Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ανοιξε μας τα ματια ουκά χαρη
Ξεστραβωσε μας
Ξεβλαχεψε μας
μα αφου θελουν παραμυθαδες αυτοι.να τους λενε βγηκα ραντεβου απο τιντερ
κερασα καφε και τυροπιτα και μετα την γαμησα.και πριν 10 και 20 και 30 χρονια
εκει ημουν.ο δασκαλος ειναι 23 χρονια παλι ηταν και τωρα και τοτε.
αν διαβασεις το roosh kiev θα δεις γραφουν οσα ελεγα εγω και ο κμαν τι παιζει τιντερ
και τι με τισ γκομενες.ολοι αποτυχια λενε τα χειροτερα.
αν διαβασεις βελιγραδι και κωνσταντινουπολη πιο πολλες γκομενες γνωριζουν σερβια
και να γαμησουν απο τιντερ κωνσταντινουπολη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Η αληθεια βρισκεται παντα καπου στη μεση ... νομος αυτος.
περιπου μεχρι πριν μια πενταετια μπορουσες να γαμησεις καλο μουνι "τζαμπα" στο μπλοκ ,εννοειται οχι με μια τυροπιτα  αλλα με ενα δυο εξοδους σε καφε σε ρεστωραν κτλ επισης ons λιγο παλιοτερα γινοταν και αυτο ,παλι με κερασματα ,με τραπεζι και μπουκαλι στα κλαμπ κτλ ειχα κανει αρκετα στο Κισιναου (2010 -2014)
Τα τελευταια χρονια και ειδικα την τελευταια τριετια αλλαξε το εργο εντελως , τουριστας εστω και εμπειρος να γαμησει ωραια γκομενα(8αρι) χωρις να δωσει λεφτα στο χερι η ακριβο δωρο ... μια στις χιλιες δηλ γιοκ.
Να κανεις ραντεβου και να βγεις εξω παλι γινεται αλλα στο τελος κοκο ... νιετ  :grin:
μετριες ναι αυτο παιζει ακομα μολδαβια ,ουκρανια ,λευκορωσια ... για καποιον που ανεβαινει συχνα φυσικα,γνωριζει καταστασεις και ειναι σε νορμαλ εμφανισιακα επιπεδο.
Ολα τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες για μενα , ναχαμε να λεγαμε και απο ουσια μηδεν.
οι περισσοτεροι βεβαια θελουν να αυτοπαραμυθιαζονται , δικαιωμα τους.

ΥΓ. μονιμος με δικο σου σπιτι εκει ,γλωσσα και αμαξι σαφως καλυτερα ,ενα επιπεδο πανω μπορεις να παιξεις ανετα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τωρα τι γαμαω εγω στο τσαμπα κτλπ, αστο. Χαλια μαυρα. Δεν εχω λεφτα, συνεπως...δεν γαμαω τιποτα. Ευτυχως που εισαι και εσυ και ποσταρεις καμια φωτο και βλεπω και εγω κανα μουνακι.

Αυτό το έχουν καταλάβει αρκετοί.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η αληθεια βρισκεται παντα καπου στη μεση ... νομος αυτος.
περιπου μεχρι πριν μια πενταετια μπορουσες να γαμησεις καλο μουνι "τζαμπα" στο μπλοκ ,εννοειται οχι με μια τυροπιτα  αλλα με ενα δυο εξοδους σε καφε σε ρεστωραν κτλ επισης ons λιγο παλιοτερα γινοταν και αυτο ,παλι με κερασματα ,με τραπεζι και μπουκαλι στα κλαμπ κτλ ειχα κανει αρκετα στο Κισιναου (2010 -2014)
Τα τελευταια χρονια και ειδικα την τελευταια τριετια αλλαξε το εργο εντελως , τουριστας εστω και εμπειρος να γαμησει ωραια γκομενα(8αρι) χωρις να δωσει λεφτα στο χερι η ακριβο δωρο ... μια στις χιλιες δηλ γιοκ.
Να κανεις ραντεβου και να βγεις εξω παλι γινεται αλλα στο τελος κοκο ... νιετ  :grin:
μετριες ναι αυτο παιζει ακομα μολδαβια ,ουκρανια ,λευκορωσια ... για καποιον που ανεβαινει συχνα φυσικα,γνωριζει καταστασεις και ειναι σε νορμαλ εμφανισιακα επιπεδο.
Ολα τα υπολοιπα ειναι αμπελοφιλοσοφιες για μενα , ναχαμε να λεγαμε και απο ουσια μηδεν.
οι περισσοτεροι βεβαια θελουν να αυτοπαραμυθιαζονται , δικαιωμα τους.

ΥΓ. μονιμος με δικο σου σπιτι εκει ,γλωσσα και αμαξι σαφως καλυτερα ,ενα επιπεδο πανω μπορεις να παιξεις ανετα

Απλά παλιά είχε χιλιάδες σεμιπρος δηλαδή ανεξάρτητες γκόμενες με κανονικές δουλειές που έκαναν αρπαχτές για λίγο,εφτάρια,άντε μέχρι οχτάρια στην εμφάνιση που κάθονταν με 150-200 ευρώ για όλη τη μέρα ή με 100 ευρώ για έναν πούτσο.Τώρα αυτές εξαφανίστηκαν οπότε είναι προτιμότερο να έχει κανείς σταθερές σπονσορέτς που του αρέσουν,τις πληρώνει τα ίδια και έρχεται επανειλημμένα.Αλλιώς δεν αξίζει,για σεμιπρος εννοώ.
Μόνο το σταθερό σπονσοριλίκι έχει πλέον κάποιο νόημα για άτομα που έρχονται ξανά και ξανά.Μιλάμε πάντα για σεξοτουρίστες.Ο μονιμάς μπορεί να πετύχει καλύτερα deal,όχι οτι δε θα τα σκάσει και αυτός αλλά έχει δυνατότητα να περιμένει να διαλέξει καλύτερες τιμές κτλ.
Το τουριστικό καμάκι πέφτει σα γυπαετός στο ποίμνιο,έχει ελάχιστο χρόνο και πρέπει να δράσει γρήγορα σοκ και δέος φάση οπότε ακυρώνεται κάθε δυνατότητα αναμονής,διαπραγμάτευσης κτλ.
Εγώ τα ξέρω αυτά,όποιον και να ρίξω στην αρένα δε δύναται να ανταποκριθεί στις συνθήκες χρονικής πίεσης όταν λείπουν οι προυποθέσεις.
Γενικά οι περισσότεροι θέλουν ανετιές,ανοιχτές λεωφόρους δε γίνονται πλέον αυτά ανατολικό μπλοκ,πρέπει να κοπιάσεις για το μουνί,δεν είναι εύκολη υπόθεση.

Τώρα πρέπει να πας ξανά και ξανά,να τα χώνεις σταθερά στις ίδιες,πληρώνοντας και εισφορά κάθε μήνα(allowance).Αλλιώς άμα πας για σπονσορέτς οχτάρια οι τιμές ξεφεύγουν τελείως,σκας χιλιάρες για μια γκόμενα και αν πας σε σεμιπρος πρέπει να ρίξεις επίπεδο σε εφτάρι και κάτω που θα ζητάν στάνταρ τη διακοσάρα ενώ αν πας σε καθαρά επαγγελματίες,η Ελλάδα και η Γερμανία έχουν καλύτερες ευκαιρίες.
Συνεπώς Ουκρανία,Ρωσία κτλ πλέον αξίζουν μόνο για καθαρό σπονσοριλίκι για άτομα που επισκέπτονται επανειλημμένως,για όλα τα άλλα ελευθέρας βοσκής,επαγγελματίες,σεμι προς κτλ είναι πλέον άκυρες επιλογές.
Αυτοί δηλαδή που διάλεγαν εκ του ασφαλούς σεμειπρος και επαγγελματίες στο μπλοκ,έχουν κουφαθεί με την αρνητική τροπή που πήραν τα πράγματα.Εγώ από το 2017 παράτησα τελείως τις σεμιπρος και ασχολούμαι μόνο με σπόνσορινγκ γιατί είδα την πτώση στο διαθέσιμο υλικό με τη φρι βίζα.

Εμένα προσωπικά το όριο είναι τα 500 ευρώ τη μέρα για δωράκι στη γκόμενα.Παραπάνω δεν πιστεύω οτι υπάρχει καμιά γκόμενα που να αξίζει εκτός αν είναι καμιά διάσημη,αν γαμάς π.χ. την Ιβάνκα Τραμπ.Τότε μπορεί να τα χώσεις λόγω διασημότητας.Αλλιώς για συνήθη μοντέλα κτλ,δε θεωρώ οτι αξίζει καμία πάνω από 500,έχει όμως άλλους που υπερτιμούν το μουνί και τα χώνουν και σε αυτές.Γενικά πολλοί αγάμητοι και καυλωμένοι,άντρες έτοιμοι για όλα όπως και λαμόγια φυσικά.
Γενικά πολλές γκόμενες αντιμετωπίζουν το μουνί τους σα να είναι τα αδαμαντωρυχεία του Κονγκό ή τα χρυσωρυχεία της Ροδεσίας ή τίποτα πετρελαιοπηγές του κόλπου.Είναι το λεγόμενο golden pussy syndrom,μια πάθηση στα όρια επιδημίας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ομως δεν γινεται ρε γαμω το μου, δεν γινεται... κατι αλλο πρεπει να ειναι...
  και θα γινω οπαδος του....

Αυτό λένε όλοι.Αυτό δεν εξηγείται,δεν είναι φυσιολογικό κτλ.Ενώ η φιλοσοφία του βαλκανιοπουτσισμού τα εξηγεί όλα,πώς αυτό που βλέπεις είναι αυτό που γίνεται και πώς αυτό που γίνεται είναι αυτό που βλέπεις.Δεν υπάρχουν μυστήρια,όπερ έδει δήξαι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Απλά παλιά είχε χιλιάδες σεμιπρος δηλαδή ανεξάρτητες γκόμενες με κανονικές δουλειές που έκαναν αρπαχτές για λίγο,εφτάρια,άντε μέχρι οχτάρια στην εμφάνιση που κάθονταν με 150-200 ευρώ για όλη τη μέρα ή με 100 ευρώ για έναν πούτσο.Τώρα αυτές εξαφανίστηκαν οπότε είναι προτιμότερο να έχει κανείς σταθερές σπονσορέτς που του αρέσουν,τις πληρώνει τα ίδια και έρχεται επανειλημμένα.Αλλιώς δεν αξίζει,για σεμιπρος εννοώ.
Ετσι ακριβως ηταν για τις semi pro απλα οι τιμες που λες ειναι υψηλες ,μπορει να ισχυαν για Κιεβο αλλα για Κισιναου ηταν αρκετα χαμηλοτερες. Εγω εβρισκα με 20-30 ευρω για ωρα και 50 για διωρο/τριωρο ,μερικες που γουσταρανε καθοτανε και ολο το βραδυ στο σπιτι. 6-7αρια στην εμφανιση ,αλλωστε εκτος απο τις φωτο που εχω ποσταρει κατα καιρους εδω τις εχω πασαρει και σε μελη που γραφουν ,εννοειται στο κοστος που τις επαιρνα και ο ιδιος ,ας το πουνε οι ιδιοι αν θελουν.
Το καλο με το Κισιναου ηταν οτι επειδη δεν ειχε ουτε φυσικα εχει σαλον οπως Κιεβο η Οδησσο, υπηρχαν παρα πολλες απο αυτες και ειδικα σε ηλικιες 18 εως 22 ... απλα ηθελε ψαξιμο και κονε. Ειχα φοιτητρια ιατρικης που μολις την επαιρνα τηλ ερχοταν σε χρονο dt :grin:
Για τους τουριστες υπηρχε(νομιζω εκλεισε τωρα)το Deja Vu ,κατι σαν το Carribean ... με καποιες κανονικες γκομενες μεσα και με καθαρα βιζιτες που ζητουσαν 100 για μια ωρα.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ετσι ακριβως ηταν για τις semi pro απλα οι τιμες που λες ειναι υψηλες ,μπορει να ισχυαν για Κιεβο αλλα για Κισιναου ηταν αρκετα χαμηλοτερες. Εγω εβρισκα με 20-30 ευρω για ωρα και 50 για διωρο/τριωρο ,μερικες που γουσταρανε καθοτανε και ολο το βραδυ στο σπιτι. 6-7αρια στην εμφανιση ,αλλωστε εκτος απο τις φωτο που εχω ποσταρει κατα καιρους εδω τις εχω πασαρει και σε μελη που γραφουν ,εννοειται στο κοστος που τις επαιρνα και ο ιδιος ,ας το πουνε οι ιδιοι αν θελουν.
Το καλο με το Κισιναου ηταν οτι επειδη δεν ειχε ουτε φυσικα εχει σαλον οπως Κιεβο η Οδησσο, υπηρχαν παρα πολλες απο αυτες και ειδικα σε ηλικιες 18 εως 22 ... απλα ηθελε ψαξιμο και κονε. Ειχα φοιτητρια ιατρικης που μολις την επαιρνα τηλ ερχοταν σε χρονο dt :grin:
Για τους τουριστες υπηρχε(νομιζω εκλεισε τωρα)το Deja Vu ,κατι σαν το Carribean ... με καποιες κανονικες γκομενες μεσα και με καθαρα βιζιτες που ζητουσαν 100 για μια ωρα.

Κίεβο έπαιζαν οι τιμές μέχρι προ διετίας σε αυτά που έχω γράψει,100-200 ευρώ για οχτάρι σεμι προ για όλη τη νύχτα.
Οταν λέω οχτάρι εννοώ γκόμενα κάτω των 25 ετών,άνω του 175,λεπτή,περιποιημένη με ωραία βυζιά και ωραίο πρόσωπο.Τα έχουμε γράψει αυτά.
Μιλάμε για γκόμενες που έκαναν αρπαχτές π.χ. είχαν δανειστεί από την τράπεζα 5000 δολλάρια να αγοράσουν αυτοκίνητο ή 20000 δολλάρια για σπίτι,ξαφνικά έκσασε ο πόλεμος έπεσε το γκρίβνα 300% και έπρεπε να βγουν για λίγο στο κουρμπέτι να βρουν κανάν ξένο με παραδάκι για να μη χάσουν το σπίτι ή το αυτοκίνητο.Ηταν κατάσταση ανάγκης,δεν κράτησε πολύ.
Τώρα που έχει σταθεροποιηθεί η κατάσταση(προσωρινά) οι ίδιες αποσύρθηκαν ή ζητάνε πλέον πεντακοσάρες ή χιλιάρες αφού το παίζουν σπονσορέτς.Δεν πάνε με όλους δηλαδή αλλά μόνο με λίγους λεφτάδες και καλά.
Η στρατηγική να έχεις λίγες σταθερές καλές και να έρχεσαι τακτικά είναι η μόνη δυνατή πλέον.Αλλιώς δεν αξίζει.
Δίπλα,Ντύσσελντορφ,Κολωνία και Φρανκφούρτη έχει σπονσορέτς παρόμοιας εμφάνισης και κόστους ποιος ο λόγος να τρέχω Ουκρανία?
Γενικά έχει κάπως παγκοσμιοποιηθεί το θέμα δεν είναι εξώφθαλμη πλέον η επιλογή πάω Ουκρανία ή Ρωσία ή Λευκορρωσία ή μένω Γερμανία αυτό μεταδίδω.Είναι πολλοί παράγοντες συν και πλην που παίζουνε και όλα αλλάζουν γρήγορα.Δεν έχει σταθερές.Εχει και σχέση με αποδοχές,ηλικία,μέρος,καύλες,χρόνο,οικογενειακή κατάσταση και άλλα χίλια μύρια που είναι όλα εξατομικευμένα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
8αρι για ολο το βραδυ με 100 ειναι καλα ,τα 7αρια μεχρι 50
Αυτα ολα παλιοτερα ,τωρα ουτε για πλακα παιζουν αυτες οι τιμες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
8αρι για ολο το βραδυ με 100 ειναι καλα ,τα 7αρια μεχρι 50
Αυτα ολα παλιοτερα ,τωρα ουτε για πλακα παιζουν αυτες οι τιμες.

Οχτάρι με 100 όλο το βράδυ είναι mission impossible Ουκρανία.Γίνεται μόνο με επαρχιώτισσα στα 200 ευρώ όλη τη μέρα συν κεράσματα κτλ αλλά πρέπει να μείνεις Χάρκοβο,Ντνιπροπετρώφσκ κτλ με όλους τους κινδύνους,τα κόστη μετακίνησης και τα προβλήματα που συνεπάγεται.
Για Κίεβο μόνο με 500 ευρώ και άνω τα οχτάρια πλέον ή αν έχεις μια σταθερή και της σκας 500άρες κάθε μήνα για να τη γαμάς μερικές μέρες όταν πας με 200-300 ευρώ τη συνάντηση.Περίπου αυτές είναι οι τιμές,μιλάμε για οχτάρια και πάνω πάντα και σαραντάρηδες και πάνω μη μόνιμους.
Με 500 ευρώ ημερησίως βρίσκεις πλέον και Ρωσία,Λευκορρωσία,Πολωνία,Τσεχία ή ακόμα και Δύση για αυτό γράφω για τις λεπτές διαφορές,δεν είναι απλές επιλογές,το μουνί έχει παγκοσμιοποιηθεί.
Τώρα αν πας χύμα ελεύθερο καμάκι και χτυπήσεις αγρίως στα κλαμπ και τα μαγαζιά με ρευστό,γνώση της γλώσσας,σύστημα,απεριόριστες αντοχές και κωλοφαρδία μπορεί να βρεις Ουκρανία,Ρωσσία οχτάρι με 200 ευρώ ημερησίως αλλά θέλει τρελλή προσπάθεια στο live που δεν κάνει κανένας.
Και Πολωνία μπορείς αλλά είναι τόσο κουραστικό και ρισκαδόρικο με τέτοιο τεράστιο ποσοστό αποτυχίας που πρακτικά δεν τολμάει κανένας.
Γενικά δηλαδή και να τα καταφέρεις τώρα έχεις την αίσθηση μιας τεράστιας κούρασης αφού όλοι σταθεροί παράγοντες είναι εναντίον σου και πρέπει να παλέψεις για να τους ξεπεράσεις.Ενώ παλιά ήταν εύκολο piece of cake αφού ήταν όλα υπέρ σου οι γκόμενες,σε ήθελαν σε περίμεναν και το σκηνικό ήταν στημένο υπέρ σου.Μιλάμε προ διετίας,όχι πολύ παλιά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
θες να ακουσεις εσυ τωρα?σε τι λεει ψεματα ο κμαν?αφου δεν εχεις ιδεα τι παιζει
εσυ πηγαινες σε κατι χωρια πριν 15-20 χρονια με το αμαξι οταν περνουσες να πας ρουμανιες
και βουλγαριες.ποτε πηγες κιεβο και αμφισβητας τον κμαν?
ποιος σου ειπε αυτες οι πουτανες απο εμφανισημους δεν ζητανε τα ιδια?
αν βαλουν μυα τιμη στο μυαλο οτι τοσα αξιζουν δεν πεφτουν με τιποτα.
καλα οι αλλοι ειναι μαλακες και τα βαζουν με κμαν εσυ με απογοητευεις που τα βαζεις μαζι του
ουκρανια ειμαι παλι  τωρα εδω κ τρεισ μερεσ
κι οχι πριν τρθαντα χρονια η δεκαπεντε ,ουκα  καναπε. :headbaning1:
Παμε πθο κατω για ναυαγιο αρχηγι κμαν
Δεν λεω οτι δεν ζητανε πολλα οι ντεβουσκεσ
Λεω οτι δεν υοαρχουν πλεον διαθεσιμεσ ντεβουσκεσ παρα μονο καποιεσ λιγες μετριεσ πουτανεσ
Ε κι ο καμν φανταζεται μαχεσ κ πολεμουσ κλπ κλπ μπαρουφες
Κιεβο δεν παω ουτε θαβπαω γιατι ειναι αυστηρα για αγαμητουσ βλεπε κμαν
Ολη τη χρονιά τρεχει κ αποτελεσμα παπαρια
Η βιζα ηταν το χειριτερο χτυπημα
Διελτσε. Μολδαβια κ ουκρανια σε δυο χρόνια μεσα
Η ιστορία σνατ μπλοκ απκα ΕΛΑΒΕ ΤΈΛΟΣ
Ζητω η Καμποτζη
Υγ χαρη εκει θασαι κ ψηλοσ συν τοισ άλλοις :heavymetalbig:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Το ανατολικό μπλοκ είναι πλέον για σούπερ μάχιμους.Χρειάζεσαι γνώση της γλώσσας,τεράστια εμπειρία,εμφάνιση και πολύ ρευστό.Με τέτοιες προυποθέσεις τα καταφέρνεις και Δύση βέβαια για αυτό λέμε οτι οι διαφορές έχουν αμβλυνθεί.
Φυσικά η Ουκρανία είναι ανώτερη από τη Γερμανία για μουνοκυνήγι,αν όμως λάβεις υπόψιν τα ζητήματα του κόστους ταξιδού,διαμερίσματος,κούρασης κτλ,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.
Οπότε το 99% των εχόντων κλάνει,δεν πάει ανατολικό μπλοκ για γούστα πλέον γιατί το θεωρεί μη vfm και μένουν οι φανατικοί καυλείς.
Είναι μόνο για φανατικούς πλέον,άτομα υπεράνω φυσικών ορίων και περιορισμών που προσκυνούν και θυσιάζουν στο σλαβικό μουνί.Για συμβατικούς,λογικούς,υπολογιστές κτλ δεν είναι καλά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
πριν αλεκτωρ λαλησει 3 θα ξηγηθεις κ εσυ..
ΕΙΠΑΜΕ..
ποτε δεν γραφω επι προσωπικου,αλλα απευθυνομαι στους παντες..
ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ Κ ΣΕΝΑ ΜΩΡΗ ΛΑΔΙΑΡΑ ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ:ΚΑΛΑ Κ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ???
ΥΓ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΚΑΤΩ,Σ ΕΧΩ ΕΚ ΠΡΟΟΙΜΙΟΥ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ..
ΜΗΝ ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ..
ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΜΑΙ..
ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ..
ΤΙ ΑΛΛΟ???
ΛΑΣΠΗ,ΔΟΛΟΠΛΟΚΙΑ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΡΓΑ ΠΟΥΣΤΡΟΠΟΙΗΣΗ..
ΕΛΑ..
ΑΡΚΕΤΑ..
Κ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ..
ο νταβαριτσ ζει
Μετενσαρκωση
Μονο το ΑΑΑ λειπει  :heavymetalbig:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Το ανατολικό μπλοκ είναι πλέον για σούπερ μάχιμους.Χρειάζεσαι γνώση της γλώσσας,τεράστια εμπειρία,εμφάνιση και πολύ ρευστό.Με τέτοιες προυποθέσεις τα καταφέρνεις και Δύση βέβαια για αυτό λέμε οτι οι διαφορές έχουν αμβλυνθεί.
Φυσικά η Ουκρανία είναι ανώτερη από τη Γερμανία για μουνοκυνήγι,αν όμως λάβεις υπόψιν τα ζητήματα του κόστους ταξιδού,διαμερίσματος,κούρασης κτλ,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.
Οπότε το 99% των εχόντων κλάνει,δεν πάει ανατολικό μπλοκ για γούστα πλέον γιατί το θεωρεί μη vfm και μένουν οι φανατικοί καυλείς.
μενουν μονο τα σουΠΕΡ ΑΜΕΑ
Με στοχο το ..τιποτα
Ημουν σε δυο κλαμπ οαρασκευη κ σαβατο
Ειδα δυο οαρεες απο δυο ατομα νεουσ γυρω στα 30_35 καλα ντυμενουσ με μπουκαλια τραπεζια κλπ
Λεω κατσε να δω το σκορ
Ζερο παρα τισ καποιες λιγες προσπαθειες που εκαναν
Αυτα πριν ανοιξει η βιζα ΔΕΝ συνεβαιναν
Δυο εστω μετρια ξεκολα θαοεφταν απο διπλα τουσ
Τωρα πιασανε ρα @@ τουσ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ ποτέ δεν τα υπολόγιζα όλα.Εντάξει έβλεπα τις στατιστικές μέσο εισόδημα ανάλογα με περιοχή,ανεργία,μέσος μισθός,μεταβολές με το χρόνο κτλ αλλά δεν τις λάμβανα πάντα υπόψιν.Γιατί είμαι ανώτερος.Υπερβαίνω δηλαδή τη στατιστική.
Δηλαδή ξέρω τη στατιστική αλλά τη διαλύω.Εγώ είμαι αυτός που καθορίζει τη στατιστική και τις επιδόσεις,οι άλλοι πρέπει να υποταχτούν στην ανώτερη παρουσία μου.Είμαι ρυθμιστής τρόπον τινά,άτομα σαν εμένα καθορίζουμε τι παίζει.
Ατομα δραστήρια,φανατικά,αμετανόητα που σκάνε με αρκετό ρευστό έχουν ακόμα τύχη στο μπλοκ.Οι υπόλοιποι διαλύονται από τον ανταγωνισμό.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Εγώ ποτέ δεν τα υπολόγιζα όλα.Εντάξει έβλεπα τις στατιστικές μέσο εισόδημα ανάλογα με περιοχή,ανεργία,μέσος μισθός,μεταβολές με το χρόνο κτλ αλλά δεν τις λάμβανα πάντα υπόψιν.Γιατί είμαι ανώτερος.Υπερβαίνω δηλαδή τη στατιστική.
Δηλαδή ξέρω τη στατιστική αλλά τη διαλύω.Εγώ είμαι αυτός που καθορίζει τη στατιστική και τις επιδόσεις,οι άλλοι πρέπει να υποταχτούν στην ανώτερη παρουσία μου.Είμαι ρυθμιστής τρόπον τινά,άτομα σαν εμένα καθορίζουμε τι παίζει.
εισαι ενα ναυγιο μεγαλυτερο του τιτανικου
Μονο κατι τουρκοι με μουστακι κ κοιλια ειναι χειροτεροι απο σενα
Δηλ τεντζερης  με καπακι φαση
Οπως ξαναγραψα
κατα βαση ειστε συναδεκφοι στηννταλσιπωρια που τραβατε
Μηπως τα βρειτε κ πατε φια μπυρεσ στον απειρο φρη  χρονο σας ;;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
μενουν μονο τα σουΠΕΡ ΑΜΕΑ
Με στοχο το ..τιποτα
Ημουν σε δυο κλαμπ οαρασκευη κ σαβατο
Ειδα δυο οαρεες απο δυο ατομα νεουσ γυρω στα 30_35 καλα ντυμενουσ με μπουκαλια τραπεζια κλπ
Λεω κατσε να δω το σκορ
Ζερο παρα τισ καποιες λιγες προσπαθειες που εκαναν
Αυτα πριν ανοιξει η βιζα ΔΕΝ συνεβαιναν
Δυο εστω μετρια ξεκολα θαοεφταν απο διπλα τουσ
Τωρα πιασανε ρα @@ τουσ

Χαίρω πολύ.Παλιά έσκαγες μια 50άρα και η άλλη σου έκανε μπούκι επί τόπου.Τώρα πρέπει να σου βγει η Παναγία.Σημαίνει οτι δεν αξίζει το μέρος?Οχι βέβαια.Απλώς έχει δυσκολέψει.
Δε μετράς απριόρι,πρέπει να παλέψεις.Αλλιώς μπορδέλα,μαλακία,Mgtow κτλ.Είναι πολλοί αυτοί που τρώνε φυστίκια και παραιτούνται.Τα παρατάνε,λένε δεν έχει νόημα,είναι όλα εναντίον μου.Καλύτερα σπίτι.
Ωραία άμα δε σου αρέσει ο ανταγωνισμός και τα ζόρια,κάτσε σπιτάκι σου να κλυδωνίζεις το πουλάκι όπως λέει ο πορνομετανάστης.Η πάνε SEA(νοτιοανατολική Ασία) να γαμάς κίτρινες.Ανάπτυξε yellow fever,γάμα τρίτο κόσμο και έξω από τη φυλή σου.
Πλέον ανατολικό και δυτικό μπλοκ είναι για σκληρούς,ικανούς και προσοντούχους παίχτες παίζονται stakes,πέφτουν κορμιά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Σολο κλαρινο
Θειε τασο ετοιμασου για Καμποτζια  :rose: :respect: :respect:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Ειδα δυο οαρεες απο δυο ατομα νεουσ γυρω στα 30_35 καλα ντυμενουσ με μπουκαλια τραπεζια κλπ
δυο παρέες απο μαλάκες είδες,τι μπουκαλια και τραπέζια ρε,αυτα ησαντο προ εικοσι χρόνια,τωρα ειναι για μουτζαχεντιν του σλαβικου μουνιού, εχουν καμμια σχεση με τον k αυτοι?που κατεβαινει με στατιστικες ,με χάρτες ,με σχεδιο δράσης,πως νομιζεις οτι φορτωνει?κατα τύχη?κανε μας τη χάρη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
δυο παρέες απο μαλάκες είδες,τι μπουκαλια και τραπέζια ρε,αυτα ησαντο προ εικοσι χρόνια,τωρα ειναι για μουτζαχεντιν του σλαβικου μουνιού, εχουν καμμια σχεση με τον k αυτοι?που κατεβαινει με στατιστικες ,με χάρτες ,με σχεδιο δράσης,πως νομιζεις οτι φορτωνει?κατα τύχη?κανε μας τη χάρη

Ετσι είναι.Τα άτομα σαν εμένα υπολογίζουν τα πάντα όλα και είναι ένα βήμα μπροστά.Βέβαια είναι και οι γκόμενες πονηρές,συζητάνε διαρκώς μεταξύ τους και εφευρίσκουν αντισυστήματα στην προέλαση του πέουλα οπότε έχεις δυσκολίες αντικειμενικά να αντιμετωπίσεις.
Γενικά πάντως τώρα δεν είναι εύκολα,δηλαδή χρειάζεσαι πολλή προσπάθεια και πολύ ρευστό για να έχεις αποτέλεσμα και παίζει και κίνδυνος αποτυχίας αν είσαι άτυχος.
Εχει αδρεναλίνη το παίγνιο.
Τώρα δηλαδή χρειάζεσαι
1.Γνώση ρωσικών,πολωνικών ή τσέχικων
2.500 ευρώ τη μέρα διαθέσιμα
3.Καλή ιντερνετική προετοιμασία
4.Μεγάλη εμπειρία
5.Φυσική αντοχή
6.Οσο καλύτερη εμφάνιση γίνεται
και πάλι μπορεί να αποτύχεις.Απλά όσο περισσότερες προυποθέσεις έχεις τόσο μειώνεις τις πιθανότητες αποτυχίας.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα αυτα τους τα ελεγα οσο πιο κομψα μπορουσα και αρχισαν τα κοπλεξικα.
τυπου αν δεν μπορεις εσυ δεν σημαινει δεν σημαινει δεν μπορει καπειος ελεγαν.
απαντουσα αν δεν μπορω εγω δεν μπορει κανεις και εκαναν υποτιμιτικα σχολια.
καταλαβα ειχα να κανω με μαλακες και σκληρηνα την σταση μου μαζι τους.
ετσι αρχισα να τους προσβαλω και εγω απευθειας αφου μονο ετσι καταλαβουν.
οταν τους εγραφα ιστοριες πριν 5 χρονια σαν GODCHARRY,KAVLOMENOW LEON
σε οτι ετυχε εκατονταδες φωρες σε μενα και σε φιλους μονιμα χρονια πανω
ειχα υποψη αυτη θα ειναι και 99.9% κατωτεροι εμφανισιακα και 1000% κατω οικονομικα απο μενα.
ελεγα σε μενα ετυχε αυτο και γελουσαν φανταζωντας οτι θα ειμαι κανενας κοντος βλακας(μονο κοντος ειμαι χαχαχαχ) η κανενας που τον εχουν στο χερι ολοι,η καπειος που τον εχουν για χαζο οι γκομενες.
ο διμητρακης με γνωρισε 5 χρονια πριν αρχισω να γραφω και ειδε και εγραψε αν μπορω να σταθω οικονομικα
εκει και μαλιστα και γκομενες ειδε και λαιβ σπιτι μου και απο καμερα.
ο δασκαλος παλι σας ειπε δεν πιανομε και εσεις αμφισβητουσατε και πιστευατε καθε γελειο
φουκαρα και ψευταρα χαχαχα.ακομα και  ο κμαν μεχρι πριν λιγο καιρο εγραψε ειμαι πενηνταρης
γιατι γραφω απο το 1990 ειμαι κιεβο.
ειμαι σιγουρος κανενας οταν εγραφα τωρα σαν ουκχαρης που αρχισε να διαβαζει δεν θα σκεφτηκε
οτι θα ειμαι καλυτερος του οικονομικα και ισως εμφανισιακα χαχαχα.
εγραφα για σεβασμο και ελεγα για μενα δεν ελεγα απευθειας με προσβολες στους φιλους
δεν μπορειτε να παιξετε.ειπα πολλες φωρες και εξηγξσα οτι δεν ειναι η χωρα για παιχνιδι
αλλα για να πας να γαμησεις.τωρα τελειωνει και αυτο δεν θα βρισκουμε ουτε πουτανες.
οταν διαφοροι ψευταραδες εγραφαν ισως κανω εγω λαθος και οτι δεν μπορω μονο εγω
περασα αντεπιθεση και αρχισα να λεω και εγω προσβολες και να μιλω καταμουτρα ειναι ψευτες
η τοσο μεγαλοι μαλακες που σας δουλευουν.ακομα και ο δασκαλος 23 χρονια μονιμος  λεει
τα ιδια και προβληματικους φουκαραδες ονομαζει.οταν αρχισαν να με προσβαλουν
αλλαξα την εικονα του καλου παιδιου και κτυπω με το ιδιο τροπο.
οπειος με αμφισβητα οπωτε θελει να βρεθουμε να μου αποδειξει εχω λαθος και
θα απολογηθω δημοσια.μεχρι τωρα παντα σωστος βγαινω και οσοι με ξερουν πρωσωπικα
ιδικα ο δασκαλος που μιλαμε καθημερινα και ο σαλονικιος καταλαβουν ειμαι εκατονταδες
χρονια μπροστα σασ στο θεμα.σας αποχαιρετω και θα γραψω αν δω στην οδυσσο τωρα εκτος κεντρου
αν υπαρχει κανα μερος για παιχνιδι γιατι στο κεντρο νεκρα και αγαμια εχει.χαχαχααχ.
καλυνηκτα και καλα κρασια χαχαχαχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom