλες 5-10 μερες.απο 2008-2009 αποφασισα μονο κιεβ
ειχα βαρεθει την μοσχα απο 1988 και κουραστηκα στο μετρο καθε μερα τεραστιο.το κιεβ πολυ πιο ανετο
και μικρο αν εισαι χρισατικ.μοσχα και κιεβ εχει απο το 2012 να παω,μονο οδυσσο μεχρι σημερα παω.
μεχρι πριν 3 χρονια πηγαινα καθε μηνα,τωρα καθε δυο μηνες παω λογο δουλειας.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ley
Τι λε ρε μεγαλε; 500 δολλαρια τη μερα στην Ουκρανια το 1999;
Τι εκανες; Γιατι με 500 δολλαρια την μερα την εποχη εκεινη, μεχρι και την Τιμοσενκο επαιρνες παρτουζα.
Εκτος αν σε ειχε δασκαλεψει ο Κατα-καϋμένος που ειναι ικανος να μπει μες στο FKK  και αντι να δωσει ενα πενηνταρι στην τανα να πηδησει, να αρχισει να μοιραζει 500αρικα και να λεει οτι τους ξεσκισε ολους....
Παρτο αλλιως λοιπον...βρηκες
λευτερη δεν πηγαινα το 2000 που ημουν 19 για να σπονσαρω!δεν ηξερα το παιγνιο
που λεει και ο αρχοντας.πουτανες επερνα μοσχα συνηθως στο τσεστερφιλτ κουρσκαγια σου εγραψα τιμες πιο πανω.πιο ακριβα ηταν τοτε μοσχα 1999-2000 απο τωρα.κιεβο ανοιγα στο γιδροπαρκ 7-8 μπουκαλες βοτκα
ειχε γυρω στα 250-300γριβνα καπου 2002-2003 υπολογισε τοτε χαμηλο γριβνα δεν ανοιγα κατω απο 7-8
μπουκαλια σε τραπεζι με 7-10 ατομα.ερχωνταν και απο γυρω γνωστοι των γνωστων να πιουνε τσαμπα.
εχτρα τα κερασματα 6-8 ατομα σε ουκρανικα και αλλα μαχαζια κιεβ πιο πολλα ετρωγα αν λογαριασεις.
αν σπονσαριζα λευτερη θα γαμουσα τοπ αλλα δεν ηξερα το παιγνιο και τα χρονια τα καλα
περασαν ουκρανια.το 2000 δεν δουλευα και ξοδευα περισοτερα απο οτι τωρα!
σας ειπα με ποτα και ξενυκτια τελικα τι επιπεδο εβρισκα τσαμπε με κερασματα.
αν ηξερα απο σπονσαρισματα θα το εκανα απο τοτε αλλα 19 χρονων δεν ειχα μυαλο οπως 20 χρονια μετα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Τι λε ρε μεγαλε; 500 δολλαρια τη μερα στην Ουκρανια το 1999;
Τι εκανες; Γιατι με 500 δολλαρια την μερα την εποχη εκεινη, μεχρι και την Τιμοσενκο επαιρνες παρτουζα.
Εκτος αν σε ειχε δασκαλεψει ο Κατα-καϋμένος που ειναι ικανος να μπει μες στο FKK  και αντι να δωσει ενα πενηνταρι στην τανα να πηδησει, να αρχισει να μοιραζει 500αρικα και να λεει οτι τους ξεσκισε ολους....
Παρτο αλλιως λοιπον...βρηκες
ε βαλαν τα παιδια κι ενα μηδενικο πλας
Οως κανεις ετσι
Τσ τσ κακοοροαιρετος που εισαι  :respect:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406
στειλε δανικα τοτε να περασουμε.10 χιλιαδεσ τον μηνα την βγαζω και δεν την βγαζω.
αν ειμαι δουλεια κανω οικονομια βλακα.αν δεν δουλευω χαλαω 600 την μερα.
γιατι νομιζεις δεν με επερναν χαζε στο κιεβο το 1999 οι δικοι μου μαζι τους για δουλεια?χαχαχ
αντε καλυνηχτα σε βαρεθηκα.εισαι βαρετος.συν το οτι δεν θα ερθεις να με συναντησεις
τι να ασχολουμε μαζι σου.μασ ψυχαγωγησες και σημερα.καληνυχτα φιλε μου χαχαχααχ
χαρη μερα τον πορνομεταναστη εισαι ο νο2 πλουσιοςντου σαιτ τελικα
Ο κμαν ακολουθεο μετα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406
ο μιδας ειναι ουκρανια.μου το επιβαιβαιωσαν οι μπραβοι της ετεριασ μας.ειναι οδυσσο
το κινητο του εκπεμπει σημα απο οδυσσο μου ειπανε.οι μπραβοι μας ειναι αστυνομικοι
εντοπιζουν ολους αν εχω αριθμο κινητου.λετε να στειλω να του κτυπησουν την πορτα για πριβετ?χαχαχα
εβαλα για πλακα και μαζεψαν και το σαλονικιο 2-3 φωρεσ.
πλακα ειχε ο αλλος που με απειλουσε οτι με ξερει απο οδυσσο και θα βαλει να με δειρουν.
τον εψαχνα παντου δεν υπηρχε τετειος τυπος ουτε καμια ετερια που ελεγε ουτε γραφειο.
τον εβριζα αδικα και μου εμειναν τα νευρα που θα του εσπαζα το κεφαλι ο ιδιος.
μετα θα τον εβαζα σε μια αποθηκη 3 μερες να ηρεμισει.
χαρη σου ξεφυγα
Μπαινω ρουμανια σε λίγο
:happy:
Αν γίνει κατινεχω ειδοποιησει συμβολαιογραφο να πληρωσειςβτα εξοσα της κηδειας μου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Οδησσο δεν εχει καμακι τετοια εποχη
Εχει δικιο ο Χαρι
Εχει ομως γιανοσιυς ενδιαφετονται πολλα καλα μιυνακια εικοσαρια εωσ εικοσιπεντε με 100-150 δολαρια το διωρο
Διαπιστωμενα καλα με δτο ταφερα διπλα απονσπιτι για να τα δω
Μετα ειχα κανονοσεο κ επιατνε μια που ξερω απο νικολαεφ
Κι ελεγα
Ωχ η ζενα
δηλ η γυναικα μου
ορπει να φυγω οαρε 100 χριβνα για το ταξι κ μιλαμε
Τοκανα με δυο να δω αν ειναι οντως καλες η αλλες φωτι
Κι ηταν ριαλ οι φωτο οχι φεικ
Οντως καλεσ  σωματα και  φατσες
Πιο κατω δεν πανε
Πχ 50/70 η μια ωρα.
δηλ ειτε μια ωρα ειτε δυονεκατο αρχιζει η ταριφα  :orchestra:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Οδησσο δεν εχει καμακι τετοια εποχη
Εχει δικιο ο Χαρι
Εχει ομως γιανοσιυς ενδιαφετονται πολλα καλα μιυνακια εικοσαρια εωσ εικοσιπεντε με 100-150 δολαρια το διωρο
Διαπιστωμενα καλα με δτο ταφερα διπλα απονσπιτι για να τα δω
Μετα ειχα κανονοσεο κ επιατνε μια που ξερω απο νικολαεφ
Κι ελεγα
Ωχ η ζενα
δηλ η γυναικα μου
ορπει να φυγω οαρε 100 χριβνα για το ταξι κ μιλαμε
Τοκανα με δυο να δω αν ειναι οντως καλες η αλλες φωτι
Κι ηταν ριαλ οι φωτο οχι φεικ
Οντως καλεσ  σωματα και  φατσες
Πιο κατω δεν πανε
Πχ 50/70 η μια ωρα.
δηλ ειτε μια ωρα ειτε δυονεκατο αρχιζει η ταριφα  :orchestra:
οσο ασχολεισε με ΑΜΕΑ το ιδιο πραγμα σε κανει
 

Επισκέπτης
Ας πούμε για τις διαφορές Ρωσίδων Ουκρανέζων.
1.Ρωσίδες πάνε μέχρι άντρες με 15 χρόνια διαφορά,δηλαδή δε θα δεις πενηντάρη με εικοσάχρονη.Ουκρανία θα δεις,δεν υπάρχει ουσιαστικά ηλικιακό όριο.
2.Ρωσίδες έχουν πιο προβλεπέ,ευγενική συμπεριφορά ακολουθούν ετικέτα,οι Ουκρανέζες είναι πιο χύμα.
3.Ρωσίδες έχουν μεγάλη ποικιλομορφία,οι Ουκρανές έχουν περίπου τον ίδιο σωματότυπο και πρόσωπο που είναι πολύ ελκυστικό βέβαια.
4.Ρωσίδες ζητάνε γάμο,οικογένεια,μόνιμη σχέση,Ουκρανές ζητάνε λεφτά και δώρα.
5.Ρωσίδες έχουν μεγάλες απαιτήσεις ζητάνε μόνιμα πράγματα διαμέρισμα,αμάξι κτλ,Ουκρανέζες ζητάνε προσωρινά πράγματα κινητό,τάμπλετ,ρούχα,κοσμήματα κτλ.
6.Ρωσίδες ζητάνε ακριβές διακοπές,Ουκρανές όχι τόσο,ενδιαφέρονται πιο πολύ να τους πληρώνεις το ενοίκιο.
7.Ρωσίδες μεγάλο μείον πιο πατερναλιστικές,θέλουν να επιβάλλουν τη γνώμη τους σε επιλογές,Ουκρανέζες πιο παθητικές δέχονται ό,τι θες εσύ αφού θεωρούν οτι πάντα ο άντρας επιλέγει καλύτερα.
8.Σεξ,Ρωσίδες ανώτερες από Ουκρανές,οι Ουκρανές απλώς στήνονται και το ουκρανικό τσιμπούκι είναι άθλιο.

Διαφορές Ρωσίας Ουκρανίας σα χώρες.
1.Ρωσία έχουν κανόνες,όλες οι συναλλαγές γίνονται σε ρούβλι,αν δεν έχεις ρούβλι τον ήπιες κλαρίνο,δε δέχονται ευρώ.Ουκρανία δεν υπάρχουν κανόνες πληρώνεις σε ευρώ ή οποιοφήποτε νόμισμα.
2.Ρωσία υπάρχουν στοιχειώδεις υποδομές,δρόμοι,θέρμανση κτλ.Ουκρανία είναι όλα σπασμένα,θέρμανση με γελοία καλοριφέρ,χάλια δρόμοι κτλ
3.Ρωσία τα κυβερνητικά κτίρια είναι εντυπωσιακά και τα υπόλοιπα βλέπονται.Ουκρανία μόνο τα κεντρικά κυβερνητικά κτίρια,οι πρεσβείες και οι τράπεζες είναι εντάξει ανακαινισμένα,τα υπόλοιπα είναι ετοιμόρροπα και πολλά σε άθλια κατάσταση.

4.Ρωσία είναι εντελώς μη Ευρώπη,άλλη χώρα,Ουκρανία έχεις την αίσθηση οτι δεν είσαι μακριά από Ευρώπη
5.Ουκρανία σε κλέβουν και σε εξαπατούν όλοι,Ρωσία έχει κάποιους κανόνες και στάνταρτς.
6.Εμφανισιακά πιο ψηλοί,στρογγυλοπρόσωποι,με αρμονικά χαρακτηριστικά,αλλά πιο πλαδαροί οι Ουκρανοί,πιο κοντοί αλλά stocky,γυμνασμένοι,πιο νευρώδεις οι Ρώσοι.
7.Νοητικά πιο έξυπνοι οι Ρώσοι από τους Ουκρανούς.
7.Στα σούπερ μάρκετ σκατά και στις δύο χώρες,πολύ λίγες επιλογές.Στα εμπορικά μαγαζιά πολλές επιλογές αλλά οι δυτικές μάρκες είναι αισθητά ακριβότερες από ό,τι Δύση.
8.Εστιατόρια και κλαμπς πολύ καλύτερα Ρωσία.Για στάνταρντ δυτική ποιότητα Ουκρανία πληρώνεις τα τριπλά από Δύση.
9.Γκόμενες.Πιο σέξυ πρόστυχες Ουκρανία.Πιο καλοντυμένες,κυριλέ Ρωσία βέβαια έχουν περισσότερα λεφτά.Δηλαδή αν μια Ουκρανέζα έχει τα ίδια λεφτά με Ρωσίδα θα ντυθεί και θα βαφεί το ίδιο και καλύτερα.
10.Σλαβική ατμόσφαιρα.Η ίδια.Πούτσοι ψηλά και slavic chic excitement.Βέβαια είναι το ίδιο και Πολωνία,Τσεχία,Λευκορρωσία δεν υπάρχουν διαφορές.
και φτανει ο φραπες και το φαι για να εισαι ολη νυχτα στα κλαμπ και ολη μερα στους δρομους;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
και φτανει ο φραπες και το φαι για να εισαι ολη νυχτα στα κλαμπ και ολη μερα στους δρομους;

Ναι,φτάνει.Ειδικά όταν είσαι κάτω των 35,έχεις τεράστιες φυσικές αντοχές.Μπορείς να αλωνίζεις στους δρόμους το πρωί και το μεσημέρι,μετά ραντεβού το απόγευμα,και το βράδυ ξενύχτια στα κλαμπ.Μετά τα 35 η απόδοση πέφτει βέβαια.
Αυτό είναι ένα πρόβλημα με τις μικρές,είναι αγριοκάτσικα,ξυπνάνε νωρίς κοιμούνται αργά και θέλουν μεγάλη ενέργεια.
Οι μεγάλες τα φτύνουν γρήγορα οπότε είναι μόνο φαί και γαμήσι,δεν έχει πολλή βόλτα.
Σημαντικό είναι να έχεις διαμέρισμα στο κέντρο και για τα logistics και για να αράξεις άμα τα φτύσεις από την ταλαιπωρία.
Σημαντικό να έχεις πιστωτική για να κάνεις τις πληρωμές επί τόπου χωρίς να αναζητάς ανταλλακτήρια τις πιο ακατάλληλες ώρες.Πρέπει όμως να έχεις και ποσότητες ρευστού σε περίπτωση που κάτι δεν πάει καλά.Καλός συνδυασμός είναι να σκας με 2000 ευρώ σε μετρητά και 2000 ευρώ στην πιστωτική.Ωστε αν σου κλέψουν είτε το ένα είτε το άλλο να μην πάθεις τόσο μεγάλη ζημιά και να σου μείνουν αρκετά για να διαφύγεις.
Ουκρανία άμα σου μείνουν λιγότερα από 500 ευρώ στην τσέπη,πρέπει να φύγεις οπωσδήποτε,αλλιώς μπορεί να αντιμετωπίσεις προβλήματα.

Φραπέ φέρνω ελληνικό,ώστε να διατηρώ αντοχές.Πάντως όσο περνάει η ηλικία τόσο ευκολότερα τα φτύνω.Θυμάμαι τις ηρωικές εποχές το 2008 που έδινα ραντεβού με τις Ουκρανές Κίεβο τη μία 16.00 με 18.00,η επόμενη 18.00 με 20.00,η άλλη 20.00 με 22.00 και μετά ξεχυνόμουνα στα κλαμπ.Μπορούσες να βλέπεις και 5 διαφορετικές τη μέρα άμα έσπρωχνες,τόσο εύκολα ήτανε τα πράγματα.Τώρα αυτά είναι περίπου εφιάλτης,περίπου αδύνατο να τα επαναλάβεις και δε γίνονται.
Για αραλίκι αργούς ρυθμούς,φτήνια,τζάμπα dating είναι καλή η δυτική Ουκρανία όπως Λβωφ.Λβωφ σκας το ένα τρίτο από ό,τι στο Κίεβο για εστιατόρια,κλαμπ κτλ της ίδιας κλάσης.Το πρόβλημα είναι οι πολύ περιορισμένες επιλογές.Κίεβο έχεις τα πάντα σπονσορέτς,σεμιπρος,επαγγελματίες κτλ με τις χιλιάδες,επαρχία είναι πολύ περιορισμένα τα πράγματα.Αμα δε σου κάτσουν τα κοννέ από το ίντερνετ,τον ήπιες κλαρίνο δεν μπορείς να ελιχθείς,να βρεις αμέσως καινούργιες από τα κλαμπ ή το δρόμο.Παλιά μπορούσες,τώρα δεν μπορείς.Είναι ψιλορίσκο η επαρχία,μπορεί να καταλήξεις με εξάρι και να εγκλωβιστείς εντελώς σε άδεια πόλη χωρίς επιλογές.Ασχετα αν μετράς περισσότερο από ό,τι Κίεβο κτλ.Αυτό το καταλαβαίνουν πολλοί,το Κίεβο τους φαίνεται πολύ ακριβό και η επαρχία άδεια.
Δηλαδή θα ήθελαν να έχουν τις τιμές Λβωφ με επιλογές Κιέβου που αυτό φυσικά δε γίνεται είναι wishful thinking.Θα ήθελαν να μπορούν να πουλάνε παπά για μόνιμη σχέση γάμο και να γαμάνε πιο φτηνά.Που δε γίνεται πλέον επίσης.

Τα έχουμε πει,τώρα το μόνο που παίζει είναι το σταθερό σπόνσορινγκ.Ολα τα άλλα έχουν παρακμάσει ανατολικό μπλοκ.
Βέβαια με το σπόνσορινγκ έχεις πάρα πολλά προβλήματα,κοστίζει πολύ και είναι καταπονητικό.Βασικά όλο το ποιοτικό μουνί συγκεντρώνεται στις πούτσες των εχόντων,οι άλλοι πιάνουν τα αρχίδια τους σε ασημένιο πιάτο,πρέπει να συμβιβαστούν με εξαράκια ή μπαζόλες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
Οδησσο δεν εχει καμακι τετοια εποχη
Εχει δικιο ο Χαρι
Εχει ομως γιανοσιυς ενδιαφετονται πολλα καλα μιυνακια εικοσαρια εωσ εικοσιπεντε με 100-150 δολαρια το διωρο
Διαπιστωμενα καλα με δτο ταφερα διπλα απονσπιτι για να τα δω
Μετα ειχα κανονοσεο κ επιατνε μια που ξερω απο νικολαεφ
Κι ελεγα
Ωχ η ζενα
δηλ η γυναικα μου
ορπει να φυγω οαρε 100 χριβνα για το ταξι κ μιλαμε
Τοκανα με δυο να δω αν ειναι οντως καλες η αλλες φωτι
Κι ηταν ριαλ οι φωτο οχι φεικ
Οντως καλεσ  σωματα και  φατσες
Πιο κατω δεν πανε
Πχ 50/70 η μια ωρα.
δηλ ειτε μια ωρα ειτε δυονεκατο αρχιζει η ταριφα  :orchestra:
Δυνατα αλογα ομως στις φωτο τουλαχιστον ,,,τα ειδες και λαιβ οποτε θα τιμηθουν αν και οταν περασω Odessa mama ... οπως επισης και Κισινιωφ ,ριγη συγκινισης θα με διαπερασουν οταν ξαναπερασω τις πυλες του :cheesy:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.354
Like
7.674
Πόντοι
2.356
χαρη σου ξεφυγα
Μπαινω ρουμανια σε λίγο
:happy:
Αν γίνει κατινεχω ειδοποιησει συμβολαιογραφο να πληρωσειςβτα εξοσα της κηδειας μου
Την γλυτωσες ... ηθελε να σε κλεισει κανα τριημερο στην αποθηκη με τα ποντικια χαχα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.108
Like
10.544
Πόντοι
2.406
Δυνατα αλογα ομως στις φωτο τουλαχιστον ,,,τα ειδες και λαιβ οποτε θα τιμηθουν αν και οταν περασω Odessa mama ... οπως επισης και Κισινιωφ ,ριγη συγκινισης θα με διαπερασουν οταν ξαναπερασω τις πυλες του :cheesy:
θειο τα δυο πολυ καλα οντως
Κισιναου ζερο ωσ συνηθωσ
Μονο φλαουερ μολντο εχουν ρεντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom