Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι Ουκρανέζες αποσυνδέουν το σεξ από το συναίσθημα.Δηλαδή διεγείρονται με τα λεφτά και αυτό είναι αρκετό.Κατά μία έννοια το σπόνσορινγκ είναι ψυχολογικό μέσο.Η γκόμενα φτιάχνεται με τα λεφτά,καυλώνει και στήνει τον κώλο της να τη γαμήσεις.Δεν είναι μόνο direct επίδραση του μετρητού αλλά και ψυχολογική.
Δηλαδή διανθισμένος με λεφτά μεταρέπεσαι σε καυλωτικό υπεράντρα από το φωτοστέφανο που δημιουργεί η αύρα του χρήματος.
Οταν σβήσει το φωτοστέφανο γίνεσαι άχρηστο σκραπ.
Ετσι βλέπουν αυτές τους άντρες,με φωτάκια.Για να τις προσέξουμε και εμείς στολίζονται σα χριστουγεννιάτικα δέντρα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Τι δεν καταλαβαίνεις?Αυτές ψάχνουν κάποιον να τις στηρίζει οικονομικά ελλείψει συζύγου,οικογενειακής στήριξης.
Αλλες θέλουν καλύτερη ζωή από τη μίζερη που τους επιφυλάσσει η χώρα τους.Λογικό είναι.
Πώς να ζήσει η γκόμενα με 200 ευρώ το μήνα όταν τα 180 τα δίνει στο νοίκι?
Επαρχία δε βγάζουν ούτε 100 ευρώ το μήνα,έχει γυαλίσει το μάτι τους και ψάχνουν απεγνωσμένα σωτήρες εκ Δύσεως.
Σου λέει θέλω να γνωρίσω ένα σοβαρό,καλό άντρα να με βοηθάει οικονομικά.Οι Σλάβες το λένε συχνά δεν είμαι οικονομικά ανεξάρτητη.

Γενικά όπως μάλλον θα εχεις αντιληφθεί καταλαβαίνω εύκολα δεν εχω δυσκολίες !!

Το να εμφανίζεις το επι πληρωμή γαμήσι ως εναλλακτική κοινωνική δυτική παροχή το αφήνω στη κρίση του thread.

I rest my case που λενε οι Αγγλοι

Σε αφήνω στο ρόλο σου ως μέγα χορηγού, εναλλακτικού πολυσυζήγου και κοινωνικού παρόχου της Ανατολικής Ευρώπης !!!" :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Καλή η παρέα σας αλλά η μέρα σηκώνει θάλασσα !!

Παω να ταίσω την εν Αθήναις τατάρα μου ψάρι στο πορτο ράφτη.

Θα της απονείμω το τίτλο της Σπονσορέτας, και θα μεταφέρω στο thread αντιδράσεις !!! :grin: :grin:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Το ερώτημα είναι το εξής: Αυτές στις οποίες αναφέρεται ο κύριος Kman, που ψάχνουν για σπόνσορα γιατί έτσι τα έφερε η ζωή τέλος πάντων, θα απορρίψουν κάποιον επίδοξο σπόνσορα αν κάτι της χαλάσει, ή η ανάγκη τους είναι τέτοια, που θα δεχθούν κάθε προσφορά;
Αντιλαμβάνομαι ότι δεν ισχύει το ίδιο για όλες, δεν υπάρχει ενιαίος κανόνας. 
Οπότε, από τις ενδιαφέρουσες απόψεις που διάβασα, καταλήγω ότι όσες έχουν τη δυνατότητα της απόρριψης, ξεφεύγουν από αυτό που λέει ο κύριος Mindreader και πλησιάζουν σε αυτό που περιγράφει κύριος Kman.


 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το ερώτημα είναι το εξής: Αυτές στις οποίες αναφέρεται ο κύριος Kman, που ψάχνουν για σπόνσορα γιατί έτσι τα έφερε η ζωή τέλος πάντων, θα απορρίψουν κάποιον επίδοξο σπόνσορα αν κάτι της χαλάσει, ή η ανάγκη τους είναι τέτοια, που θα δεχθούν κάθε προσφορά;
Αντιλαμβάνομαι ότι δεν ισχύει το ίδιο για όλες, δεν υπάρχει ενιαίος κανόνας.  
Οπότε, από τις ενδιαφέρουσες απόψεις που διάβασα, καταλήγω ότι όσες έχουν τη δυνατότητα της απόρριψης, ξεφεύγουν από αυτό που λέει ο κύριος Mindreader και πλησιάζουν σε αυτό που περιγράφει κύριος Kman.

Μα δεν πάνε με όλους εννοείται.Αν ο υποψήφιος σπόνσορας δεν κάνει καλή εντύπωση,δεν εγκρίνεται.Τα κοιτάνε όλα.Δε θέλουν να εκτεθούν,δε θέλουν περιπλοκές,δυσκολίες κτλ.
Συνήθως ψάχνουν υψηλού επιπέδου άντρες με καλές δουλειές για να μην μπορούν οι τελευταίοι να κάνουν μαλακίες χωρίς συνέπειες.
Επίσης δε θέλουν παντρεμένους,με παιδιά κτλ. αν και αυτό πολλές φορές το παρακάμπτουν.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Εχω γράψει πολλές φορές οτι υπάρχουν επαγγελματίες πουτάνες(προ),ερασιτέχνισες πουτάνες(σεμι προ) και γκόμενες που τα τρώνε(σπονσορέτς).Δεν είναι το ίδιο.
Αλλιώς και η σύζυγος που παίρνει λεφτά από το σύζυγο είναι πουτάνα και η γκόμενα που την κερνάει ο άλλος στο ακριβό εστιατόριο είναι πουτάνα,όλες σχεδόν πουτάνες είναι υπό την ευρεία έννοια.
Αν περιορίσουμε τον ορισμό της πουτάνας στη στενή έννοια δεν περιλαμβάνει τις σπονσορέτς.Αν τον διευρύνουμε σε κάθε γυναίκα που θέλει λεφτά είναι πουτάνα τότε τις περιλαμβάνει αλλά πιάνει και ένα άλλο τεράστιο ποσοστό γυναικών που κανείς δεν τις χαρακτηρίζει έτσι.

Εχω σταματήσει εδώ και καιρό να απαντάω στον κμαν γιατί δεν βγαίνει άκρη. Επειδή όμως την παραπάνω άποψη την ασπάζονται πολλοι θα την σχολιάσω.
Ο καθένας μπορεί να τα έχει στο μυαλό του όπως γουστάρει. Υπάρχουν όμως κάποια πράγματακια τα οποία είναι ορισμένα εδώ και παααρα πολλά χρόνια.
Όπως οι μαθηματικοί ορισμό συνεπαγωγής (->) και ισοδυναμίας (<->).
Για να μιλάμε λοιπόν υπο την ιδια βάση θα υπενθυμίσω τους 2 παραπάνω θεμελιώδης ορισμούς των μαθηματικών γιατί θεωρώ οτι δεν είστε αναγκασμένοι όλοι να γνωρίζετε/θυμάστε μαθηματικά..
Οπως φαίνεται λοιπόν και απο τα σύμβολα (βελάκια) η συνεπαγωγή ισχύει μονο ως προς την μια κατεύθυνση.
Ενώ η ισοδυναμία ισχύει και προς τις δυο κατευθύνσεις.

Αυτό που κάνετε λάθος είναι η χρήση των παραπάνω συμβόλων.
Το σωστό μαθηματικό μοντέλο είναι πουτάνα -> χρήμα και οχι πουτάνα <-> χρήμα, διότι δεν είναι ισοδύναμα δεν μπορεί το ένα δλδ να αντικαταστήσει το άλλο.

Λέτε δηλαδή οτι επειδή θα καταναλώσει κάποιος ρευστό για να βγει, να γνωρίσει, να γευματίσει με μια γκόμενα τότε επειδή και αυτή του "κοστίζει" χρήμα είναι ένα είδος πουτάνας. χρησιμοποειτε δλδ την ισοδυναμία λανθασμένα ενώ θα έπρεπε να χρησιμοποιείσετε συνεπαγωγή.
Διότι με αυτόν τον τρόπο οτιδήποτε κοστίζει χρήμα είναι πουτάνα.
Το παιδί σου είναι πουτάνα.
Το αυτοκινητό σου είναι πουτάνα
το φαγητό σου είναι πουτάνα.
κ.ο.κ. :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Να προσθεσω και εγω κατι σε ολα αυτα που ακουγονται...Οταν μπαινουν οι μεγαλοι παικτες στο παιχνιδι η συζητηση εχει ενδιαφερον

Την δικια μου θεωρια με τις ζωνες την εχω αναλυσει παλαιοτερα
Λευκη αυτη που σε γουσταρει χωρις ανταλαγμα
γριζα αυτη που σε γουσταρει αλλα θελει και δωρο(αν δεν σε γουσταρει δεν καθετε με οποιδηποτε ποσο)
μαυρη αυτη που καθετε σε ολους με λεφτα
Τωρα αναλογα τον ορισμο τις πουτανας πεστε οποιες θελετε εσεις...
Αλλο για εμενα ειναι το θεμα ουσιας αφου εδω μεσα το παραδεχονται η οχι ολοι βαρανε και τις 3 ζωνες...
Το θεμα ειναι να βρισκεις η αβγαλτες η τιμιες ωστε να μην πληρωνεις 500 ευρω αυτο που ο αλλος το πληρωνει 50 να μην χαριζεις λεφτα οταν η αλλη ειναι επαγγελματιας στον να τα τρωει χωρις να καθεται και να μπορεις να ξεχωρισεις απο το πληθος ποιες θα τον φανε και ποιες οχι..
Αυτο ειναι το δυσκολο και οποιος το κανει αυτο του βγαζω το καπελο γιατι εχει την καλυτερη αποδοση για τον εαυτο του.. Το να δινω παραπανω απο τους αλλους για κατι που δεν το εχει αλλος η ειναι μοναδικο πχ μια lamborgini miura και να την εχω μονο εγω εχει λογικη και αξια αφου μπορει να την μεταπουλησω επι 5, το να δινω ομως  5 φορες πανω για κατι που ο αλλος την αλλη μερα το εχει στο 1/5 της τιμης που πληρωσα ειναι....
και κατι για τα λεφτα....ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ...
προσεχετε λοιπον γιατι εχω δει πολλους που πηγαιναν τις γκομενες με Ελικοπτερα να μην εχουν ουτε cent...Και βεβαια παρα πολλους στην Ελλαδα που εγιναν οι γκομενες πλουσιες απο αυτους και αυτοι ακομα βαρανε το κεφαλι τους...(ασχετα αν στο τελος το 90% των γκομενων τα εφαγε με γκομενους στα μπουζουκια στο D&G και στον Hondo...)
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Κύριε Mounokwlaraki, τάσσεστε με την άποψη του κυρίου Kman, απ' ό,τι καταλαβαίνω. Αφού το φαγητό μας και το παιδί μας δεν είναι πουτάνες, μόνο και μόνο επειδή πληρώνουμε γι' αυτά, άρα και οι σπονσορέτς δεν είναι πουτάνες. Άλλωστε, όπως λέει ο κύριος Kman, πολλές από αυτές έχουν τη δυνατότητα επιλογής, δεν είναι σαν τα σπιτάκια του Μεταξουργείου όπου πόρτα μπορεί να φάει μόνο κάποιος τύφλα στο μεθύσι. Νομίζω ότι το θέμα λύθηκε οριστικά.



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εχω σταματήσει εδώ και καιρό να απαντάω στον κμαν γιατί δεν βγαίνει άκρη. Επειδή όμως την παραπάνω άποψη την ασπάζονται πολλοι θα την σχολιάσω.
Ο καθένας μπορεί να τα έχει στο μυαλό του όπως γουστάρει. Υπάρχουν όμως κάποια πράγματακια τα οποία είναι ορισμένα εδώ και παααρα πολλά χρόνια.
Όπως οι μαθηματικοί ορισμό συνεπαγωγής (->) και ισοδυναμίας (<->).
Για να μιλάμε λοιπόν υπο την ιδια βάση θα υπενθυμίσω τους 2 παραπάνω θεμελιώδης ορισμούς των μαθηματικών γιατί θεωρώ οτι δεν είστε αναγκασμένοι όλοι να γνωρίζετε/θυμάστε μαθηματικά..
Οπως φαίνεται λοιπόν και απο τα σύμβολα (βελάκια) η συνεπαγωγή ισχύει μονο ως προς την μια κατεύθυνση.
Ενώ η ισοδυναμία ισχύει και προς τις δυο κατευθύνσεις.

Αυτό που κάνετε λάθος είναι η χρήση των παραπάνω συμβόλων.
Το σωστό μαθηματικό μοντέλο είναι πουτάνα -> χρήμα και οχι πουτάνα <-> χρήμα, διότι δεν είναι ισοδύναμα δεν μπορεί το ένα δλδ να αντικαταστήσει το άλλο.

Λέτε δηλαδή οτι επειδή θα καταναλώσει κάποιος ρευστό για να βγει, να γνωρίσει, να γευματίσει με μια γκόμενα τότε επειδή και αυτή του "κοστίζει" χρήμα είναι ένα είδος πουτάνας. χρησιμοποειτε δλδ την ισοδυναμία λανθασμένα ενώ θα έπρεπε να χρησιμοποιείσετε συνεπαγωγή.
Διότι με αυτόν τον τρόπο οτιδήποτε κοστίζει χρήμα είναι πουτάνα.
Το παιδί σου είναι πουτάνα.
Το αυτοκινητό σου είναι πουτάνα
το φαγητό σου είναι πουτάνα.
κ.ο.κ. :hi:

Δεν είπαμε οτι ο,τιδήποτε κοστίζει χρήμα είναι πουτάνα αλλά θέσαμε το ερώτημα αν η γυναίκα που θέλει λεφτά είναι πουτάνα.Το αυτοκίνητο είναι πράγμα δεν είναι έμβιο ον.Δεν υπάρχει περίπτωση να σου πει δε σε μεταφέρω σήμερα γιατί δε με τάισες αρκετά,δε με κυκλοφόρησες κτλ.
Εγώ λέω οτι η σπονσορέτ έχει τις απαιτήσεις που έχουν όλες οι γκόμενες,απλά τσιμπημένες,on steroids.Οι γκόμενες δε θέλουν δώρα γενεθλίων,Χριστουγένων,Πρωτοχρονιάς κτλ?Το ίδιο θέλουν και οι σπονσορέτς.
Οι γκόμενες δε θέλουν να τις κυκλοφοράς έξω?Αυτό θέλουν και οι σπονσορέτς.
Οι γκόμενες δε ζητάνε λεφτά πού και πού να πληρώσουν λογαριασμούς?Αυτό θέλουν και οι σπονσορέτς.
Δεν είναι τόσο διακριτά τα όρια ειδικά στο σλαβικό κόσμο είναι πολύ δυσδιάκριτα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Δεν είπαμε οτι ο,τιδήποτε κοστίζει χρήμα είναι πουτάνα αλλά θέσαμε το ερώτημα αν η γυναίκα που θέλει λεφτά είναι πουτάνα.Το αυτοκίνητο είναι πράγμα δεν είναι έμβιο ον.Δεν υπάρχει περίπτωση να σου πει δε σε μεταφέρω σήμερα γιατί δε με τάισες αρκετά,δε με κυκλοφόρησες κτλ.
Εγώ λέω οτι η σπονσορέτ έχει τις απαιτήσεις που έχουν όλες οι γκόμενες,απλά τσιμπημένες,on steroids.Οι γκόμενες δε θέλουν δώρα γενεθλίων,Χριστουγένων,Πρωτοχρονιάς κτλ?Το ίδιο θέλουν και οι σπονσορέτς.
Οι γκόμενες δε θέλουν να τις κυκλοφοράς έξω?Αυτό θέλουν και οι σπονσορέτς.
Οι γκόμενες δε ζητάνε λεφτά πού και πού να πληρώσουν λογαριασμούς?Αυτό θέλουν και οι σπονσορέτς.
Δεν είναι τόσο διακριτά τα όρια ειδικά στο σλαβικό κόσμο είναι πολύ δυσδιάκριτα.

Oχι. Οι γκομενες δε τα θελουν αυτα. Οι πουτανες (οπως και να ονομαζονται ). Τα θελουν.
Αν καποια γυναικα για να γαμηθει θετει ως ορο την παροχη χρηματος, τοτε αυτο ονομαζεται πουτανα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τωρα αναλογα τον ορισμο τις πουτανας πεστε οποιες θελετε εσεις...
Αλλο για εμενα ειναι το θεμα ουσιας αφου εδω μεσα το παραδεχονται η οχι ολοι βαρανε και τις 3 ζωνες...
Το θεμα ειναι να βρισκεις η αβγαλτες η τιμιες ωστε να μην πληρωνεις 500 ευρω αυτο που ο αλλος το πληρωνει 50 να μην χαριζεις λεφτα οταν η αλλη ειναι επαγγελματιας στον να τα τρωει

Τίμιες και άβγαλτες πουτάνες δεν υπάρχουνε Ουκρανία.Οι πουτάνες δαγκώνουν όσο περισσότερα μπορούνε όταν είναι επαγγελματίες.
Σε σεμιπρο μπορείς να βρεις καινούργιες μπερδεμένες που μόλις βγήκαν στο κλαρί και αν έχουν έρθει από χωριό ή μικρή πόλη στην επαρχία λίγο καιρό πριν δηλαδή π.χ. πριν από 3 μήνες μπορεί ακόμα να το δίνουν φτηνά.Αλλά αυτές οι περιπτώσεις τείνουν να εκλείψουν τουλάχιστον για Κίεβο αφού όλες μαθαίνουν αμέσως τις αγοραίες τιμές,πόσα δίνουν οι ξένοι και δέχονται προσφορές από όλο τον κόσμο αφού δεν υπάρχει πλέον βίζα.
Σε σπονσορέτς τα έχουμε πει.200 ακατέβατα σε κάθε ραντεβού με τις πολύ καλές,δηλαδή οχτάρια.
Για εννιάρια δεν ξέρω.Με λιγότερα σε φτύνουν,δεν ασχολούνται μαζί σου γιατί περνάς στα ποσά πουτάνας.Δηλαδή με 50-100 ευρώ θα γαμήσεις πουτάνα,ποτέ όμως σπονσορέτ.
Μπορεί με εμπειρία να φτάνεις να πληρώνεις και αυτά τα ποσά αλλά γράφω το συνήθως συμβαίνον.
Σίγουρα κάποιοι αγοράζουν αυτοκίνητα και διαμερίσματα σε σπονσορέτς,μου το έχουν περιγράψει οι ίδιες πώς η φίλη τους απέκτησε διαμερίσματα στο Κίεβο που αγόρασε ο γκόμενος.
Αυτοί ανεβάζουν πολύ τον ανταγωνισμό και ευθύνονται για κάτι έξαλλες απαιτήσεις που σε κουφαίνουν καμιά φορά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μπερδεύτηκε πάλι το πράγμα. Θα συμφωνήσω και με τον κύριο Checalier Fidele. Βέβαια, ο κύριος Kman μας έχει εξηγήσει πολλές φορές την ιδιαιτερότητα των γυναικών του σλαβικού κόσμου και τον τρόπο με τον οποίο η εκεί κοινωνία αντιλαμβάνεται τα πράγματα. Αυτό είναι ένα δεδομένο που δεν μπορούμε να αγνοήσουμε. Από την άλλη, επειδή υπάρχει μια στρεβλή αντίληψη, δεν σημαίνει και ότι θα πρέπει να την υιοθετήσουμε.

Στον σλαβικο κοσμο ισχυουν και αυτα που ανεφερα. Πολυ πιο διακριτα μαλιστα απο οτι π.χ. στην Ελλαδα η σε μια αλλη μεσογειακη χωρα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Μπερδεύτηκε πάλι το πράγμα. Θα συμφωνήσω και με τον κύριο Checalier Fidele. Βέβαια, ο κύριος Kman μας έχει εξηγήσει πολλές φορές την ιδιαιτερότητα των γυναικών του σλαβικού κόσμου και τον τρόπο με τον οποίο η εκεί κοινωνία αντιλαμβάνεται τα πράγματα. Αυτό είναι ένα δεδομένο που δεν μπορούμε να αγνοήσουμε. Από την άλλη, επειδή υπάρχει μια στρεβλή αντίληψη, δεν σημαίνει και ότι θα πρέπει να την υιοθετήσουμε.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μπερδεύτηκε πάλι το πράγμα. Θα συμφωνήσω και με τον κύριο Checalier Fidele. Βέβαια, ο κύριος Kman μας έχει εξηγήσει πολλές φορές την ιδιαιτερότητα των γυναικών του σλαβικού κόσμου και τον τρόπο με τον οποίο η εκεί κοινωνία αντιλαμβάνεται τα πράγματα. Αυτό είναι ένα δεδομένο που δεν μπορούμε να αγνοήσουμε. Από την άλλη, επειδή υπάρχει μια στρεβλή αντίληψη, δεν σημαίνει και ότι θα πρέπει να την υιοθετήσουμε.

Αυτό που είναι έτσι οι Σλάβες είναι πολύ καλό γιατί καλοπερνάμε όλοι.Φαντάζεστε έναν κόσμο με Μεσογειακές μόνο και Γερμανοειδείς?Θα αυτοκτονούσαμε ομαδικά,θα ήταν πλήρης κατάθλιψη.Οι Σλάβες συνεισφέρουν τα μάλα στην ανδρική διασκέδαση είναι αξιέπαινες,δίνουν ενδιαφέρον στη μίζερη ζωή των αντρών ειδικά της Μεσογείου.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Κύριε Mounokwlaraki, τάσσεστε με την άποψη του κυρίου Kman, απ' ό,τι καταλαβαίνω. Αφού το φαγητό μας και το παιδί μας δεν είναι πουτάνες, μόνο και μόνο επειδή πληρώνουμε γι' αυτά, άρα και οι σπονσορέτς δεν είναι πουτάνες. Άλλωστε, όπως λέει ο κύριος Kman, πολλές από αυτές έχουν τη δυνατότητα επιλογής, δεν είναι σαν τα σπιτάκια του Μεταξουργείου όπου πόρτα μπορεί να φάει μόνο κάποιος τύφλα στο μεθύσι. Νομίζω ότι το θέμα λύθηκε οριστικά.
Το αντιθετο.
Λέω ότι δεν μπορεις να εξισώνεις τις γυναικες επειδή πουτανα κ μη κοστιζουν. Αρχικά διότι κοστιζουν κι διαφορετική ποσότητα αλλά και για διαφορετικό σκοπό.

Η Πουτανα έρχεται μαζι σου για το χρημα.
Αν δεν εχεις απλά δεν γαμας.
Η γκομένα δεν ερχεται μαζι σου για το χρημα, παρόλο που πρέπει να ξοδεύεις κάποιο για να βγεις μαζι της κλπ. Θα γαμηθει μαζι σου ακόμη κ αν μεινεις άνεργος ή αν της πεις αγάπη μου σημερα δεν εχω λεφτά.
Η πουτανα δεν θα το κάνει αυτό.
Φανταζόμαι την ιδια αντιδραση με την πουτανα θα έχει και αυτή που ο κμαν έχει στο μυαλο του ως σπονσορετα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Στην Πολωνία το 95% αντρών που έχουν ταξίδεψει (και απο εδω μέσα) έχει πάει για γκομενες χωρίς πληρωμή.

Αντίστοιχα το 80% των αντρών που έχουν ταξιδέψει Ουκρανία έχει πάει για πληρωμενο..Και αν όχι μόνο για πληρωμένο το έχει κάνει και αυτο σε συνδυασμό με το τσάμπα. Παρόλα αυτά υπάρχει και ενα 20% μπορεί και 30% που παλέυει για Τσαμπα εκεί σαν διέξοδο κυρίως μετά την μερική δυτικοποιηση της Πολωνίας. Πάντως η μεγάλη πλειοψηφία πάει για πουτανες ακριβώς το ανάποδο απο Πολωνία..

Παρόλα αυτά συνεχίζουμε την ταυτοποίηση της Πολωνίας με την Ουκρανία (βασικά ο kman το πραττει) χωρίς να τον γειωνει κάνεις και δίνοντας λάθος καθοδήγηση προς νέους ταξιδεύτες.

Και ρώταω ξανά γιατί κανείς σε 1000 σελίδες δεν έχει απαντήσει..Ταξιδεύει κάποιος απο εδω μέσα Πολωνία για πληρωμενο έρωτα?Και μιλαω για φαση sponsoring γιατί σπιτάκια υπάρχουν παντού και προφανώς και στην Ελλάδα. Αν δεν το κάνετε μην αφήνετε kman να διαδιδει παπαριες γιατί υπάρχουν και νεοπες που θα μπλεξουν άσχημα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Και ρώταω ξανά γιατί κανείς σε 1000 σελίδες δεν έχει απαντήσει..Ταξιδεύει κάποιος απο εδω μέσα Πολωνία για πληρωμενο έρωτα?Και μιλαω για φαση sponsoring γιατί σπιτάκια υπάρχουν παντού και προφανώς και στην Ελλάδα.

Εγώ πάω Πολωνία για φάση σπόνσορινγκ.Εχω ήδη βάλει αρκετές φωτό από Πολωνέζες σπονσορέτς.
Δεν είναι η ποιότητα που βρίσκεις Ουκρανία αλλά αναπληρώνουν με άξιο τσιμπούκι,γλυφοκώλι,γενικώς κάνουν τα πάντα χωρίς περισπασμούς.

wkJ7SG.jpg


6SmPs5.jpg


ckdVdP.jpg


7dCAMW.jpg


aaYGvG.jpg


VCJbVG.jpg


gs28Gr.jpg


1gb8.jpg


qSKjxA.jpg


GqYxEu.jpg


ioaowQ.jpg


9JvGlm.jpg


Αυτές είναι φωτό από τις Πολωνέζες σπονσορέτς που έχω.Εντάξει όχι τόσο εμφανίσιμες όσο οι Ουκρανές(δεν είναι να τις κυκλοφορείς έξω) αλλά απαράμιλλες επιδόσεις στο δια ταύτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom