Νέα

Τι επιτρέπεται σε ένα μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntemis07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ntemis07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω πάει ποτέ και έλεγα να επισκεφτώ ένα,αλλά δε ξέρω τι επιτρέπεται να κάνεις κατα τη διάρκεια του sex σε ένα μπουρδέλο.
(π.χ μπορείς να φιλίσεις ρόγες ή να πιάσεις πιο κάτω ;)? Μη φέρω και σε δύσκολη θέση τη πουτάνα  :rolleyes:)Ύπαρχει και μια συστολή λόγω φόβου από τα διάφορα νοσήματα που μπορείς να κολήσεις :-.
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Σίγουρα όχι η είσοδος σε κάποιους σαν του λόγου σου. Όπως θα σου πει και η τσατσά "Βρε καλώς το γαμπρό, έλα σε κάνα-δυό χρόνια..."
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Να φιλήσεις, εκτός του ότι δεν θα στο επιτρέψει η κοπέλα, καλύτερα μην το κάνεις! Τόσοι τις πιάνουν το στήθος και αρκετοί με όχι και πολύ καθαρά χέρια!
Για.... πιο κάτω, από όσο ξέρω καμία δεν αφήνει ούτε χάδι!
Λογικό είναι να "κολλάς" εφόσον δεν έχεις πάει ακόμα!
Προσωπική συμβουλή: Διάβασε το φόρουμ, θα βρεις πολλές κατατοπιστηκές πληροφορίες και πήγαινε με κανένα φιλαράκι σου, είναι καλύτερα να είσαι με παρέα! Τουλάχιστον έτσι έκανα εγώ!
Καλή αναζήτηση! ;)
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Αλλά για να απαντήσω και στα άλλα ερωτήματα σου :

;) α. Σκέψου θέλεις πραγματικά να γλύψεις ρώγες που μπορεί να έχουν γλύψει άλλοι λίγο πριν?

;) β. Ούτε να το σκεφτείς.

:rolleyes: γ. Μην ανησυχείς πιο εύκολα θα σε φέρει εκείνη σε δύσκολη θέση.

:- δ. Ρώτησε τον Michael Jackson για καμμιά καλή άκρη για γυάλα.  :dancing:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Δεν έχω πάει ποτέ και έλεγα να επισκεφτώ ένα,αλλά δε ξέρω τι επιτρέπεται να κάνεις κατα τη διάρκεια του sex σε ένα μπουρδέλο.
(π.χ μπορείς να φιλίσεις ρόγες ή να πιάσεις πιο κάτω ;)? Μη φέρω και σε δύσκολη θέση τη πουτάνα  :rolleyes:)Ύπαρχει και μια συστολή λόγω φόβου από τα διάφορα νοσήματα που μπορείς να κολήσεις :-.

Φίλε μου welcome στο site,

Βασικά έχει να κάνει με την πολιτική του "σπιτιού" και φυσικά με τα κέφια / ανεκτικότητα της "κοπέλας"...

όπως θα δεις μετά από την περιήγησή σου στο site (όπως ήδη σε προέτρεψαν) υπάρχουν "κοπέλες" που επιτρέπουν τα πάντα (φιλιά, ακάποτα τσιμπούκια, χυσίματα παντού, γλυφομούνια... ) :headbang:
και άλλες που όχι μόνο δεν τις αγγίζεις... αλλά ούτε στα μάτια δεν τις κοιτάζεις... :2funny:
 

Pelopidas(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Like
1
Πόντοι
0
Καλά τα λένε οι συνάδελφοι Heelover και sas1977. Σίγουρα στο σάιτ θα βρεις απαντήσεις σε όλες σου τις απορίες και άλλες που δεν ήξερες ότι έχεις... Δεν ήθελα να ακουστώ εριστικός. Καλωσόρισες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μην κολλας αδερφε κανε οτι σου καυλωσει,πληρωνεις για να περασεις καλα,αν σου πει τιποτα σου ειπε, σταρχιδια σου.Βεβαια ολα με μετρο μην κολλησουμε και κανα μικροβιο κατα τα αλλα στους τεστεις σου μην κολωνεις μπες μεσα και ΓΑΜΑ!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Δεν έχω πάει ποτέ και έλεγα να επισκεφτώ ένα,αλλά δε ξέρω τι επιτρέπεται να κάνεις κατα τη διάρκεια του sex σε ένα μπουρδέλο.
(π.χ μπορείς να φιλίσεις ρόγες ή να πιάσεις πιο κάτω ;)? Μη φέρω και σε δύσκολη θέση τη πουτάνα  :rolleyes:)Ύπαρχει και μια συστολή λόγω φόβου από τα διάφορα νοσήματα που μπορείς να κολήσεις :-.

Επιτρέπεται:
1)Να τελειώσεις στο 5λεπτο
2)Να χαϊδεύεις βυζιά,κώλο
3)Να κάνεις όποιες στάσεις έχει πει η τσατσά ότι κάνει η κοπέλα.Αν έχει πει "όλες τις στάσεις" κάντην σβούρα!

Δεν επιτρέπεται:
1)Να αργήσεις να χύσεις.Περιμένουν κι άλλοι!!!!
2)Να βάλεις μουνόχερο στην κοπέλα (υπάρχουν και εξαιρέσεις,αλλά σπάνιες)
3)Να βάλεις κωλοδάχτυλο,ή να γαμήσεις τον κώλο κάποιας,εκτός αν το κάνει με έξτρα αμοιβή.
 

Επισκέπτης
Απ' όσο θυμάμαι, κάτι που δεν επιτρέπεται σίγουρα είναι να ... κατουρήσεις στον καμπινέ τους! Θεωρούν ότι τα λεφτά που σου παίρνουν δεν βγάζουν το έξοδο ενός γεμίσματος του καζανακιού. Οπότε αν πας και η φούσκα σου είναι έτοιμη να σκάσει και ζητήσεις να πας τουαλέτα η τσατσά σου δείχνει πολύ ευγενικά το νιπτήρα που βρίσκεται στο δωμάτιο.

Έχει πλάκα εδώ που τα λέμε να κατουράς σε νιπτήρα. Αν ο κλιματισμός δεν λειτουργεί καλά, το δωμάτιο δεν έχει καλό αερισμό και δεν ανοίξεις και το νερό μετά το κατούρημα για να φύγουν τα κάτουρα από το νιπτήρα, δημιουργεί μια όμορφη ατμόσφαιρα που "δένει" πολύ με το χώρο.

Υ.Γ. Μαντεύεις φυσικά ότι το να πιεί κανείς νερό από τους συγκεκριμένους νιπτήρες ή απλά να τους πλησιάσει για να πλύνει έστω τα χέρια του δεν είναι και πολύ καλή ιδέα! Τι χειρότερο να έχουν τα χέρια σου για να ρισκάρεις να τα πλύνεις σε ένα νιπτήρα με κάτουρα; Μόνο σκατά αν έχουν δικαιολογείται τέτοιο ρίσκο!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Aυτο δεν το ηξερα με τους νιπτηρες οτι κατουρανε μεσα!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
εγω πλενω τα χερια μου,που να ξερα οτι ηταν κατουρο-χυσο-νερα!
Ε, τώρα θα τα ακούσετε! Εδώ στο ΙΔΙΟ σεντόνι (το οποίο δεν αλλάζει) ξαπλώνουν άλλοι 30-40 πριν από εσάς, οι οποίοι (το πιθανότερο σενάριο) μπορεί να είναι βρωμόκωλοι, άπλυτοι ιδρωμένοι Αλβανο-Πακιστανοί με κάθε είδους μεταδοτική δερματική ασθένεια. Ή μήπως θα μου πείτε πως ξαπλώνετε μόνο σε φρεσκοπλυμένα σεντόνια? Εδώ να είστε ευγνώμονες αν τα σεντόνια πλένονται & αλλάζουν 1 - 2 φορές την εβδομάδα!

...ο νεροχύτης σας μάρανε!
 

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
γιατί να τα πλύνεις??εγώ αφού κατουρίσω και χέσω τα πλένω,όχιι α<φού χύσω !!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Φιλε welcome στο site.
Θα διαφωνισω με αρκετους προλαλησαντες στο τι δεν επιτρεπεται και τι ναι.
Απο προσωπικη εμπειρια εχω να πω οτι φιλια,χαδια και gf attidude σαφως και μπορεις να εχεις σε
ενα μπουρδελο μονο οταν δωσεις κατι παραπανω.
Δηλαδη θα πας σε ενα του 20αρικου(οχι ωρες αιχμης),θα δωσεις και αλλα 20 στην τσατσα να της πεις να σου την αφησει λιγο παραπανω,μεσα στο δωματιο θα δωσεις ενα 10αρικο στην κοπελα με το που αρχισετε και ενα στο τελος.
Ξερω οτι ειναι 3 φορες πανω το κοστος,αλλα πιστεψε με οταν ξαναπας θα σε θυμαται στανταρ,εκτος αυτου θα κανεις
αυτα που θες μετα συννενοησεως με την κοπελα βεβαια.
Το εξτρα η θα το πληρωσεις η θα σου ερθει αν εισαι στανταρ καταθετης και ωραιος τυπος με τον καιρο δωρεαν.
Την επομενη φορα λοιπον που θα πας δε θα δωσεις 60 αλλα κανα 40αρι περιπου οπου σαφως και θα περασεις το ιδιο καλα.
Αν τωρα δε θες να ξοδεψεις κατι παραπανω,τοτε ετοιμασου απο το να σε αφησει με την ψωλη στο χερι μετα απο κανα 10λεπτο μεχρι και να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης σου.
Ειναι περισσοτερο θεμα τυχης στα μπουρδελα του 20αρικου.
Στη δικη σου περιπτωση μαζεψε φραγκα και σκασε σε κανα στουντιακι.
Καλο βολι!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φιλε welcome στο site.
Θα διαφωνισω με αρκετους προλαλησαντες στο τι δεν επιτρεπεται και τι ναι.
Απο προσωπικη εμπειρια εχω να πω οτι φιλια,χαδια και gf attidude σαφως και μπορεις να εχεις σε
ενα μπουρδελο μονο οταν δωσεις κατι παραπανω.
Δηλαδη θα πας σε ενα του 20αρικου(οχι ωρες αιχμης),θα δωσεις και αλλα 20 στην τσατσα να της πεις να σου την αφησει λιγο παραπανω,μεσα στο δωματιο θα δωσεις ενα 10αρικο στην κοπελα με το που αρχισετε και ενα στο τελος.
Ξερω οτι ειναι 3 φορες πανω το κοστος,αλλα πιστεψε με οταν ξαναπας θα σε θυμαται στανταρ,εκτος αυτου θα κανεις
αυτα που θες μετα συννενοησεως με την κοπελα βεβαια.
Το εξτρα η θα το πληρωσεις η θα σου ερθει αν εισαι στανταρ καταθετης και ωραιος τυπος με τον καιρο δωρεαν.
Την επομενη φορα λοιπον που θα πας δε θα δωσεις 60 αλλα κανα 40αρι περιπου οπου σαφως και θα περασεις το ιδιο καλα.
Αν τωρα δε θες να ξοδεψεις κατι παραπανω,τοτε ετοιμασου απο το να σε αφησει με την ψωλη στο χερι μετα απο κανα 10λεπτο μεχρι και να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης σου.
Ειναι περισσοτερο θεμα τυχης στα μπουρδελα του 20αρικου.
Στη δικη σου περιπτωση μαζεψε φραγκα και σκασε σε κανα στουντιακι.
Καλο βολι!
Εεε...βάζει και άλλα 40 € και παίρνει cg σπίτι.....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Ε πως ρε φιλε,με 20αρικο και να σου κανει και τεμεναδες δε γινονται αυτα.
Πρεπει να πεσεις στην περιπτωση.
Δωσε κατι παραπανω και θα εκτιμηθεις αυτο ειναι η εννοια,για οποιον βεβαια δεν
αρκειται στα τεκτενομενα του 15λεπτου συνηθως στα μπουρδελα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Στα μπουρδελα του 20ρικου ειναι καλυτερα...μαθαινεις να χυνεις σωστα και με στυλ...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom