Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.173
Like
13.236
Πόντοι
2.606
Οσο αφορα BDSM μου αρεσει εξισου και ο κυριαρχικος και ο υποτακτικος ρολος στο σεξ και συνηθως με συναρπασουν και οι κοπελες που γουσταρουν και παιρνουν και τους δυο ρολους.

Οταν εχω τον κυριαρχικο ρολο μου αρεσει το τραβηγμα μαλλιου ειδικα οταν ειναι στα τεσσερα,το φτυσιμο στα μουτρα ή στο στομα,ουρολαγνεια,το βρισιμο, χαστουκια στα μαγουλα και στα κωλομαγουλα μεχρι να με πονεσει το χερι,ποδοπατημα στο προσωπο της,το πνιξιμο,σεναρια βιασμου,μαστιγιο,χειροπεδες,να μου κανει μασαζ σαν να ειμαι ο βασιλιας της,hogtie δεσιμο μαζι με παιχνιδια μυαλου και να τις αρνουμαι οργασμους χρησιμοποιωντας δακτυλα ή δονητη μεχρι πριν τελιωσει και να με παρακαλαει σπαρταρωντας να της δειξω ελεος και να την αφησω να τελιωσει,να την βγαζω φωτογραφιες οταν φαινεται σε μια ταπεινωμενη φαση,δαγκωματιες μεχρι εκει που αντεχει και ειδικα στις ρωγες, χυσιμο στη προσωπο,στο στομα και στα βυζια ή χυσιμο στο πατωμα και να την βαζω να το καθαριζει με τη γλωσσα ενω της παταω το κεφαλι,να τον βαζει ολο μες στο λαρυγγι ή οσο αντεχει και να της φοραω λουρακι και να της σκιζω την κωλαρα μεχρι να τα φτυσω ή να βαλει τα κλαματα.

Οταν εχω τον υποτακτικο ρολο μου αρεσει: η ποδολαγνεια,μασαζ στα ποδια,να μου βαζει δαχτυλο,να με σκιζει με στραπον στα τεσσερα μεχρι να μην μπορω να αναπνευσω,να με ποδοπαταει ιδιως στο προσωπο, να με φτυνει στο προσωπο ή στο στομα, να με δενει με χειροπεδες, να την χυνω στις πατουσες ή μουνι ή κωλο και να με βαζει να τα γλειφω,να μου ψιθιριζει στο αυτι οτι ειμαι το πουτανακι της,να με βγαζει φωτογραφιες οταν με εχει σε μια ταπεινωμενη φαση και να μου τις δεχινει,να με μαστιγωνει,ουρολαγνεια,να μου φοραει ηλεκτρικο chastity και ενω το παιζω δυσκολος στο να γινω σκλαβος της να με αναγκαζει να γινομαι,να μου κανει squirting στο προσωπο,να της κανω γλυφομουνι μεχρι να μου μουδιασει η γλωσσα και να με βαζει να τις βαφω τα νυχια στα ποδια λεγοντας μου πως αυτη ειναι η δουλεια μου.

Ασχετα με το BDSM και πιο ακυρα φετιχ που εχω λατρεψει:
Μου αρεσει να με πιπωνει την ωρα που παιζω lol φορωντας καποιο σεξυ κορσε ή εσωρουχα ιδιως οταν βριζομαι με καποιο σκατονουμπο στο παιχνιδι.Αμα κερδισω και το game με πιανει και περισσοτερη ορεξη για σεξ εκεινη τη στιγμη.
Επισης παλι με το lol μου αρεσει να με πιπωνει η αλλη ή να μου δινει να της φιλαω ενα μερος του σωματος βυζι,πατουσα,δαχτυλα χεριου την ωρα που μιλαω με μια συμπαιχτρια/φιλη μου στο lol μεσω discord ή skype χωρις εκεινη να εχει ιδεα βασικα.
Μου αρεσει να κανω σεξ σε παραλιες το βραδι με το φοβο οτι μπορει καποιος να μας πιασει.
Μου αρεσει να πηδαω καποια που εχει γκομενο και την ωρα που την παιρνω αυτη να τον παιρνει τηλεφωνο και να φλερταρει μαζι του χωρις να εχει ιδεα αυτος για τιποτα.
Παρ'ολο που ανεφερα καφριλες πιο πανω λατρευω και το βανιλα αισθησιακο,ρομαντικο και ησυχο σεξ με ροδοπεταλα,κοκκινο κρασι,αρκετο μασαζ και απαλη μουσικη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Εμένα για χρόνια το φετίχ μου ήταν μία χειρονομία.
Μου την έκανε κάποτε μια γυναίκα, εντελώς απροσδόκητα, κι ανακάλυψα έτσι, εντελώς τυχαία, ότι αποτελεί το φετίχ μου.

Με τα χρόνια λοιπόν άρχισα να συνειδητοποιώ ότι το φετίχ μου, ό,τι τέλος πάντων ήταν αυτό που μ' αναστάτωνε και μ' ερέθιζε και μ' ολοκλήρωνε σεξουαλικά, λειτουργούσε ως επίρρωση μιας συγκεκριμένης ισορροπίας δυνάμεων που με χαρακτήριζε πέρα ως πέρα.

Την ισορροπία αυτή άρχισα να την εξετάζω, να την ελέγχω και να προσπαθώ να την αμφισβητώ έμπρακτα.
Δεν ξέρω αν τα έχω καταφέρει ως προς αυτό, ως προς την ανατροπή της εν λόγω ισορροπίας δηλαδή, αναδιατάσσοντας κι αναδιαρθρώνοντας τις δυνάμεις που διέπουν την πνευματική, ψυχική και σωματική μου ζωή,

το φετίχ μου όμως έχει αποδημήσει γι' αλλού.
Η χειρονομία που αποτελούσε κάποτε το φετίχ μου, σήμερα δεν μου λέει απολύτως τίποτα.

Δεν καυχιέμαι γι' αυτό, δεν ξέρω αν αποτελεί καν κατόρθωμα, εγώ μια φορά το βιώνω ως απώλεια.
Πάει, το 'χασα το φετίχ μου και μεγάλωσα που λένε...

Αυτά τα λίγα κι αποκαλυπτικά από μένα.
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Να περνάτε καλά κάνοντας και τους άλλους να περνάνε καλά.
Αυτά.
 

Kostis_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Να με τιμωρει η αφεντρα κουρευοντας με εντελώς γουλι και να με παιρνει με το στραπον της.
 

ticklelover

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ δύο έχω, γυμνά ποδαράκια και γαργάλημα. Αλλά λίγο πολύ περιγράφουν την ερωτική μου ζωή :P
 

ccuu

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
εγώ θέλω να με απατήσει η γυναίκα μου
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Μακρια μαλλια στις γκομενες!!!!!
 

giannhs-maria

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2020
Μηνύματα
13
Like
26
Πόντοι
0
τα πρόστυχα μικροσκοπικά στριγνακια
 

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Καλησπέρα, οποίος ενδιαφέρεται να πάρει μάτι πολύ σέξι ζευγάρι ηλικιας 28γ&33α, από καμερα ή από κοντά (Αθήνα) με τι αντίστοιχο δωρακι ας στείλει μήνυμα.
 

periergos86

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μην κράξετε! :) Παίζει να είμαι και στο πιο κατάλληλο μέρος.. Εμένα μου βγάζει κάτι σεξι και πρόστυχο η γυναίκα μου και θέλω να τη βγάλω στο κλαρί.. έστω και για μία φορά!
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Να φοράει δερμάτινα ρούχα και μπότες πάνω από το γόνατα με καυλώνει απίστευτα.
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Ζητησα απο μια φιλη μου να μου βαλει κολοδαχτυλο και μου αρεσε παρα πολυ.
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Γουστάρω τα extreme, και το στραπάρισμα από γκόμενα που το κάνει κέφι και όχι μόνο για τα φράγκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom